Lizanie tyłka

Wkurwia mnie, że dzisiejsze pokolenie to społeczność wchodzących sobie wzajemnie w dupę wazeliniarzy. Zamiast wykazać się swoimi umiejętnościami, pracą czy zdolnością do walki o swoje prawa, ludzie liżą dupę. A nikt nawet nie pomyśli o tyn, by powiedzieć NIE, gdy się z czymś nie zgadza lub wymyślić coś kreatywnego, za co będzie np podwyżka.
Robię zupełnie na odwrót, co ludzie mylą z bezczelnością. Ostatnio była sytuacja, gdzie szef nie chciał mi dać urlopu na żądanie, bym mogła się zajmować chorą matką.Większość z Was, w takiej sytuacji zapewne obrobiłaby mu laskę a ja powiedziałam : W takim razie żegnam. Dałam wypowiedzenie i jebłam drzwiami. W dodatku podjebałam go do pipu, za naruszanie wieluuu innych praw pracownika. Inna sytuacja, „przyjaciółka” pisze : nie masz dla mnie czasu, zmienilaś się (no kur skoro nie potrafi zrozumieć, że pracuje po 12h a w weekendy mam studia +na głowie chorą matkę to trudno) tak więc usłyszała ode mnie : „albo jesteś ze mną i mnie wspierasz albo Ci nie pasuje i wypier***”.
Po co się patyczkować i owijać w bawełnę? Jezcze inna sytuacja, jestem w rodzinie i każdy wypytuje się o moją wypłatę,na co ja odpowiadam : to moja prywatna sprawa ile zarabiam. Od razu wielkie oburzenie, że ja bezczelna. No i wielki HA WAM W DE. Szkoda czasu na okłamywanie samego siebie i podlizywanie się tym przez których cierpimy

107
7

Komentarze do "Lizanie tyłka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. OK … dla ciebie wszystko, a ty ni chuja? Ciekawa definicja przyjazni.

  15

  4
  Odpowiedz
 3. kobieto masz jaja

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Nie każdy, kto na Ciebie nasra jest twoim wrogiem i nie każdy, kto z gówna wyciągnie przyjacielem.

  13

  1
  Odpowiedz
 5. Urlop na żądanie to urlop na żądanie. Na kant pizdy szef może Ci skoczyć. Kurwa, u mnie jest jeden skurwysyn który mówi że urlop na żądanie jest źle widziany ale może mnie pocałować w dupsko. Zaraz se kupię flaszkę i wezmę WŻ. Pozdrawiam urzędnik.

  23

  0
  Odpowiedz
 6. Czochraj bobra

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Ogólnie masz racje ale w ten sposób zrazisz do siebie ludzi. Nie mowie, że nie masz racji ale są lepsze narzędzia komunikacyjne do tego. Polecam Dale Breckenridge Carnegie pt. „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”. To tak na początek, masz tam sporo o asertywnoiści. Ja na początek powiem tobie, że agresja (nie to nie i jebałam wypowiedzenie) i wulgaryzmy które stosujesz nie służą tobie i innym. A co do Janusza trudno oceniać, znamy tylko twoją stronę opowieści, jest wielu chamów ale i pracownicy czasami mają w dupie zespół i resztę zakładu.

  14

  5
  Odpowiedz
 8. Ideał kobiety! Skąd jesteś?! Chętnie bym oddał i poświęcił dużo aby Cie poznać. Prawdziwa, znająca swoją wartość kobieta. Uczcie się wy jebane POlaczki jak powinno się postępować z innymi!

  10

  10
  Odpowiedz
 9. To mówisz o lizaniu tyłka, a sama zamiast wziąć urlop na żądanie jak należy, to potulnie liżesz tyłek i przychodzisz do pracy, szok

  4

  3
  Odpowiedz
 10. Tak trzymac, tez staram sie tak robic

  2

  1
  Odpowiedz
 11. Reakcja obronna zaszczutego zwierzęcia. Czujesz, że musisz być agresywna i bezlitosna, żeby przetrwać w tej kupie gówna. Smutne.

  11

  2
  Odpowiedz
 12. takiej kobiety bym szukał

  2

  1
  Odpowiedz
 13. bierz metanabol

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Też tak zrobiłam,gdy w pracy dostałam NN,bo zgłosiłam urlop na żądanie – trzasnęłam wypowiedzenie. Jakie zdziwienie malowało się na twarzy szefowej – to było bezcenne. A lizanie tyłka i donosy to było powszechne w tej firmie – ja się tym brzydziłam i będę brzydzić, bo po prostu nie należę do tej „elity” podjudzaczy.
  I co – teraz zarabiam dwa razy więcej, więc nie bójmy się zmiany na lepsze. Ja mam starą matkę i mimo,że nie potrzebuje opieki, to zasuwam w domu (każde sprzątanie ja – a jest 9 pokoi,mycie okien,wstawianie prania,prasowanie,dźwiganie czegoś jeśli potrzeba, ogarniam też duży ogródek) także trochę wiem o tym.Bądź dzielna jak teraz a wszystko się uda i pamiętaj,że kiedyś to matka pomagała Ci jak byłaś mała,wspierała a potem jest na odwrót,takie życie.

  1

  0
  Odpowiedz