Każdy wie lepiej

Kurwa ostatnio muszę dużo gadać z ludźmi – taka robota się trafiła- i teraz mam takie zdanie, że każdy kurwa człowiek wie lepiej jeden od drugiego na każdy temat wszystko, a tak na prawdę to gówno wie.
Taki przykład – jedna baba mówi do mnie, „co pan taki młody może wiedzieć- ja to w pana wieku” – i cała litania pierdolenia, a w moim wieku pewnie dupy dawała na rogu pod sklepem. Potem stary dziad – to samo, „kiedyś to panie było” chuj mnie to jebie dziadu co było kiedyś, teraz jest teraz a nie za twojej komuny, stara kurwo z ub. Następne – typ po 30-cała wiedza życiowa z internetu, bo cośtam napisali i gada o tym w kółko. Kurwa tylko chorzy ludzie wierzą we wszystko, co jest gdzieś tam napisane.
Przez to mam jak najgorsze zdanie o ludziach, zarażę się agorafobią i będę szczęśliwie siedział w domu.

61
6

Komentarze do "Każdy wie lepiej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. kultury śmieciu

  1

  5
  Odpowiedz
 3. ja już w twoim wieku to miałem klatę jak pirat, 10 dziewczyn, yamache i w ogóle góry przenosiłem a ty to jeszcze masz mleko pod nosem

  2

  2
  Odpowiedz
 4. Pewnie chodzisz i sprzedajesz jakieś gówno, którego nikt nie chce i się wkurwiasz jacy to ludzie są głupi, a tak naprawdę ty jesteś głupi i nie widzisz, że to co robisz to jakiś syf. Po wstawce o komunie (i nie tylko) wnioskuję, że jesteś jakimś zasranym kucem z mlekiem pod nosem. To czego doświadczasz, to pała kapitalistycznej rzeczywistości zbliżająca się do twojej dupy, już ją na sobie czujesz. Delektuj się.

  8

  2
  Odpowiedz
 5. O typie,podzielam te chujnie całkowicie,w mojej robocie psychologa też tego doświadczam.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Szanowni Komentatorzy. Czytam Wasze całkiem inteligentne wypowiedzi i dlatego postanowiłem też napisać tutaj parę słów. a słowa te zapożyczam z małej książeczki prof.
  Tadeusza Kotarbińskiego (już niestety nieżyjącego od wielu lat) pod tytułem „Żyć zacnie” wydanej przez Naszą Księgarnię w roku 1989. Chodzi o to, że człowiek pragnąłby żyć , istnieć wiecznie. Dotyczy to np. próby pocieszenie się tym, że się będzie nadal żyło po zgonie. Ale tak nie jest, jeśli nawet ten i ów tak mówi. A teraz następuje cytat z wyżej wymienionej pozycji T. Kotarbińskiego: „Nie jest tak, ponieważ podobna chęć musiałaby mieć za warunek intuicyjne zrozumienie pojęcia wieczności. Że go nam jednak zupełnie brak, o tym świadczy chociażby sens następującej hinduskiej przypowieści. Na szczyt góry diamentowej wyższej niż Himalaje przylatuje co rok mały ptaszek i czyści sobie swój miękki dziobek o diament. Otóż, gdy ów ptaszek malutki w ten sposób zetrze całą górę, wówczas mini edopiero pierwsza sekunda wieczności. Nie ma w streszczonej przypowiastce ani słowa przesady. Ogrom wieczności przekracza wszelkie granice intuicji, nie może więc być przedmiotem uświadomionego pragnienia. Nie o to chodzi ludzkiemu sercu. Pragnie ono żyć nie wiecznie, lecz tak dlugo, jak mu będzie się chciało żyć. Nie sama bowiem skończoność życia zasmuca, lecz jego krótkotrwałość mierzona stosunkiem do pożądanej długotrwałości. „

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Hohoho ale kurwa jesteś mądry..

   1

   1
   Odpowiedz
 7. Generalnie jest tak, że co któryś młody po 20`stce,
  zachowuje się jak gówniarz – oj znaczy jak 100letni guru wszelkiej wiedzy i sztuk walki.
  Swoją „świadomość” bycia może zyskał w 15-18 roku, Czyli z grubsza ma 5-6 lat doświadczenia „życiowego” i jak takiego człowieka porównać z kimś który zbierał to doświadczenie 30-40 lat?
  No i niektórzy z tych „guru” jak staną się starymi prykami dalej mają ten sam stan umysłu.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Agorafobia to lęk przed otwartą przestrzenią inteligencie. Agorafobia to nie to samo co fobia społeczna.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. A ja po przeczytaniu mam kiepskie zdanie o tobie. Wychodzi na to, że to ty wszystko wiesz najlepiej. Jeśli tak oceniasz starszych ludzi to znaczy, że twoja matka i babcia na innych rogach, pod innymi sklepami, a twój dziadek i ojciec też ubeki?
  Pustak jesteś przemądrzały. Nie lubisz ludzi to się nie bierz za taką pracę.
  Lepiej „szczęśliwie” siedź w domu i gadaj do lustra z jedynym mądrym na świecie.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Za 100 lat sam będziesz wiedział wszystko najlepiej

  4

  0
  Odpowiedz