Takie mam myśli, w życiu zaliczyłem 5 kobiet, z ostatnią aktualnie jestem. Seks mam, rzadko, ale też często jak jest czas. Też mam sztuczną dupe z cipą kupioną, masturubuję i walę sie tym. Oglądam pornole codziennie, może, przeglądam tylko, walę tak minimum 3 razy codziennie, jak mi sie nie chce, to 3 dni nie wale. Ale jak zwale, to sie wkurzam że marnuję na to czas, bo taka sesja zajmuje mi prawie 30 minut nawet, szukanie filmiku czy fotek. Marnuję czas i energię. To taki nałóg? Nałogiem tego nie mogę nazwać, skoro nawet 4 dni przerwy robię od tego, bo zapominam o tym że mi sie chce. Ale chciałbym sie ustabilizować z tym, ale nie umiem. A mam 29 lat
Family Frost
2023-07-02 12:28Witajcie, kiedyś jeździły takie żółte pojazdy rozwożące lody, dodatkowo puszczały charakteryczną muzyczkę – szkoda że już tego nie ma. Wprawdzie nadal widuję te pojazdy, ale gdzie lody i muzyczka? Family Frost – wróć!
Komentarze do "Family Frost"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Niewiem, fajne to bylo by blisko jeździło. Kartofle tez kiedys jeździły, podziekuje tej kurwie UE i klaunowi śmieciowi. Z drugiej sttrony moze za malo ludzi kupowalo bo to tez drogie bylo dosyć
10 -
Odpowiedz
I chuj z nimi, bardzo dobrze. Wkurwiała mnie ta pedalska muzyczka za każdym razem kiedy ją słyszałem. Miałbym bazookę, wyjebałbym w sam środek tego pierdzącego pudła, byłaby lodowa fontanna choć przez chwilę, kurwa jego wte i nazad.
A lody to kupuję tam gdzie romperka, yo!02-
Odpowiedz
Tacy jak ty sami sie wykoncza… jestes varna sankara,
musisz odejsc z tej planety, prolu degeneracie tylko sie wypisujesz i nienawistne emocje wylewasz , po co ty istniejesz ?
Tylko miejsce zajmujesz, jestes bialym czlowiekiem ale tak naprawde to jestes wstydem bialej rasy,
bo WHITE TRASH z Ciebie !Muzyczka z FF byla meczaca, pewnie zmienili strategie bo swagier prezesa sie kapnol ze to ludzi meczy.
Straight Edge !
sXe
00 -
Odpowiedz
Tu Autor chujni: Sobie w chałupę jebnij albo w swoją brykę.
00
-
-
Odpowiedz
Tak a za kierownicą siedział Mesio, lody wydawał Byczywąs. Te z polewą waniliową, kumasz nie ?
10 -
Odpowiedz
Chujowe lody z marżą 50-100% do ceny detalicznej. Jakoś nie tęsknię.
10
mesio to biedak pijak i bydle
2023-07-01 17:08Mesio który się tu pokazuje na stronie to biedacka szmata. Do tego pijak. I złodziej, bo każdy pijak to złodziej.
A oprócz tego jest nieudacznikiem i biedakiem ktory ledwo zarabia 5k. męczy ludzi swoimi wysrywami. Ma problemy psychiczne, wiem ze chodzi na terapie. Oprocz tego jest jebanym biedakiem. Znam go osobiście, on o tym nie wie, ale prawda jest taka, że to wystraszony biedak i gnojek. Tylko w internecie mądry.
Jebac mesia nieudacznika który męczy normalnych ludzi na chujni.
Komentarze do "mesio to biedak pijak i bydle"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wreszcie ktos sie za niego wzial… haha, dobre, dzieki ! Tez jue nie raz myslalem ze to psychol jakis, obciazony niestety. Pozdro !
130-
Odpowiedz
A kto to w ogóle jest ten mesiu zasrany? Kogo to interesuje? Postać tak samo przeciętna i bezbarwna jak jakiś lawendowski. Srać na cwela, niech spierdziela.
101-
Odpowiedz
No popatrz jaki rytm wyszedł, ja mam lepszy o tobie : żygać na menela, niech spierdziela.
01-
Odpowiedz
Rzygać przez rz, nieuku.
12-
Odpowiedz
No popatrz racja kurwa, ale ja ukończyłem studia i jestem magistrem a ty chuju czym i kim ? Myślisz chuju, że człowiek literówki popełnić nie może ? Co za pojeby na tej stronie są.
21 -
Odpowiedz
Mam dwa dyplomy z uczelni w top30 świata i top7 w mojej dziedzinie. Ty kurwo masz srajtaśme z gówna na miejscu 2500 na świecie. W Kamerunie maja lepsza edukacje niż ty biedaku pierdolony przez koguty.
45 -
Odpowiedz
Eeee gościu weź sobie sam obciągnij , a nie tylko pierdzieć za pieniądze starych , stara kurwo.
42 -
Odpowiedz
Po co ma to robić sam skoro może poprosić mnie?
31
-
-
-
-
-
Odpowiedz
PS A to tutaj na chujni sa normalni ludzie… serio ?!? HAHAHAHAHA….
42 -
Odpowiedz
Gówno wiesz bo ty przeskakiwałeś z jaja na jajo u swojego tatusia jako plemnik jak Mesio udzielał się na chujni.
28 -
Odpowiedz
Niestety takich nieudacznych, niedowartościowanych wysrywów jak mesio pełno jest w sieci. To jedyne miejsce gdzie mogą zaistnieć i dać upust swojemu zgorzknieniu. Srał ich pies. Zwyczajnie nie można ich karmić swoją uwagą.
80 -
Odpowiedz
Wakacje się zaczęły, podbaza się nudzi i podszywają się pod jakiegoś Mesia, by później czytając zatwierdzone komentarze, pierdolić sobie do tego gruchę.
05 -
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkadziesiąt baniek miesięcznie i bujał się po mieście złotym, kuloodpornym Maybachem tak, jak ja, patałachu, to byś się nie wkurwiał na internetowych trolli. Tymczasem pięć stów do łapy, przyszykuj CV i w poniedziałek staw się na tyrę przy skuwaniu asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba i szklance wody. Może przy odrobinie pokory i chęci do harówy dniówka starczy ci na trzydniowy chleb i puszkę paprykarza.
18-
Odpowiedz
Jprdl, co to za nizina umysłowa, która od miesięcy nie umie wygenerować nic nowego. W kółko tylko „kuloodporny Maybach”, „pięć stów do łapy”, „skuwanie asfaltu”. Chujku głupi, trochę inwencji, bo nudzisz aż do porzygu.
PS. Sram na twoje Muminki i pierdzę ci na chleb.61 -
Odpowiedz
I gitara
11
-
-
Odpowiedz
Sranie w banię i pierdolenie o Szopenie a idź w pizdu
15 -
Odpowiedz
Pisząc cokolwiek o Mesiu, zniżacie się tylko do jego poziomu. P.S kradnijcie krokodyle i lejcie na podłogę wokół kibla. Może przy odrobinie pokory Pan wasz da wam na zupkę Vifon i trzydniowy chleb.
