Gdzie kupić piwo?

Siedzieliśmy z kolegą w moim domu. Mieszkam w małym mieście 35tys mieszkańców. Piliśmy sobie spokojnie piwko, gdy tu nagle dotarło do nas, że w rękach dzierżymy ostatnie 2 puszki. Co tu zrobić? Wydawało się, że kupiliśmy wystarczająco dużo ale jednak nie… Więc nogi w troki i do sklepu… i co? Wszystko zamknięte o 24 :/ No wszystko do diaska. Jak ja nie lubię małych miast!

32
45

Komentarze do "Gdzie kupić piwo?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na stacji! 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ja mieszkam w miescie 20tys mieszkancow, calodobowe się znajdzie co najmniej 2 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. właśnie, stacje benzynowe są czynne całodobowo. A jakoś nie wierze że jej nie macie…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do komenta 3: 1 nocny na 10.000 ludu?! Czyli w piątek na jakieś potencjalne 2000 pijaków?! Codziennie kurwie tą moją Warszawę za korki i wkurwiających ludzi, ale właśnie znalazłem jakiś plus, jeszcze nigdy nie miałem problemu z kupnem browara o jakiejkolwiek porze. Oprócz kilku nocnych, ze 4 stacje, Tesco24h i do niego najdalej, jakiś 1km:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Problemem nie jest zakup piwa,a zakup dobrego piwa.U mnie w mieścinie 20tys osób też jest parę nocnych,sresco…ale niestety wszystkie sklepy które sprzedają browarki które ja lubię,czyli jakieś miodowe,pszeniczne,niepasteryzowane, słowem coś innego niż te koncernowe szczochy które ludzie nie wiedzieć czemu nazywają piwem,są czynne do 22.Zazwyczaj człowiek się zdąży zaopatrzyć ale czasami staje przed dylematem-pić gówno czy nie pić wcale…na szczęście jest wóda:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja też mieszkam w mieście 40-to tysięcznym, ale takich problemów nie mam. Na mojej ulicy jest 1 całodobowy drugi w sezonie letnim chyba do 3 nad ranem (oba bardzo dobrze wyposażone). Za rogiem są za to 2 całodobowe a żeby było jeszcze lepiej to z 200m od tych 2 jest orlen, który jest całodobowy 🙂
  Ostróda Rulez!

  0

  0
  Odpowiedz