Pożycz bo się obrażę

Wychowałem się w robotniczej rodzinie razem z trójką rodzeństwa. Ojciec tyrał na budowach a matka sprzątała w biurach. Z całego rodzeństwa tylko ja pracuję ” na legalu „. Brat i siostry mnożą się jak króliki ze swoimi życiowymi partnerami i powielają cały ten syf w którym się chowaliśmy. Ja jestem najstarszy i jako jedyny opuściłem dzielnicę – wynająłem mieszkanie i wyprowadziłem się od całej tej hałaśliwej kupy prześmiardniętej piwem i papierosami. I w tym momencie zaczyna się chujnia. Po kilka SMS ów tygodniowo i telefony – weź pożycz bo mąż oszukany został przez szefa i pieniędzy nie dostał a naprawdę mężuś zalał ryja nie poszedł do roboty i dostał kopa. Oczywiście odpowiedź odmowna i wtedy żale po całym mieście jaki to brat skurwysyn – tyle pieniędzy ma ( 1900 pln na miesiąc ) i nie da. Tylko jak dawnymi czasy chodziłem w odwiedziny to tylko przechwałki i kpiny że zapierdalam w magazynie za gówniane pieniądze a oni po 4000 tysiące zarabiają tylko że ja nie rozpieprzam kasy w jeden tydzień tylko mam wszystko wyliczone. Zasrane dziecioroby. Co piąty browar kutas ląduje w cipie bez żadnego zabezpieczenia a potem płacz. Brat i jedna siostra mają po troje dzieci a druga siostra ma ich piątkę. Ja mam córeczkę i z żoną więcej nie planujemy chyba że zaczniemy więcej zarabiać. Rodzinka się nie odezwała od pół roku. Coś mi się zdaje że to cisza przed burzą.

129
66

Komentarze do "Pożycz bo się obrażę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol ich. Szkoda zdrowia. Jak się obrazili, to się ciesz, bo masz święty spokój. Jak przylezą, to im wygarnij i nie daj się doić, bo z jakiej racji. Znów się obrażą, ale będziesz miał ty i Twoja rodzina(tzn. ta, którą założyłeś) spokój a to najważniejsza. I tak trzymaj, jak robisz. Powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jesteś normalny, skromny chłoposzek i takich ten kraj potrzebuje. Myślisz, działasz, odkładasz, planujesz. Jest ok. Olej tamtych.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Masz rację. … szykuje się. ….

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie lubię chemii :/

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdol rodzinkę.Jestem po terapii u psychiatry i psychologa i sporej dawce antydepresantów z powodu mojego poczucia winy wobec rodzinki.Okazało się ,że to ja jestem ok a oni be. Adapt & overcome… Nie czekaj aż się odezwą,żyj swoim życiem,powodzenia 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Tal trzymaj, spoko koles z Ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak tak czytam niektóre komentarze albo chujnie to naprawdę jestem trochę tym poruszony nad tym jak bardzo ludzie okazują głupotę i wszystkie inne negatywne zachowania.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A to chuje głupie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. U mnie podobnie jak przyjadę zza granicy. Tyram po dwa miesiące, chcę coś osiągnąć a tu wyciągają kasę po połowę mojego zarobku? Do chuja pana…

  1

  0
  Odpowiedz
 11. OLej chujów z rodziną to tylko na zdjeciu sie dobrze wychodzi,i w dodatku za wysokim wujkiem ;P
  Witaj w klubie tez znam ten syf w domu moze nie az taki ale miałem podobnie najlepsze jest to ze słysze takich ile kto nie zarabia a jak przyjdzie co do czego np postawic kolejke czy cos w tym stylu oni nie mają pieniedzy a zarabiaja wszyscy po 4 tys a ja mam miec 2.5na reke

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @7 – JEBNIJ SIĘ W MÓZG,jak nie rozumiesz co inni piszą to spierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Typowe Polaczki biedaczki chwalące sie co to nie oni ” bo kuwa cztyry tysionce zarabiom”. tak ale masz rodzine chuju i żyjesz za te cztery tysiące jak Zenek co zarabia tysiąc.Polaczki co patrzą tylko jak komu dopiec poniżyć, oszukać, wyciulać. Przypominają sobie dopiero wtedy jak coś potrzebują. Pożycz ale na wieczne nieoddanie. Ja bym chujowi powiedział „zarabiasz więcej ode mnie i sie tym chwalisz a od biedaka pożyczasz?”

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @7 – Sam żeś nie zrozumiał co napisałem, ale widocznie jajka ci się spociły buraku ;-)))))

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Sam też mam takich w rodzinie, co to na gówniane cele każdą kasę przetraciliby (kiełbasy, telewizory, alkohole, inne mięsa i nowoczesne atawizmy społeczne), a elementarnych zdolności planowania im absolutnie brak. I wiecznie są poszkodowani przez los, a nie swoje nieudacznictwo, hoojowe, nieprzemyślane decyzje, atawizm pradawny, lenistwo i perpetualne fantazjowanie. Nie rozumieja prostej zasady typu „żeś se nasrał, to se wąchej!”.

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Dobrze robisz:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @7. Jebać autora nr 7!!!!. Zacznij czytać z uwagą, a nie pisz swoich przemyśleń, bo chuj nas to interesuje co masz tu do zakomunikowania tępy pederasto!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @16 – czyli jednak jajeczka się spociły chłopczykowi 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @17. O co chodzi z tymi spoconymi jajeczkami chujowcu? Toć to slang bardzo słaby z twojej dzielnicy zaćpany blokersie

  0

  0
  Odpowiedz