Napiętnowanie (nie)finansowe

Mnie do znudzenia nużą debile, którzy pierdolą, że ciężej pracują, więc mają więcej.
Wielkie gówno prawda!
Obdarowani zostaliście lepszym losem na loterii w jakiej sytuacji życiowej się znaleźliście od urodzenia, a więc i w konsekwencji aż do śmierci.

Inni są napiętnowani – jak ja – tym, że urodziłem się w patologii na zadupiu.
Nie uczyłem się, bo kurwa nie dało się uczyć przy ciągłych prawie codziennych burdach i wielogodzinnych darciach się na siebie nawzajem czerwonych ryjów (nie na mnie – prócz słabych ocen, co oczywiście patologiczni starzy nie zdawali sobie w ogóle sprawy, że to było z ich winy).
Potem byłem uważany za najgłupszego w klasie, bo oczywiście nikt nie pomyślał z czym musiałem się codziennie mierzyć po szkole.
Nawet wracać mi się nie chciało do miejsca zamieszkania.
Śpiewał o tym Trzeci Wymiar – „Zapomnij o tym”.

Jeśli się mylę i faktycznie ktoś z was sam osiągnął cel wywodząc się również z potwornie złych uwarunkować środowiskowych to proszę mi oświetlić drogę, bo sam nie wiem czy faktycznie ludzie mają rację, gdy mi wmawiają, że jestem nierobem?!

A może po prostu dlatego mało zarabiam, że nie miałem dobrego startu w dorosłość oraz nigdy nic nie otrzymałem za darmo na start.

18
5

Komentarze do "Napiętnowanie (nie)finansowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nikt nie skomentowuje.
  To ja skomentuje.

  1

  2
  Odpowiedz
 3. A ja myślę, że zamiast cieszyć się, że masz dwie ręce, dwie nogi i możliwości by zarobić to wolisz pierdolić o swojej rzekomej niedoli jak tchórz w internecie, bo tak ci jest łatwiej

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Doradźta coś ludziska.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Znam to. Współczuję 🙁 Ja planuję wyjechać za granicę jako rozwiązanie najczęściej doradzane w takich przypadkach przez ludzi, którzy wyjechali.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Głupoty pierdolisz, jesteś leniem i tyle w temacie nieuku biedacki.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Już się dowartościowałeś jebany prostaku?
   To teraz opisz swoją drogę do bogactwa.
   A jak nie to zamknij pierdolony głupi ryj leniu.

   1

   2
   Odpowiedz
 7. Trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie. Wykształcenie może temu pomóc, byś takie okoliczności sobie stworzył, ale i tu jego brak może, o zgrozo, pomóc. Gdy patrzysz dokoła, to biznes często robią debile bez szkoły i takie sobie urajasz wyobrażenie, ale i ci wykształceni mają dobre stanowiska.

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Zgadzam się.
   Dzięki za wpis.

   1

   0
   Odpowiedz