Nie mam problemu

Z dziewczynami. Upiłem się, poderwałem dwie w jeden dzień. I to właśnie moja chujnia. Nie chce krzywdzić tych kobiet, ale gdy wypije o kieliszek za dużo to załącza mi się tryb casanovy. A i tak jestem wierny dziewczynie. Na flircie się na szczęście kończy z mojej strony ponieważ nie chce zdradzić dziewczyny. Cholera musze się bardziej kontrolować,bo szkoda mi tych dziewczyn do których się przymilam po kielichu. Co ja zrobię… Ja tego nie chcę,ale taki mam stan po %

48
115

Komentarze do "Nie mam problemu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jesteś słabeuszem który tylko za panienkami lata a nie prawdziwym facetem ja lubie jak panienki o mnie zabiegają i się o mnie biją lubię to jak te kocice się wtedy zachowują ja nigdy do dziewczyn się nie będę przymilał jak jakiś chłopiec lalusiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słaby jesteś. Zwykły fiutek 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To nie pij tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wiem o co chodzi, samokontrola po wódzie to wyzwanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No chyba się popłaczę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dla Ciebie jest to chujnia,a inny za taką sytuacje oddał by chuj wie co.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zostań abstynentem w imię miłości :p

  0

  0
  Odpowiedz
 9. To może nie pij?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Oj tam oj tam przecież mądra dziewczyna się nie zakocha w Tobie po jednej słodkiej rozmowie więc brak odzewu ją na pewno nie skrzywdzi. Więc sie nie martw 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Skoro nie masz problemu, to gdzie tu chujnia? Nie widzę nic złego w tym, że sobie poflirtujesz ze znajomymi, jeśli tylko na tym się kończy. Też tak mam, choć u mnie alkohol nie jest konieczny 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Skoro byłeś po %, to może Ci się tylko wydaje, że je poderwałeś? :):) Poza tym flirty i gadanie o dupie – jeśli nikogo nie krzywdzisz, to co w tym złego? Głos na minus za brak chujni!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. I tak chuj jesteś, za te flirty już Cię bym nie chciała

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Eee nie udawajcie Maczo.Piszecie mi tutaj że słabeusz,że chuj i dupek. Jeżeli podchodzę do dziewczyny to nie w stanie wujka Wieśka po udanych żniwach,więc spoko,błazna z siebie nie robię. E ty Maczomen spod jedynki,biją się o ciebie.Co za kit mi wciskasz,pierwsza do faceta może podejść co najwyżej lalunia z tapeta na twarzy która szuka bolca bo jej chłopak pojechał po BMW pod Serock. I nie ważne czy ma się ładną buźkę i posturę betonowego kloca.Większość dziewczyn mające jakieś wartości wyższe pierwsze nie podejdą,a co dopiero bić się o faceta.
  Nie jestem narcyzem,po prostu lubię kobiety.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. co za typ.żal mi twej dziewczyny…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ad1 do ad 13 Zobacz mam siłownie teraz lato to trenuję na dworze na gołej a jest wielka i jestem pięknie wyrzezbiony mam bmw i dużego harleya i sąsiadki na widok mnie i tego wszystkiego same do mnie przychodzą nastolatki i starsze a mam 22 lata i same mnie do łóżeczka zaciągają bo myślą że będę je sponsorował ale ja do głupich tępych jeleni nie należę jak mi same tyłka dają to korzystam ale nic więcej bo nie chcę dziewczyny widzisz one same do mnie przychodzę ja się nie proszę tak jak ty kolego.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. i miej tu urwa faceta… jak za laskami lata. pierdolone chuje z was i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ech takiemu to dobrze.Też bym chciał umieć uaktywnić „tryb Casanovy”.ale na mnie żadna,choćby jedna tylko dziewczyna nie leci:(

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Co ty pierdolisz? Jebaj pókiś młody i jurny! 🙂 Cała Polska na Ciebie liczy!

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @15 – patrząc na to, co i w jaki sposób napisałeś, to muszą być bardzo nierozgarnięte, skoro przychodzą.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. to jest najbardziej patologiczny wpis na chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Tylko kogoś nie zgwałć ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tobie się wydaje, że po kielichu jesteś Casanova, a jesteś niekumatym kolesiem z dużym ego tylko. Nie martw się, nie poderwiesz nikogo na poważnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Do Ad.15 I co dumny jesteś ze swoich osiągnięć? powodzenia w leczeniu chorób wenerycznych.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Ad15 do ad 23 Tak jestem dumny ze swoich osiągnięć o choroby weneryczne się nie martwię bo z byle jaką laską do łóżka nie szedłem prawiczkiem już nie jestem a zresztą już mi się dziewczyny znudziły ja z sexu nie mniałem żadnej przyjemności tylko dziewczyny jęczą jak potyrane mi tam sex nic nie daje wole sport i mój motocykl i autko.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. @24
  Oooo…. Ale jesteś fajny!
  I trzymam kciuki, żebyś odkrył przed śmiercią istnienie znaków interpunkcyjnych.

  0

  0

  Odpowiedz
 27. Ad24 do ad 25 dziękuję nie chce mi się używać znaków interpunkcyjnych nie martw się o mnie ja wiem o istnieniu znaków interpunkcyjnych pamiętaj mam mięśnie ale i rozum też wgłowie myślę jednym i drugim kolego czy tam koleżanko.

  0

  0
  Odpowiedz