Komuna rządzi dalej naszym krajem

To jest dopiero chujnia, większość ludzi może tego nie widzieć, ale trzeba sobie zdać sprawę z tego że mimo „demokracji” dalej rządzi w naszym kraju komuna, a okrągły stół to tylko układ z komunistami. Nie wiem czy większość ludzi o tym wie ale ustalono że komuniści po okrągłym stole mają mieć 65% w sejmie więc wiadomo kto ma władzę.
Wystarczy popatrzeć na ostatnie doniesienia gazet o tym kto ma największe emerytury. Czołówka listy to komunistyczne kacyki które niszczyły naród polski gdy jeszcze był ich system. Teraz zamiast siedzieć w więzieniach to pobierają największe emerytury i siedzą w swoich daczach i się z ludzi śmieją. Jak to jest że ludzie którzy walczyli o wolną Polskę w większości przypadków nie mają nawet na leki, a takie śmiecie które niszczyły naród polski byczą się w swoich daczach?
Procesy się ciągną latami i nic nie można im udowodnić choć wina jest oczywista. Przykład: Jaruzelski, umarł i wyroku dalej nie ma. To jest hańba dla całego państwa żeby przez tyle lat nie można było rozliczyć tych bandytów i zrobić z nimi porządek.
Teraz w telewizji zasiadają resortowe dzieci, ale dalej im się nic nie zmieniło, bo gdyby nie ich komunistyczni rodzice to teraz byliby nikim, a tak siedzą w tv i dalej sieją tą komunistyczną propagandę. Teraz to wielkie autorytety tylko nikt nie pamięta o tym że gdyby nie ich wysoko postawieni rodzice którzy zasłużyli się dla systemu komunistycznego, to oni by tej pracy nie mieli.
Według mnie żeby doszło do dekomunizacji to ze 2 pokolenia jeszcze musi upłynąć, choć to też nie gwarantuje sukcesu.
Jest to naprawdę żenujące i smutne. Mimo upływu tylu lat nic tak naprawdę się nie zmienia w mentalności ludzi. Najgorsze jest to że każdy przeszedł nad tym do porządku dziennego, a większość ludzi nawet tego nie dostrzega i nie rozumie że gdyby po okrągłym stole odciąć się od komuny i odsunąć tych wszystkich ludzi to dzisiaj w tym kraju byłoby 100 razy lepiej.

60
50

Komentarze do "Komuna rządzi dalej naszym krajem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. sprzedam sprzęgło od żuka zainteresowani pisać na privat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Komuna upadła 25lat temu ale niestety masz rację. Przejęli za grosze zakłady i ziemię od dochodowych firm do PGR. Potem na koszt Państwa /stare układy/ zrobiono drogi i uzbrojenie. Tak zrobiono działki budowlane albo inne stanowiska w spółkach skarbu państwa. Jeszcze lepiej bycie doradcą!!!! Chuj, że komuch i debil ważne ukałdy i znajomości!!!!!! Mamy swoich oligarchów w Polsce i ludzi bogatszych niż szejkowie a kujewtem Polska nie jest!!!!! Może z pracy rąk i uczciwości kurwa ale Polacy debile!!!!! Głosują nie wiedzą na kogo, bo ładnie mówi i reklama fajna!!!! Brak słów i szkoda, że myślących Polaków jest tak mało.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Moja loszka ma to w dupie. Dla niej ważne jest, że po południu wrócę z pracy i będzie mogła klęknąć i przyjąć w usteczka mojego wspaniałego chuja. A w nocy będzie miała szalone jebańsko.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No ale to sami komuniści zorganizowali sobie ten okrągły stół, reszta była tylko dodatkiem, w rzeczywistości szło o podział łupów na gruncie pierestrojkowskiej odwilży w tamtych czasach i nikt wtedy nie wiedział że to wszystko tak szybko się posypie i złamie komunę jak grypa dziecko, a w jaki niby możliwy sposób można by było odciąć się od komuny w tamtych czasach, skoro wiezienia w dalszym ciągu przepełnione były więźniami politycznymi, zastraszenia i represje wobec opozycji były ciągle na pożądku dziennym, aż do częściowo wolnych wyborów, Polska ciągle była członkiem paktu warszawskiego, a w całym kraju stacjonowała sowiecka armia?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopie, jest 2014 rok. Przestań już gadać o PRLu. Mamy co 4 lata wybory i to, kto będzie u władzy decydują głosy, a nie ustalenia jakiś pryków sprzed 25 lat. Z resztą: kto rządzi? prezydent Komorowski, wcześniej Kaczyński. Czy to jest postkomuna? Oni obaj byli w opozycji. Tusk też był w opozycji, Jarek Kaczyński też, wcześniej Marcinkiewicz też. No gdzie ta komuna przy władzy? Były lata, że rządziło SLD, to fakt, ale już nie rządzą z jakieś 10 lat, bo mają 10% poparcia i wyborcy mają już ich w dupie. PO i PiS to partie, które powstały z byłego AWS i Unii Wolności, a to przecież była opozycja wobec SLD. Większość ludzi w tych partiach, to ludzie, którzy w PRLu byli w opozycji, siedzieli w więzieniach itp. Taki Niesiołowski np. siedział 3 lata w pace za działalność podziemną, ale ludziom się już pomieszało w głowach i wyzywają go od komuchów. Masz rację – nie było porządnego rozliczenia, dużo powyprzedawano i rozkradziono, ale na miłość Boską, nie mów, że komuna dalej rządzi w kraju. Tych ludzi już nie ma, stare komuchy są już na wymarciu (Miller, Oleksy, Kwaśniewski) i praktycznie nic nie znaczą. W ich miejsce przychodzą nowe lewicowe cwaniaczki jak Napieralski czy Olejniczak czyli ludzie, którzy za komuny byli w przedszkolu. Dużo jest złego w polskiej polityce, ale mówienie, że dalej trwa jakiś układ zawarty między jakimiś dziadkami kiedyś tam, to oderwanie od rzeczywistości. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dziś zrobiłem mojej Loszce perfekcyjnego loda, aż mi uszami wytrysnęło. A ona jak zwykle spierdziała się mężnie w moją stronę i zasnęła… Czuję, że trochę popuściła…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko JKM może to zmienić ! A poza tym w Japonii takich rzeczy niema ta są 120% uczciwi ludzie i mają honor piękne i prawdziwe sztuki walki a nie chujowe MMA, i do tego tam są bardzo ładne dziewczyny/kobiety że wszystkie kurwy mogą im pozazdrościć a w szczególność POlki i inne słowiańskie ścierwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Moim marzeniem jest to, aby lewica została zlikwidowana raz na zawsze! 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Taki był ustrój i już. Zapracowali na wielotysieczne emerytury. Zal ci chuja sciska. Ja w tamtych czasach tez bym pracowal dla systemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. dzisiejsi „antykomuniści” są jeszcze gorsi