96 -
Odpowiedz
MESIO TAK NAPRAWDE ZAPIERDALA W ŁWF!
90 -
Odpowiedz
Mesio jest fajny.
136 -
Odpowiedz
Hahaha , Pan Mesio patałachu zawszony jak dla ciebie… Takie chujnie ( oraz wpisy pod nimi ) zawsze wprawiają Pana waszego w dobry humor 🙂 ot , taki trolling Panu waszemu zwyczajnie służy.
A teraz do rzeczy:
Primo: fakt faktem, pod Pana waszego podszywa się kilku patałachów ;
Secundo: Mesio , Pan wasz biedakiem nie jest i na terapię nie chodzi ( chyba ten fragment rozśmieszył Pana waszego najbardziej ) ;
Tertio: co najważniejsze pchlarze niemyte : 99 procent patałów , piszących na chujni z Panem waszym nie dyskutuje , bo te resztki rozumu w swoich łbach posiadają. Natomiast patałachy hejterzy najbardziej bawią Pana waszego 🙂 dlaczego ? Otóż patałachy niemyte , pisząc coś na temat Mesia , pokazujecie Panu waszemu, że jest on kimś ważnym ( w rzeczywistości jest ) ,pokazujecie że go wielbicie, i teraz popatrzcie na swoje paskudne ryje w lustrze – zobaczycie tam frajerów , którymi Pan wasz nie tylko gardzi ale ma z was ubaw 🙂 /Mesio PS. Mesio jest jedyny w swoim rodzaju , gdyż swoje teksty produkuje tu bodajże od początku 2012 roku , macie go wielbić i czytać jego teksty klęcząc na kolanach .
Dobra admin , zamykamy temat 🙂
PS2. 300 w łape , dupa w pociąg, CV w zęby i widzimy się przed bramą ŁWF. Sito selekcji przejdzie każdy patałach , bo ma taśmie roboli brakuje ( a pamiętaj patałachu jeden z drugim ,że w sezonie wakacyjnym taśma zapierdala 30 % szybciej.)
PS3. ” Gówno wiesz bo ty przeskakiwałeś z jaja na jajo u swojego tatusia jako plemnik jak Mesio udzielał się na chujni.”
Ty , jako jedyny patałach , masz rację 🙂43-
Odpowiedz
100% racji. A teraz spierdalaj na swoją taśmę.
32 -
Odpowiedz
Stul ten pysk zjebie bo ci autobus do fabryki smrodu odjedzie.
O pieniądzach to ty śnisz biedaku jebany.100 -
Odpowiedz
Nic takiego nie istnieje jak „ełwuef” ani w Łodzi ani w Radomiu nawet nie w Kielcach. Może to chodzi o elwuef w Lucku na zabradli?
02
-
-
Odpowiedz
Zamiast pierdolić jakieś głupoty , rób patyczaku MaSe, nie zapominaj o nogach bo będziesz śmiesznie wyglądał , jeszcze śmieszniej niż teraz .
Trener Bogdan01
Przecież Ci mówiłem, nie pamiętasz?
2023-07-01 14:35Nie kurwa nie pamiętam. Wkurwia mnie jak słyszę ten tekst od ludzi. Każdy tylko pierdoli i chce, żeby go słuchać, słuchanie innych sam ma gdzieś. Potem po pół roku ktoś ze znajomych z oburzeniem i obrazą konstatuje, że ja zapomniałem jakiegoś detalu, co mi mówił o sobie, jak ja mam to wszystko spamiętać, skoro każdy non stop pierdoli i pokazuje informacje? Każdy myśli, że jego życiorys jest najważniejszy i nic innego mnie nie nurtuje tak jak co on sobie robi . Od jakiegoś czasu po przekroczeniu pięćdziesiątki mój ojciec przestał odzywać się do ludzi i mówi bardzo mało. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale ostatnio zacząłem to rozumieć. Może zrozumiał, że każdego tak na prawdę chuj obchodzi co ty masz do powiedzenia i chce tylko sam dorwać się do głosu, żeby wypluwać z siebie w Twoją stronę setki bezużytecznych informacji. Najbardziej zaś mam w dupie, gdy ktoś opowiada o swoich gowniakach, jakie to jego dziecko jest bystre, że jego dziecko coś wspaniałego zrobiło, że rośnie maly geniusz, że inspiruje się kimś, że chodzi na zajęcia z czegoś tam, szkoła muzyczna, piłka nożna, że ostatnio zrobił coś genialnego. Prawda jest taka, że po pierwsze najprawdopodobniej Twój gowniak jest przeciętniakiem, który skończy jako zwykły robol i trybik w szczeblu jakiejś machiny dostanie etat, albo założy firmę i będzie wtedy tak samo nędznym, małym robakiem świadczącym jakieś usługi, może trochę bardziej utuczonym. Druga kwestia jest taka, że na świecie jest 7 mld ludzi, którzy mają w dupie tego bachora, nie wiedzą o jego istnieniu. Dla rodzica on może być wszystkim, ale świata nie interesuje, co gdy dotrze do jakiejś madki to ona przyjmuje z oburzeniem i larum. Np. gdy ktoś nie chce „deć” bo ma chórom córkę.” Dlatego ostatnio jak zobaczyłem gdzieś na festynie z daleka znajomych, którym właśnie urodziło się dziecko to udałem, że ich nie widzę i poszedłem w drugą stronę, żeby tylko nie musieć gadać jaki fajny i nie słuchać ckliwego pierdolenia jaki jest wspaniały. Na tym etapie jest zwykłym pasożytem, robiącym pod siebie i sliniacym się kaszojadem. Może w przyszłości będzie spoko człowiekiem, interesującym, nie mówię, że nie, ale na chuj pierdolić, że teraz tak nie jest, że ma w sobie coś wyjatkowego, że zaśliniony, zasrany bachor jest taki słodki i podbije świat? Dlatego właśnie ostatnio mój znajomy, któremu urodziło się dziecko wzbudził we mnie szacunek, bo jak gdzieś siedzieliśmy to sam głośno powiedział przy żonie i wszystkich, że to dziecko na tym etapie to tylko taki pasożyt, któremu trzeba zapewniać byt, i który robi pod siebie. Spoko. Normalka, wiem, że dziecku trzeba zapewnić byt, sam swoje dziecko będę traktował jak najlepiej, ale na chuj pierdolic słodkie kocopoly, a jak to dziecko wstanie i zacznie chodzić, albo wyduka coś z siebie, albo gra w nogę w lokalnym klubie w Pcimiu dolnym to cieszyć się jak pojeb i zachwycać tym jakby drugi Einstein to był. Nie kurwa. Nie będzie. Bedzie nikim znaczącym, kto nie obchodzi nikogo poza Tobą.
Komentarze do "Przecież Ci mówiłem, nie pamiętasz?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ta na pewno urodzi się drugi Einstein,Tesla i Oppenheimer.
