Jak będzie trzeba to wtedy zrobię wyjątek.
NTFS, Fat32, exFat.
Nie można używać znaków: !? i paru innych (na ext4 i ogólnie innych linuksowych, uniksowych da się to zrobić bez problemu).
Ntfs-3g nie wszędzie jest zaimplementowany, na pewno nie w live Fedory której teraz użyłem.
Moim małym marzeniem jest by system Windows zniknął.
Chyba dość już M$ się nachapał, przygasił konkurencję (często lepszą w pewnych dziedzinach), wciskał swoje (często gorsze) gorsze produkty, a do tego zepsuł swoje oprogramowanie.
1
3

Za dużo sztucznej inteligencji 😉
Dlatego może nie mam racji z tym ntfs-3g.
Ale problem z tymi znakami to jest, a ja wolę sobie pozwolić na dowolność.
Dlatego od „wczoraj nie” 😉