Nieaktualny hymn

Dzisiaj mi się zebrało na refleksję, więc mój dzisiejsza chujnia będzie miała charakter ogólnonarodowy. Polski hymn narodowy jest mocno nieaktualny i w żaden sposób nie odzwierciedla roli naszego kraju w świecie, a jest tak jak widzimy. Nie żyjemy w wieku Wazów z carem na kolanach, nie ma też żadnego hymnicznego Czarnieckiego, co by chciał się wracać przez morze. Przykład Bonapartego, tego okradacza kościołów w Gdańsku i okolicach? To raczej zły przykład. „Szablą odbierzemy”? Szczerze wątpię, szabla na czołgi nie zadziała. Rydz Śmigły już raz próbował.
Prawda jest taka: żyjemy w XXI wieku. Wieku, w którym Polska jest sto lat za Murzynami, podciera tyłki Niemcom, kosi trawę Francuzom, kładzie kafelki Włochom, czasem zbiera truskawki, a czasem naprawia kran. Dzisiaj już żaden Czarniecki się przez morze nie wróci, bo za morzem to on ma dobrze.
Na co nam Bonaparte? Mieliśmy Churchilla, Stalina i po cholerę nam to było. Polak nadstawiający łba za cudzą sprawę. Chwalą się barany Dywizjonem 303, Legionami Polskimi we Włoszech, Sobieskim pod Wiedniem. Przecież to szczyt idiotyzmu, żeby biedny Polak był jeszcze w dzisiejszych czasach zachęcany do poświęcania życia dla dobra narodów, które nim gardzą. Ile razy mniej Polak dostaje niż Anglik za pracę, w tej samej firmie i na tym samym stanowisku?
Szablą… przecież Polska nie ma armii, więc niczego odbierać nie może. Chuj tam nasze Kresy bezprawnie zawłaszczone po upadku ZSRR przez nowych okupantów. Kij tam obrazy, rzeźby, biblioteki i regalia zrabowane przez Niemców i Rosjan. Odzyskać się tego nie da, bo nasze szabelki oddziałów reprezentacyjnych nie przebiją pancerzy Pantherów, a jak ruscy wystrzelą głowice to i do grobu nic nie da schowanie. Możemy tylko błagać jankesów o ratunek dla dupy…
Przydałoby się coś w tym nowym hymnie coś o tych truskawkach, coś o tym frajerstwie i o błaganiu Ameryki. To może coś w tym guście: Jaś Kowalski do Dublina…/ Jak frajerzy dla obcego nadstawimy lica…/ Pod twoją obronę… Ameryko się uciekamy.

87
87

Komentarze do "Nieaktualny hymn"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie dziwne że wszyscy spierdalają z tego kraju, jak bym umiał angielski to dawno by mnie tu nie było i chuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. popieram, tez kiedys mialem o tym napisac

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pretensje masz do historii? Zacznij zmieniać siebie i swoje najbliższe otoczenie na lepsze-wtedy Twoje wnuki będą Ci dziękować!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie ma to jak pomoc od sojuszników. Sobieski, który jest wychwalany i uwielbiany pomógł jak głupi Austrii, która nas w nagrodę rozebrała 🙂 OP tactic

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zajebiście, że w hymnie jest dużo o rozbiorach, lubię rozbiory -.-

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Piękny ten nasz hymn, o patriotach i o Napoleonie, który wywalczył Polszczę na 2 lata 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. RÓB DOKTORAT