10-
Odpowiedz
Słyszałem tylko o autach Tesli
00
-
-
Odpowiedz
Mózg ludzki według wyliczeń naukowców ma ograniczoną pojemność przechowywania informacji i wynosi ona od 2.5 do 10 PB (petabajtów) czyli milionów gigabajtów inaczej pisząc to 2,5×10^15.
Trudno żeby wszystko zapamiętał więc usuwa mniej istotne informacje np. 31.12.2000r. o godz. 23:59:59 moja sąsiadka się zesrała jak strzeliłem jej z petardy a ta trafiła ją prosto w dupę bo głupia pizda stała na balkonie.
Informacja ta jest nieprzydatna dla mojego mózgu więc ją usunął.
To tylko przykład wykorzystania potencjału ludzkiego mózgu.00 -
Odpowiedz
Sama prawda. Jako 39 letni ojciec dwójki kilkuletnich zasrańców, mam dość ludzi i zwłaszcza tych, którzy pierdolą 3po3 i nic z tego nie ma. Ja chyba wstąpię do tego klubu, w którym jest twój stary, wiele lat wcześniej. Napiłbym się z tobą wódki, bo wiem, że za wiele byśmy nie gadali, a bardziej skupili się na Niej.
10
Też nie wiem
2023-07-01 14:34Ostatnio ktoś dodał chujnię, że nie ogarnia, że ludziom chce się wstawać do roboty za mniej niż 5 k. Ja też nie rozumiem jak ktoś jest w stanie się zmobilizować i ciągnąć takie coś. Nie chodzi o narzekanie, tylko o czysta kalkulację i bezsens tego wszystkiego. Po co tkwić w błędnym kole utrzymywania się przy życiu, tyrania, żeby przeżyć i aby starczyło Ci tylko na życie? To jest życie zmarnowane. W tym kraju wszystko już wzrosło do poziomów zachodnich, ceny, mandaty drogowe, podatki, ale jedna rzecz została w tyle. Wypłaty. Jeśli ja bym tyrał tylko za tyle, żeby przeżyć to rozwiązałbym jedną z trzech opcji. Imigracja, pierdolnąć to wszystko i zostać bezdomnym alkoholikiem na socjalach i rencie, lub stołek, sznur i do lasu. Życie po to, żeby podtrzymać się przy życiu i zapierdalać całe dla jakiejś firmy to jest życie zmarnowane. Znam takich ludzi, którzy zarabiają tyle, że stać ich tylko na utrzymanie i przeżycie miesiąca i nie wiem po co oni to robią.
Komentarze do "Też nie wiem"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Uwłaszczenie nomenklatury mówi Ci coś?
Ci co za komuny byli blisko żłoba rozkradli ten kraj i uwłaszczyli się na majątku narodowym.
Teraz są biznesmenami, mają własne firmy i nierzadko są szanowani jako przedsiębiorczy.
Trzeba było w odpowiednim czasie należeć do partii i wyróżniać się działalnością partyjną a partia o tobie nie zapomniała i ułatwiła start w założeniu i rozkręceniu biznesu.
Reszta została na lodzie i do dzisiaj zapierdala za „miskę ryżu” ponieważ musi mieć siłę żeby zapierdalać na rozrost majątków owej nomenklatury.
Tak wygląda prawo i sprawiedliwość w naszym? kraju.
„Uczciwą pracą ludzie się bogacą” chyba w dupie na rakach.
Jak powiedziała jedna ze znanych postaci „pierwszy milion trzeba ukraść” a później biznes się kręci.
Jebać to wszystko bo i tak wyżej chuja nie podskoczysz tzn. nie masz na to wpływu.20
1 lipca dzień psa !
2023-06-30 21:16Od rana tylko o tym słyszę w radio. Jeszcze święto im potrzebne. Dlaczego, ja się pytam. A może by tak dzień bez psa dla tych którzy mają dość tych znerwicowanych burków za płotem, za ścianą czy ich gówna wszędzie na chodnikach i trawnikach. A wyjść chciałbym, przejść się po trawie i nie bać się, że wdepnę w coś śmierdzącego. Wnerwiają mnie ci właściciele tych gównoszczeków. Sierściuchy napierdalają na każdego kto przechodzi cały dzień z każdej strony i nikomu uwagi zwrócić nie można bo pies przecież jest po to żeby szczekał i miauczeć nie będzie. Na klatce schodowej nasrane, w windzie nasikane a na balkonie na 10 pietrze dwa kundle napierdalają tak, że słychać je pewnie z kilometra. W sąsiednim bloku odpowiada im jakiś owczarek. A zwróć uwagę to się dowiesz o sobie takich rzeczy, że strach pomyśleć.
Odwaliło ludziom z tymi psami, szczególnie na osiedlach, chociaż pod miastem też nie lepiej, za każdym płotem jak nie brytan to jakaś przerośnięta wiewiórka albo stado takich, spokoju nie dają bo bronią swojego terenu. Ale przed czym bronią ja się pytam, ktoś przechodzi to nawet uwagi nie zwróci a te napierdalają jakby ten przez płot przełaził.
Hindusi mają swoje krowy, czczą ich gówno, zbierają i do domu zanoszą. U nas jeszcze gorzej, bo gówna nie zbierają tylko innym zostawiają.
Mam otwarte okno i ze 3 słyszę w tej chwili i tak na zmianę do 22 kiedy pójdą spać, zaczną koło 6ej. I tak dzień w dzień do zajebania, światek – piątek. A jak zamknę okno i włączę radio to o święcie psa słyszę, jakaś wielbicielka opowiada co to jutro przygotuje swojemu nic nie kumającemu z tego kundlowi. Niech obrożę przeciwszczekową mu kupi.
Komentarze do "1 lipca dzień psa !"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jak jest dzień psa, to masz to świętować! Jak pradziwy czlowiek, polecam petardy na ten dzień i głośnio świętować, psy sie ucieszą!
50-
Odpowiedz
To jest zajebisty pomysł a jednocześnie następny powód do wkurwu kiedy zbliża się koniec roku i zaczyna się pierdolenie jak to psy boją się fajerwerków. Teraz i tak mało się strzela, godzina przed i po. Współczuję dzikim zwierzętom, wszystkim ptakom, wiewiórkom, jeżom i co tam jeszcze cierpi na tym. Żaby to nawet zdarza mi się z drogi zabrać, może nie w Sylwestra 🙂 Ale psami ich właścicielam przejmuje się tyle co oni resztą ludzi, którym zasrywają świat. Gównem i hałasem.
21
-
-
Odpowiedz
Ludzie źle się zajmują psami. Dają żreć i do tego czasem krótki spacer. To trochę zbyt mało. Ja tam wolę szczekanie psów, niż ludzkie darcie mordy. Ale najbardziej lubię pierdzieć tak głośno, że nie słychać gnojów, psów i strzelaniny w bloku obok. Polecam.
