Spokój w domu

Od dwóch tygodni rodzice ciągle się kłócą i nie ma spokoju. Mama dostała pierdolca i czepia się o wszystko. Cały tydzień świąteczny był zjebany, kolejny też i teraz następny leci. Poniedziałek 6:40 i już się kłócą znowu. Kurwa pierwszy raz się cieszę, że mam na 8 do mojej zjebanej szkoły.

58
6

Komentarze do "Spokój w domu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ćwicz ostro na siłce, wpierdalaj jajka, twaróg, płatki z mlekiem, to co ma dużo białka, moj stary też się kłócił i mnie lał za dzieciaka ale pare lat temu spokorniał jak dostał parę razy wpierdol chociaż nieraz trzeba mu przypominać kto ma tutaj 20 lat bo myśli że poćwiczy przez miesiąc i mu się poszczęści ale nie czepia mnie się już się drąc się na mnie i dostając piany w pysku wymachując rękami jak kiedyś, tylko o dziwo spokojnie rozmawia. Skoro twój stary ma problemy z agresją to nie bierz tego na klatę tylko też zaszalej sobie u siebie w domu, masz jego geny po co je marnować będąc pizdusiem do końca życia i ciągle nadstawiać drugi policzek, ja w sumie nie mam problemów z agresją bo jestem mądrzejszy od niego i nie przypierdalam się o byle gówno chcąc pokazać kto jest samcem alfa (typowy prymityw)

  21

  2
  Odpowiedz
  1. Chuja to daje. Wpierdalałem jak na sranie płatki kiełbase i jajka. Ale to sie zmieniło odkąd zacząłem zarabiać i kupiłem sobie gainer, gajnerem mi wskoczyło 11kg w pare miesięcy. A tak to dalej bym ważył te jebane 68kg które i tak było to max co mogłem utrzymać, bo na tyrce w robocie to tylko ta waga leciała na dół. Teraz mam około 80kg ale też musze sie pilnować z żarciem i żarciem tego gejnera..

   0

   2
   Odpowiedz
 3. To nie strona dla dzieci.

  8

  1
  Odpowiedz
  1. i jebanych demotowyczów lewackich, ostatnio też pełno takich tutaj.

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Moja matka to nauczycielka, ojciec alkoholik. Wyobraź sobie taki duet ;p Tez miałem przejebane, ale mimo licznych chorób psychicznych jest ok.

  13

  0
  Odpowiedz
  1. Co wy z tym waleniem konia? Wiecie ile kosztuje koń? Po co go walić? Zostawcie go w spokoju, nie macie swojego życia?

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Biedny koń. Ciągle ktoś każe go walić.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Trzymaj się młody! Pamiętam jak moi starzy się w kółko kłócili jak byłem młodszy, nie zapraszałem nikogo znajomego do siebie bo kurwa wstyd, już nie mówiąc o tym ciągłym napięciu jak wracasz do domu i wiesz, że znowu będzie akcja. Długotrwale przebywanie w takim ‚cyrku’ ryje beret i rozpierdala pewność siebie młodym ludziom.

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Ale o co sie piekla -to nie piszesz . Czasem tak bywa ze musisz drzec morde . Czasem musisz byc cicho . Trudno ocenic to co piszesz, bo podajesz zbyt malo szczegolow. A tera , kurwa pakuj tornister i jazda na 8 . Z geografii kartkowka.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Współczuję, też miewam że kilka dni jest niefajna atmosfera w domu mama czepia się o wszystko a tata jest jakiś w szale, ale potem im mija. Chociaż u mnie w święta zawsze jest spokój ale ciągle się boję że się znowu pokłócą.

  0

  0
  Odpowiedz