  0

  0
  Odpowiedz
 9. o co chodzi w tym „rób doktorat”

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Po co nam armia, skoro mamy najwspanialszego wodza Kim Dzong Tuska!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Brawo Panie Autorze.Dodajmy jeszcze do tej farsy podskakiwanie po pijaku do Niemców 1.08.44.Wszyscy wiemy jaki był finał.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A co proponujesz, może coś z repertuaru disco polo, „Majteczki w Kropeczki” na przykład, albo „Przepijemy Naszej Babci Majty w Kratę”. Polski hymn to pieśń wyzwoleńcza, która stała się również inspiracją do powstania innych słowiańskich hymnów, w czasie gdy te narody znajdowały się pod obcym panowaniem i niewolą, powstał w czasach kiedy jeszcze liczyły się takie wartości jak męstwo i poświęcenie, a swojej ojczyzny nikt nie postrzegał tylko jako klubu konsumenta, w odróżnieniu od naszych czasów kiedy wszyscy zachwycają się transwestytą śpiewającym w babskiej kiecce na konkursie Eurowizji i innymi pedalskimi fanaberiami, a widząc dresa wyrywającego torebkę starej babci odwracają łby na drugą stronę, a poza biadoleniem nic tak naprawdę dla swojej ojczyzny nie zrobili, jednocześnie twierdząc że należy im się wszystko, a to właśnie tutaj, na naszych ulicach, w naszych domach, w naszych umysłach rodzi się rzeczywisty duch walki, sprzeciwiający się złu i budujący prawdziwy i nikomu nie narzucony politycznie i w sztuczny sposób patriotyzm. Oprócz języka i kultury także wzajemny szacunek tworzy ze społeczeństwa jeden naród. Bardzo dobrze że w dzisiejszych czasach, poza nielicznymi wyjątkami nikt nie doświadczył widoku towarzysza broni osuwającego się na nogach, plującego krwią i resztkami sił wołającego swoją matkę, ale nic nikomu nie jest dane raz na zawsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Sajusz nieruszymi respublik swabodnych, splatiła na wieki wielikaja ruś! Zdradratwujew sozna i olej norodow, jedyni moguczi sawiecki sajusz.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. The P0landylwenia, Land of deep fran cheese. The P0landylwenia street of Town. wiben thru is was. We salute the white and red, wiben thru a heart attack. Hunting dogswill kill you first! P0landylwenia heil heil heil!

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Dużo w tym prawdy, ale nie bądź tu typowym Polaczkiem i nie obrażaj siebie oraz innych tutaj!

  Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Naszym hymnem od dawna powinna być Rota!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Do @11 Widzisz dawno temu była tutaj chujnia o „doktoracie” i teraz się wszyscy z tego nabijają i powtarzają podobnie z tą florydą albo jeszcze „zwiększ masę” jak ja kocham tych ludzi tutaj 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Pełna zgoda. Ten hymn jest niedobry – dodajmy tylko dlaczego. Nie ma w nim nic o bozi. Ani o kościele, ani o konfesjonale, ani o zachrystii. W tekście ani razu nie pojawia się sługa bozi – kapłan. Przeprośmy więc bozię i rozpiszmy konkurs na nowy, odpowiednio religijny i czczący bozię hymn. Boziu boziu boziu..;

  1

  0
  Odpowiedz
 19. 1, 2, 4, 7, 8, 10: po co piszecie nie na temat lub bez wcześniejszego zrozumienia wypowiedzi autora, nie szkoda wam czasu? Widocznie wasz czas jest mało warty, pozdro:)

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Barani łbie, szabla na czołgi to zwykla niemiecka propaganda z tamtych czasow, mająca osmieszyc nas i pokazac jak wspanaily byl wehrmacht, a ty cwoku piszesz takie bzdety, bo masz nikłą wiedze i powtarzasz to co kiedys tam uslyszales.Reszta wpisu to jeszcze wieksze gówno, idz zjesc snickersa, albo jedz na floryde.

  0

  1
  Odpowiedz
 21. Mnie najbardziej rusza hasło Polska mesjaszem narodów – stąd w głupawym biednym kraju z mieszkańcami skurwysynami i bucami przeświadczenie o ich,kurwa, wyjątkowości i zajebistości…

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Z ZIEMI POLSKIEJ DO POLSKI. KWA KWA KWA

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Co do Bonapartego jest to jak najbardziej aktualne gdyż to on powiedział „Mnogość kościołów świadczy o zacofaniu kraju”.Jako żywo Bolanda.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. @19 nie wszyscy tylko jeden jakiś mondzioł mondziole

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Proponuje poczytac wysmienity blog Historyczny Biszopa ( Blog Biszopa), atak na czolgi z szabla nigdy nie mial miejsca, owszem zdarzylo ze polski odzial kawaleri szarzujacy na piechote niemiecka przypadkowo dostal sie w ogien kolumny pancernej.