11 -
Odpowiedz
Ja nienawidzę psów. kurwa co jest fajnego w nich? Generują hałas, zanieczyszczenia, rzuca się na ciebie to właściciel powie „oh on nie gryzie”. A jak nawet pies jest spokojny, łasi się to obslini. Kurwa, są ludzie którzy pozwalają lizać się psu po ustach. Mówi się że pies to najlepszy przyjaciel człowieka…. Tak, po chuju. Rzuc psu śmierdząca skarpetkę to Ci ja zaaportuje… Bo jest głupi niczym ekstrawertyk z ADHD.
11-
Odpowiedz
Dopóki dajesz mu regularnie kiełbasę to jest twoim najlepszym przyjacielem, dokładnie tak samo jak człowiek. One są podobne do nas czy my do nich?
10 -
Odpowiedz
Już kot domowy jest mądrzejszy. Puszczony gdzieś sam na dłuższy czas gdyby był głodny, to jest w stanie zaczaić się na jakieś małe zwierzę np. kura czy ptak i upolować. Pies? Ni chuja.
11 -
Odpowiedz
Psy sa madrzejsze od ludzi. Pies uczy sie naszych zachowan. Wiec jak ktos nie lubi psow to one nie beda lubily jego tak zostaly nauczone.
10-
Odpowiedz
Niczego się tam kurwa nie uczą. Siedzą dwa zjebane kundle za ścianą napierdalają jak tylko najcichszy szmer usłyszą, ktoś otworzy drzwi na klatce, winda ruszy, ktoś okno otworzy, ktoś przejdzie pod drzwiami. Nie wiedzą kto, nie wiedzą co, jedno umieją napierdalać do zdarcia pyska, żeby do zdarcia, ale im chyba mordy nigdy się nie zedrą. Pańcia wraca po 10 godzinach to się uspokajają. Okurwieć można, nienawidzę baby a jednocześnie chcę, żeby szybciej wracała z pracy.
01
-
-
-
Odpowiedz
Jebani ludzie powinni dostawać wpierdol, kary finansowe i wypłacać odszkodowanie za każde szczeknięcie.
To tak jak ludzie by darli mordy non stop.
Jest to bardzo słyszalne w Polsce za każdym razem jak w tej oborze obsranej gównem z kurwami, bywam raz na kurewski rok.
Bardzo głośno, jak nie pay, to mega głośne samochody (czy to dziurawe tłumiki, stare złomy, muzyka czy podejrzewam chujowa jezdnia która może i tania, ale głośna, albo polaczkiwate kurwy kupuja chujowe opony głośniejsze), pełno kurwy piłujace to gówno, lub jebiace jakimś basem. Następnie pierdolone kundle, faktycznie każdy ma dracego ryja. I nie tylko do 22.
Kurwy nie zajmuja się nimi, bo psa nie uczyli że to czy tamto to nic takiego i to nie powód do szczekania. Sam mam psa i ucze go że listonosz to okazja do spokojnego warowania bez warczenia, inne psy szczekajace to jebane kundle nie rasowe z opiekunami pod postacia kurw biedackich jebanych w dupę o IQ niższym od mojego oeczarka i to nie powód by szczekać.
Jak już to podszczekuje do mnie by się komunikować, ale wie że głośne szczekanie to awaryjna sytuacja.Tak mój pies jest wychowany do życia wśród ludzi.
Ale co się dziwić jak te januszki pierdolone, tępe pizdy, nie potrafia zarobić nawet 20k, bachory to chowaja jak trzode bydła na wsi. Gdzie u tych kurw rozum, gdzie kurwa zalażek inteligencji.
20-
Odpowiedz
Hał – kara
hał, hał, hał – kara, kara, kara
hał, hał- kara, kara
Zadowolony?00
-
-
Odpowiedz
A dlatego kurwa dzień psa, żebyś nie zajmował się inflacją, długiem publicznym, wojną USA-Chiny, Fit For 55, C40 cities, ogólnie Agendą 2030, przewałami polityków, likwidacją gotówki, CBDC, cyfrowym certyfikatem tożsamości, likwidacją tajemnicy bankowej, itd. Masz być jak małe dziecko, masz odwracać swoją uwagę tam, gdzie chce Pan.
10 -
Odpowiedz
Wdepnąłem w gówno ojej bardziej to czuję niż wiem….
10 -
Odpowiedz
Znam to i z całego serca jestem za potężnymi podatkami od zwierząt domowych każdego rodzaju i to nie jest tak, że nie lubię zwierząt. Po prostu można dostać przez nie kurwicy w mieście i żyć się nie da. Zgadzam się, ludzi pojebało z tymi zwierzakami każdy ma psa, kota lub jeszcze coś innego, ale psy i koty są najgorsze. Mieszkam na osiedlu i parę lat temu było zajebiście, cisza spokój czasem jakiś gówniak w dzień pokrzyczał bawiąc się, ale to luz, ale to co się teraz odpierdala przechodzi ludzkie pojęcie, co drugi somsiad lub somsiadka ma psa lub kota. Wchodzę do klatki i jebie szczynami albo cierpię przez alergię na sierść. Wychodzą z tym psami na spacer 3x dziennie, ale zawsze o tej samej porze ki chuj czy na plotki czy co, ale zawsze wszyscy w tym samym czasie i zaczyna się koncert spierdolenia. 3x dziennie słychać wycie, szczekanie, skakanie sobie do gardeł tych psów oraz tłumaczenia ich właścicieli, że ich pieseczek musi mieć zły dzień, że tak atakuje czyjegoś ratlerka. Tak kurwa ma zły dzień codziennie. Jakby tego było mało to debile mieszkający nade mną kupili sobie dwa psy. Kurwa nie jednego ale dwa jebane psy ważące chyba po 60 kilo do mieszkania 45m2, no ja pierdole. Jakby tego było mało to są to jakieś spierdolone zwierzęta bo kilka razy dziennie biegają po ich mieszkaniu, skaczą i przewracają chyba wszystkie meble bo aż mi tynk z sufitu się sypie i jest taki harmider. Może bym to zdzierżył, ale te kundle napierdalają tak koło 1-2 w nocy. Człowiek sobie śpi, a tu nagle warczenie i napierdalanka nad głową jakby ktoś tam z lwami na arenie walczył i to w bloku z kartonowymi ścianami. Napomnisz to mają wyjebanie, zgłosisz na policję to chuja zrobią bo to około 2 w nocy nikt nie przyjedzie na czas gdy taka napierdalanka trwa jakieś 10-20 minut, a potem jest znowu cisza. Serio kiedyś chyba osiągnę poziom maksymalnego wkurwienia i zacznę rozkładać kiełbasę ze środkami nasennymi albo coś innego wymyślę bo żyć się już nie da i wyspać normalnie też nie.
31-
Odpowiedz
Tu Klaus. Prawidłowa postawa. Prol popierający potężne podatki dla swojej kasty. Tak ma być. Prole mają płacić potężne podatki za wszystko i wypłacić się z całych zasobów. Podatki za psy, koty, samochody, żarcie, mieszkanie, oddychanie.
