Kopniak od losu

Chujnia nie chujnia, dla mnie na pewno. Pierwszy raz powiedziałam ‚kocham’ i nie otrzymałam odpowiedzi, na którą liczyłam. Dodam, że nie mam już nastu lat. Śrut.

79
89

Komentarze do "Kopniak od losu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No tak, nie masz już dziewiet’nastu’ lat, tylko aż dwadzieścia! W końcu jesteś juz bardziej dojrzała od 15-latki.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja miałem podobnie. Powiedziałem „kocham cię”, odrzuciła moje uczucia to sobie odpuściłem. Po pewnym czasie zakochałem się w innej. I znowu zostałem odrzucony. Chciałem byśmy zostali chociaż znajomymi. Taki chuj. Teraz nie mam ani dwóch zajebistych koleżanek, ani miłości. Chujnia i śrut.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. nie gadaj że nie wyczaiłaś boja.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja zamierzam to wyznać dziewczynie za kilka dni, gdy każde z nas wróci do domu na długi weekend i też się obawiam o to co moge usłyszeć.. Współczuję i rozumiem Twoją sytuację

  0

  1
  Odpowiedz
 6. 20, czy 21? :DDD

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ro wielki ból, gdy inwestujesz uczucia w próżnię…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mi dziewczyna kiedyś powiedziała że mnie kocha a ja byłem na tyle dziecinny żeby jej powiedzieć że ja ją nie, a miała fajne cycki i byłem w niej zakochany;D Chuj wie dlaczego tak powiedziałem. Później innym już wolałem mówić że kocham nawet jak to nie była prawda, przynajmniej nie miałem wyrzutów że nie poruchałem. A tak na serio jak pierwszy raz powiedziałaś komuś że kochasz to znaczy że wielu chłopakom wcześniej tego nie powiedziałaś stwarzając im taką chujnię jak ten gościu teraz tobie.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Ale patałachy. Dziewczynę trzeba uszczypnąć w sutka albo jeszcze lepiej w łechtaczkę – to na początek. Najlepsza droga do kobiecego serca to kutasem przez cipkę, a nie jakieś tam romantyzmy i pedalskie zagrywki.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. a nie chce mi sie nawet komentować

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 masz rację!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ósemka dobrze gada

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Koleżanko, nie znasz się na facetach. To robi się. „Kaziu … przygotowałam dla ciebie kolację, a później będzie ostry sex. Wygoliłam sobie cipkę”
  – „O, to super, już jestem głodny”
  -„Kaziu, kochasz mnie?”
  -„Jasne, ze cię kocham, tylko rozbierz się do tej kolacji, zjemy na golasa … albo wiesz co – zmieńmy kolejność” I masz co chciałaś. Proste?

  1

  0
  Odpowiedz