Judasz

Wiecie co mnie zastanawia, gdy patrzę na dzisiejsze katolickie społeczeństwo? Czy ci żarliwi katolicy, którzy co niedziela pędzą do kościoła i przystępują do komunii, rzeczywiście są zbawieni? Czy te zawistne, złowróżące somsiadowi Janusze i Grażyny, wiecznie obgadujące stare kurwy, mają zagwarantowany raj po śmierci? Czy to mistyczne „niebo” pełne jest takich ludzi, mając w pogardzie dobrych niewierzących?
Powiedzcie mi – czy człowiek pokroju mojego sąsiada, który aż do rozwodu tłukł swoją żonę, dopóki nie wyglądała jak rozkwaszony pomidor, ale co niedzielę błagał o przebaczenie i modlił się w kościółku jest zbłąkaną owieczką?
Czy mój znajomy, który wraz ze swoją całą konserwatywną rodziną gorliwie się modli, a po mszy kłamie, napierdala się po pijaku i ćpa też trafi do raju?
Kolejny przykład – moja dawna znajoma, która ciągle gadała o ssaniu kutasów i połykaniu spermy, a na każdej imprezie była bolcowana przez niewiadomo kogo. Legenda głosi, że wyjebała ją cała armia trojańska. Od jakiegoś czasu prowadzi katolickie spotkania i wieczorki z Biblią. Świat stanął na głowie. Oczywiście bolcowanie nie ma końca.
Przykłady z bliskiego otoczenia mógłbym podawać do jutra, ale myślę, że sami to dostrzegacie. To zakłamanie i obłudę. Czy jeżeli istnieje „niebo”, to idą tam tacy ludzie? A niewierzący usmażą się w ogniu piekielnym. Jeżeli tak miałoby to wyglądać, to pierdolę, wolę trafić do czeluści.

78
10

Komentarze do "Judasz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I co jest zlego w bolcowaniu? Kobiety mają takie same prawa do seksu jak mężczyźni.

  7

  9
  Odpowiedz
 3. Te pytania wlasciwie nie maja racji bytu jesli jestes niewierzacy. Chodzi mi o to, ze sama jeszcze jakis czas temu je sobie zadawalam, ale dalam z tym spokoj. Rzygac mi sie chce, jak patrze na niektorych ludzi z mojego otoczenia, swietojebliwce pieprzone. Najgorzej sytuacja wyglada u mnie w pracy, baby to po prostu fanatyczki religijne, a tylko sie odwaz powiedziec co myslisz o obecnej wladzy, o prawie kobiet do legalnej aborcji, o zwiazkach lgbt to cie zjedza. Tak mnie to wkurza, ze wgl nie chodze do kosciola, jedynie przyjmuje ksiedza w domu. W dupie mam czy zostane zbawiona czy nie.

  11

  12
  Odpowiedz
 4. Ludzie zasłaniają swoje grzechy kosciolem. Pytalem sie wielu osob duchownych czy ktos kto nie chodzi do kosciola a jest dobry, jest altruista i malo grzeszy ma szanse trafic do nieba? Nie, bo kurwa nie chodzi do kosciola. A czy Janusz co nagminnie grzeszy ale sie wyspowiada i odbebni (lub nie) pokute trafi? TAK! Wnioski pozostawiam wam. Nic mnie tak nie wkurwia jak ta jebana dwulicowosc tych swiętoszków co zapierdalaja co chwila do kosciola a sa takimi kurwami jakich swiat nie widzial. Wkurwia mnie to ze swoja plugawą mordę wycierają panem Bogiem ktory jakby zstapil na ziemie to by nam kolejny potop zaserwował za te wszechobecne chamstwo, materializm i kurestwo. Pozdrawiam

  31

  2
  Odpowiedz
  1. Pozostaje się śmiać i pluć na frajerów. Kurwa jakim trzeba być tępym żeby wierzyć w to religijne pierdolenie w XXI wieku. Przecież w tych religiach się nic kurwa kupy nie trzyma ale większość ludzi to płytkie tępaki to nie ma się co dziwić.

