Obywatelu broń się sam

Właśnie czytam że w Wawie dwóch kolesi wypierdoliło z klatki pięciu dresiarzy drących ryja, i robiących trzodę. Potem wywiązała się bójka, w ruch poszły noże, jeden martwy, dwóch w szpitalu, nie wiem niestety, bo nie piszą, z której strony jest ofiara śmiertelna. Tak to jest że obywatele muszą brać sprawy w swoje ręce i padają ofiary, są dramaty rodzinne. Obywatele muszą wyręczać policję w takich sprawach bo zarówno policja jak i polskie prawo są bezradne wobec motłochu który zatruwa życie zwykłym pracującym/uczącym się ludziom. Ile chujni tutaj czytam o libacjach na chatach, o libacjach na klatkach schodowych, w piwnicach bloków, u sąsiada obok na domku do białego rana. I niemal wszyscy, powiedzmy 95% pisze zgodnie, że nawet wezwana policja NIC nie robi. Nic! Znam z autopsji u mnie w bloku, jak drą ryja na klatce i ktoś zadzwoni, to jak widzą radiowóz to spierdalają do piwnicy. Policaje wchodzą, popatrzą, no na klatce nikogo nie ma, a po piwnicach nie będą się gonić przecież, choć wiedzą że tam dresiarstwo spierdoliło. Interwencja była? Była. Chuj że nic nie dała. Grunt że w papierach odhaczone że była. Wiem że na chujni siedzi wielu gimbazowych małoletnich macho, co twierdzą, że policji się nie wzywa tylko się „po męsku” załatwia. No wiec (pomijając fakt że pisanie na necie nic nie kosztuje i 99% tak piszących bałoby się nos z mieszkanka mamusi wyściubić) właśnie na przykładzie Wawy macie pokazane jak się „męskie” rozwiązywanie takich problemów może skończyć. Nie wiesz co wciągał dresiarz i co ma w kieszeni. Powinno się dzwonić na policję która sobie powinna z takimi wypierdami radzić, bo to ABC ich pracy! Chuligaństwo, pijaczki, awantury domowe, zakłócanie spokoju – łatwiejsze chyba są tylko mandaty za złe parkowanie w tym fachu. To nie mafiozi, czy inni gansterzy, tylko małolaty popisujące się przed kolegami, po kilku piwkach w imię chęci zaimponowania gotowi czasem nawet sprzedać komuś kosę. Szkoda tematu, wiem że to gówniane gadanie, ale za komuny to by raz dwa milicja porządek zrobiła. I nie mówicie mi o tym że prawa mieli szersze. Obecnie też sporo mogą, choćby do kabaryny załadować i na dołek dać, podzwonić po rodziców żeby ich odebrali. Zawsze to jakaś kara, a nie NIC, ewentualni spisanie. Porażka.

108
70

Komentarze do "Obywatelu broń się sam"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie, za komuny biała pałka zrobiła by ład z takimi gnojami a tak jest jak jest

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Nie zapominaj że pan dresiarz i na łyso wygolony pan policaj mieszkają na tym samym, osiedlu, chodzili do tej samej szkoły, bywają na tych samych imprezach, dupczą te same niemyte pizdy, więc czego po nich się spodziewasz? W cywilizowanych krajach policja ma szacunek i policjant po pracy idzie do kawiarni czy do knajpy w mundurze, a u nas?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Niestety skurwysyny z POlicji Obywatelskiej potrafią tylko stać jak dziwka na szosie i łapać kierowców skurwiałą szuszareczką za przekroczenie dozwolonej prędkości o 10 km/h,podczas gdy prawdziwi bandyci bezkarnie robią co popadnie,ale to już nadaje sie na temat pod inną chujnie

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Łączę się z tobą w bólu. Jebać dresiarzy, ziomali skejtów i hip-hopowców!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Okazuje się drogi Panie, że to dwóch co zaatakowało pięciu było nożownikami. Nie zmienia to jednak wydźwięku całej chujni, prawdą jest, że w Polsce niczym w średniowieczu ludzie załatwiają sami swoje sprawy za pomocą noży, tasaków, maczet czy pał. Jest to tak jak waść piszesz wynikiem braku zaufania do policji i państwa, które zawsze bezradnie rozkładają ręce. Nawet jeśli jesteś w stanie coś zrobić to trwa to bardzo długi czas, kosztuje wiele pieniędzy (prawnicy) i jeszcze więcej stresu (wojna podjazdowa z dresiarstwem tudzież z sąsiedztwem), czasem są też obrażenie fizyczne, wymiana uprzejmości na pięści w ciemnych zaułkach. Prawdą jest, że za komuny mogło na klatce być 20 gitowców (protoplaści dzisiejszych dresiarzy, tyle że bardziej z klasą, zasadami i naprawdę z jajami), ale jak wszedł patrol milicji, czy nawet sam dzielnicowy, to stali na baczność, bo wiedzieli że w starciu oni kontra milicja są na straconej pozycji, i nawet głupia odzywka może się im nie opłacić.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Bo to jest pojebany kraj! u mnie to samo kurwa to samo! Dzień w dzień banda patusów chlała ruską gorzałę na klatce. Policja dobiero uporała się z nimi na 5 interwencji. Napisali na bloku „konfidenci” ale bynajmniej kurwa spokój. Fakt tego mazidła także zgłosze a co to kurwa im wolno wszystko a nam nic? pozdro.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Co do policji to święta prawda. Milicja jaka byla to była ale takiego bandytyzmu jak teraz to nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 znowu to bynajmniej lol

  1

  0
  Odpowiedz