10
-
-
Odpowiedz
Wolę psy niż koty. Pies łasi się do ciebie, zagwiżdżesz to przybiegnie, obroni cię przed kurwami-złodziejami, jest przywiązany do swojego właściciela, nie nasra ci w mieszkaniu a kot ma ciebie w dupie.
Pierdolony sierściuch łazi gdzie chce, chuj go wie gdzie i szczy gdzie popadnie chociaż ma kuwetę z piaskiem a jak jest wkurwiony to jeszcze ciebie podrapie, jebane panisko na salonach. Do tego jeszcze wredne bo znam to z własnego doświadczenia. Chuj z nimi i kociarami.21 -
Odpowiedz
Prawda jest taka ze ludzie gorszy syf robia niz psiaki bo ludzie nie sprzataja odchodow swoich pupili. Wystarczy przejsc sie lasem gdzie lezy pelno papieru toaletowego/chusteczek bo za soba tez nie sprzataja. Ludzie tez wywoza smieci do lasu i oby tylko smieci bo sa duzo szkodliwsze rzeczy ktore mozna znaleźć
20 -
Odpowiedz
Dzień podwyższenia mojej pensji a nie glupoty
00
Bieda w kraju
2023-06-30 00:232.5 miliona Polaków pracuje za najniższą krajową. Więc szacuję, że połowa klepie biedę za mniej niż minimum wstydu – 5k netto. Jak można żyć za takie pieniądze? Nie mam na myśli tu 20 latków i ich pierwszą pracę, ale dorosłych ludzi koło 30 i po. Chce się wam robić cokolwiek za te grosze? Ceny wystrzeliły w kosmos, idę do sklepu na zakupy i nie mam 100zł. Jaki jest w ogóle sens tyrać za 5k? nic nie zainwestujesz, nie odłożysz. Co z dentystą na przyklad? Mnie to kosztuje około 500zł za wizytę. Nie mówię nawet jak ktoś ma poważniejsze problemy. Po co tyrać tutaj jak można wyjechać i zarobić w rok tyle co tutaj w 5. Po co?
Komentarze do "Bieda w kraju"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
A co mają zrobić? Za coś trzeba żyć, a dobrze płatnej pracy mało. Lukratywne stanowiska są trzymane dla ludzi po znajomości bo inaczej by nie dostali żadnej porządnej pracy tylko dymali za te 5k jak reszta. Wyjazd jest spoko opcją jeżeli nie jest się osobą uwiązaną rodziną i zna przynajmniej dwa znaczące języki obce czyli np angielski + francuski.
101 -
Odpowiedz
To ja jestem podludziem jak zarabiam 3500zl netto? 5000 to z nadgodzinami mam, pierdolenie, jaracie fajki chlejecie alko i przepierdalacie na gowna hajs to nic nie wystarcza, ja mam 3500 netto i twierdze ze nie jestem gorszy, chyba ze sie myle? Bo nikt nie powie ile kobiety zarabiają, bo jak tyle samo co ja to ja męski nie jestem
84-
Odpowiedz
Podludziem to ty będziesz , jak weźmiesz te 500 w łapę , CV w zęby, bilet w kieszeń i dupę w pociąg wsadzisz. Widzimy się za bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. U nas masz gwarancję stałego, dożywotniego zatrudnienia , pensja na konto 800 brutto zawsze na czas , 200 pod stołem jak nic , kromka suchego chleba na dzień i słoiczek 150 ml wody, żebyś patałachu nie padł zbyt szybko , bo robota przy skuwania asfaltu do lekkich i przyjemnych nie należy. Doświadczysz jednak łaski poznania Pana swego Mesia i Jego Ekscelencji Byczywąsa . Przyjmiemy cię z otwartymi ramionami./ Mesio PS. Pan twój raczył żartować , będziesz zapierdalał na taśmie a w sezonie wakacyjnym taśma zapierdala 30 % szybciej.
24-
Odpowiedz
Skoncz juz debilu plesc o tym mesiu, to nikogo nie interesuje ! RAZ dwa moze bylo smieszne, a potem pieprzysz jak (sfrustrowany ) robot …troll, bot czy co ??
63-
Odpowiedz
Widać w tobie patałachu uwielbienie dla Pana twojego Mesia z reguły nie spoufalam się z patałachami twojego pokroju , ale cieszy mnie , że wzbudzam w tobie taką atencję co do mojej osoby . / Mesio PS. Tysiak w łape , CV w zęby , dupa w pociąg ,poznasz smak ( dosłownie ) pracy w zakładzie Pana twojego.
13
-
-
-
Odpowiedz
Jak mieszkasz z rodzicami, nie jeździsz na wakacje i nie masz hobby to wystarczy nawet 2000zl.
40-
Odpowiedz
Mieszkając z rodzicami to według mnie udałoby się nawet odłożyć na 2 skromne wakacje rocznie lub jedne na wypasie za dwójkę netto. Czynsz odpada, coś tam się kupi do zjedzenia, a coś tam się podpierdoli, a jak centrum dużego miasta to furka bardziej przeszkadza niż pomaga więc tysiak i dwieście się wyda miesięcznie, a osiem baniek zostanie. Więc co ja pierdolę o jakichś dwóch wczasach, za 9600 to se cztery skromne pierdolniesz albo 3 na wypasie. Chuj jestem, a nie matematyk 😉
30
-
-
-
Odpowiedz
Są tacy w tym kraju, którzy nie przepracowali uczciwie nawet jednej godziny a dochody mają na takim poziomie, że im wszystko jedno czy np. benzyna jest po 5zł za litr, 8 albo i 15 zł za litr.
Kim oni są?
To politycy z górnej półki.72 -
Odpowiedz
Nie każdy chce, czy może, wyjechać za granicę. Przecież pół narodu nie wyjedzie, a w skali świata, podobnych do Polski (albo biedniejszych) krajów jest dużo, a bogatsze kraje nie przyjmą nieskończonej liczby ludzi, żeby dać im pracę.
Jak przeżyć za np. 3000? W wielkim skrócie: kupujesz tańsze produkty, ograniczasz/rezygnujesz z niektórych rzeczy, częściej jeździsz komunikacją miejską czy rowerem itd. Kilka stron można byłoby na ten temat napisać.
Równie dobrze ktoś z pensją 50 000 może spytać, jak przeżyć za 10 000. Człowiek może przyzwyczaić się do wielu niedogodności, jeśli nie ma innego wyjścia.61-
Odpowiedz
o i to jest świetny sposób na rozwój. Obniżasz wymagania i już masz wszystko czego zapragniesz, a jak jeszcze tego nie masz to obniżasz jeszcze trochę i tak do skutku.
40
-
-
Odpowiedz
Ja będe robić za 2700 zł i to max bo pracę mam od wykonania a nie na czas
Czy chce? Nie mam wyjścia bo nie mam zdrowia
Ale i z tego jako singiel odłożyć mogę na czarną godzine43 -
Odpowiedz
Tak czy siak trzeba swoje wystać albo wysiedzieć w pracy.
