Nieokreślone rzygi

Witam was drodzy chujanie, mam nietypowy problem. Jestem młodą osobą, która rzadko sięga po wysokoprocentowy alkohol, bo sezon 18-stek już mam za sobą, a żadne wesela, czy inne tego typu imprezy się ostatnio nie zdarzają. Ale jak już mi się zdarzy wypić wódę, to wszyscy mi mówią, że jak na dziewczynę to potrafię wypić całkiem sporo i nic mi nie jest. Co prawda zdarzyło mi się może dwa razy rzygać po alkoholu, ale nigdy nad ranem. Kac zawsze atakował mi głowę, nie żołądek. A teraz mam taki nietypowy problem. Bo wczoraj popiłam na urodzinach i nie były to jakieś duże ilości wódki, nie jak na mnie, a nie dość, że zaraz po położeniu się do łóżka, wstałam i zwymiotowałam, to jeszcze rano obudziłam się z takimi nudnościami, że nie mogę wytrzymać… powstrzymuję się, ale po prostu czuję jak mi wszystko do gardła podchodzi i nie wiem, czemu tak jest, bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Zaczynam nawet wkręcać sobie, że jestem w ciąży, bo kilka dni spóźnia mi się okres, co jest mało prawdopodobne, jako że w ostatnim miesiącu seksu nie uprawiałam… No i chujnia. Jak o tym pisze, to rzygać mi się chce i nawet nie wiem, czego przyczyną są te rzygi. Może zatrucie pokarmowe…? Cokolwiek to jest, niech minie. I niech przyjdzie wreszcie ta Krwawa Pani, bo zeświruję z niewiedzy.
Bywajcie. I smacznego, jeśli ktoś jadł.

3
51

Komentarze do "Nieokreślone rzygi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeśli chujowe uczucie (nudności, wymioty) utrzyma się przez kilka dni to znaczy, że może być właśnie zatrucie pokarmowe. Do lekarza idź, najpierw spyta czy łykałaś albo wciągałaś prochy bo przepity pacjent nie jest dla niego niczym nadzwyczajnym. W zasadzie przedawkowanie wódki to u młodzieży żaden wyczyn.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Jedna z teoretycznych metod rozwiazania problemu jest zjedzenie ich i ocena rozpoznawcza smaku. Fla file wydajnosci proponuje podsmazyc na patelni

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Może nasienie zwracasz?

  2

  0
  Odpowiedz