Podziękowania

Piszę tą chujnię bo chciałbym podziękować pierdolonej lubelskiej komunikacji miejskiej, dzięki której nie zdążyłem na egzamin praktyczny z prawa jazdy. Rozumiem sytuację, w której jest korek albo wypadek i autobus musi się spóźnić 15-20 minut. Autobus jednak tak po prostu sobie nie przyjechał a inne linie dojeżdżały normalnie. O ironio – MPK Lublin według rankingu to najlepsza komunikacja w Polsce! Najlepsza w pierdoleniu innym ludziom spraw i uprzykrzaniu życia na rzecz spasionych darmozjadów z kontroli biletów, którzy nie mogli znaleźć lepszej pracy więc w akcie desperacji poszli na łatwiznę pracować do autobusowej psiarni żeby gnębić emerytów i podbudować swoją nieurodziwość w oczach kobiet i czują się jak policjanci a są zwykłymi cieciami. W efekcie byłem na miejscu 50 min. po czasie a przecież mogłem być na czas, pieniędzy z kolei bym nie wyrzucił w błoto i egzamin zawieszony. Wielkie brawa i podziękowania – w drodze powrotnej to samo, 155 spóźniona 15 minut. Z kolei jakiś złamany chuj z innej linii nie poczekał sekundę aż starsza, wychudzona pani na ok. 80 lat zgarbiona do pasa dobiegnie do autobusu – mógł już poczekać!!! Kiedyś skonstruuję bombę i podłożę pod siedzibę MPK, już ja ich załatwię. Przysięgam. Jeszcze raz zobaczę że cieć Janusz za kierownicą nie poczeka 2 sekund na osobę z jęzorem na wierzchu dobiegającą do autobusu, zatrzaśnie drzwi przed nosem i odjedzie to podejdę do tego wstrętnego, zawszonego, śmierdzącego spaślaka lub brodacza i powiem: „Słuchaj, zatrzymaj się i otwieraj te drzwi bo cię wy..dolę z tego autobusu, nie widzisz że wozisz zaganianych i STARSZYCH, ubogich, schorowanych ludzi a nie króliki doświadczalne?” A jeśli tego nie zrobi to dostanie strzała takiego że zęby będzie zbierał przez 40 lat. Oj, ucieszyliby się pasażerowie. W zwyczaju mam komentować sobie pod nosem chamskie zachowania i nieudolność kierowców i jestem tego pewien, po opiniach pasażerów, że każdy by się ucieszył. Nie za bardzo mnie obchodzi ile minusów dostanę, albo ktoś jest niekonsekwentny i wywiązuje się z umów albo takich osobników się utrąca i uznaje za szkodliwych lub nieproduktywnych społecznie, taka jest akurat prawda. Narka

63
18

Komentarze do "Podziękowania"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Na kierowcow pisz od razu skargi. Byl w KZK GOP na linii 44 Gliwice-Mikołów taki jeden złośliwy chujek za kierowcę. Za każdy jego numer od razu pisaliśmy skargi i go w końcu wywalili/zesłali na zadupie. Tak więc to działa.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Z Gliwic do Mikołowa 41 jeździ bo też mi się czasami zdarza nim jeździć 😛

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Dokladnie, chodziło mi o 41, dawno już nie jeżdże, a cała sprawa była 7-8 lat temu.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. 44, to droga, którą jeździ 🙂

     0

     0
     Odpowiedz
 3. masz kolego rację popieram Cie w zupełności

  4

  2
  Odpowiedz
 4. Widzę tu początki nerwicy i w ogóle jakieś zaburzenia.

  5

  19
  Odpowiedz
 5. Autobus mógł się po prostu zepsuć i czasami jak następny go zdubluje a nie zdążą podstawić drugiego to jesteś udupiony . Pozdrawiam kierowca autobusu

  7

  2
  Odpowiedz
 6. Lubelskie MPK to jakiś kurwa dramat…

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Może jakiś kierowca czekał właśnie na taką babcie dlatego twój autobus nie przyjechał??

  9

  2
  Odpowiedz
 8. Dodatkowo pozdrawiam linię numer 12, która poza tym, że jest puszczana raz na ruski rok to dodatkowo nigdy nie przyjeżdża na czas! Śrut.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. A przyszło ci do głowy, że jak kierowca wyjeżdża z zatoczki to nie patrzy czy aby ktoś 500 m dalej nie drałuje ale sprawdza boczne lusterko żeby nie wjebać busa pod inne auto? A pomyślałeś, że nawet jak sprawdza to wypatrzyć kogoś w na drugim końcu 15m autobusu może być problemem? I co ty na to, że kierowca też ma rozkład, którego musi się trzymać i jakby czekał na każdego buraczanego ciecia jak ty, który nie może wyjść 5 minut wcześniej z domu jak mu się spieszy to inna łajza będzie 6 przystanków dalej bluźnić na to, że się spóźnia? Nic nie straciłeś żeś się spóźnił na ten egzamin, z taką wyobraźnią i znajomością trudności prowadzenia pojazdów to i tak byś go nie zdał.