  Duren komuch wAJDA uwiecznil w swoim mizernym filmie jak to Polacy wala szabla w lufe czolgu kurwa co za debil, niestety sporo ludzi w to uwierzylo co jest jeszcze bardziej przykre. Radze poczytac jak skuteczne byly takie wypady kawalerii, szlachtowali niemcow jak Jurand krzyzakow.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Weź wypierdalaj i zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 27. @1 0 na szczęście jesteś zbyt marnym towarem eksportowym bo byś tylko wstyd robił Polakom… Chyba że w Demokratycznej Republice Konga znajdziesz kąt to poszedł von.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Szczerze ci współczuję takiego umysłowego bajora jakie prezentujesz. Tacy ludzie jak ty sprawiają, ze zanika poczucie naszej dumy narodowej – pierwszym przykładem z brzegu jest nasza wspaniała historia – mało jaki kraj może się tym pochwalić – ale skoro ty wszystko przeliczasz na pieniądze, popełniasz kardynalne idiotyzmy pisząc „Rydz-Śmigły próbował szabelkami na czołgi” , bo pojęcia nie masz o sprawach w których zabierasz głos, a o historii wiesz tyle co nic(te przykłady Twoje mówią same za siebie – jeszcze napisz, że Powstanie Warszawskie było skierowane tylko przeciwko Niemcom) to potem tak to wygląda. Nikt nie poświęca i nie namawia do oddawania życia dla innych narodów – czy ty człowieku orientujesz się w świecie w którym żyjesz? Nawet nie wiem jak ja mam pisać, żeby coś do ciebie dotarło… Najlepiej będzie jak dam sobie spokój. To przecież tylko chujnia.pl

  0

  1
  Odpowiedz
 29. 28, 31: mnie też od razu uderzyło, jak napisał o szablach na czołgi. takie bzdury niestety siedzą w narodzie, a na historii pierdoli się nadal w chuj o starożytności, a potem na wojny światowe i okres po czasu nie starcza.

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Weź wyjdź… hymn ma wzbudzać w nas dumę z bycia Polakiem, co mamy śpiewać? A teraz idziemy jebnąć w drzewo! A teraz też będzie kaczki śmierć? Te czasy są popierdolone, czymś trzeba trzymać głowę w pionie. Nie pasuje, to wyjedź albo napisz podanie o zmianę hymnu i życzę podarunku w postaci prasłowiańskiego WPIERDOLU od zacnych, łysych i mało tolerancyjnych patriotów.

  0

  1
  Odpowiedz
 31. Do @25-Kwa,kwa,kwa i jeszcze tych dwóch: Korwin z tym…noo…z Mikiem
  ;))

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Kiedyś Polacy ginęli za wolność a ty kurwa wyjeżdżasz z tym że „Szablą nie odbierzemy” kurwa to pisano na przełomie XVIII/XIX wieku i wtedy były jednostki które miały na wyposażeniu szable (Huzarzy na przykład). „Szabla na czołgi nie zadziała” i „Rydz-Śmigły już próbował” widzę że jesteś ofiarą niemieckiej i komunistycznej propagandy która mówiła że Polacy z szabelkami na czołgi szarżowali. Nie było ani jednego takiego przypadku, powiem więcej część oddziałów naszej kawalerii miała działa ppanc. to po chuj mieli by się z szabelkami rzucać?!. Co do obecnej sytuacji to trochę racji masz, Niemcy dzieła sztuki wywieźli a Sowieci zabrali Kresy gdzie żyją teraz Białorusini i Ukraińcy.

  0

  0
  Odpowiedz