głosowanie na mniejsze zło i inne brednie

Osobiście wkurwia mnie to ciągłe dzielenie ludzi na zwolenników PiS i PO. Osobiście mam dość obu partii, w ogóle wszystkich partii od 89 roku. Mam dość wyborów, partii udających przywiązanie do wartości takich jak PiS, PO, mam dość nazywania samozwańczo PO partią prawicową, choć są lewakami, bolszewikami światopoglądowymi i zwolennikami etycznych ” nowinek” z Zachodu. Ale jeżeli chcecie się dalej oszukiwać, to głosujcie dalej na Schetynę, Kaczyńskiego, Nowacką i Zandberga. Wydaje wam się, że jak będziecie głosować na „mniejsze” zło to będzie wam lepiej, ale macie demokrację to wam wszystko wolno. Przecież „wolność ” Polacy kochają ponad wszystko. Ale wy oczywiście pójdziecie do wyborów, nie czytając nawet programów, bo w TVN24 powiedzieli… I jak tu ma być dobrze

61
9

Komentarze do "głosowanie na mniejsze zło i inne brednie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kto to jest Schetyne, Kaczyńskie, Nowacka i Zandberga? Bo ja to jakoś nie znam się na rodzajach gówna.

  8

  0
  Odpowiedz
 3. Ja mam w dupie wybory. Na kogo nie zaglosujesz to jest to samo.
  Czyli osrodek wladzy jest gdzie indziej.

  8

  1
  Odpowiedz
 4. O nastepny TROLL

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj przylepo.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Nie porownuj nigdy PIS do PO , platfusy to zera.

  4

  6
  Odpowiedz
  1. Jeden chuj, PiS czy PO.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Właśnie o takich podzwierzętach jak ty piwze autor chujni. Zrozum skurwysynu, że obie partie (i wszystkie poza nimi też) to gówno. Władza będzie zawsze zła.

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Od autora: najgorsze w tym wszystkim jest to, że PiS wymyśla takie głupie ustawy np. o zwierzętach futerkowych, toleruje organizacje Sorosa, nie wiadomo dlaczego szczepionki są obowiązkowe, bo ja jestem za dobrowolnością w tej materii. Druga sprawa to drożyzna. Ludzie wciąż narzekają na niskie zarobki, a przedsiębiorcy na kiepskie przepisy. I dlatego boje się, że ludzie łatwo zapominają, i że do władzy wróci PO i w ogóle „proeuropejskie’ lewactwo. Pamiętam ich rządy, wprowadzali marksizm kulturowy do szkół, rzeczy pokroju gender itp. Petycje protestacyjne, które sam podpisywałem, nie dawały skutku, bo ważniejsza była partyjna arytmetyka i to, by zadowolić partie „lewicowe”, które były ich faktycznym koalicjantem. Zachowanie PO odnośnie procedowania projektów proaborcyjnych też mnie irytuje. Szefowie tej partii wykluczyli ze swojego grona ostatnich konserwatystów, bo ci nie chcieli procedować projektu”Ratujmy kobiety”. Jednak w tym projekcie są niebezpieczne zapisy dot. kar za odwodzenie od aborcji. Projekt przewiduje nawet kary więzienia za krytykę tego procederu, jeśli jakiś sąd uzna, że nazywanie aborcji zbrodnią, a płodu człowiekiem jest „nienaukowe”. Gdzie ta wolność słowa, o którą rzekomo walczy opozycja? Napisałem o partii Razem i Zandbergu, bo forsują ograniczenie swobody dyskusji na uniwersytetach-nie pozwalają krytykować aborcji na uczelniach, bo jest to naruszenie „neutralności światopoglądowej”. Tylko dlaczego jak ktoś wypowiada się za prawem do aborcji publicznie, to już ma być tym „neutralnym”? Czasem myślę, że ta chora poprawność polityczna to tylko wstęp do zniewolenia społeczeństw świata, by jacyś światowi bonzowie mogli żyć w dostatku. Napisałem ten post, bo obawiam się, co mogą uczynić media z ludżmi i ich psychiką.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Głosuj na partię Kukiz 15 tak jak ja.

  1

  3
  Odpowiedz
 7. To głosujemy na kosmitów? Eskimosi raczej tu nie przyjdą!!!!

  3

  0
  Odpowiedz
 8. Ja już od dawien dawna mam swoją definicję skrótów PiS, PO i temu podobnych… Pizda i Srom, Przepastny Odbyt, Podcieram Sobie Liściem, Upław Pizdy Rozbryzgany. Chyba nie dziwi was że wszystko to na jedno kopyto?

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Mysle dokladnie tak samo. Chuj z tymi wsxystkimi partiami, wyborami, lewactwem i ich jebana etyka. Dosc juz tych samych nalanych mord w rzadzie i pierdolenia o zaciskaniu pasa. Chuj z nimi wszystkimi. Bojkotujmy wybory.

  10

  0
  Odpowiedz
 10. O chuj Ci chodzi to ja nie wiem? Coś pierdolisz że mniejsze zło ,że te same twarze, potem coś pierdolisz o tvnie nie wiem po chuj. Głupi jesteś jak but XD już się cieszyłem że można będzie coś pogadać czemu POPiS się wymieniają władzą i wygląda to jak wygląda ale z kim tu dyskutować ,przecież nie z wiejskim głupkiem który coś pierdoli o tvnie który nie lubił się nigdy z obecną władzą.

  1

  8
  Odpowiedz
 11. Dokladnie, wybory to plebiscyt na to kto najlepiej zmanipuluje obywateli, dzialaja na emocjach i stosuja odpowiednie chwyty. A pozniej sie dziwia ze jest zle, bo przy korycie same kurwy i zlodzieje xD

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja już nigdy nie zaglosuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wybory i rządzący swoją drogą ale to mentalność polaków jest najgorsza. Łykają jak pelikany co im na tacy da tvp, tvn itp i wierzą że w tym kraju będzie lepiej..Polecam wyjechać do Norwegii tam przynajmniej szanują ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. No to może stwórz wreszcie partię, na którą warto będzie głosować. Negować wszystko to żadna sztuka. Zaproponuj coś w zamian. Póki nie ma z czego wybierać ludzie będą głosować na mniejsze zło. Bojkot to oddawanie władzy tym co mają więcej sympatyków i fanatyków.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. No tacy są ludzie, Polacy nie widzą, ile PiS wpuścił Ukraińców i jak nadal wspiera wyzysk w kraju w ten sposób, bo 500+ i ciapatych nie przyjeli, jak chciało PO, a ludzie łykają jak pelikany, bo HUSARIA, ŻOŁNIERZE WYKLĘCI!

  1

  0
  Odpowiedz