Parkowanie pod blokiem

Mam wrażenie, że na każdy samochód mieszkańca typowego polskiego osiedla przypada jakieś 0,2 miejsca parkingowego. I mimo tego faktu codziennie, gdy tylko wyglądam przez okno chuj mnie strzela jak widzę zaparkowane seicenta na dwóch miejscach, kurwa na skos, w poprzek i tak dalej. Do tego jeszcze cwaniacy zajebani, którzy mają dwa auta i jedno stawiają na skos żeby jak tylko żona wróci z pracy zapierdalać 4 piętra w dół i przestawiać je bo wtedy kutas już umie normalnie parkować (i nagle na 1 miejscu mieszczą się jego oba parchy). Kolejna grupa to pierdoleni udawani inwalidzi, znajomi jebanej rady osiedlowej, która średnio co miesiąc wydaje zgodę na wymalowanie kolejnej 3 metrowej koperty (a kutas wieczorami z kijkami zapierdala tak szybko, że sam p. Korzeniowski w swoich najlepszych czasach by go nie dogonił). Oczywiście każdy chuj, który parkuje na pierwszym od brzegu miejscu nie może zaparkować 20cm od krawężnika tylko 1,5 metra, tak żeby kurwa na 5 miejscach zmieściły się 4 samochody. Na koniec jeszcze tylko przypomnę, że na każdym jebanym parkingu bankowo znajdą się z 3-4 porzucone, niejeżdżące chuj wie czyje auta, które dawno powinny stać na szrocie, ale nic a nic nie można z nimi kurwa jego mać zrobić. Chujnia, patatajnia, wodorosty i śrut.
PS Jaka jest najlepsza kolęda? Śrut nocnej ciszy.

75
67

Komentarze do "Parkowanie pod blokiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zgadzam się w 100% ! znaleźć wolne miejsce zwłaszcza wieczorami jak się wraca z pracy pod blokiem – bezcenne..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Końcówka mnie rozjebała lol xD

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Bierzesz cegłę albo bloczek betonowy i kładziesz na masce auta. Ot, taka aluzja. Wypadałoby położyć na gazecie, przynajmniej tak czynią mieszkańcy pewnego europejskiego kraju, których powszechnie uważamy za gorszych od siebie. U nas tego zwyczaju z cegłą jakoś nie zauważyłem. Dlatego że kierowca to matoł i nie zjarzy o co chodzi?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. I jeszcze co do kolędy… Najlepsza to będzie raczej modlitwa, ta zaczynająca się od „Gdy wieczorne zgasną zorze”, modlitwa Polaka z „Dnia świra”. Niniejszym pozdrawiam świątecznie rodaków, opanujcie się do kurwy nędzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ostatnie zdanie na wielkim propsie. 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ludzie parkują jak im miejsca przygotowano. Jakby był przepis, że na każdego mieszkańca przypadać ma 5 miejsc to problemu by nie było. To samo dla firm w tzw. parkach technologicznych, technicznych, ekonomicznych. Potworzą biur dla 2000 osób i do tego 300 miejsc na auto! A potem chodniki zajebane i trawniki rozjeżdżone. Wystarczy pojechać we wrocławiu na klecińską pod ibm-a by zobaczyć jaka chujowa organizacja!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A nie lepiej byłoby wymienić po męsku poglądy bezpośrednio z tymi uciążliwymi i nie zdyscyplinowanymi użytkownikami? Ośmielam się zauważyć że interwencja na tym portalu nie wzbudzi żadnego zainteresowania u potencjalnych parkingowych pasożytów z twojego otoczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Przyznaję rację autorowi. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobry suchar na koniec;-D 5*

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. oddaj stolec i możesz żreć dalej

  0

  0
  Odpowiedz
 13. mieszkasz w wielkiej płycie, nic nie osiągnąłeś, nawet miejsca parkingowego chuju nie masz. to twój problem że masz zjebane życie i jesteś nieudacznikiem. Kto kurwa mieszka w blokach. Chuje i debile nieudacznicy. Mam kurwa dalej pisać ? To poproś nieudaczniku skomlący , jesteś kurwa megażałosny.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Szalom tu John jak można mieszkać w bloku jak szczur?? w „klatkach” Bo nie pojmuję tego.. Ale co tam, nie mam tu komentarzy komu pisać sami prości Ludzie bez wykształcenia bez ambicji. Także żegnam wszystkich forumowiczów, szkoda mojego czasu na ten tfu! szajs sami nieudacznicy tu siedzą.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Drodzy 12 i 13 wykształcenia mam pewnie więcej jak wasze całe rodziny dwa pokolenia wstecz razem wzięte, więc tu chuj zdziałacie (poza tym być wykształconym a inteligentnym… zresztą i tak nie zrozumiecie).
  Po drugie zapamiętajcie kmiotki, że mieszkanie w wolno stojącej oborze ze świniami, to nie to samo, co dom z prądem i bieżącą wodą.
  Także ten teges niech ŚRUT będzie z Wami przyjaciele!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 13. Wspaniale, John, dziękujemy za konstruktywną krytykę. Wsiadaj do swojego tekturowego „ferari” i zjeżdżaj. A propos, to „ferari” to obrzezane jest?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Do @14 Tu John znaj łaskę Pana a śpieszę Ci z odpowiedziom. Rozumiem twoją frustracja spowodowaną mieszkaniem w „klatce” Pamiętaj jednak dla kogo były budowane bloki, skoro jesteś taki „wykształcony” to powinieneś to wiedzieć. I jeszcze jedno ja spożywam tylko koszerne pokarmy. A teraz do @15 ty Goju ciesz
  się „wolnością” tylko pamiętaj zapłacić podatek! Szalom

  0

  0
  Odpowiedz
 18. my napierdalamy jajkami od kumpla z okna z 11 pietra w takiego chuja co sobie 2 miejsca zajmuje osobówką , żeby pozniej swoim dostawczakiem sie tam wjebać

  0

  0
  Odpowiedz