Polski system edukacji

Polski system edukacji jest fatalny. To twór idealny dla przeciętniaków z dobrą pamięcią. Sprowadza się głównie do szprycowania łba na siłę stertami niepotrzebnych informacji, nazw i dat. Nie ma tu miejsca dla ludzi kreatywnych, dla logicznie myślących, dla ludzi z talentem dedukcyjnym, dobrze wnioskujących, dla artystów, dla jednostek z innowacyjnymi pomysłami. Te wszystkie umiejętności kognitywne się nie liczą. Liczy się kto szybciej potrafi wryć na pamięć stos niepotrzebnych, nieprzydatnych bzdur, które sprawnie funkcjonujący mózg ma w dupie. Kolejną perełką jest dobór kadry nauczycielskiej. Oni te nauczycielki wyciągają chyba z burdeli i klasztorów. Większość kadry pedagogicznej jest kompletnie do niczego i psuje umysły młodych ludzi, infekując je traumami szkolnymi, bzdurami, albo nie potrafiąc dostrzec talentów i podchodzić indywidualnie do uczniów. Ciekawe ile wybitnych talentów zmarnowało się i umarło w toku polskiej edukacji. Ten gówniany system gloryfikuje także ludzi, umiejących myśleć schematami i nie wybiegających poza ramy, ustalone interpretacje. Nawet genialny pomysł może być traktowany jako błąd i podkreślany na czerwono, a pochwali się tego kto napisał coś w najbardziej najbardziej zbliżony sposób do klucza.

98
5

Komentarze do "Polski system edukacji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie tak jest. Po chuj te wszystkie szkoły skończyłem skoro w pracy musiałem malować ścianę. To może wykonywać byle debil bez szkoły. Nie po to się tyle lat uczyłem żeby malować pierdoloną ścianę kurwa.

  22

  1
  Odpowiedz
  1. Ja też sie uczyłem i dziś zasuwam jako robociarz w zasranej montowni TV na równi z prymitywnymi młotami i Ukrami, których już mamy na pęczki bo do lepszej pracy jestem „za stary” albo chuj wie co, albo nie mam doświadczenia czy w chuj innych umiętności ani tatunia przy żłobie.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. A ile siem uczyłeś, kurwa? Ja bym ci nawet tej ściany nie dał, bo spierdolisz, kurwa.

   3

   1
   Odpowiedz
 3. Na uczelniach wyższych to samo! Skończcie szkołę nawet na 2 i od razu zaocznie na ,,studia” i do roboty! Słuchajcie się młodzi starszych i mądrzejszych w tym temacie.

  7

  0
  Odpowiedz
 4. Ja wiem na pewno, że to ja zmarnowałem się w toku tej zasranej edukacji. Teraz napierdalam takie zegarki z takim niebieskim podświetleniem za jedyne trzydzieści cebulionów plus vat za sztukę (sprzedaż idzie marnie, więc kokosów nie ma) a mógłbym na ten przykład być prezesem prężnej firmy Modern Defecation Technology produkującej nocniki. Niestety, mój nauczyciel biologii był przychlastem bez talentu pedagogicznego, wobec czego techniki wypróżniania się są dla mnie obce i nie jestem w stanie zaprojektować takiego przebojowego nocnika na miarę 21 wieku – jedyne co mogę to zaimplementować w nocniku niebieskie podświetlenie dupy, żeby każdemu januszowi biznesu srającemu do mojego nocnika świeciła się ta dupa na niebiesko.

  PS. Przemyślałem sprawę, taka anglojęzyczna nazwa firmy jest chujowa. Lepiej sprawdzi się coś bardziej subtelnego i po polsku, np. Instytut Usuwania Kału albo Centrum Technologii Dwójki, co sądzicie?

  17

  3
  Odpowiedz
  1. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto, patałachu nie używałbyś nocnika. Ja, Meś sram kiedy chcę i gdzie chcę. Przeważnie w pory, oglądając pornole na yt. Specjalna drużyna pięknych pań ściąga ze mnie te obsrane portki, potem gacie a potem wycierają do sucha abym dotrwał do soboty, kiedy to jest dzień kąpieli, patałachy.

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Szkoła to szwabski wynalazek, została stworzona po to żeby wytresować obywatela ucząc go myśleć schematami i jak być posłusznym swojemu narodowi, poczytaj sobie albo wpisz w yt: „Dlaczego tak mało pamiętasz ze szkoły?”

  13

  1
  Odpowiedz
  1. Zamiasr typowi dawac minusy poczytajcie historie szkoly troche co?

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Popieram kurwa popieram szkoła to jedna kurwa na całego to mafiorze szkolne

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Dlatego mam wykształcenie podstawowe i wyjebane w ten skurwiały system nauczania. Interpretowanie tekstu = wbijanie się w klucz wymyślony przez bandę debilnych profesorów, którzy postrzegają to po swojemu. A może ktoś ma na to inny punkt widzenia? Może autor ów tekstu przewraca się w grobie gdy widzi w jaki sposób pedały z CKE zrozumiały jego głębsze przesłanie? A matematyka? Zbiór wzorów i wiedzy, która w żaden sposób nie przydaje się przeciętnemu człowiekowi. Biologia, fizyka, chemia to samo. Zamiast pokazywać coś naprawdę ciekawego z tych dziedzin, faszeruje się ludzi zbędnymi informacjami. Można za to cisnąć nauczycieli, tylko po co? Oni sami doskonale wiedzą, że mogą przekazać coś o wiele ciekawszego, ale sami przyznają – taki jest program nauczania i to oni muszą się do tego dostosować…

  9

  6
  Odpowiedz
  1. Przy interpretacji tekstu nie ma mocno określonego klucza, po prostu jeśli ktoś jest skończonym debilem i nie rozumie, co przeczytał, to nie ma się co za nim oglądać

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Dobrze geniuszu co ty byś zmienił mając wolną rękę. Śmiało, jedziesz!!!

  4

  4
  Odpowiedz
  1. zwaliłbym konia, a co !

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Indywidualnie podchodzić do ucznia? Za mało im płacą. Zresztą kto by się przykładał do bandy gówniaków bez perspektyw? Wiadomo od lat że system preferuje słabych nauczycieli.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. To patalogia nie szkoła

  0

  0
  Odpowiedz