Preferencje seksualne niektórych Polek

Niektórym Polkom nie wystarcza już biała kiełbasa między udami więc szukają lekko podwędzonej a nawet kaszanki bo jest grubsza i dłuższa.
Od Jana lub Piotra wolą Ahmeda albo Mbwane np. z Ugandy.

18
8
Pokaż komentarze (23)

Komentarze do "Preferencje seksualne niektórych Polek"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Dlatego jedynym rozwiazaniem jest bojkot. Faceci trzymajcie kase w przyslowiowej skarpecie i miejcie wyj… na kobiety.

    3

    1
    Odpowiedz
  3. Maja do tego prawo, nie mam nic przeciwko jak skacza po kolorowych kutasach. Najgorsze jest to, ze potem ci wmawiaja jakiej milosci nie szukaja i ze liczy sie charakter xd i kazda robi z siebie ksiezniczke a co 2 to kurwa jak nie lepiej. Serio, lepiej byc samemu niz z polka.

    3

    2
    Odpowiedz
  4. Też się na to wkurwiałem, później pojechałem na dwa miesiące do Tajlandii i już się na to nie wkurwiam. Po prostu je zrozumiałem. Normalna ciekawość, pociąg do orientalistyki i sam się teraz łapię na tym, że podoba mi się bardziej czterdziestoletnia, uśmiechnięta, drobnej postury Tajka/Filipinka od dwudziestopięcioletniej polskiej Moniki z zadartym noskiem i rozjebaną cerą po promocyjnych kremach z Rossmanna. Jak się coś zrozumie to się człowiek mniej wkurwia 😉

    Czytałem też, że mieszanka genów daje jeszcze silniejsze/odporniejsze dzieci więc grudzień/styczeń znów się tam ebrołduję. Ehhh zdalna praca to dar od samego najwyższego ;-)))))))

    1

    1
    Odpowiedz
    1. To ty Andrzej ? Masz te tabletki na odrobaczenie ?

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Nie mam bo nie było ale mam za to cudowne tabletki na erekcję z tym że dla konia.
        Bierze się pół tabletki na wiadro wody, po posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki ze względu na możliwość wystąpienia priapizmu co grozi amputacją narządu.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Ja brałem 1,5 tabletki, ale po sześciu amputacjach zaczynam się zastanawiać czy warto

          1

          0
          Odpowiedz
  5. Ja tez szczerze wole jakąś opaloną Latinę, albo brązowolicą arabkę niz te zepsute ksiezniczki europejskie. Skoro chcą byc silne i niezalezne to dajmy im, a chuj z tym. Filipinka spojrzy na ciebie jak na boga, i cokolwiek jest powodem to juz wolę to naprawdę.

    4

    1
    Odpowiedz
  6. Polki i Arabów lub Afrykanów dzieli wszystko: kultura, obyczaje, wiara i podejście mężczyzny do kobiety a łączy jedno-długość i grubość chuja.
    Potem takie kurwy z Dubaju albo innego Nairobi wychodzą za mąż za takiego obcokrajowca i po pewnym czasie przekonują się, że nie złapały Boga za nogi i życie tam u boku męża nie wygląda tak pięknie jak sobie obiecywały.
    Ślą więc błagalne listy do rodziny, do Polski żeby je stamtąd zabrać.
    A taki chuj bo głupia pizda jest już własnością Araba lub Murzyna i musi tak tańczyć jak ten jej zagra.
    Tak to jest jak myśli się pizdą i marzy o wielkim, podwędzanym albo czarnym chuju.
    Wcale mnie ich nie jest szkoda jeśli preferują podwędzaną kiełbasę lub kaszankę.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. Tak niestety bywa…
      So głupie naiwne to majo.

      Poza tym Polska to kraj białych ludzi: mimo wszystko, na szczeście,
      bo etniczna Polka /Polak zawsze beda BIALI, słowianie !

      Tak jak etniczny afrykanin może być tylko czarny !

      Białas z RPA czy kolorowa z polskim obywatelstwem to naciaganie rzeczywistości…

      2

      0
      Odpowiedz
    2. „Lepiej być czwartą żoną prawdziwego mężczyzną niż pierwszą ciamajdy” – Sprężysta Julka z Kalisza po Zabiegu Nadwyrazową Kutangą

      0

      2
      Odpowiedz
      1. I być bitą bez powodu przez męża.
        Przysłowie arabskie mówi:
        „Bij swoją żonę codziennie, bij jak nawet nie wiesz za co. Już ona będzie wiedziała za co”.
        Podoba Ci się taki scenariusz Sprężysta Julko z Kalisza….?

        0

        0
        Odpowiedz
  7. Jeżeli porozmawiasz o Polkach za granicą z kimkolwiek dosłownie to pierwsze skojarzenie – tania kurewka. Naszym Paniom puszczają hamulce od razu, kiedy widzą kogoś ciemniejszego. Cygana w przebraniu Hiszpana. One lecą też na takich kolesi, których nikt w rodzimym kraju nie chce. A Ty w Polsce robaku zapierdalaj na witaminkę. Naprawdę w zabawnych czasach żyjemy. I tak. Każda jest taka. Jak szukacie wyjątku to przegracie.

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Nie, ja nie jestem taka.
      Nie jestem taka jak wszystkie.

      Beatka

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Beatko ale podobno lubisz gorącą wtryskarkę nawet na czworaka jak pisałaś wcześniej.

