Mandat za piwo 10 metrów od imprezy

Jak szary przeciętny pełnoletni obywatel ma płacić piękne podatki na nierobów w policji, kiedy za picie 1 (słownie jednego) piwa o zawartości alkoholu 2% (warka Radler) 10-15 metrów od bramy odgradzającej imprezę wśród tłumu nawalonych niepełnoletnich gówniarzy dostaje mandat? Gdzie są ci piękni panowie kiedy wybijają nam zęby? Jak egzekwują należność gdy wystawiam im jak na tacy gościa, który okradł mnie na 500zł? Chyba nie zapłacę dla zasady. CHUJNIA!

93
46

Komentarze do "Mandat za piwo 10 metrów od imprezy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Warka Radler to napój alkoholowy, a nie piwo – ma 2%. Piwo jest dopiero od 2,5%. Czyli w zasadzie można je pić przed komisariatem, tak samo jak soczek pomarańczowy. Nie jestem pewien, więc sam musisz sobie poszukać informacji na ten temat, a następnie – jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówię – wytoczyć proces policjantom, który wygrasz. pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @ poprawka, jednak od 0,5% są już napoje alkoholowe, więc nasi agenci od wychowania w trzeźwości mogą od Ciebie zdzierać

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie zapłacisz to jeszcze po urzedach skarbowych i sadach będą cię ciągać. Szkoda na to czasu. Zapłać i nastepnym razem uważaj.pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przyjacielu, poniżej 3(%) zawartości piwo nie zalicza się do alkoholu według prawa, proponuje podjąć negocjacje ! 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Złamałeś prawo – dostałeś mandat. Przykro mi, ale pijąc wiedziałeś co ryzykujesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Haha gdybyś chociaż troche znał przepisy panujące w naszym cudownym kraju to nic byś nie dostał bo jeśli jest jak piszesz, że piłeś warke radler to wg przepisów nie jest to alkohol ! Gdzieś czytałem że dopiero od zawartości 2,7% napój jest uznawany za alkoholowy i dopiero od tego pułapu można dostać mandat, chujnia taka że dałeś sie zrobić w bambuko przez własną niewiedzę !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Za Radlera nie możesz dostać mandatu, 2% to dozwolona objętość na terenie otwartym.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kurwa ty 10 m a ja najebany piłem 3 m od radiowozu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Za alkohole 2%, kiedyś się nie płaciło mandatu było się kłócić z psami.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jakbyś zarabiał 2 miliony euro netto miesięcznie i jeździł Koenigseggiem Agerą R tak jak ja, to nie miałbyś problemu z mandatami. Wystarczy zawołać pana policjanta na fotel pasażera-15 minut i po sprawie. W przypadku pań policjantek działa klasyczna łapówka.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Uwierz mi, zapłacisz…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jak to gdzie wtedy są. W dupie. Srają w majty jak widzą hołotę i wolą nie wchodzić im w drogę. Tak jest z każdą mundurówką. Tchórze i cioty. Ale uczciwego i nieszkodliwego człowieka zgarnąć potrafią. Za damski chuj zresztą.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Trzeba ich utylizować 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Witaj w polsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Bo nie byłeś dla nich niebezpieczny. Policjant też człowiek i za 2-2.5k pln nie będzie narażał swojego życia. Będąc policjantem zrobiłbyś dokładnie to samo.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. jak nie zapłacisz to skarbówka sama to sciągnie 🙂 ale przelej im 1 zł przez neta i masz spokój na około rok bo transakcja jest w trakcie realizacji. jak się po roku przypomną to przelej kolejną złotówkę i tak aż do przedawnienia ;p do sądu sprawa nie pójdzie bo przecież płacisz 🙂 hehe ja tak robię z mandatami z fotoradarów od straży miejskiej 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. W mojej mieścinie na Opolszczyźnie (jakieś 20.000 mieszkańców) na legalu rządzi se jeden gość. Wymusza haracze, bije ludzi, rozwala imprezy, decyduje która firma może tu działać, a która nie… Jest tu zwyczajnie dyktatorem. A milicja? Ależ oczywiście, jest! Dzielnie, z prawdziwym powołaniem wypisuje mandaty normalnym szarym obywatelom. Nawet gazeta o zasięgu wojewódzkim o tym pisała, czyli wyższe szczeble też o tym wiedzą i mają w dupie. Co to jest za kraj!? Jakieś afrykańskie królestwo w buszu, czy mini republika poradziecka?
  To jest stary, dobrze znany syndrom: kobuch wlepi karę uczniowi, który zapomniał legitki, ale do zarzyganego żula ani nie podejdzie. Tak jest i z psiarnią i Twoim przypadkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. 10@ czyli robisz panu policjantowi gałę? Gorzej jak ci się trafi kiedyś prawdziwy mężczyzna a nie kryptopedał, to jeszcze wpierdol dostaniesz. Ja na miejscu policjanta na pewno nie pozwoliłbym wziąć ci mojego pysiora do ust.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @15. Źle rozumujesz. Tak samo mogłeś napisać: jak byś byl złodziejem to też byś kradł. Uczciwy człowiek nie będzie ani złodziejem ani milicjantem.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Gdybyś tak jak ja zarabiał 17 tysi netto i jeździł Mesiem, służby na sygnale dowoziłyby alkohol na imprezę a na koniec eskortowały w konwoju do domu. Zgłoś się do łódzkiego oddziału na taśmę. Raz do roku jest impreza firmowa, pozwalamy nawet pracownikom przyjść z własnym alkoholem.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @16 jesteś moim mistrzem.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 15 ma rację, zwiększenie masy pomoże ci na przyszłość, będziesz większym zagrożeniem dla psiarni i może cię nie ruszą.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. #16 może się powołać na mnie i złożyć CV bez opłat wpisowych, bo poddał świetny pomysł, na który nawet moi prawnicy nie wpadli. Będę tak wypłacał niektórym krnąbrnym robolom, co są na umowie-zlecenie. Zamiast na pierwszego 800 zł, to pójdzie złotówka. I już sraka w majtach – rata kredytu za norę nie zapłacona, rata za matiza nie zapłacona.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. chuj mnie boli !

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Milicji już nie ma. 😛

  0

  0
  Odpowiedz