Kalkulator

Na początek trochę malkontenckiego krwiomoczu pod adresem kobiet. Większość kobiet z mojego otoczenia nie interesuje się zupełnie niczym, poza plotkowaniem lub tematami typu dom, rodzina, dziecko. Wyjątkiem są sytuacje czy też zainteresowania, które pozwalają im błyszczeć w towarzystwie lub wynikają z obecnych trendów – najlepiej by dało się temu zrobić zdjęcie, nałożyć filtr z kotem i wrzucić na Instagram. Czy kobiety z ewolucyjnego punktu widzenia nie mają chęci do odkrywania i zdobywania i to stąd wynika ten brak naturalnego, bezpretensjonalnego zainteresowania czymkolwiek? Wydaje mi się to niewykluczone.

Druga kwestia poniekąd związana z powyższym to permanentne lustrowanie mężczyzny i to w całkowicie bezrefleksyjny i krzywdzący sposób. Jako facet możesz być asertywny, zaradny i pewny siebie. Zawsze wychodziłem z założenia, że to, co ma znaczenie w kontekście charakteru faceta, to właśnie te i pokrewne im fundamentalne cechy. Spróbuj jednak zbyt często się uśmiechać lub przyznać, że lubisz filmy Miyazakiego, a wszystko to nie będzie miało znaczenia, bo wyjdziesz na miękkiego. Nieopatrznie przyznaj się, że jesteś zwolennikiem równouprawnienia (równouprawienia – nie faworyzowania kobiet, więc historie o wniesieniu lodówki na 5. piętro na bok), a okaże się, że jesteś pantoflem i cipolizem. Powiedz, że tolerujesz homoseksualizm, a podkopiesz swoją męskość i najpewniej trafisz do szufladki z napisem „kryptopedał”.

Przykłady można mnożyć w nieskończoność, ale chyba już załapaliście o co chodzi. Powiecie, że za wiele wymagam, że taka natura kobiet czy ludzi, ale przecież jesteśmy właśnie ludźmi, nie zwierzętami. Czy zwykła relacja, niepodszyta ciągłą kalkulacją, oparta na współpracy to naprawdę za dużo dla naszego wyniosłego gatunku?

Z każdą kolejną sytuacją jaka mnie spotyka utwierdzam się w przekonaniu, że liczy się ładny, kolorowy i błyszczący papierek, a w środku może znajdować się najzwyklejsze, ludzkie, śmierdzące gówno. Ludzie i tak będą się ustawiać w kolejce po ten specyfik, a spróbuj komuś zwrócić uwagę, to okaże się, że masz kompleksy i tak w ogóle to przepełnia cię zazdrość. W jakim świecie żyję? To prawda, że technologicznie rozwijamy się coraz szybciej, natomiast emocjonalnie nadal trwamy w prehistorii. Czy w związku z tym i mnie czeka dożywotnia kalkulacja? Jestem rozczarowany.

62
8

Komentarze do "Kalkulator"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mylisz się kolego. Ludzie to zwierzęta i niestety jeszcze przez pewien czas tak będzie.
  Ciągły popęd seksualny, potrzeba zdobywania jedzenia, życie społeczne, ocenianie innych pod różnymi aspektami… Dalej jesteśmy zwierzętami, tylko trochę bardziej zaawansowanymi technicznie.

  36

  0
  Odpowiedz
 3. No koluniu pozamiatałes. Zgadzam się z Tobą w 100% Mało jest kobiet mających własne hobby. Ale sam przyznaj ze z takimi jest o czym rozmawiać i są bardziej inteligentne od innych. Reszta to puste pudła. I jeszcze kurwa wymagania! Dlatego ze nie maja co robić to szukają dziury w calym.

  21

  1
  Odpowiedz
  1. Taka prawda, że patrzycie tylko ja te możliwie ładne. Interesuję się wieloma rzeczami, polityką, gospodarką, muzyką, historią, mam kilka hobby i zawsze mam o czym pogadać z kolegami. Z wyglądu jestem raczej 5/10 (nie jestem gruba, ćwiczę, staram się wyglądać, ale ryja nie zmienię) i wystarczy obecność ładniejszej i głupiej koleżanki, żeby faceci przestali się interesować rozmową ze mną. No, ale wam zależy na interesującej dziewczynie z hobby dopiero jak jest 7/10 minimum.

   10

   0
   Odpowiedz
   1. Tak jak biedni faceci są najwyżej dostarczycielami darmowej atencji dla kobiet, tak brzydsze kobiety są najwyżej do pogadania. 🙂

    3

    0
    Odpowiedz
   2. Tak samo jak wy interesujecie się dobrze zbudowanymi, wysportowanymi, bogatymi, ubranymi w drogie szmaty facetami o wysokiej pozycji społecznej, tak i my oglądamy się za ładnymi kobietami.
    Nic na to nie poradzę.