        0

        0
        Odpowiedz
        1. No lubiem, ale i tak nie jestem taka jak szyskie.

          1

          0
          Odpowiedz
    2. No niestety już 15 lat temu tak było w Anglii…

      Ale wyjatki sa: z tym to strasznie generalizujesz „

      0

      0
      Odpowiedz
  8. Tym czasem wy spermicie do Azjatek, Ukrainek czy Latynosek, ale to wy zawsze jesteście tacy poszkodowani i oh jakie wszystkie polki są złe chlip chlip xD

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Skoro Polska księżniczka wybrzydza i nie chce Juranda to wyjście jest proste, czyli tak jak mówisz spermienie do Azjatek, Ukrainek lub Latynosek. Nikt się nie będzie z koniem kopał. Tylko nie miejcie potem pretensji jak was taki Abdul, Kutanga lub Georgio zostawi jak wam brzuszek urośnie albo zmieni w jedną ze swoich haremowych niewolnic. Widziały gały co brały. Ja sam już zaczynam przychylniej patrzeć na Azjatki zamiast na roszczeniowe Polskie królewny, którym nie da się dogodzić i wiecznie mało.

      10

      0
      Odpowiedz
  9. Szczerze mam już dość tych całych mesiów, prezesów euro mebel, Jakubów slugow Arktosa, Grammarnazich, kolesi od wpisow o solidnym gumowaniu, ekspresach do kawy z niebieskim podświetleniem czy walenia chuja pod każdym wpisem xD Zasiedziałam się na chujni ostatnio i czasem trafi się naprawdę jakaś dobra, wartościowa chujnia czy taka w której ktoś opisuje swoje smutne historie życiowe. Wtedy człowiek chce poczytać komentarze na temat, ale przed tym musi przescrollowac pół ekranu, bo niektórzy siedzą tu od wielu lat i non stop wklejają te same teksty. Przyznaję, że niektóre są nawet śmieszne xD, ale ileż można! Zakańczam wpis I tak wiem mam walić chuja, gruchę, Niemca po hełmie czy pić kawę z takiego eskpresu z takim niebieskim podświetleniem xDD

    (Admin): Sztuczna inteligencja od jakiegos czasu automatycznie odrzuca komentarze z tego typu spamem. Mysle ze od jakiegos juz czasu powinny sie pojawiac coraz rzadziej jesli wogole.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Dokładnie ! Mam podobnie jak Ty.

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Ja nie lubię żadnych ciemnych kutasow, a tym bardziej arabskich czy murzyńskich. Nie obchodzą mnie. Serio. Niewiem… Może jakaś laska cię zostawiła i teraz myślisz że wszystkie są puszczalskie. Generalizujesz i wypisujesz takie idiotyzmy. Pożądne kobiety też są i to całkiem sporo. Ja do nich należę. To o facetach też można powiedzieć, że tylko patrzą którą można złapać do łóżka, bo facet to myśliwy. Chce poruchac, poczuć dominację, siłę, ważność i zostawić. A może też się mylę?? Zapraszam do dyskusji 🙂

    3

    3
    Odpowiedz
    1. Post jest zatytułowany „Preferencje seksualne niektórych Polek”, wyraźnie jest napisane „niektórych” co oznacza, że nie dotyczy on wszystkich Polek. Nie ma mowy o generalizacji i wrzucaniu wszystkich Polek do jednego worka.
      Proszę czytać ze zrozumieniem.
      Z całą pewnością Polki są wartościwymi kobietami i nie puszczają się z obcokrajowcami na lewo i prawo.
      Niestety łyżka dziegciu psuje beczkę miodu i opinia o Polkach jako łatwych krąży po świecie a co gorsza zachowanie niektórych Polek nie jest akceptowane przez społeczeństwo.

      2

      0
      Odpowiedz
    2. Streszczenie powyższego komentarza dla leniwych:

      Nie, ja nie jestem taka.
      Nie jestem taka jak wszystkie.

      Beatka

      2

      0
      Odpowiedz

pierdolony tramal

Chyba juz moge powiedziec o sobie, ze jestem cpunem. Zaczalem to brac pare lat temu, bo lekarz przepisal na zwyrodnienie kregoslupa. Nie moglem brac zwyklych NLPZ z powodu zoladka. Poczatkowo mialem brac 2 x 75mg dziennie. Ale szybko zauwazylem, ze po zazyciu tramalu jestem w lekkiej ekstazie, ze od razu swiat wydaje sie lepszy, ze chce mi sie wszystko, ze moge dzialac!
Od pewnego momentu nie zazywam juz tramalu z powodu bolu kregoslupa. O nie! Caly czas musze zwiekszac dawke, bo objawy odstawieniowe pojawiaja sie ciagle nowe.
Mowia ze bezpieczna dawka tego to 400mg dziennie (nie ma nic o masie osobnika, ale przy 110kg przypuszczam ze moge wziac sporo wiecej).
Obecnie moja dzienna dawka to okolo 6000mg (nie, nie zartuje). Miesiac temu bralem jeszcze 5800mg i bylo dobrze, teraz musze znow zwiekszac dawke. Do tego okolo 4000mg paracetamolu bo mam bole glowy spowodowane tramalem.
Odstawienie? Probowalem juz 3 razy. Za kazdym razem bylo gorzej. Bole wszystkich miesni i kosci nawet tych najdrobniejszych jakbym byl w piekle! Im dluzej w tym trwam, tym gorsze objawy odstawieniowe i tym trudniej odstawic.
Wiem juz ze umre na to, pewnie z przedawkowania. Kocham tramal i jednoczesnie nienawidze.
Czekam az mi watroba wysiadzie…
nie bierzcie tego.
nie pozdrawiam.

