Rejestracja kart SIM

Dzięki PIS-owi mamy mniej wolności w imię „bezpieczeństwa”.

Ta rejestracja kart SIM, to tylko jest po to, żeby uprzykrzyć życie uczciwym obywatelom.
Teraz za każdym razem kiedy ktoś będzie chciał kupić nową kartę SIM to koniecznie trzeba mieć dowód osobisty i podawać dane operatorowi.

Ja się tylko pytam po co ta pieprzona ustawa (anty)terrorystyczna?! Przecież ten projekt rządu będzie można łatwo ominąć. Jak np. terrorysta będzie chciał sobie kupić kartę sim do złych celów, zarejestruje ją na fałszywy dowód osobisty.

I wtedy policja nic mu nie zrobi. Niech rząd zadba o prawdziwe bezpieczeństwo obywateli, a nie robi jakieś beznadziejne ustawy.
Nie głosujmy więc na partie polityczne, które zniewalają obywateli i ich okradają.

70
17

Komentarze do "Rejestracja kart SIM"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie PiS tylko unia europejska tak zarządziła . I nie nie jestem za Pisem .

  20

  3
  Odpowiedz
  1. A chuj z ta unia. Zygam juz tymi ich zjebanymi pomyslami. Co to za unia gdzie nikt tak naprawde niepyta nas o zdanie tylko narzuca swoja wole. Ta jebany parlament to jakies kurewskie towarzystwo wzajemnej adoracji.

   13

   0
   Odpowiedz
   1. wzajemnej masturbacji

    1

    0
    Odpowiedz
 3. Wiadomo ze chodzi o pełną inwigilację. Ja bym mógł na poczekaniu wymyślić kilka sposobów zdalnej detonacji, i jeszcze kilka znaleźć na YouTube, a co mówić dopiero o zdeterminowanym terroryście.. Ale naród głupi, myśli że bezpiecznoejszy

  7

  4
  Odpowiedz
  1. Czy uważasz, że bez tej rejestracji kart SIM nie jesteś inwigilowany? Wystarczy, że masz laptop podłączony do Internetu. Każdy może włączyć Ci kamerkę i mikrofon bez Twojej wiedzy, nawet tego nie zauważysz. Tak samo mogą Cię bez problemu namierzyć. To samo z telefonem. W erze Internetu nie ukryjesz się przed niczym, chyba że odetniesz się permanentnie od Internetu i sieci telekomunikacyjnej

   2

   1
   Odpowiedz
 4. Przecież to jest jedna z setek nielogiczych ustaw. Ale w umyśle polaczka jest tylko PO i PiS, to jak ma być tutaj lepiej?

  7

  6
  Odpowiedz
 5. Tak samo jak w latach 80- dziesiatych wprowadzili PESEL pies urodzony w niewoli czuje sie wolny. Tresowane szczury.

  7

  3
  Odpowiedz
 6. Poczekaj aż nas zaczipują, ten chuj morawiecki śmieć i kaczor nas dojebią, nie ważne czy .N PO PIS, KAŻDA PARTIA to SYF! Ludzie powinni zamach stanu zrobić i wprowadzić jakiegoś polskiego naczelnika państwa a potem budować rząd z Polaków… Da sie to zrobić, zrobić rozpierdol taki że ustawa 1066 nie pomoże im nawet.

  8

  4
  Odpowiedz
 7. chiny i rosja zniszczą NWO i dolara, wujek Sam próbuje kłaść swoje ściekające krwią łapska na coraz więcej krajów ale Chiny i tak będą największą potęgą ekonomiczną, a polaczki się cieszą że niby polska będzie dobrze chroniona przed złymi „komuchami” a tak naprawde jewusa zrobią z polski poligon atomowy żeby broń boże wojsko nie musiało walczyć w hameryce z ruskimi tylko na ziemiach naiwnych jeleni

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Z tymi terminami jak ,,nwo” to bym uwarzał, bo ludzie wierzą w takie rzeczy, wypatrują ich, a po latach nazwa się zmienia i nie wiadomo na czym się stoi.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Jak to ktoś kiedyś powiedział:
   ,,Kto rezygnuje z wolności ja rzecz bezpieczeństwa nie zasługuje ani na jedno ani na drugie.”

   4

   1
   Odpowiedz
 8. Bo człowiek wyzbędzie się wolności w myśl „bezpieczeństwa”. Prawo jest dla przeciętnego obywatela. Dla bandytów prawo nie istnieje, bo jakiego by nie wymyślono to oni i tak nie będą go przestrzegać.

  5

  0
  Odpowiedz
 9. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, po co ta rejestracja. Zarejestrowałeś kartę robaku? Tak, to dobrze i teraz grzecznie zasuwaj na taśmie w naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym, ze zdublowaną energią. Rejestracja jest po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo i chleb takim, jak ty i ochronić przed własną głupotą. Jeśli teraz piśniesz przez telefon coś nieprzychylnego o naszym zakładzie albo będziesz szukał nieodpowiednich rzeczy w necie – np. coś o strajkach, bankach centralnych, rezerwie cząstkowej, wysokości opodatkowania, systemach emerytalnych, to od razu przyciśniemy ci mordę do ziemi tak, że nawet nie zauważysz. Nagle podniosą ci się odsetki za klitę w mrówkowcu, bank odmówi karty kredytowej, nie dostaniesz telefonu na abonament. Odechce ci się węszenia i spiskowania. Z podkulonym ogonem docenisz, co masz, i zaczniesz wydajniej jebać na swoje 800 zł brutto. Gdyby takim jak ty, pozwolić na bunty, to fabryka by zbankrutowała. Prezes by spierdolił z aktywami, a komornik pukałby do ciebie za długi firmy. Bank, w którym zakład miał konto, straciłby dużego klienta i musiałby to rekompensować, obcinając ci depozyt, jak ba Cyprze. I jeszcze wypowiedziałby ci kretyt na klitę za względu na zmianę twoich warubków finansowych – i oddawaj do końca miesiąca klitę albo pozostałe 400 tys. kredytu. Nadal nie chcesz rejestracji sim?

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Panie prezesie, a jeśli ktoś zarejestruje na nie swój dowód, to co mu kto zrobi?

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to byś miał świadomość robaku, że robak ma zakodowane posłuszeństwo i działanie według ścisłych torów. ty masz zarejestrowaną kartę na nie swój dowód, albo znasz jakiegoś robaka, który ma? Szyfrujesz maile, smsy albo rozmowy telefoniczne? Korzystasz z TOR. Nie. Przeznaczenie jest takie, że będziesz rejestrował na swój dowód i będziesz z pochyloną głową korzył się i ulegał coraz większej inwigilacji. Sam sobie założysz kajdany.

    2

    0
    Odpowiedz