    1

    0
    Odpowiedz
   3. Dokładnie tak! Nie może być głupia i dobrze, żeby była ładniejsza ode mnie.

    1

    0
    Odpowiedz
   4. Podaj email dziewczyno.

    0

    0
    Odpowiedz
   5. Jak dziewczyna jest inteligentna to tak od 6/10 się liczy jako potencjalna partnerka dla mnie. 7/10 jest fajne ale kurwa nie każdy może być wybitnie ładny więc nie przesadzam z wymaganiami. Chodzi o to żeby mnie nie nie odpychał jej wygląd jak przyjdzie do bara bara. Bo powiedzmy sobie szczerze, sex nie jest najważniejszy ale związek bez seksu to jak samochód bez kół, daleko nie zajedzie 😉

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Ja również.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. kobiety to kurwy

  18

  8
  Odpowiedz
  1. włącznie z twoją starą pedale

   4

   8
   Odpowiedz
   1. pedał to cię w dupe jebał psie obsrany chuju zajebany…

    4

    0
    Odpowiedz
 6. A gdzie tolerancja He?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jakbyś sobie zagrał w League of Legends i wybrał Mordekaisera, to wszystkie kobiety lgnęłyby do ciebie: Ashe, Miss Fortune. Nawet Jinx bez cycków byłaby chętna possać twą żelazną pałę. Pamiętaj, że grać należy tylko Mordekaiserem pod AP.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Jak kobieta ma zainteresowania, to jest ból dupy że nie zajmuje się „ważniejszymi sprawami” jak rodzenie dzieci i myślenie o rodzinie, bo i inaczej jest feministką. Czy wy kurwa przestaniecie kiedyś być hipokrytami?

  9

  2
  Odpowiedz
 9. To jest kurwa racja, keep goin’ i jebać frajerów. Całe szczęście wśród tych zwierząt są prawdziwi ludzie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chce wracac do Polski . Ale ja chyba nie nadaje sie . Jak czytam co sie dzieje w spoleczenstwie , jaki jest stan umyslowy … To , kurwa , flaczeje … Nie dam rady … Zaczyna wygladac jak Dziki Zach (tu mieszkam ) tylko bardziej agresywny i chujowszy . Tutaj -tylko forse mozna robic ( i bicka = bicek pomaga .W robocie . ) . A w Polsce ? Czy naprawde kazdy sie tak przypierdala ? Czy kazdy jest takim chamem ? Co to jest ” cebula ” , ” Janusz Biznesu”, ” mesio” , ” gimba” ( kinda chujowe slowa btw) . Czemu tak latwo tym sypiecie ? Tak sie stalo , nie mam wiele okazji rozmawiac w rodzimym jezyku od 19….. Fuck . NOT my fault . Czemu jest tak zle? Czy nie ma tego co chcecie ? SuperMall &Kapitalizm & Euro & mcD. So whachha say ?

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Na polskiej stronie pisz po polsku kurwa mać.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. W sumie, to dziwne, że to tak się w nowych pokoleniach zmieniło. W pokoleniu przed 1980ego to niszczenie homoseksualizmu by było kryptopedalstwem.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Początek tak bardzo prawdziwy…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Odniosę się do pierwszej części wpisu. Interesuję się psychologią, lubię obserwować co dzieje się wokół i wyciągać jakieś wnioski. Lubię czytać książki podróżnicze,interesuje mnie fotografia, a także nowinki technologiczne, nie lubię pustego paplania o niczym,lubię konkretne rozmowy(dlatego cenię też konwersacje z mężczyznami) i…jestem kobietą. Zgodzę się,że wiele jest takich kobiet,jak opisałeś ale są też takie,które nie mają pustki w głowie, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka i trzeba wybierać mądrze,jeśli chodzi o życiową partnerkę. Życzę byś spotykał na swojej drodze kobiety warte poznania:)

  1

  2
  Odpowiedz
 14. Bo facet to jakiś mega interesujący byt! Piłka nożna, samochody i kobiety. Większość i tak tylko tym ostatnim się interesuje. Gdy facet dba o siebie to przez resztę leniwego gatunku nazywany jest pedałem.
  Era kamienia łupanego dawno się skończyła!
  Sorry za generalizowanie.
  Prawda jest taka, że boli was, że kobiety zaczynają nad wami dominować. A jeżeli nie możesz zdobyć uwagi jednej czy drugiej to może skup się na tych swoich zainteresowaniach i pasjach.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Jakbyś miał challengera i grał Mordekaiserem to nie liczyłbyś dziewczyn tylko dymydż czy wystarczy ci ulti do zabicia przeciwnika.

  0

  0
  Odpowiedz