26
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "pierdolony tramal"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Idź do lekarza natychmiast

    7

    0
    Odpowiedz
  3. Współczuję też mam problemy z kręgosłupem jednak wybrałem MSM które nie uzależnia a pomoga zajebiście . Bynajmniej mi pomogło , zero efektów ubocznych . Jebane farmaceutyczne sznury trują ludzi , trzymam kciuki abyś z tego wyszedł. Pozdrawiam

    6

    0
    Odpowiedz
  4. To kolego ostro. Ja biorę Tramal ze 4 lata, przez 3 lata brałem dawki 100 mg/ doba , potem depresja zacząlem brać 300 mg , nie działało 400 mg , aż doszedłem do 600 mg . Aktualnie wale po 14 kropel , próbuje to odstawić … Ale 6 gramów ? Ty w ogóle umiesz po takiej dawce się wylać ? Ja po 300 mg już miałem problem , pęcherz pełny a tu nie chuja , cisnę i cisnę . No i ja mam tramal nie od lekarza. Więc po kieszeni wali ostro.
    Jako opioid to gówno , jako antydepresant się sprawdza.

    5

    1
    Odpowiedz
  5. Człowieku do monaru zasuwaj, czy ubezpieczony czy nie masz prawo do darmowego leczenia uzależnienia, suplementuj się w witaminy i minerały, jak możesz i nie ma przeszkód to basen naucz się pływać, krople lub kapsułki cbd stosować kilka miesięcy, wywalić szkodliwe żarcie. I to podejmij natychmiast bo już jesteś w ostatniej fazie uzależnienia z tej drogi już tylko na cmentarz i traktuj to poważnie.

    7

    0
    Odpowiedz
  6. 6 gramów ? Niemożliwe , chyba że z obstawą klona . Ale ześ się wpakował hoho. 1 gram ludzie biorą i to już jest dużo , 1,5 grama to tacy już hardcorowych, ty jesteś hardcore master level. Nie pozdrawiam również .

    3

    3
    Odpowiedz
  7. Jak to, kurwa „nie pozdrawiam”? Co to ma do pierdolonego chuja znaczyć?! Grzeczniej by nie można? To ma być jakaś promocja chamstwa? Człowiek czyta, a tu prostak jeden nie pozdrawia?! Kurwa, co za bezczelność! Również nie pozdrawiam do kurwy jebanej w obsraną dupę! Kurwa!!!

    1

    7
    Odpowiedz

Moda na choroby psychiczne, borderki, ayencjiszki narcyzy

Kurwa!!! Na jutube, tiksroku, w necie i socjalnegownomediach. Nagle ostatnio pojawiło sie tyle psycholi, wiecej psycholek. Borderline kobiety, narcyzi to faceci, tokayczne kobiety/facety. Od zajebania tego jest. Jprdl, potem sie dziwić ze jak pajacują i robia z siebie idiotow, szukają atencji, to normalni zwiazku nie potrafią znaleźć. Bo jakas sobie ubzdura borderline, czy narcyza. 30 lat , a nawet 10 lat temu tego nie bylo. 30lat temu chlop przypierdolił babie w ryj i po temacie, a dzisiaj wielkie halo. Ojciec tez synowi czy corce jebnął i nie bylo chorob. Teraz kazdy wydziwia. Za wygodnie ludzie mają to problemów szukają.

20
5
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Moda na choroby psychiczne, borderki, ayencjiszki narcyzy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. I po hooya ich oglądasz i nabijasz wyświetlenia?

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Taka przypierdolę teraz babie to niebieska kartą , jesteś katem z zwyrolem . A baba nie tego, romansy na boku. Powinna dostać w ryja . W dzisiejszych czasach przejebane, powiadam ci to.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Trudne czasy tworzą twardych ludzi. Łatwe czasy tworzą słabych ludzi kiedyś nie było internetu i nikt takich problemów nie miał i człowiek był bardziej otwarty i społeczny.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Nie był, dopisuje się legend do przeszłości i wyłazi tak jak w przypadku zabawy w głuchy telefon „chuj-wie-co-na-koń-cu”. Umiejętności społeczne, konsekwencja i twarde zasady to kurewsko rzadkie cechy i stąd ich wysoka wartości. Patrząc po starych i dziadkach w różnych częściach kraju to te cechy wyglądają na jeszcze rzadsze niż u millenialsów.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Mnie to skręca jak widzę co dzieje się na tiktoku. Lewica promuje i normalizuje choroby psychiczne, otyłość, niszczenie własnego ciała itp, bo tak jest fajniej no i przecież każdy ma prawo być „sobą” więc po co zacisnąć pięści i się za siebie zabrać? Przecież to wymaga wysiłku a tak można po prostu powiedzieć sobie, że się to akceptuje, bo przecież to jest modne. Moim zdaniem dąży to do osłabienia społeczeństwa, gdzie każdy będzie potulnym, przewrażliwionym barankiem, no i oczywiście psychiatrzy i koncerny farmaceutyczne zaczną dzięki takiemu czemuś zarabiać krocie. Rzygam tym

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Temat poważny ale miałem głupawke beke, dzięki !!

    Nie ogladam tik toków, a od ponad pół roku w ogóle wiadomości unikam !!

    To nie wina internetu że ludzie tak zgłupieli: bo net to tylko narzedzie !
    A braku treningu mentalnego, moralnego i duchowego :

    Jak jakiś facet zwyrol na zbiorniku rucha swoja cizie zwracajac sie do niej per k…o, potem ja na „spacer” prowadzi na smyczy w korytarzu hotelowym a stado spermiarzy przyklaskuje w komentarzach…
    to gdzie jest ludzkość, wartości, itd ?
    To już nawet nie jest erotyka.
    Najgorzej jak taka sie daje upodlić że twarz pokazuje: zero krepacji !

    Tylko emocje gadziego mózgu.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Już ? Wysrałeś się?
      Co ty człeniu masz we łbie, żeby nie rozumieć specyfiki internetu. Wierzysz we wszystko co tam zobaczysz i przeczytasz?