Im większa kasa tym lepiej przy tak czy siak 160h – 200h ale ja nie mam takiej możliwości. Wiec lepiej żyć za 3000 zł niż kurwa nic nie mieć i dziampolic w gry50 -
Odpowiedz
Żeby robić duża kasę trzeba wpierw pracowac za darmo
51-
Odpowiedz
Jeszcze lepiej dopłacać pracodawcy za wykonaną pracę i całować go po dupie, że łaskawca pozwolił nabywać doświadczenia w pracy.
10-
Odpowiedz
Ja tak robię i stać mnie na wszystko!
Największe atuty oferty:
– bezpłatne ciągłe dokształcanie i samorozwój
– atrakcyjne wynagrodzenie
– elastyczny grafik
– wypłata przesyłana terminowo00
-
-
-
Odpowiedz
To prawda ale nie każdy może wyjechać. Zresztą co zrobisz po powrocie do kraju? Lepiej mieć stabilne źródło dochodu
21-
Odpowiedz
ale skąd pomysł o jakimś powrocie?
00
-
-
Odpowiedz
Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą
30-
Odpowiedz
Gówno prawda. Pracuję i oszczędzam od 10 lat I co? I chuj bo po inflacji moje oszczędności stopniały o 30% przez inflację. Bogaci się na przekrętach, szemranych interesach i ludzkiej krzywdzie.
24-
Odpowiedz
Ja przezarlem. Znam to.
01 -
Odpowiedz
6200 zł minus inflacja 30% to wychodzi 4340 zł. Dodając do tego jeszcze wszystkie ekskluzywne restauracje typu mc doland, kfc i mc drive, od których nie mogłeś się powstrzymać to jesteś mocno pod kreską. Szkoda, ale walcz o swoje, jesteś zwycienzcom, jesteś zwycienzcom, jesteś zwycienzcom!
21 -
Odpowiedz
A umiesz liczyć? Skąd pewność, że 30%? Chyba jesteś księgowym u mesia
21-
Odpowiedz
Chyba raczej konsumentem Amareny u Prezesa EUROMEBEL./ Mesio
10
-
-
Odpowiedz
Ehe, skąd masz te dane o 30% inflacji ? Rusz makówą , może coś ci zatrybi w tym łbie patałachu, i gdy policzysz , weźmiesz pod uwagę wszelkie zmienne, to ci wyjdzie więcej niż 30 % cebulaku. /Mesio
01
-
-
-
Odpowiedz
Jednym z pewnych i dobrych sposobów na skrajną biedę, to wyjebanie z półobrotu w twój dyplom humanisty (jakbyś miał normalne studia to byś nie jebał jak rumun za 8-10k na rączke).
Generalnie wszystko sprowadza się do tego że każdy podludź, zamiast się uczyć wolał cwaniakować, łazić na imprezy, zamiast myśleć o przyszłości.
Ja w wieku 13 lat kurwo w dupę jebana miałem swoje pierwsze konto bankowe (ba bardzo na nie czekałem) żeby móc robić biznes na Allegro.
Jebałem jak dzika świnia pakując, wysyłając, sprzedajać itp. zza młodu zamiast ruchać wtedy inne nastolatki. Nie że nie ruchałem, ale mniej niż mogłem bo jednak na to szło z 5-10h tygodniowo.
Także taka kurwa jak ty leniła się, spała do 10, a ja zapierdalałem.
Także CHUJ CI KURWO BEZZĘBNA W OKO!
55 -
Odpowiedz
Nie chcemy ale za coś trzeba zyc
20 -
Odpowiedz
15mln pracujących, 2.5mln za minimum. Kraj kurwa z dykty.
11-
Odpowiedz
Sam kurwo jesteś obora obsrana gównem.
Ktoś im broni uczyć się umiejętności które sa coś warte? Ciebie kurwo to do kibla żebyś się szczurze obudził z głowa w gównie!
22 -
Odpowiedz
Podobno w wieku prodykcyjnym jest 27 mln pracuje podbno 17 mln jalepszy wynik w historii dla pozostałych 10 mln pracy nie ma , z czego żyją , zacofana polska gospodarka ich nie wchłonie
01 -
Odpowiedz
a za troche wiecej niż minimum np 3 tys z 15 mln pewnie połowa lub lepiej
00
-
Chujnia z sauną, a tak naprawdę z facetami
2023-06-30 00:22Punkt zapalny był gdy postanowiłem wrócić do korzystania z dobrodziejstw sauny i odwiedziłem saunę na Inflanckiej w Warszawie. Wiem że był tam remont, ale przy okazji „wyremontowali” też godziny. Wcześniej wtorek i czwartek to były męskie dni. A teraz sauna jest zawsze koedukacyjna. Wchodzę i słyszę babskie dziamolenie bo te piździszony nie wytrzymają nawet 30 sekund bez kłapania dziobem. Ja się krępuję, bo dla mnie wykonywanie czynności higienicznych przy kobietach jest upokarzające, zrelaksować się nie mogę, bo drą te pizdy jak przekupy na bazarze. Ale co najgorsze, z tymi babonami byli ich faceci. Dla mnie to upadek męskości. Czy taka męska pizda nie widzi niczego niewłaściwego że inni kolesie oglądają jego kobietę nago? Czy nie potrafią skorzystać ze sauny w męskim gronie, tylko wszędzie muszą ciągnąć ze sobą tą swoją lochę? Niedługo pizdo jedna z drugą nie będziesz potrafiła iść do klopa i się wykasztanić bez swojej pani obok. I co wtedy? Kible też będą koedukacyjne? Może jeszcze szatnie i prysznice na basenach? Kurwa mać, nawet w sklepach odzieżowych na męskich działach pełno bab, bo pizdeusz sam nie umie sobie kupić portek ani koszulki. Nawet do przymierzalni wchodzą razem, bo ona musi mu chyba pytonga w spodniach ułożyć bo sam lamus nie potrafi Kompletny upadek męskości.
Komentarze do "Chujnia z sauną, a tak naprawdę z facetami"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dla mnie spoko byle to nie były jakieś stare babska z obwisłymi cycami. Zawsze miło popatrzeć na jędrną dupeczkę która ma 20 kilka lat, a jak jej suchoklatesowi to nie przeszkadza to nic tylko korzystać.
20-
Odpowiedz
Hahahahaa XDDD
10
-
-
Odpowiedz
Taaa, taka teraz nowoczesność w domu i zagrodzie. No cóż…
30 -
Odpowiedz
Na Inflanckiej to kurwy taki remont zrobiły, że jak drzwiami od szafki nie pierdolniesz, jak pojebaniec, to się nie zamkną. Tak mi mówił znajomy, ale nie wierzyłem. Przychodzę 3 tygodnie temu, wchodzę do szatni, przykładam opaskę i otwiera się szafka z rozjebanymi zawiasami. Ktoś przede mną najwyraźniej mocno się wkurwił i wcale mu się nie dziwię!
