Ryby

Wkurwia mnie to, że ja chcąc połowić ryby nie mogę tego zrobić, bo jakiś skurwysyn zabiją je prądem i w dodatku wszystko legalnie. Dla niewtajemniczonych łowienie na prąd polega na puszczenie prądu w wodę który oglusza ryby które wypływają wtedy na powierzchnię. Drugą sprawą są skurwysyny lapiace na siatki założy taki siatkę do której wpłynie ryba która już nie wyplynie w czasie gdy ją dla frajdy chce polowic przez tych idiotów nie moge

49
3

Komentarze do "Ryby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak legalnie? Nie rozumiem.Przecież to kłusownictwo.Od tego jest straż wędkarska i policja.No chyba,że coś się zmieniło w przepisach albo to prywatny zbiornik.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Krótkie spięcie #Johnny 5

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A morał z tego taki że w Polsce tylko ryby nie biorą.:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No a co robi z tym problemem PZW?Chyba sami chodzą na siaty,jak złapią kogoś z karpikiem 34,5 cm to wielkie halo sprawy w sądzie i grzywny,ale jak buroki ze wsi chodzą na siaty i z agregatami to wtedy ich jakoś nie ma…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Ty łowisz dla przyjemności, a inni łowią bo są bezrobotni i muszą mieć jakieś źródło dochodu. Ryby mogą sprzedać, a część zjeść. Chyba nie wierzysz, że pasjonat wędkarstwa używa siatki lub prądu? Ty chcesz złowić, ale podejrzewam, że jak się nie uda, to chwilę ponarzekasz i wrócisz do domu. A jak Mirek czy inny Sławek nie złowi, to może to oznaczać brak pieniędzy dla niego, a często i dla rodziny. Tak wygląda sytuacja w Polsce.

  2

  1
  Odpowiedz
 7. Jak ci nie pasuje zabijanie ryb prądem, to zabijaj je napięciem. Przypomnij sobie ze szkoły prawo Ohma, w którym R to skrót od Ryba.

  7

  1
  Odpowiedz
 8. Łowienie ryb -taki sam barbarzyński debilizm jak polowania. Spieprzaj, dziadu.

  6

  10
  Odpowiedz
  1. Pewnie kolejny frajer co to poluje na bezglutenowe pierożki.

   8

   3
   Odpowiedz
   1. śmiechłem xD

    1

    2
    Odpowiedz
   2. „bezglutenowe pierożki” dobre, porządnie się uśmiałem 😀

    1

    0
    Odpowiedz
   3. „Pewnie kolejny frajer co to poluje na bezglutenowe pierożki.”

    Nie, pajacyku-napinaczu internetowy. W uzasadnionych przypadkach bez skrupułów i problemów upierdoliłbym ci łeb (i to na więcej sposobów, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić). Natomiast nie widzę powodu, by zadawać cierpienie zwierzętom tylko dlatego, że w tym gównie, które nazywasz mózgiem, upierdoliło ci się, że polowania i wędkowanie to takie „dobre i męskie hobby”.

    To właśnie nas różni, zasrany gieroju o mentalności debila.

    4

    4
    Odpowiedz
    1. Oho, jaki to kulturalny i odważny tekst! Zaiste jesteś zbawieniem od chamstwa na chujni! Wszyscy są przestraszeni twoją groźbą (karalną)…

     …jebnij się w łeb.

     1

     0
     Odpowiedz
 9. Skoro legalnie, to dlaczego masz do rybakow zal? Jest im dane to biora – taka ludzka natura. Miej zal do tych, ktorzy tworza prawo.

  2

  1
  Odpowiedz
 10. Takie samo skurwysyństwo jak opłaty do PZW, a w wodach wielki chuj jest. I nie mówię tu o siatce z 10 kg leszcza, ale np. sandaczyka raz w sezonie złowionego chętnie bym zjadł.

  0

  0
  Odpowiedz