      1

      0
      Odpowiedz

Debilki wierzące w Tik tokowe porady

Co kto pierdnie na Tik toku z jakąś poradą , to aż zatrważające jest to, ile cip w to uwierzy. Odnośnie np ostatnio było w internetowych wiadomościach o tym, że kobieta usuwała makijaż przy pomocy oleju kokosowego i płynu miceralnego. Cudem odzyskała wzrok. Ja pierdolę, jak jakaś pinda na Tik toku wam powie, że okład z krowiego gówna jest lekiem na trądzik, to będziecie sobie go kłaść na gębę? Trochę samodzielnego myślenia i rozwagi. Nie wszystko, co w wiadomościach czy internecie jest prawdą.

17
5
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Debilki wierzące w Tik tokowe porady"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zgadza się, nie wszystko jest prawdą. Ja akurat używam krowiego gówna jako środek na depresję, środek antykoncepcyjny i przyprawa do kiełbasy przy grillu ze znajomymi. Taki all-in-one, zupełnie jak dla niektórych facetów WD40, używają go jako szampon, olej do silnika i lubrykant.
    Pozdrawiam, Beata.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Uważaj, bo skutkiem ubocznym jest zanik komórek mózgowych.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Odchody słonia są dobre na problemy z erekcją.
    Należy smarować członka 20 minut przed stosunkiem.
    Uwaga! Nie przesadzać z ilością ponieważ grozi to olbrzymią erekcją podobną do słoniowej.
    Chyba nikt nie chciałby mieć metrowego stojącego przez 24 godziny.
    Myśleć kurwa, myśleć!

    2

    0
    Odpowiedz
  4. Też widziałem takiego jednego Sławka na tiktoku co pierdoli o jakiejś niewidzialnej ręce rynku, że większość działa w sposób racjonalny, i że niby se dadzą radę ludzie jak państwo przestanie być opiekuńcze. Aż mnie kurwa dreszcze przeszły jak pomyślałem co czułby Karol Marks gdyby na to patrzył z boku. Wiesz ile on się nacierpiał?

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Wszystko dla ludzi ale z umiarem. Pozdro

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Wg mnie lekiem na wszystko jest sperma!
    Tak nabiał z jaj świeżo wyciśnięty. Koniecznie przez kobiety. Jak go uzyskać? Ano bardzo prosto lizać ssać ciumkać obrabiać gałe i samo poleci. Nie dziękujcie
    Zbyszek baranie jaja

    1

    0
    Odpowiedz
  7. HAHAHA…
    Dobre, jprdl, uśmiałem sie.

    Przyznam że nie wiem co ten płyn mice jakiś tam, ale coś w jego nazwie przekreciłeś hehe.

    0

    0
    Odpowiedz

Jebać alkohol

Alkohol to jebane gówno i legalny (niestety) narkotyk. Każdy – nie ma znaczenia czy to cydr, piwo, jabol, wóda czy denaturat. Szkoda tylko, że w Polsce jak nie pijesz to jesteś uważany za odmieńca czy dziwaka. I jeszcze te durne gadki – dawaj co ci szkodzi jedno piwko, ze mną się nie napijesz? Debile jebani, czy tak ciężko wam zrozumieć, że nie każdemu odpowiada stan podchmielenia czy najebania się w trupa? W Polsce niestety nadal wielu ludzi traktuje piwo jak oranżadę i mówią, że to nie alkohol. A prawda jest taka, że to właśnie od piwa idzie się najszybciej uzależnić.

31
7
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Jebać alkohol"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tatoooo, a co to znaczy patologia?
    Piiiij, nie pierdoool.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Krótki kawał:

    Siema, co porabiasz?
    Lecisz z nami do rynku?
    Jedno piwko i wracamy ===_===

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Jestem abstynentem od 2lat i jestem z tego dumny. Mam zamiar już nigdy w życiu nie napić się alkoholu.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Bo te stuleje i spermiarze chcą współuzależnienieńców mieć

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Racja, słuszna obserwacja, lepiej/weselej się idzie na dno w grupie.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Nie do końca masz rację. Czerwone wino a więc alkohol spożywany w małej ilości 1-2 kieliszki dziennie ma zbawienny wpływ na serce i ogólnie organizm człowieka.
    Jest mnóstwo opracowań naukowych na ten temat.
    Ponadto mylisz pojecie alkoholu ponieważ wódka sprzedawana w Polsce w większości gatunków jest pospolitą berbeluchą, wino-alpaga tanim napojem winopodobnym a piwo napojem piwopodobnym.
    Nie znaczy to, że w Polsce nie można kupić dobrego alkoholu ale jest drogi, dlatego nabywcy kupują najtańszy, najbardziej ekonomiczny trunek aby niskim kosztem najebać się do oporu. To choroba zwana alkoholizmem będąca przyczyną wielu nieszczęść.
    Prawda jest taka, że może ona dotknąć każdego a różnica polega na zasobności portfela, degeneraci walą dyktę (denaturat) bo ich nie stać na nic innego a lekarze, profesorowie, naukowcy i elity chlają koniaki z górnej półki, brandy i szampany.
    Teraz kończąc mój wywód idę się napić jakiegoś dobrego wina, piwa lub czystej, zimnej wódki.
    Twoje zdrowie!

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Jakbym był naukowcem posiadającym dwa hektary Cabernet Sauvignon w Langwedocji to też pisałbym o jego doskonałym wpływie na zdrowie Twojego drąga, a jakby mi zalegało za dużo arbuzów na magazynie to mogłoby się okazać, że pokonują raka w sześć tygodni. Oczywiście nie wszystkie, ale te zakupione poprzez link, który znajduje się po lewej stronie pod artykułem (jeszcze tylko dzisiaj do północy przy zakupie dziesięciu arbuzów jedenastego dostajesz gratis!!!!!!!! aaaaa !!!!!!!!!! promocja!!!!!!!!! aaaaaaaaaa !!!!!! kup kup kup kup kup !!!!! kurwaaaaa!!!! ratunku, promocja!!!!!!