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nie komuna ciemny buraku tylko wasze katosolidarnuszki. Katosolidarnuszki was oszukały,zrobiły niewolników za miske zupy, parobków z którymi sie nikt nie liczy a że cham honoru nie ma to nie powie wprost bo głupio że „katolik katolika tak wyciulał” to trzeba zwalić wine na Żydów, komune tylko nie na siebie. Modliliście sie bezmózgi do Żyda w niebie o kapitalizm i do MB z klapy bolka „wolną ojczyzne racz nam zwrócić panie” to wam zwrócił. Nawet wasz subito wam zesłał ducha św więc o co wam matoły prawicowe chodzi? Może żydowski bóg tak chciał że jesteście tylko tanią siłą roboczą? Bo władza wg. waszego bełkotu pochodzi od boga. Popatrz na Borusewicza, Krzaklewskiego, Wachowskiego, Bieleckiego, Tuska, Bolka, Bula Komora, Kaczyńskiego, Buzka i tych innych ćwoków solidarnościowych……..milionerzy i ich dzieci też. Całe rodziny książątka, hrabiątka na które ty prawicowy prostaku będziesz tyrał jak niewolnik i twoja rodzina. Tak wyglądają te prawicowe, katolickie wartości, jaśniepańskie tradycje, sarmackie macie okazje sie przekonać na tym na własnej skórze. I tak macie dobrze bo nie musicie pańszczyzny odrabiać, możecie jechać na zmywaki całej Europy. Przed wojną tak było. Bogata elyta i nędzarze,robole, folwarczne parobki, analfabetyzm, bieda, bezrobocie gigant.Nie pluj na komune chamie której nigdy tu nie było. Był socjalizm gdyby nie to to pewnie do dziś być w czworakach mieszkał bo tak będzie że bieda będzie wysiedlana do kontenerów za miastem. Komuna wam dawała prace 8 godzin i do domu, wczasy, sanatoria, kolonie dla dzieci, darmową służbe zdrowia a to buraki cepy solidarnościowe zmarnowaliście to bo jak będzie kapytalyzm to będziecie mieć raj a kase będziecie liczyć bo „bóg” wam pomoże.Teraz co macie? Biede, bezrobocie, wyzysk, żadnych praw pracowniczych, bez urlopów nieraz, na skinienie pana władcy nierzadko żydokatola solidarucha, zatrudnianie na czarno i wpierdol jak sie upomnicie o pieniądze u bandyty co zamienił dres na gajer.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dlatego TM mocno optował za grubą kreską. Przecież nie będzie kolegów od tortu rozliczał…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Widzę że większość komentujących to barany co nie rozumieją o co chodzi. Po co baranie jeden z drugim się wyszczególniasz o rzeczach o których nie masz pojęcia?
  Wystarczy popatrzeć na byłego prezydenta, zasób słów ubogi na poziomie podstawówki typu przyszłem, poszłem i zamknąłem dźwi, a za jakiś wykład kosi dolary z 6 cioma zerami.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. no wow… ale polacy w to nie wierza niestety… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mail nr 11. Szanowny mily Komentatorze. Masz zupelna, absolutna racje. To co piszesz, odpowiada mojemu punktowi widzenia i moim doswiadczeniom. Pamietam czas naszego polskiego socjalizmu, jestem oczywiscie starszy co nie co od wielu,ktorzy tu sie wypowiadaja, ale byly to dla wielu obywateli PRL najlepsze lata ich zycia. W kraju wyniszczonym wojna, pod bokiem Moskwy, my przecietni ludzie, ktorzy w Polsce sanacyjnej, gdyby nie doszlo do wojny, albo gdyby ta Polska trwala dalej, nie mielibysmy zadnych szans. Bylibysmy parobkami, czapkujacymi jasnie wielmoznym i