Komisja wojskowa

Wkurwia mnie to, że niedługo będę musiał się tam stawić. Raz, że nie chce mi się iść tak daleko z buta (15 min w 1 stronę ale ja jestem leniwy), dwa że pewnie będę musiał pokazywać jaja i rowa jakiemuś tępemu staremu pseudolekarzowi i w końcu trzy – pewnie potrwa to sporo czasu… chujnia śrut drut.

19
64

Komentarze do "Komisja wojskowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Z tym rowem to może przesada ale jajek nie omieszkaja nie zobaczyć. 🙂

  Przygotuj sie na długie czekanie w kolejce. Byłem w zeszłym roku…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Typie i czego płaczesz? Jeśli nie wybierasz się na zawodowego żołnierza to ciesz się, że po tej wizycie nie dostaniesz biletu, jak wielu moich kolegów, jeszcze kilka lat temu. A z pokazywania to niektórzy żyją, także przyda się nowe doświadczenie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. chłopcze ciesz się, że już cię do syfu nie wezmą, a nawet gdyby, to wierz mi pokazanie jaj jest tego warte.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. yyyy, kolego, teraz jest już ARMIA ZAWODOWA. komisja była kiedyś, czy uczysz sie dalej czy do woja.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Szkoda, że już nie ma służby obowiązkowej. W woju wyleczyliby takiego jełopa jak ty! 15 min drogi i narzeka, no kurwa mać! Rozpieszczony synek, spod cyca mamusi nie wyszedł jeszcze!

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Odezwał się….
   Wojsko should be cancelled and remived as soon as possible

   0

   0
   Odpowiedz
 7. To jeszcze łapią do wojska? Ja z mojej komisji pamiętam „Leona zawodowca”. Wszystko może trwać kilka godzin, głównie przez czekanie, to wkurwiające, ale oni o tym wiedzą i może wam też puszczą jakiś film. Ja dostałem kat. A i odbyłem kilka lat później służbę zastępczą trwającą wtedy 18 m-cy. Miałem spoko pracę i nawet chcieli mnie tam zatrzymać po służbie. Źle nie wspominam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. kurwa, szczylu daj mi woje problemy, a ja zajmę się twomi.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zależy od miejscowości i z ilu miasteczek/wsi jeszcze się tam zjeżdzają w jedno miejsce, ale z doświadczenia Ci powiem, że masz cały dzień z głowy 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Może niech mama zaprowadzi?

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Nie bądź cipa, tylko idź. Co to jest 15 minut w jedną strone? Ciesz się, że nie musisz iść do wojska. A co do pokazania jaj staremu tryplowi – jak nie jesteś pedał, to Ci nie stanie, więc nie masz co sie obawiać.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. oczekasz się jak chuj ale jaj ci nie sprawdzą

  0

  0
  Odpowiedz
 13. No – komisja wojskowa i w ogóle wojsko to chujnia. Na szczęście, gdy w moich czasach były te pobory, to załatwiłem sobie kategorię „D”, i chuj im w dupy.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Poproszę się pochylić i kaszlnąć 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zapomniałeś dodać, że jesteś tłustym świniakiem który spędza większość czasu przed kompem, masując waca.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Ani rowa ani jaja nie będziesz musiał pokazywać. Druga sprawa ciesz się człowieku że wojsko nie jest już obowiązkowe i idziesz odpierdolić tylko bzdetną procedurę.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. no potrwa sporo czasu, ale z tym rowem to już chyba wymysł tv. tzn może kiedyś coś takiego było, ale ja na swoim wku parę lat temu tylko jajcem zaświeciłem i wszystko. gacie w dół, kaszlnąć, gacie w górę. dupy do nikogo nie wypinałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @4
  Ale Ty kurwa baran jesteś, widzisz gdzieś związek między armią zawodową, a kwalifikacją wojskową?
  Idziesz na komisję gdzie dostajesz kategorię odpowiednią w zależności od stanu zdrowia itd., dostajesz stopień poborowego i w razie jakiejś wojny itd. wiedzą kto dałby rade walczyć. A dwa, że tam dokładnie pytają czy się ma jakieś zainteresowania wojskowe i wtedy jak chcesz możesz sobie iść dalej w tym kierunku. Widac, że stary z Ciebie rocznik, gówno wiecie i tylko wiekiem się posiłkujecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. jebnij mu pierda po fasoli, nic tak nie rozluźnia atmosfery jak swojski smród a kategorie A i tak dostaniesz więc jeden chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Piętnaście minut powiadasz… A PÓLTORA ROKU lepiej by ci pasowało? puknij się w łeb lalusiu. pewno piszesz o tym bo już nie możesz się doczekac przygody z „rowem i jajami”

  0

  0
  Odpowiedz