      *proszę czytać dokładnie opis, kolor dodatkowego jedenastego arbuza jest wysyłany losowo

      O.o -_- 😉

      1

      0
      Odpowiedz
  7. Dokładnie, dawaj jedno piwko a później drugie, trzecie, ósme. Ja przez takie myślenie wpadłam w alkoholizm w wieku dwudziestu kilku lat i teraz z tego gówna jest cholernie ciężko wyjść. Chociaż zauważam też, że kultura picia się trochę zmienia, promowane są piwa bez alko, więc ci młodsi ludzie coraz bardziej mam nadzieję będą szli w tę stronę. Gorzej ze starsza generacją, która wychowywała się na chlaniu na umór czy wielkimi melanzowiczami co jak powiesz, że nie pijesz to cię wyśmieją

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Masz Pan rację . Ja na przykład w ogóle nie spożywam alkoholu. Bo alkohol zabija neurony w mózgu . A że robię doktorat to proszę Pana nie mogę .
    Doktorant Sławek

    1

    0
    Odpowiedz

Bzdury z brakiem pracowników

Najbardziej mnie wkurza gadanie od x lat w mediach o braku pracowników. Szukam pracy od kilku lat i wcale nie brakuje pracowników. Na każdą aplikację jest po 50 chętnych i to wcale nie na kierownicze stanowiska. To znaczy fakt brakuje, ale tylko specjalistów IT i budowlańców szukają za najniższą krajową. I tak jest 90% ofert pracy na stronie.

18
3
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Bzdury z brakiem pracowników"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Co Ty pierdolisz, wiadomo, że nie ma pracowników już od dłuższego czasu. Zatrudniam na czarno, ciągłości w zleceniach często nie mam, a czasem mi się zdarzy nawet zwlekać z zapłatą, a pomimo tego wszystkiego i tak ciężko mi znaleźć chętnych do roboty. Kiedyś to się chciało ludziom pracować, a teraz te młode to do niczego, szkoda gadać.

    Pozdrawiam, przeciętna budowlana firma z prowincji „Coś tam – Bud”

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Mało to „inżynierów, informatyków i lekarzy” przypłynęło na pontonach do Europy?
    Wystarczy poszukać „wybitnych fachowców” w tych zawodach i godnie im zapłacić np. podstawiając im własną żonę, córkę lub kozę ponieważ nade wszystko oni lubią to zajęcie.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Szkoda ze sie okazali pedofilami gwalcicielami i mordercami i zlodziejami XD

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Czego spodziewałeś się po kimś, który 5 minut temu zlazł z drzewa i zaczął chodzić na 2 nogach?
        Jest w necie taki rysunek przedstawiający lepiankę w Afryce ulepioną z gliny i średniowieczną, gotycką katedrę w Europie.
        Pod spodem napis:ludzie którzy zbudowali to (lepiankę) będą UBOGACAĆ tych, którzy zbudowali to (katedrę).
        Nic dodać nic ująć.

        1

        0
        Odpowiedz
  4. Bardzo często można usłyszeć, że pracy jest pełno, tylko ludziom się robić nie chce. Ale tak mówią głównie kapitaliści, którzy szukają niewolników do tyry za najniższą krajową w swoich januszexach.

    4

    1
    Odpowiedz

Bytom

W Bytomiu nawet nie można spokojnie pójść na basen bo jakieś przybłędy molestują dzieci.
Kurwa doszło do tego, że Polak musi się bać w swojej Ojczyźnie, żeby jakaś przybłęda nie zrobiła mu krzywdy.

10
4
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Bytom"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Bytom zazdrości odbytom

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Dobrze ze nasi sie rzucili by robić samosąd, niech kurwy nie czują sie pewnie, mysleli ze tu szfecjs albo niemcy co pozwalają gwałcic dzieci w biały dzien, sie tepe kurwy przeliczyły XD szkoda ze mnie tam nie bylo, cwicze sztuki walki to dwóch bym zmasakrował

    6

    0
    Odpowiedz
    1. zesrałbyś się co najwyżej

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Bytom jest Polsce niepotrzebny.

    0

    1
    Odpowiedz
  5. To jedź na basen do Berlina, tam będziesz miał dopiero spokój i kulturę.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. No właśnie, po co w ogóle budować basen w Bytomiu skoro jest w Berlinie.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. No właśnie po co mieszkać w Polsce skoro można w Monako?

        0

        0
        Odpowiedz
  6. W Bytomiu jest ten słynny dom pogrzebowy ?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Chodzi Ci o zakład pogrzebowy „Lewa w górę” czy „Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie”?

      0

      0
      Odpowiedz

Olsztyn

Wkurwia mnie, że w moim ukochanym mieście wypierdala się kasę w gówno. Olsztyn to miasto z zajebistym potencjałem, piękne krajobrazy, jeziora, lasy no kurwa żyć nie umierać, ale jebane władze postawiły sobie sa punkt honoru utrudnić życie mieszkańcom za wszelką cenę, czyli zajebać totalnie niepotrzebne tramwaje (po raz 2). Otóż już parę lat temu po wybudowaniu 2 pierwszych nitek (i dojebania „inteligentnych” świateł z których cała Polska miała bekę) wiadomo było, że był to chujowy pomysł, dosłownie 1 zakorkowana dzielnica (Jaroty) się odkorkowała a cała reszta miasta stanęła w miejscu do tego stopnia, że zamiast jechać 20 minut z domu do pracy(o 10!!!) jechałem 40. Ale to jeszcze nic, bo ostatnio stwierdzili, że pierdolną więcej tych jebanych torów i z 40 minut zrobiło się 2x tyle, i tu pojawia się pytanie, PO JAKI CHUJ??? Olsztyn to miasto na tyle małe, że na spokojnie dało się przejechać je całe autobusem w 30 minut z przystankami, ja rozumiem że tramwaje to „flex” ale tę kase można serio zainwestować w coś innego, np. halę na miarę Katowickiego Spodka (obsrana Urania do niczego się nie nadaje, ma chujową lokalizację i jest mała) co w końcu przyciągnęło by artystów do miasta, albo remont podziurawionych jak sito dróg. Odpierdalają taki syf a potem dziwią się, że Olsztyn „to to miasto obok Ostrołęki” mimo bycia stolicą województwa.