klaniajacym sie im w pas, a szansy na cokolwiek nie mielibysmy zadnej. Ze ten kraj mogl nam dac w tamtym czasie tyle dobrodziejstw, do dzis sie zastanawiam jak to bylo mozliwe. Zachod europy dostal ogromne pieniadz z planu Marshalla. Nam Rosja tych pieniedzy nie pozwolila wziac. Gdyby to bylo mozliwe, stalibysmy lepiej,niz niejedne panstwo zachodnie. To byly dobre lata, pomimo wszystko. Faktycznie kolonie dla dzieci w fajnych miejscach, wczasy praccownicze, za ktore sie placilo symboliczne pieniadze. Bylo to super zorganizowane. Bylem na wczasach w gorach, nad morzem, w Bieszczadach. Ile bylo wspanialych chwil, wieczorow przy ognisku, dansingow. Orkiestra grala nieraz do 2-3 po polnocy. Wypady z innymi wczasowiczami w okolice, splywy Dunajcem, wczasy na Mazurach, piekna przyroda, dziewicza, nietknieta, Bialowieza. Eh, lza sie w oku kreci. Nie czulem sie gorszy od niejednego czlowieka z Zachodu. Nie odczuwalem nigdy potrzeby, aby uciec z Polski, skladac podanie o azyl, pisac w nim rzeczy, ktore nie odpowiadaly prawdzie, sprawy wyssane z palca. Co wielu zresszta czynilo, nie majac zadnych skrupulow. Moglo byc inaczej w Polsce po tym 1989 czy 1990. A teraz mamy pierdolony jebany wilczy kapitalizm w amerykanskim stylu, ktorego na dobra sprawe nikt nie chcial. Mam nadzieje i czekam na ten dzien, kiedy to jebane kurestwo z wielkim hukiem sie zawali i nie POZOSTANIE PO NIM KAMIEN NA KAMIENIU.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @11 Te wszystkie zdobycze tego twojego socjalizmu i tak były chuja warte, a budowano je za pożyczone pieniądze od kapitalistów, których w żaden sposób nie byli w stanie spłacić, chesz wmówić ludziom że te łyse ciule z KC tak bardzo się troszczyły o ten kraj i ludzi, którzy w nim żyją? Sami żyli jak pączki w maśle, w niedostępnej strefie i byli przekonani że są nie do ruszenia, bo przyjaciele z bliskego nam wschodu do tego nie dopuszczą i w dupie mieli że wszędzie wszystkiego brakowało, bo jak przecież powiedział Urban „rząd się wyżywi”.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @11
  Popieram
  Apropos pracy w komunie, to jak któryś nie chciał pracować to przychodził pan dzielnicowy do domu i pałą wpierdol i do roboty niebieski ptaku…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 8. Tylko prawica i bogaci kapitaliści mają prawo mieć dobrze a ty łachu do roboty cwelu bo ktoś na państwo musi tyrać. Teoretycznie każdy ma prawo zostać kapitalistą a praktycznie to gówno prawda bo powstają rody ‚potentatów” zwane dziś lyderami biznesu na których szara masa nic nie znaczących roboli i parobów będzie tyrać za zupe. Ty prawicowy matole i tak nie pojmiesz bo twój żydowski „buk” nie dał ci łaski rozumu. Takich jak ty tu potrzeba.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Do autora ty chujasie zacznij sie leczyc na nogi bo na glowe juz za pozno

  0

  0
  Odpowiedz
 22. No i chuj pogadaliśmy sobie.To ty jeszcze tego sprzęgła nie sprzedałeś,bo pewnie komunistyczne,chujowe.Teraz są dobre ale z Chin z plastiku.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. dawna komuna przekształciła się teraz w lewactwo , LGTB , GENDER zawłaszczyli sobie tęczę czego im nie wybaczę i myślę , że Warszawa jest w 50% lewacka, ciężko będzie z nimi wygrać :(((((

  0

  0
  Odpowiedz