Nastoletnie gnoje szukające zaczepki

Coraz bliżej sezon, to też zaczynają się zjeżdżać do miejscowości w której mieszkam wszelkiej maści gówniarze z Krakowa, Warszawy czy innych dużych miast. Chodzą takie patusy grupami, bujając się jak kuter na sztormie i do każdego sapią plus palą fajki i piją piwo, żeby pokazać, jacy to oni nie są dorośli. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że taki śmieć nigdy nie wyskoczy sam. Zacząłbyś takiego okładać, to zaraz naskoczy na ciebie cała banda jego kumpli. Tragedia z tą dzisiejszą młodzieżą. W ogóle ten nastoletni wiek to jest porażka na całej linii. Każdy się przed każdym próbuje popisać i pokazać, jakim to się nie jest gangsta. Mało tego, takie małolaty często mają przy sobie arsenał – najczęściej jest to rozkładany nożyk sprężynowy. Szkoda gadać nawet, co się będzie działo w letni sezon, gdy się zjedzie jeszcze więcej takich osobników.

17
5

Komentarze do "Nastoletnie gnoje szukające zaczepki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mesio powinien poszczuć takich małoletnich patałachów krokodylami i zagonić do kucia asfaltu kilofem w celu rozładowania nadmiaru ich energii.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Pan twój Mesio , nie będzie używał w tym celu krokodylów różańcowych , no bez przesady , jak zobaczą jego Ekscelencję Byczywąsa to na kolanach będą prosić o etat na ŁWF./Mesio
   Ps. W każdą niedzielę patałachy , macie wpierniczać kromkę chleba w swoich norach i dziękować , że Pan wasz Mesio, raczy czasem wam odpowiedzieć na Chujni.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Oho kolejny farmiarz bojacy się dzieci pracujacych na zbiorach truskawek. Uważaj dzidzia na babcie wracajace z kościoła, bo możesz zaliczyć srogi wpierdol.

  Poza tym kto na twoje zadupie by jeździł? Po co? Obejrzeć chlew sołtysa lub jedna wybetonowana drogę która takie wsiury jak ty moga jeździć furmanka?

  3

  2
  Odpowiedz
  1. Dzieci na zbiorach truskawek… Żenada, typie. Zdziwiłbyś się, co taki nastolatek może umieć.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Śmieciu chudołapkowy, gówno potrafia, z dopiero po 25 r życia osiagasz max rozrosty kostno/mięśniowy. Jak weźmiesz 30 latka nakurwiajacego na siłce ważacęgo 105kg z

    1

    0
    Odpowiedz
  2. Jak chciałeś zabłysnąć, to weź brokat i się nim posyp. Ciekawe czy sypnąłbyś ten tekst do grupy łysych nastolatków stojących w bramie.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Łaże w różnych miejscach, żadna z grup nigdy mnie nie zaczepiła czy to o 14 czy 2 nocy. Tyle że po mnie widać że pierwszemi który skoczy kark skręce jedna ręka.

    Jak wygladasz jak szczypior a nie facet to skakać moga próbować.

    Boisz się? Idź na siłkę i po 2 latach na krav maga się zapisz.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Staruchy są kurwa groźniejsi niż ci się wydaje.

   1

   0
   Odpowiedz
  4. Żenada, typie. Szkoda klawiatury i czasu na ciebie.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Kiedyś wszystkie te nastoletnie kozaki nadzieją się na grupę większych i nie patyczkujących się z gnojkami i wtedy im się odechce zabawy w gangsterkę.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Podbaza się naogląda filmów z murzynami, nagra w GTA i potem udają bohaterów, żeby zaszpanować przed rówieśniczkami. Szkoda nawet z takimi dyskutować, bo się tylko schodzi do ich poziomu.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Szanse na to, że są to naprawdę jakieś kozaki umiejące się bić, są nikłe. Często stoicki spokój i kilka minut negocjacji zbija takich małolatów z tropu.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zbija ich z tropu jak podbijasz do takiej ofermy z rykiem. Oni sa zwoerzyna, nie odwrotnie. Dzięki takim można się wyładować z agresji.

   1

   0
   Odpowiedz
 7. A ja celowo koło takich typów sobie przechodzę.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Ja trenuje box tajski. 3 debili nie wiedziało o tym i jeden miał 2 wybite zeby drugi miał zwichniętą rękę a trzeci wykręcone ucho.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. To fajnie masz. Teraz juz wiadomo dlaczego mass niebieska karte. Fajnie tam sie macie kiedy wujek z tatą myli ci w wannie plecy za mocno

    0

    0
    Odpowiedz