Reklamy pożyczek chwilówek

Wkurzające jest naciąganie na branie pożyczek na duperele. Wciskanie chały przez porównywarki i inne badziewia. To, że nie ma rzetelnych danych o pożyczce a tylko zbierają dane.

89
8

Komentarze do "Reklamy pożyczek chwilówek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak Cię na coś nie stać w gotówce, to Cię na to nie stać. Nie myśl o pożyczkach, bo Cie tylko wyjebią w dupę i pozostanie tylko ból.

  26

  2
  Odpowiedz
  1. A co myślisz o kredytach mieszkaniowych? Ludzie mają pod mostem mieszkać

   8

   9
   Odpowiedz
   1. tak. Ja nie kupiłem domu dopóki nie zarobiłem gotówki. Dzięki temu mogłem klepać biedę (czyt. rozwijać biznes) bo nie miałem poważnych zobowiązań.

    Kupiłem taki na jaki mnie było stać (450k) i dalej rozwijałem biznes. Dziś buduje nowy dom o powierzchni ponad 1000m2 (basen 220m2, zewnetrzny 300m2), do tego sadzą specjalne palmy, wraz z ogrzewaniem podziemnym i systeme grzewczym na pniach, nie mówiąc o pozostałej części posesji (a ma grubo ponad 17000m2).

    Wszystko wymaga wysiłku i iść po najlżejszej linii oporu każdy potrafi.
    Wiem że sporo osób się ze mnie śmiało i obgadywało.

    Dziś nagle już się nie śmieją jak mogę kupić nowe Porsche z salonu co miesiąc za gotówke…

    Tyle że jak się śmiali to ja wiedziałem co chce i po vo wszystko robię.

    7

    8
    Odpowiedz
    1. Nowy mesio? A gdzie byczywąs?

     8

     0
     Odpowiedz
     1. Nie każdy jest nieudalolnym burakiem, który musi kupić samochód na kredyt bo co znajomi powiedzą. Rozwinięcie technologicznego startupu wymaga poświęceń.

      Ludzie się śmiali i nie wierzyli, teraz tylko zazdroszczą i myślą że zainwestuje w każdy ich durny pomysł na świetny biznes…

      3

      3
      Odpowiedz
    2. Ło kurwa Panie, kto to ogarnie?! Gratuluję rozmachu, teraz wszyscy się dowiedzą, jak ciężko orałeś skromny – jak mniemam człowieku. Pozdrawiam.

     7

     0
     Odpowiedz
    3. System grzewczy na pniach? Haha, zainstaluj sobie lepiej taki na tyłku, będzie Cię grzało niezależnie od siedzenia. Gej Roman może zapewnić Ci taka instalację lecz będzie troche piekł odbyt.

     5

     1
     Odpowiedz
     1. Bez ogrzewania nie przetrwają większych mrozów (mamy w sumie 5 rodzajów i te bardziej ‚puchate’ wytrzymają do -16 ale niektore tylko -5, wiec specjalny system z termostatem musi być na pniach i w ziemii (do tego co 2x na sezon poprawiają żeby nie wrósł).

      Problem masz ??? To weź napisz list, następnie zapakuj i wrzuć do toalety.

      2

      4
      Odpowiedz
 3. Zbierają dane po to żeby najebać do wszystkich moich skrzynek pocztowych pełno swoich gównianych ofert. Tak samo potrafią wysrać milion gównianych sms-ów dziennie. Już nie nadążam ani skonfigurować filtrów poczty ani dopisać do czarnej listy w callblokerze. Myślę, że celowe byłoby zaimplementowanie jakiegoś filtra nawet w każdym takim zegarku z takim niebieskim podświetleniem. Tak na wszelki wypadek…

  11

  3
  Odpowiedz
 4. RRSO 3000% 😀

  7

  3
  Odpowiedz
 5. Chciałeś sobie wziąć pożyczkę na nowe sudoku?

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Reklamy niewolników rozwalających gruzy w kamieniołomach.

  2

  0
  Odpowiedz