12
2
Pokaż komentarze (12)

Komentarze do "Olsztyn"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ale te jeziora… Pozdrawiam z Ostrołęki, hłe hłe hłe.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Od autora, tam na końcu chodziło o Ostródę

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Aha. Nic nie szkodzi, pozdrowić zawsze można, hłe hłe hłe.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Olsztyn moje kochane Kortowo 3 lata jak jeden dzień 2013-2017 na uwm 🙁 to byli. czasy 🙁

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Tak Ci się podobało, że aż spierdoliłeś/aś na magisterkę w inne miejsce? Wszyscy dzisiaj kcom internaszynal kariir więc pewnie do stolicy, prawda to? 😉

      3

      0
      Odpowiedz
      1. Dokładnie, uciekłem na syfiastą PG. Czasy w Olsztynie najlepiej wspominam. Normalni ludzie bez kijca w dupsku oraz miasto samo w sobie idealne do studiów i do zycia na EMce. Wracajac do tematu to powiem, że uczelnia można się śmiać, ale na naprawdę dość dobrym poziomie i nie wiem czemu tak wyśmiewana przez pracodawców…. Czasy życia w akademiku wspominam bardzo fajnie, młodość rządzi się swoimi prawami. Kortowiada była prawie co weekend na 3 roku hehe

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Nie bardzo kumam. Syfiasta PG? Wiem, że te wszystkie rankingi są o dupę rozbić, ale PG obok polibudy warszawskiej i AGH’u co roku uznawana jest za jedną z trzech najlepszych uczelni technicznych w kraju. Pracodawcy śmieją się z UWM? Ja tam widzę najlepszy uniwersytet w województwie i to taka fajna mieszanka, że zarówno humanistyczne i techniczne wydziały, najpiękniejszy kampus w Polsce i zajebiste sylabusy z kilku losowo wybranych kierunków. Myślę więc, że kortowiadę co weekend napierdalałeś od pierwszego roku, a nie dopiero trzeciego i nastąpiło tzw. kuku-mamuniu.

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Ranking, a realizm to 2 różne sprzeczne kwestie. I niestety od 3 roku bo 2 pierwsze to był zapierdol na sławetnym wuente 😉

            0

            0
            Odpowiedz
  5. To nasze Jaroty, tu gdzie niskie zarobkiii, wysokie wyrokiii

    Pozdro z Lublina

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Oj to prawda, Olsztyn jest zajebisty, dodatkowo w jednym z ciekawszych województw, nie za duży, bardzo ładny i wszystko co potrzeba. Jakby tak skrócić czas przejazdu do Trójmiasta o połowę z dwóch i pół godziny na godzinę z hakiem to już ideał, to sam bym na miejscu mieszkań wyjebał w górę o trzydzieści procent.

    2

    0
    Odpowiedz
  7. Ale do psychiatryka jakoś da się dojechać ?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Tak spoko najlepiej w kaftanie karetką.

      0

      0
      Odpowiedz

Kobiety to egoistyczne spierdoliny

Najbardziej rozwala mnie to, że ktoś kto nie był nigdy w związku, nie ruchał, nie miał dziewczyny, nawet nie trzymał się za rękę z dziewczyną jest uznawany za przegrywa. Ja jestem w związku, już nie pierwszym i po sobie, znajomych widzę, że jest odwrotnie. Ten kto wchodzi w związek z kobietą spierdolił sobie życie i nie ma większego wygrywu niż singiel, prawik, incel i wszystkie grupy, od których kobiety tylko uciekają.

W moim gronie znajomym jest jeden kumpel, który był singlem całe życie, jest już po trzydziestce i wszyscy znajomi związani, żonaci, dzieciaci zaczynają mu zazdrościć.

Kobiety to po prostu rozkapryszone bachory. Jest taka szansa znaleźć kobietę, która nie ma do reszty spierdolonego łba i jednocześnie nie odrzuca wyglądem, że nie ma sensu nawet szukać. Jeszcze w dobie tych mediów społecznościowych, świata korpo, Instagramów, influencerek to kobietom tak odpierdoliło na mózg, że ludzkie pojęcie przechodzi. To są rozkapryszone bachory w ciele dorosłych kobiet. Wszystkie albo jakieś borderki, albo atencjuszki, albo suki, albo niedojrzałe dzieciaki, albo nielogiczne zjeby.

Całe życie miałem spierdolone przez kobiety. Najpierw matka, która spierdoliła mojemu ojcu życie, potem wszystkie te, które spotkałem na swojej drodze, z którymi byłem i nagle odpierdalało im coś zawsze o 180 stopni.

Mój kumpel singiel, który ma 30 lat nie może znaleźć dziewczyny, też skwitował, że już przestaje umawiać się na randki, bo te zjebane łby to grubo więcej problemów niż pożytku, każdej coś nie pasuje, a potem wypierdolisz się na minę to masz przejebane.

37
3
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Kobiety to egoistyczne spierdoliny"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. W byciu bezdupnym trzydziestokilku latkiem najgorsze jest to, że z miesiąca na miesiąc jest coraz fajniej 🙂

    9

    1
    Odpowiedz
  3. To zjebani faceci stworzyli potwora o nazwie „kobieta” kobieta uderzy faceta i wszyscy mają bekę, facet odda kobiecie i stado baranów rzuci się na niego. Czują się bezkarne po prostu, skoro mają pozwolenie na agresję to jakim sposobem w innych sferach życia mają być w porządku?

