Najgorsza Burza

Wczorajsza burzowa noc była najgorsza jaką przeżyliśmy! Jeden z lokatorów naszego pionu wpadł na arcyciekawy pomysł polegający na uderzaniu czymś metalowym w karoryfer za każdym razem jak na niebie rozbłysł piorun. W ten sposób nie dał spać dla całego pionu! Mamy nadzieję, że czynność ta nie stanie się jego rytuałem, bo wtedy każda burzowa noc będzie oznaczała dla nas bezsenność.

19
12

Komentarze do "Najgorsza Burza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znajdź tego dowcipnisia i zrób mu Meksykańską pułapkę 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dziwna sprawa z tym kaloryferem. To na pewno kaloryfer i sąsiad? Bo jeśli tak, to widać, janusz lub stary pryk wierzy w jakiś zabobon.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To pewnie jakiś rytuał ochronny.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. Następnym razem idź tam e czasie burzy. Jak jebnie, to jebnij siekierą w drzwi. Za każdym razem. Po 3 burzach cwel będzie zesrywać się jak zobaczy błysk.

  5

  0
  Odpowiedz
 6. Zlinczować go.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Haha, zajebiaszczy pomysł, sam go wykorzystam 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Wal chuja – zapiekle, z jękiem i chodzeniem łóżka którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między rurki c.o i piłuj.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Problem idzie niezwykle łatwo załatwić. Wystarczy, że założysz kominiarkę i rozpierdolisz go pięściami gdy go spotkasz. Metoda wyjątkowo skuteczna. Na tym świecie jedynym prawdziwym działającym prawem – jest prawo silniejszego, czyli przemoc. Oczywiście nie korzystaj z usług policji – to nieudacznicy. Sprawy trzeba brać zawsze we własne ręce, pozdrawiam

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Mowisz „my” jak byście byli jakąś parą co nagrywała pornucha dnia burzowej nocy. Tak cie podnieca walenie prętem o kaloryfer to moge ci tego pręta wsadzić do pupki bo napewno robisz kupe żelkami psie

  3

  1
  Odpowiedz