   5

   1
   Odpowiedz
  2. Pozostaje się śmiać i pluć na frajerów. Kurwa jakim trzeba być debilem żeby wierzyć w to religijne pierdolenie. No ale większość ludzi to tępaki to nie ma się co dziwić. Można wierzyć w samego Boga czy inne siły nadprzyrodzone ale cała ta religijna otoczka to jakieś wymysły starożytnych spierdolin. Jedna teza nie pasuje do drugiej.

   4

   1
   Odpowiedz
  3. Jako Chrześcijanin będący Katolikiem jedynie na papierze odpowiadam:
   „Nie, bo kurwa nie chodzi do kosciola.” chodzenie do Kościoła nikogo nie zbawi. Zbawi natomiast oddanie życia Jezusowi i wiara w Niego. Sam powiedział „Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.”

   „Nic mnie tak nie wkurwia jak ta jebana dwulicowosc” obłudni łatwo mieć nie będą. Ci ludzie są jak Faryzeusze z Ewangelii, na których ciągle naskakiwał Jezus. Z zewnątrz starają się być pobożni, ale wewnątrz jest zgnilizna. Proroctwo 2 Tm 3 opisuje, że w Czasach Ostatnich (w których żyjemy) będą tacy ludzie „Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń.”. Polecam zresztą przeczytać całe proroctwo z 2 Tm 3 bo świetnie opisuje współczesnych ludzi, o których można nawet tutaj na tej stronie nieraz przeczytać. Zresztą sami komentatorzy są jak tacy ludzie. Sam taki byłem i czasem nadal poniekąd jestem.

   „panem Bogiem ktory jakby zstapil na ziemie to by nam kolejny potop zaserwował za te wszechobecne chamstwo, materializm i kurestwo.” potopu nie będzie, ale grzesznicy nie odziedziczą Królestwa Niebieskiego. Bóg jest jednak cierpliwy i czeka aż się wszyscy nawrócą, ale patrząc na to co się wyprawia obecnie (jest tego tak dużo, że teraz nie będę tego opisywał w szczegółach) to nie ulega wątpliwości, że niedługo przyjdzie ponownie na ziemię Jezus. Wpierw jednak będzie syn zatracenia (który możliwe, że będzie udawał Jezusa). W Biblii jest mowa o tym „który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.”. Wiecie, że tam w Izraelu ciągle kombinują jak odbudować tę właśnie świątynie? Ale na świętej górze stoją w drodze dwa meczety, Kopuła na Skale – Al Sakhra oraz Al – Aqsa. Zresztą to temat rzeka, ale kto może, niech jeszcze dzisiaj powie, że przeprasza za wszystko Jezusa i niech od teraz będzie Panem i Zbawicielem w jego życiu.

   Pozdrawiam was ludzie, bez hipokryzji i obłudy!

   7

   1
   Odpowiedz
 5. Odpowiedź brzmi: nie sądzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja ide do piekła. Idziesz że mną? 🙂

  9

  2
  Odpowiedz
  1. W piekle jest cała śmietanka towarzyska z całego świata, filozofowie, naukowcy, politycy, generałowie, dyktatorzy, zdobywcy, artyści, itd., ze wszystkich epok, plus dużo gołych, pięknych i chętnych kobiet. Oczywiście jest gorąco, kocham upały.
   Zatem piszę się na wizytę w piekle. 🙂

   3

   1
   Odpowiedz
 7. bo religijny człowiek modli się w domu tak żeby nikt go nie widział a nie chodzi do kościoła i daje księdzu na tace żeby budował złote pałace, to co wyprawia kk od początku jego istnienia nie ma nic wspólnego z wiarą tylko z władzą, też mnie wkurwia to obłudnictwo katolików

  21

  0
  Odpowiedz
  1. „bo religijny człowiek modli się w domu tak żeby nikt go nie widział a nie chodzi do kościoła” z tą izdebką chodzi przede wszystkim o to by nie być obłudnym i na pokaz, jak Faryzeusze a nie o to, że można się modlić do Boga tylko w ten sposób. Co do Boga natomiast, on nie jest w ogóle religijny. Religia to nie jest Jego wymysł bo religia, także katolicka, tylko utrudnia kontakt z Bogiem.