00 -
Odpowiedz
Kompletny upadek męskosci to ja widzę każdego dnia na mieście , pełno chuderlawych pederastów w spodniach w rurki. Chichoczą się jak jakieś dziewczynki. Jeden z drugim powinien robić MaSe i tak mezczyzną nie będzie ale już jakaś skromna jego namiastka powstanie.
Trener Bogdan51-
Odpowiedz
Też każdego dnia widzę pięknie napakowanych kulturystów w spodniach, które wyglądają jak leginsy u kurwy z Pekinu i sweterkach podkreślających nawet najmniejszą żyłkę, pięknie zrobione cycuszki, nad którymi pracowali ponad 10 godzin tygodniowo w towarzystwie luster. Kilka takich egzemplarzy przychodziło do nas na sekcję kickboxingu i po rozgrzewce wychodzili cali mokrzy bo myśleli, że to już był trening albo dostawali po cipce od 40 kilogramów lżejszych suchoklatesów. Przyznaję Ci rację Bogdan co do coraz większej liczby chuderlawych pederastów w rurkach, ale taki sam procent również przerzuca żelastwo w celu zrobienia wrażenia na zupełnie obcej Julce na plaży miejskiej w Chełmży. Pederastia niejedno ma imię, ma wiele twarzy.
30-
Odpowiedz
„Przyznaję Ci rację Bogdan co do coraz większej liczby chuderlawych pederastów w rurkach, ale taki sam procent również przerzuca żelastwo w celu zrobienia wrażenia na zupełnie obcej Julce na plaży miejskiej w Chełmży. Pederastia niejedno ma imię, ma wiele twarzy.”
Oczywiście że racja. Cipki też robią MaSe. Ale ja trenuje gości , którzy robią to nie po to żeby błyszczeć na plaży, bo dla mnie to tylko cipki z dużą MaSą. Kulturystyką …To mają wspólnego tyle , że zamiast naturalnie MaSować ,to jebią w dupska olej rzepakowy z wiadomym dodatkiem.00
-
-
-
Odpowiedz
Kurwa, ja nie raz siedzę w saunie, a tu wchodzi jakiś staruch z piwnym brzuchem, pomarszczonym mikro pisiorem i kurwa siedzi tak nago. Porzygać się można.
30 -
Odpowiedz
Przeszkadzają ci nagie pany w saunie? Ja tam specjalnie przychodzę, by pooglądać brzoskwinki. Martwię się o ciebie. W szczególności o to, że w tym kontekście nie krytykujesz nagości mężczyzn. W chwilach słabości musisz uświadomić sobie, że męska dupa służy wyłącznie do srania i do siedzenia. A długoterminowo polecam terapię.
40-
Odpowiedz
Przeszkadzają mi. Szanująca się dziewczyna czy kobieta nigdy by się nie obnażyła w obecności obcych mężczyzn. Żaden normalny facet nie dopuścił by żeby obcy kolesie oglądali jego dziewczynę nago. Sauna to jest miejsce relaksu. To jest ostatni punkt dnia. Potem tylko kolacja i spanie. Więc w tym miejscu chcę się zrelaksować, a nie słuchać babskiego pierdolenia i krępować się wejść pod prysznic umyć się, bo zaraz jakieś babiszcze wlezie do prysznica naprzeciwko. Kiedyś tam były dni i godziny męskie, damskie i koedukacyjne. Teraz jest tylko koedukacja. Tak nie może być. A jeśli przychodzisz tam sobie tylko popatrzeć to raczej sam potrzebujesz terapii.
31-
Odpowiedz
Dla mnie jest obojętne, czy wygolona brzoskwinka w saunie „szanuje” się, czy nie. Nie próbuję w ten sposób racjonalizować jakichś alternatywnych skłonności. A i pod prysznicem nie mam się czego krępować – wszystko wyrosło w odpowiednich miejscach i w odpowiednich rozmiarach.
11
-
-
-
Odpowiedz
Masz spóźnione info
Już od pandemii są i na uczelniach i w szpitalach wspólne WC dla kobiet i mezczyzn00-
Odpowiedz
Na jakich uczelniach są wspólne kible? Jestem właśnie w trakcie aplikowania na kilka uniwerków, a informację, o których wspomniałeś wydają mi się kluczowe w jakości kształcenia -_-
10
-
-
Odpowiedz
” i słyszę babskie dziamolenie bo te piździszony nie wytrzymają nawet 30 sekund bez kłapania dziobem. ”
HAHAHA… nie bywam w takich miejscach, tak jak nie lubie nienaturalnych zbiornikow wodnych czyli chlorowanych basenow.
Ale ubawilem sie, fajnie to opisales. Wiekszosc ludzi to prole i tak sie zachowuja, oczywiste.
Zatem Twoje przemyslenia dobre ! Pozdro.PS Zebys tylko takie problemy mial.
00 -
Odpowiedz
Nigdy nie wiem kiedy pyta mi stanie i będę musiał ujarzmić ją w łonie mojej lubej , musi być blisko w razie ataku , także nie przeszkadzaj nam w saunie , ani w przymierzalni klaskaniem swojej zardzewiałej klamry przy dziurawych gaciach.
31
Koncerty na stadionie
2023-06-28 23:04Chujnia jak chuj, 50 tysi człeka sie bawi a dla reszty 1,5 mln mieszkańców stolicy zamknęli most bo te pojeby z buta dymają do centrum. Koncer bijąs. Chuj mnie obchodzi koncert, ja z pracy wracam i chce dojechać normalnie do domu a nie kurwa w ponad godzine ja pierdole. Do Łodzi bym dojechał w tym czasie. Zawsze jak coś sie dzieje na tym jebanym narodowym to o 22.30 zamykają Poniatowski. Kurwa mać!!
Komentarze do "Koncerty na stadionie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą laską rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Maybachem tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem o kromce suchego chleba i szklance wody za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.
21-
Odpowiedz
Kilkaset baniek to puszczasz w wannie jak nażresz się kapusty i pierdzisz.
40 -
Odpowiedz
DEBILU SZAJBUSIE ! Skoncz juz plesc brednie o tym mesiu, nikogo to nie interesuje. Twoja trauma, twoja sprawa, a nawet twoja mania przesladowcza o jakiejs fabryce. Taka widac twoja h….a karma, i tyle !!
21-
Odpowiedz
Nie piszemy z włączonym Caps lockiem.
Naucz się interpunkcji.
Chujowa, a nie hujowa.
P.S Szanuj lepiej Mesia, bo jak podjedzie Starem 244 z krokodylami na wywrotce pod twój dom, to się obsrasz rzadkim gównem i zaczniesz kuć asfalt kilofem o kromce suchego chleba przez 12 godzin.
Z poważaniem,
Mec. Grammarnazi10-
Odpowiedz
Co TY pierdolisz? Z chuja spadłeś? A spierdalaj z tymi krokodylami, kurwa twoja mać.