    11

    0
    Odpowiedz
  4. A idź pan w chuj z tymi patałachami płci przeciwnej. Lepiej pójść na roksę albo przejechać na ręcznym.

    13

    1
    Odpowiedz
  5. Ogólnie dziś widzimy kryzys męskości, a on pociąga za sobą kryzys kobiecości, bo słabi faceci nie umieją wywierać presji na baby, by się ogarnęły i akceptują ich chujowe zachowanie. To jest jak yin i yang. Nie wiem, kto to rozwiąże i czy w ogóle. Wymagałoby to zmiany myślenia całego społeczeństwa. Zapewne do zmian dojdzie dopiero na skutek poważnego kryzysu, który wywróci obecne warunki do góry nogami i wtedy znów zapanuje równowaga. Na jakiś czas…

    5

    0
    Odpowiedz
  6. Eee tam, a potem chorujesz albo leżysz na łożu śmierci i nikt ci nawet szklanki wody nie poda. Zasłabniesz na ulicy to nikt nawet po karetkę nie zadzwoni ale zaraz wszyscy zrobią morze telefonów i wylądujesz na sadisticu. Co w tym fajnego? Nie masz ukochanej osoby to w zasadzie nikogo nie obchodzisz. A tzw. przyjaciele to dwulicowe qrwy, którzy tylko czekają żeby cię sprzedać. Jak masz kobietę to chociaż kogoś obchodzisz, komuś na tobie zależy. Żebyś qrwa nie umarł

    4

    8
    Odpowiedz
    1. Ehh ten zjebany argument, że ci nikt szklanki wody nie poda xD to po to kurwa jesteś z drugą osobą? Żeby być całe życie jebany, wysysany z energii i pieniędzy, żeby na koniec życie z kimś być? Sory ale dziękuję, wole zdechnać xD

      11

      0
      Odpowiedz
      1. Po co od razu zdychać, możesz sobie siedzieć z lampką Martini na dachu jednego z krakowskich hoteli i patrzyć ze spokojem i uśmiechem na tych już 35 letnich mentalnych i cielesnych dziadków pozbawionych energii i chęci do życia z powoli rosnącymi brzuszkami, potem wsiąść do kabrioletu i puszczać oczko ich znudzonym żonom.

        a wystarczyło robić tylko to co chcieliśmy i uważaliśmy za słuszne, a nie dali sobie wmówić, że dziewuszka, bombelek i dwudziestoletnia „akredytacja” to jedyna słuszna droga. Tak się może wydawać i do takich przemyśleń będziemy zmuszani bo prawdziwe hordy przegrywów/przegrywek będą chciały sobie potwierdzić swój, najczęściej chujowy wybór.

        Zdrowie! ; – )

        1

        0
        Odpowiedz
    2. No widzisz, a wystarczyło zarobić dużo pieniędzy i opłacić ekskluzywny dom spokojnej starości dla bogaczy na kilka lat do przodu gdzie szklankę wody poda ci młoda jędrna dupeczka w mini albo jak jesteś kobietą umięśniony Chad. Ba nawet za ciebie dupę podetrą i cię wykąpią. A twoja locha? Walnie focha i ci powie żebyś sam sobie przyniósł tą szklankę wody.

      6

      1
      Odpowiedz
      1. Dlatego powtarzam: .Czytajcie Swiety Koran i wracajcie na Łono Mahomeda!
        Kobietę mozesz bic kiedy chcesz i zostawić w łóżku. Kobieta musi zakrywać włosy i nie ma żadnych praw i zasłanic całe swoje ciało, bo to ciało jest twoje i do ciebie całokowicie należy. Arabi to najlepsi matematycy co wymyslili alfabet i podstawowy ciag liczbowy: Łached, żuż, chamza, klata. Całki rózniczki, trojkąty do budowania piramid, logarytmy i WAT. Tabliczki dodawania znaja dzieci, młodzież: tabliczki mnozenia Emir. Na arabskim Bazarze Suka można targowac się o kupno kobiety raz w miesiacu (jak mają okres). Sprawdza się uzębienie; Zdrową, pachnącą cebulą i rybami niewolnicę można kupić za 4 wielbłądy. Za cherlawą, zezowata małolatę co nie umie pracować, ani cztać; można zapłacic kozą albo kotem.
        Sahlam Alleykom

        0

        0
        Odpowiedz
    3. Pewnie, że ją obchodzisz i czasem się martwi. Też nieraz byłem niespokojny jak na moim ulubionym bankomacie na starym mieście w Krk zobaczyłem „awaria, chwilowo nie działa, poszukaj innego najbliższego urządzenia”…

      7

      0
      Odpowiedz
  7. To się dopisuje! Parę lat w związku, babie nie dogodzisz. Nie wiadomo czy nie wstanie lewą nogą w sobotę i nie spierdoli ci weekendu. Albo wrócisz do domu i dostaniesz opierdol o jakąś głupotę, że szklankę zostawiłeś na stole. Chuj, że zrobiłeś jej wcześniej śniadanie o tym już nie pamięta. Takich sytuacji mogę wymienić setki. A niech zobaczy, że się dobrze bawisz robiąc co lubisz, zaraz przyjdzie i sie dopierdoli 😀 Baby to zło wcielone. OSTRZEGAM każdego. Nie spierdolcie sobie życia.

    10

    1
    Odpowiedz
  8. No niestety każdy kijek ma dwa końce. Żonaci zawsze będą się użerac ze sfrustrowaną żonką i marudzącymi bachorami, a singiel zawsze będzie sam jak palec. Niewiadomo co gorsze. Nie istnieją dobre rozwiązania. Każde jest złe i wiąże się z rozczarowaniem.

    6

    1
    Odpowiedz
  9. Dla mnie kobieta to worek na spermę i nic więcej.

    7

    1
    Odpowiedz
    1. Najlepsze jest to, że z takim podejściem spotka Cię w życiu dużo więcej dobrego niż jakbyś był miłym, uczynnym mężczyzną lub udającym takiego haha.