   2

   0
   Odpowiedz
 8. O ile Marxa nie trawię miał on rację mówiąc, że religia to opium dla mas. Ludzie, nie miejcie złudzeń – watykan to mafia. Kler żeruje na ludzkiej naiwności i strachu sam popełniając najdziksze zbrodnie. Nie jestem jakimś wariatem, „prorokiem” czy coś. Ale wystarczy poczytać i włos się jeży na głowie.

  21

  1
  Odpowiedz
  1. Proste jak drut wystarczy zapoznać się z życiorysem bp. A. Hudala (ze szczególnym uwzględnieniem wczesnych lat powojennych) – na jego przykładzie świetnie widać jaki jest kościół. Zresztą czy to jeden Hudal, polski kler też ma się czym poszczycić.

   3

   1
   Odpowiedz
  2. Religia nie jest wytworem Boga. Faryzeusze byli religijni i możesz sobie przeczytać jak ich Jezus traktował w Ewangeliach. Co do KRK, to ma nie jedno za uszami.

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Jak dla mnie twoja znajoma zdziała więcej dla KK niż nie jeden uczony teolog :). Przepraszam to płytkie ale sami przyznajcie, że skuteczne. Ostatecznie każdy chyba ma prawo powiedzieć, że zbłądził. Św Paweł apostoł 3 razy się zaparł a jest jedną z najważniejszych osób w panteonie sław :).

  4

  3
  Odpowiedz
 10. Ehh lepiej bym tego nie ujęła.Masz całkowita rację.

  6

  1
  Odpowiedz
 11. Nigdzie nie trafisz. Żyj swoim życiem.

  7

  2
  Odpowiedz
  1. Ludzie zmierzają donikąd.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Prawdopodobnie ani jedni ani drudzy nie trafia do nieba. Przyjmowanie sakramentów oraz uczęszczanie na mszę swiete przez osoby, które nie postępują zgodnie z zasadami wiary, nie czyni ich osobami zbawionymi.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kurwa, jaki ty jesteś płytki-zainteresuj się religią chrześcijańską i znajdziesz odpowiedzi na swoje bólodupstwo, skoro sam masz zbyt miałką wiedzę, żeby rozwikłać ten problem.

  1

  2
  Odpowiedz
 14. Nie pitol tylko daj namiar na znajomą albo te wieczorki z Biblią!

  5

  1
  Odpowiedz
 15. Rozumiem Ciebie ale: pamiętajcie że po spowiedzi grzechy są przebaczone ale nie są odpokutowane. Więc rozumieta, pewnie trafia do nieba ale wcześniej ich tak wygrzeje w czysccu że będziecie sami im współczuć. A druga sprawa jest taka, że w kk nie zbawiasz się dobrymi uczynkami ale wiara w Jezusa Chrystusa, dobre uczynki były, jak sądzę, bardziej istotne w starym testamencie. Tzn. Teraz też są istotne ale istotniejsza jest miłość do JCH, który odkupił Nas. On daje Zbawienie, nie zbawicie się dobrymi uczynkami bez NIEGO.
  Rozumiem Was, że nie chce wam się patrzeć na ryje wspolparafian I niektórych księży, mi też nie, ale uwierzcie mnie ze nie wszyscy tacy są, można się zadawać z normalnymi.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Nic nie rozumiecie. Biblia jak najbardziej popiera zło i jej funkcjonariusze mają w niej uzasadnienie do takiego postępowania. Przykład: poparcie dla niewolnictwa (P 2:18-21; 1 Tm 6,1; Kol 3,22; Ef 6,5; Tyt 2:9-10).

