Eleganciki w addidasach

Wkurwia mnie ta moda typu „elegancja na sportowo”. Okej włosy wyżelowane na bok, koszula z wólcznki, krawat, garnitur, spodnie w kancik a na kopytach jebane jordany albo air sraxy ewentualnie łączenie garnituru z podartymi wycieruchami… Jak to wygląda? Co za wieśniaki

67
12

Komentarze do "Eleganciki w addidasach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Przecież to ładne buty są

  5

  11
  Odpowiedz
 3. Osobiście, nazywam takie osoby królami remizy. Ostatnio zauważyłem że nie tylko ja.

  18

  1
  Odpowiedz
 4. Absurdem jest samo mówienie o czymś takim, jak elegancja na sportowo, ale to szerszy problem polegający na zmianie znaczenia wyrazów w języku polskim. Elegancja to elegancja i – co by się nie działo – to ani airmaxy, ani różowe włosy, ani tatuaże są z nią nie do pogodzenia. Koniec kropka.

  8

  0
  Odpowiedz
  1. McGregor jakoś zaprzecza twojemu twierdzeniu co do tatuaży i elegancji.

   0

   4
   Odpowiedz
 5. Here Comes The Bride …( dum dum dum duuum dum dum ) all dressed in white – plis let mi sing at jour wedding . Pliz.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Rzadko cokolwiek komentuje w sieci, praktycznie wcale, po prostu nie mam na to czasu.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Jak kurwa nie masz czasu to nie rob halasu . Wkurwiasz mnie -u useless waste of skin.

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Wyglada moze i dobrze . Nie wiem. Wydaje sie ze w Polsce kanony mody sa bardzo silne i przestrzegane. Moze to i fajne , ale mnie dawno juz takie gowna nie pasjonuja. Moja garderoba sklada sie : z uniformu, w ktorym zapierdalam do pracy / hey , ty z Pabianic , z tej chinskiej fabryki co robi takie zegarki z niebieskim podchujem- mozesz sie ode mnie wiele nauczyc jak ubierac robola, but I have to charge /, next step – gacie i podkoszulki do relaxu . I nie dbam czy wygladam modnie czy chujowo . Moze wygladam jak skurwesen w tej mojej podkoszulce i gaciach, ale czuje sie dobrze o ile ta garderoba nie wlazi mi w dupe . Zapraszam do SoCal . Tu mamy rurki , pedaly i kardashians , and chuj mi to lata . Tu jest Panie tak cieplo , ze ten expensive gajer zara zjebiesz z twojego nabrzmialego karku na najblizszy for fotel. Pozdrawka od T2.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kup spodnie z Geesu . Te fioletowe . La la la . Ja mam takie . I mowie Ci – nikt na swiecie nie ma takich spodni jak ja . Sa cale fioletowe i szerokie lalala

  1

  0
  Odpowiedz
 9. He he to taka sprezzatura

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja pierole. Jak do ciebie by się ktoś tak przypierdolil to bys sie zalil na chujni, ze ludzie tylko sie wracają do innych. Wez daj se na wstrzymanie. Niech ubierają sie jak chcą. A ty badz krolem mody i urody i lansuj swoj styl z wielkiego miasta. Proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jeszcze jak marynarka jest skrojona na „sportowo” to te adidasy czy trampki są spoko, nie zawsze trzeba ubierać się w pełny garnitur, u mnie w firmie obowiązuje strój formalny, jednak nie pełny garnitur, nikt nikogo nie zabije jak ktoś przyjdzie w sportowej marynarce, koszulce polo, spodniach chinosach i skórzanych trampkach. Gorzej jak ktoś nie potrafi dobrać stroju, np. do marynarki dwuklapowej, 3 guzikowej, zakłada jeansy i trampki – wtedy jest bezguście i wieś.

  Sam bardzo lubię chodzić w pełnym garniturze, jednak siedzenie w nim 8 godzin dziennie byłoby dla mnie bardzo niekomfortowe, albo prowadzenie auta w spodniach w kancik i pantoflach, spróbuj prowadzić w takim stroju, masakra, a przecież jadąc na spotkanie z klientem nie masz czasu i miejsca na przebranie..

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ja proponuję elegancję na letnio czyli garnitur, krawat, piękna koszula i… sandały na stopach bez skarpet, albo białe skarpetki, wełniane z niedopranymi piętami w wersji hard core..

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Bezguscir i wies . Oh jak mnie to nie obchodzi

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Wies? Co ty kurwo miastowa wiesz o wsi?

    0

    0
    Odpowiedz
 12. Honesfly . I don’t care . I fucking wish I had ur probs. They seem so fascinating . Not!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. tak właśnie się ubierają stare spierdoksy z kryzysem wieku średniego

  0

  2
  Odpowiedz