  19

  32
  Odpowiedz
 10. Jedziesz ostatnim autobusem i sie spóźniasz na egzamin z prawka, za który słono płacisz. Pojedź wcześniej albo wybierz inny środek lokomocji mając w planach wazna sprawę, a nie żalisz sie ze autobus nie przyjechał/mial opóźnienie

  11

  20
  Odpowiedz
 11. Przykra sprawa patałachu, że nie dojechałeś, ale właśnie piliśmy w Lublinie z śp. Jasiem Kulczykiem i prezesem NBP niebieskiego Johny Walkera i miał się ku końcowi. 17 tysi netto piechotą nie chodzi, więc szkoda było na taxi. Zadzwoniłem zatem do dyrektora MPK Lublin, żeby wysłał kogoś do Almy po kolejnego luksusowego wiskacza. Tak się dyrektorek posrał ze strachu po tym telefonie, że wysłał tam najbliższy pusty autobus z pętli. Pewnie dlatego nie przyjechał do ciebie robaku. Niezłą bekę mieliśmy, bo pewnie ten rupieć spalił 3 x więcej niż warta ta flaszka, nie licząc strat z braku przewozu pasażerów. Ale chuj – nie nasza kasa, nie nasza sprawa. Johny już się chłodzi. Morda w kubeł i zapierdalaj na nogach patałachu.

  7

  21
  Odpowiedz
 12. My też wam dziękujemy za tak miłe przywitanie nas w waszym kraju,wyjątkową gościnność jaką nas obdarzyliście kiedy nas przyjmowaliście i nadal obdarzacie(nigdzie indziej nas tak miło nie potraktowano,a nawet w pewnych okresach historycznych wasz kraj był dla nas schroniem przed prześladowaniami),dlatego my ze swej strony odwdzięczymy się wam sowicie zabierając wam ostatni skrawek ziemi,ostatnią kroplę wody,ostatni haust powietrza.

  5

  4
  Odpowiedz
  1. Tak, tak, dzięki za kamienice:)

   3

   1
   Odpowiedz
 13. Sory kolego, ale jak ktoś na tak ważny egzamin jedzie ostatnim autobusem, którym zdąży to jest nieodpowiedzialny. Na maturze, jakimkolwiek innym egzaminie czy na głupiej rozmowie o pracę zawsze jestem dużo wcześniej. Twoje auto też ci się może w każdej chwili zepsuć.

  8

  15
  Odpowiedz
  1. Kolejny debil i wielce doświadczony krytyk, który nie zrozumiał prostego tekstu.

   4

   7
   Odpowiedz
   1. Burak bez oglady.

    2

    2
    Odpowiedz
 14. czy ty kurwa wiesz jak dzisiaj była rano szklanka w Lublinie na chodnikach i drogach patałachu?

  5

  5
  Odpowiedz
 15. To jest Lublin, tej wiochy nie zrozumiesz.

  5

  3
  Odpowiedz
  1. I to jest jedyny mrofl

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Lublin to piękne miasto, a jak ktoś jest wieśniak to mu wszędzie będzie wiocha.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Paskudnie, szare miasto. Co jest tam ładnego?

    0

    1
    Odpowiedz
 16. Mogłeś autem jechać a nie pierdolisz…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kochany autorze, jesteś strasznym leniem, rozumiem NY, Moskwa czy Londyn, ale Lublin?! Przecież to zadupie można spacerem przejść w 20 minut z jednego końca na drugi. Dlatego jest tam taka dobra komunikacja.

  2

  0
  Odpowiedz
 18. I tak byś nie zdał.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Gdybyś był Mesiem Kozojebcą, of koz, jak ja, komunikację miejską przystosowywanoby do ciebie, patałachu, a ty byś ją i tak olewał jeżdżając błękitnym Mesiem. Miałbyś w dupie czy jakiś patałaszy autobus się spóźnia czy nie, paląc kubańskie cygaro i ruchając na dole piękną lochę, ktora rytmicznie naciskałaby pedał gazu i hamulca. Jestem Meś.. Boski i piękny, patałachy…

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Opowiedz nam o luksusie, panie Mięśniu…

   0

   0
   Odpowiedz