Kobiety są z wenus. Przyznaję

Nic oryginalnego. Zostawił mnie 4 miesiące temu po 2-letnim związku. Trudno, stało się. Mimo, że kochałam go jak cholera to przecież nie rzucę się pod tramwaj, trzeba jakoś żyć. Pozbierałam się i do przodu. Ogólnie wszystko by było ok gdyby nie jego chamskie odzywki po zerwaniu oraz to, że mimo wszystkich miłych kolegów którzy mogli by sprawić, że znowu byłabym szczęśliwa ja nadal mam tego dupka w głowie i sercu. Jestem kobietą okres nastoletni już dawno ma za sobą, ale uważam, że pod tym względem jest to czysta głupota z mojej strony. Skoro on nie szczędził mi złośliwości, a teraz milczy od ponad miesiąca, to czemu ja nie chce dać szansy komuś innemu ;/ Panowie z całym szacunkiem dla pań, ale muszę przyznać Wam rację… baby są dziwne… Dziękuję za uwagę, tyle. p.s wiecie czemu kobiety są z Wenus? Bo Wenus kręci się w kierunku przeciwnym niż pozostałe planety i słońce.

23
37

Komentarze do "Kobiety są z wenus. Przyznaję"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kobiety wcale nie są dziwne… to, że kobiety są inne od mężczyzn to nie powód, żeby nazywać je dziwnymi. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że Ci się wszystko ułoży Chujowiczko. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Hahaha, serio z tą Wenus?? Nie wiedziałam, aż zaraz sprawdzę 🙂
  A tak na serio, to się nie nazywa „czysta głupota” tylko miłość 😛 Aczkolwiek miłość bywa głupia i ślepa…Daj sobie trochę czasu, nie łatwo jest się od kochać tak z dnia na dzień. 3m się!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A mówiłaś, że się z niego 'wychorowałaś’…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. kobiety są zajebiście dziwne. wiem, bo sama nią jestem ;p
  Faceci, słuchajcie. Jak Was kobita rzuci, to ona tak naprawdę chce, żebyście o nią walczyli ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zaryzykuj Olka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Walczyli??? Czyli zrobili z siebie posłusznego pieska która zatańczy i zagra jak mu powiesz…??? Męszczyźni tez mają uczucia. Byle nie trafiali na takie ,,spryciary” jak Ty. To do 4 tego komenta. A co do posta głównego to widocznie trafiłaś nie na tego pisanego i tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Słońce się nie kręci

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Walczyli dobre!!! Koniec wypowiada osoba która chce zakończyć związek, a te wszystkie manipulacyjne gierki wsadźcie sobie w dupsko. Gdy facet walczy robi pierwszy krok pozwalając tym samym wejść babie na głowę, później to już same absurdy, paranoje a na deser koniec związku. Panowie nie walczcie jak baba mówi koniec odejdźcie, później sama będzie piszczeć z bólu a facet im bardziej męski tym większego kopa da na dowodzenia, może wtedy się nauczą nie robić nas w chuja, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 10. walczcie, kurwa. to nie nasza wina, że jesteśmy nieogarnięte! Walczyli, nie robili z siebie pieska, tylko pokazali, że zależy, a nie.

  chuj. dziękuję, dobranoc.
  „męszczyźni” hehe :p

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ty, Walczarka. Może Ty niedowartościowana jesteś albo co…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Do walczarki :p Może o Ciebie nikt nie walczy i dlatego w Tobie taka zawiść.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ale gdzie tu widzicie zawiść? faktycznie, jestem niedowartościowana i nikt o mnie nie walczył, ale gdzie tu, do cholery jest zawiść?! 😀 pozdrawiam, Walczarka!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Przynajmniej masz poczucie humoru 😀 – jeden z krytykantów 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 15. i chyba o to chodzi. o poczucie humoru 😉 pozdrawiam – Walczarka (jej, mam nowe pseudo :D)

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A chuj wam w dupę tępe baby.Lubicie babskie,debilne gierki to zostańcie lesbijkami.Prawdziwy facet ma jaja i jest konkretny i tego samego oczekuje od baby-no może poza tymi owłosionymi jajami.

  0

  0
  Odpowiedz