00
-
-
Odpowiedz
Żebyś się nie zdziwił patałachu zakompleksiony , wylewający swoje pierdolamento w internecie , jak grupa najemników , przyprowadzi cię przed oblicze Pana twojego. Pręt w twojej dupie po którym poplyną kilowaty w twoja kiszkę stolcową, będziesz wspominał.z przyjemnością, w przeciwieństwie do tego co cię dopiero spotka ./ Mesio PS. Jedyną trauma Pana twojego to przerabianie cię na mielonkę ( a trauma ta polega na tym , że Pan twoj chytry jest i szkoda mu puszek na takiego patałacha).
10-
Odpowiedz
Już nie Litzmannstadt Einsatzkommando, cieniasie zakompleksiony, tylko jakaś wielce grupa najemników? A razem z nią w kółko tylko mielonka z mielonką i mielonką, nudziarzu.
00-
Odpowiedz
No to widać, że lekcje odrobiłeś pokornie. No już dobrze, wrzuć na luz cebulaku , Pan twój wie że go wielbisz i jak widzisz / Mesio PS. to ci ślina po brodzie cieknie/ Mesio PS. Mesiowe Muminki po ciebie patałachu przyjdą
00
-
-
Odpowiedz
Ale mówił wuj do wuja: mój kochany wuju! ja wiaderko wody poniosę na………, no właśnie! na co? kurwa, …; na schody. Chuj
00
-
-
-
-
Odpowiedz
Tu Klaus. Ciesz się i korzystaj za darmo. Za kilka lat korzystanie z mostu będzie kosztować zielone punkty. W końcu jego budowa i utrzymanie wiąże się ze zużywaniem zasobów. Żeby wejść na most będzie trzeba też mieć odpowiednio wysoki social score – im niższy, tym drożej aż do odmowy wpuszczenia. Nie chcemy przecież terrorystów na mostach. Większość proli nauczy się żyć po jednej stronie Wisły. Ze swoimi rodzinami z drugiej strony będziecie się widywać raz na kilka lat.
40-
Odpowiedz
JPRDL… dobry koment. Tak az zle nie bedzie, ale tego by faktycznie chcialo NWO. Pozdro !
00-
Odpowiedz
Posuniemy się tak daleko, jak daleko pozwolicie. A że protesty u was sprowadzają się do spacerków z transparentami i pisania na chujni, to powyższy wariant jest wariantem soft. Przyjęliście niesprawdzone szczypawki do dupy, paszporty covidowe i lockdowny. Ani się nie zająknęliście na zakaz aut spalinowych, certyfikaty energetyczne, niszczenie rolnictwa i paszę ze świerszczy. Nie rusza was inflacja, która zajebała wam już połowę oszczędności, nie rusza was likwidacja gotówki, dojebanie coraz to nowymi podatkami i CBDC na horyzoncie. Zakaz wstępu na mosty to będzie bułka z masłem. Nawet tego tematu nie zauważycie w wiadomościach. Rozwija się sztuczna inteligencja i nie potrzebujemy już mobilnych roboli, żeby rozłazili się po mieście, zużywali infrastrukturę i spalali tlen. / Klaus Schwab.
20 -
Odpowiedz
No dobra, naśmiałeś się z Polaków, a gdzie kawały o Rosjanach?
10-
Odpowiedz
Już powoli fundusze na marketing pt. „Rosjanie som źli” maleją, a za chwilę znajdą se pejsate innego kozła ofiarnego byleby po zmroku przepychać ubezwłasnowalniające obywatela skurwysyństwa.
20
-
-
-
Odpowiedz
Wisły? Co ty chuju krzywy pierdolisz? Chodziło o most na Krym! Kurwa
00
-
-
Odpowiedz
Masz rację bo jak coś się dzieje na narodowym to pół miasta jest sparaliżowane.
Z drugiej strony masz do wyboru jeszcze 8 innych mostów nie licząc Poniatowskiego i 2 kolejowych (kursuje SKM zwana od niedawna SKW).
Jak by było mało to jest jeszcze w Nowym Dworze i Wyszogrodzie oraz Górze Kalwarii.10 -
Odpowiedz
Co ci niby to przeszkadza?
Ludzie chca się pobawić, to nie, jakiś tępy śmieć wyskoczy z problemen. Jak nie hałas, to kurwa mini objazd zajmujacy 20sekund.
To może kurwo wyprowadź się do lasu!
00-
Odpowiedz
Sam jesteś tępym chujem, jeżeli powrót ponad godzinę to 20 sekund to se kup nowy zegarek. Następny pojeb co w sobote pracą nigdy się nie skalał.
00
-
-
Odpowiedz
Masz rację, te zamykanie Poniatoszczaka to jakaś chora i pojebana akcja. Co za flet to wymyślił?
10
Chujnia u dentysty
2023-06-28 22:06Mój dentysta ostatnio powiedział mi, że dorosłym na zęby szkodzi… nie, nie powiedział słodycze, tylko mleko. I kurwa nie wiadomo, czemu teraz ufać. W reklamach kurwa mówią, że mleko zawiera wapń zdrowe dla zębów i kości, a tu nagle się dowiedziałem takiej wiadomości. Może to konował czy jednak prawdę gadał.
Komentarze do "Chujnia u dentysty"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tu Klaus Schwab. Płacimy teraz dentystom, by polecali produkty spożywcze, które pochłaniają mało energii i przyczyniają się do małej emisji gazów cieplarnianych. Mleko jest be, bo od pierdzących krów. Musicie prole się troszkę ograniczać, żebyśmy się mogli rozbijać odrzutowcami.
40 -
Odpowiedz
Masz ufać tylko mnie to znaczy z tej strony trener Bogdan.
Rób MaSe , a mleko szkodzi w chuj bo zmienia florę bakteryjną w jamie ustnej , a to pierdolenie o wapniu to niech sobie w dupę wsadzą.20

Ja skończyłem z porno i waleniem a oglądałem ponad 14lat.
Jego Ekscelencja Byczywąs, po konsultacji z szanownym Mesiem , zaprasza cię patałachu na casting , który odbędzie się 14 lipca o 5 rano w Łódzkim Wydziale Fabrycznym. Jeżeli potrafisz zwalić 5 razy w ciągu 12 godzin, a nasz przyzakładowy konował potwierdzi, że objętość twojego nasienia wynosi minimalnie 3 militry i posiada smak aromatycznej wanilii ( konował zawsze smakuje ) , dostąpisz zaczytu pracy pod opieką Jego Ekscelencji Byczywąsa oraz Mesia, Pana wszystkich patałachów, a twoim stanowiskiem pracy będzie główny zbiornik , do którego każdego dnia w pocie czoła będziesz zaszczytnie walił. / Byczywąs
A wal sobie ile wlezie na kanapie. Bylebyś żadnej kobiety na ulicy nie złapał i nie skrzywdził. Gwałcicieli jest już dość na tym świecie 🙁 Kobieta#