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Kościół nie może „dać zbawienia”. Żaden, katolicki, prawosławny, protestancki. W całej tej religii chodzi o to żeby przyjąć łaskę zbawienia daną przez Boga tym samym uznać Jezusa za zbawiciela a nie o to żeby co niedziela zapierdalać do kościoła i żreć opłatki. Kościół powinien być po to żeby tłumaczyć Biblię i służyć wiernym (a jak jest wszyscy widzimy). Więc kościół nie jest potrzebny do zbawienia i nie może go zagwarantować.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. A słyszałeś ewangelię o darmowym zbawieniu ? Tylko Ci którzy zawołają do Chrystusa zostaną zbawieni. Czyściec, spowiedź, sakramenty to wszystko wymysł kk żeby ściągać kasę. W Bibli nie ma nawet słowa ksiądz. Kk opiera się na tradycjì, katechiźmie (wymysł ludzki) i podobno jeszcze ewangelii. Kościół Biblijny (prawdziwy) opiera się tylko na słowie Bożym a zbawienie człowiek otrzymuje za wiarę a nie za uczynki.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. Chuja wiesz o religi a sie wypowiadasz spowiedz ma sens tylko wtedy jesli idzide w parze z zalem za grzechy i postanowieniem poprawy jakbys czytal biblie to wiedzialbys ze tacy obludnicy jakich tutaj opisujesz sa najnizej w hierarhi .

  1

  1
  Odpowiedz
 20. proponuje zacząc od księzy – bo tam największe żróło grzechu – pedofilia , chamstwo , obłuda , wyższość , pycha , obżarstwo i wiele innych poseminaryjnych uciech – zlikwidowac te kościoły , przedszkola porobić i spokój będzie . a druga sprawa to chrzty na chama – dzieciak nie świadom oblać mu łeb zimną woda i już kasa z rządu leci na pedofilski klub wzajemnej adoracji zwany kościołem katolickim – kto należy ten tępak z rozpędu po rodzicach . żenada.
  możesz wierzyć w spaghetti ,mało mnie to ,abyś był człowiekiem a nie dzikusem jak polacy.

  2

  3
  Odpowiedz
 21. Dziwna sprawa, opublikowano ten wpis „judasze „2018 02 09 godzina 13:05 a odpowiedzi sa o datach 2018 02 08 ,co wy nato? To ci chujnia.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. To chyba chodzi o to, że wpierw ta chujnia wisiała w poczekalni (masz link do niej po prawej stronie, na górze) czyli pojawiły się pod nią komentarze 8. lutego, ale chujnia została 9. zatwierdzona i przeniesiona na główną stronę.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Data i godzina podawana jest zgodnie z momentem wyslania przez autora, poczekalnia niema tu nic wspulnego, zobacz jak jest opublikowany twoj wpis, napewno jest data i godzina wyslania tekstu do chujni.

    0

    0
    Odpowiedz
 22. Chłopie, twoje plucie na wierzących nic nie zmieni. Kościół katolicki będzie trwał wiecznie, a bramy piekielne go nie przemogą. Chyba mamy wolność wyznania, nie? Tak więc nie strzęp sobie języka na obelgi do katolików, bo pewnie sam w godzinę śmierci będziesz wołał księdza.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. A po co mi ksiądz w godzinie śmierci? Żeby jeszcze rodzinę oskubał za pogrzeb „co łaska” i obrażał mnie po śmierci podczas mszy pogrzebowej? O nie nie nie – to już nie te czasy, a rola kościoła jako rządcy dusz kończy się DEFINITYWNIE. Te 2000 lat to nie jest żaden argument, bo świat przez ten czas poszedł jednak bardzo naprzód. I w ciągu tych 2000 lat był w większości ciemny – dopiero teraz, od jakiś 60 lat, ludzie nabierają rozumu.

   1

   0
   Odpowiedz