Dziury w nosie

Mam gigantyczne dziury w nosie. Znajomi, jak im się nudzi, karzą mi podnosić czubek nosa w górę i mówią „zrób największe dziury, jakie umiesz”. Potem wszyscy trzęsą się ze śmiechu i kpią ze mnie. Straszna chujnia. Jak się obrażam to mówią: „przecież to tylko takie żarty”, ale ja wiem, że ciągle mi obgadują za plecami moje dziury od nosa. Myślę, że jak tak dalej pójdzie to ktoś będzie chciał mnie pocisnąć swoją pałką w nos :/ Wpadam w paranoję już od tego wszystkiego. Chujnia i śrut.

38
65

Komentarze do "Dziury w nosie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zaszyj dziury i będzie spoko…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ciesz się, że nikt nie chce w te dziury cię pozapinać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bo to są idioci. Jak będzie odp. sytuacja to powiedz któremuś:”Masz taki tłuszcz na włosach, że można by go wycisnąć i usmażyć frytki”.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To po chuj im te dziury pokazujesz ? Jak Ci „każą” wydłubać sobie oko dla beki, też ich pewnie posłuchasz i później napiszesz chujnie o tym że chujowo widzisz i głupio wyglądasz. Nie martw się jednak. Zapomnisz o swoich bez wątpienia wielkich dziurach wraz z przyjściem dorosłości i prawdziwych problemów.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Autor „śmierdzących kanap..” się rozwija widzę..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Możesz wciągać trzy krechy fety naraz

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Komentarz 7 mnie autentycznie rozwalił 😀 Z frytkami też będzie dobre. Ja też miałem kiedyś kompleksy, ale teraz patrzę na siebie z dystansem. Ty też mam nadzieję dojdziesz do takich wniosków 😉 Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ja mam w dupie taką wielką dziurę,jak ty w nosie,ty trollu paskudny

  0

  0
  Odpowiedz