      4

      0
      Odpowiedz
  10. Wszystko co napisałeś jest prawdą przy założeniu, że jesteś singlem (nie mającym problemu, żeby zaruchać) z wyboru i większość czasu i energii, które zmarnowałbyś na foczkę przeznaczasz na swoją pasję. Powtarzam „pasję” czyli dziedzinę, na której punkcie strzela Cię chuj, a to nie ma nic wspólnego z „hobby” w stylu pyknę se w piłkę z kolegami dwa razy w tygodni, a później se pójdziemy na piwko i to jest fajne i lubię to robić. Jeśli pasji jeszcze nie znamy to tym bardziej należy się trzymać z daleka od foczek. Jak już taką dziedzinę poznamy i jakiś cel z nią związany to nie ma zupełnie różnicy pomiędzy sytuacją gdy mamy dziewczynę lub kiedy jej nie mamy, w obydwu jest tak samo zajebiście, sunia, po prostu super dodatek do już zajebistej egzystencji (mój punkt widzenia więc wara!)

    (Osobiste stosowanie w życiu codziennym grozi kurewskim zawężeniem grona foczek co przy już i tak wąskim gronie może prowadzić do opłakanego stanu jeśli czyimś celem jest złapanie za cycka dwa razy w tygodniu! Przed zastosowaniem skonsultuj się z trenerem Bogdanem lub głównym zarządcą takiego jednego zbiornika z takiego jednego zakładu z takim białym dziwnie pachnącym płynem dodawanym do Croissantów na terenie Sosnowca od szesnastu lat)

    4

    0
    Odpowiedz
    1. A jakie szanse ma 30 letni prawiczek o tragicznej cerze, który boi się ludzi ?

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Stanie się według wiary jego.

        0

        0
        Odpowiedz
      2. Żadne chyba że zacznie pracować nad sobą

        0

        0
        Odpowiedz
  11. Spokojnie jeszcze rok, dwa Ruski wejdą to wtedy będzie płacz i otrzeźwienie ale już będzie za późno. Nie wiem jak wy panowie ale ja nie zamierzam bronić tego bajzlu i tych głupicha bab, niech sobie Putek to zajmuje i może zrobi porządek xD

    2

    0
    Odpowiedz
  12. Przesadzasz…
    To Ty takie przyciągasz po prostu !
    Pomyśl o tym, dlaczego ?

    Tak niestety jest jak piszesz… ale nie na sto procent, bo z a w s z e. bywaja chlubne wyjatki !

    Szukaj w innych środowiskach ?!?

    Powo.

    0

    1
    Odpowiedz
  13. Te wszystkie insta -wykwity zryjbuki infraucerki I inne pustostany przerobily babom mozg na pasztet Byle wsiora siedzi w tych insta syfach Szczerzy ryj do samojebek I mysli ze jest krolowa swojego zadupia Skad taki wysyp pustakow blachar to poklosie tych wszystkich tik srakow ryjbukow pizderow Kurwa kiedy to jebnie te wszystkie odmozdzacze Mamy dosc tandetnego plastiku z warami obciagarami z ajfonem w lapie Te twory to wspolczesne kibiety

    1

    0
    Odpowiedz

Nie rozumiem Hindusów

Kurwa z każdym pogadam ale nie z nimi. Spoko ludzie, musimy współpracować, ale za chuja nie jestem w stanie zrozumieć co mówią w tym swoim dziwnym angielskim. Chujnia straszna, bo czasami trzeba coś zrobić, i tylko ja jestem rozumiany, każę im pisać ale to trochę głupie, wychodzę na typa co nie zna angielskiego. Tragedia.

12
1
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Nie rozumiem Hindusów"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jeżeli pracujesz z nimi w anglojęzycznym kraju to faktycznie, wkurwiające memłanie ten ich „angielski”.

    Jeżeli pracujesz z nimi w Polsce to KURWA MÓWCIE DO NICH PO POLSKU DO KURWY NĘDZY. Przyjeżdżają brudasy do naszego kraju pracować to niech się paszteciarze jebane nauczą polskiego, bo nie przypominam sobie żeby Polacy pracujący po Szwabiach, Holandiach, Hiszpaniach itp mogli sobie od tak nie znać lokalnego języka. Rucham to że polski jest trudny dla wiary spoza Polski. Jak za trudny to wracać kąpać sie w Gangesie kurwiszczały.

    5

    2
    Odpowiedz
    1. Odpada, międzynarodowa firma, oni pracują w Indiach.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. A to współczuję

        1

        0
        Odpowiedz
        1. To ja: nazywam się: Yebie-Suki-Nabosaka…. Sayo-Nara: Nippon Chuja Woko

          0

          0
          Odpowiedz
  3. Bo to jest odrębny rodzaj angielskiego. Hindi English. Bardzo trudny do zrozumienia. Ja raz kazałam napisać to też nie zrozumiałam, bo Hinduska walnęła jakiś skrót i oczekiwała, że będę wiedzieć o co chodzi. 2 literki i zgaduj, jak qrwa w Jaka to melodia…. Także pierwsze że mają silny akcent, a druga rzecz to powiedzmy „różnice kulturowe”. Nie wyjaśnią nic i będą oczekiwać że wszystko zrozumiesz. A jak oni nie zrozumieją to nawet się nie przyznają i dopiero jak jest deadline to się okazuje.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. A idź pan w huj z nimi tak seplenią, że nic nie zrozumiesz. Miałem rozmowe telefoniczną do korporacji w polsce to pizda zadzwoniła z indii i jeszcze szumy na linii. H**ja zrozumiałem. Jakby jakiś dialekt hindoangielski. Żenada.

    0

    0
    Odpowiedz