Wkurw na świeżo…
Nie od dziś wiadomo że te całe pojebane realisty show czy inne tego typu gówna są wyreżyserowane.
Wkurwia mnie jak nie wiem co powtarzanie wkoło tych zajebanych odcinków i te reklamy…
Kiedyś lubiłem Goglebox, oglądałem to przez cały okres studiów lubiłem się pośmiać z żartów i pajacowania uczestników. Ale odkąd powstały te zajebane programy typu „zakup w ciemno” czy „życie na kredycie” … ja pierdole jeszcze ta ich skurwiała pioseneczka!
Dałny mało powiedziane, i słyszę ciagle w reklamach… Dorotka jest w ciąży… ja jestem zadowolony, … ja nie…
A huj mnie kurwa to obchodzi popierdolone kasztany!!! Jesteście zjebani do kwadratu! Huj wam w dupy i pyski!!!
Pokazywanie życia prywatnego w tv, że Dorotka jest w ciąży czy kurwa ma syfilis albo że kasztan zajebany jeden z drugim kupił 20000 tamponów w ciemnej paczce ostreczowanej a myślał kurwa że będą sluchaweczki BT… wypierdalać z tym gównem!!!
Oo a jeszcze zapomniałem. Na TE FAŁ ENIE leci jakieś gówno coś tam „dzieciaki rządzą kasą” No kurwa!!!
Co za niedojebany dałn to wymyślił kurwa!!!
Pokazują jakieś bananowe szczyle z krzywymi ryjami które nic i nikogo nie szanują i te budżety domowe z dupy…
Huj mnie to obchodzi!!! I wasze zajebane prywaciarskie wypłaty !!!
Nie zazdroszczę… tym bardziej niedojebania mózgowego!
Huja bym im dał i kopa na łeb tępym skurwysynom!
Wypierdalać!!!! Aaaaaa!!!!
finansowo odrealniony, życie w bańce
2023-06-26 12:57Pochodzę z raczej tzw. biedackiej rodziny (tak mówią na to na chujni). Nigdy w domu się nie przelewało, ojciec jebał w fabryce i chlal a matka bezrobotna.
Całe życie na nic nam nie starczało, miałem ochotę na słodka bułkę, to nie wolno było. Momentami odkrawalismy splesnialy chleb i jedliśmy te niesplesniale części.
Od początku tego nie rozumiałem ale stopniowo do mnie dochodziło w jak czarnej dupie jesteśmy. Uczyłem się nienajgorzej poszedłem do technikum na elektronika a potem studia informatyka stosowana. W miedzyczasie ciężko pracowałem gdzie się dało, kupowałem sprzęty lutownice komputery oscyloskopy, grube książki do matmy itd. Tak zleciało mi pierwsze 30 lat życia , ciągle parcie na więcej na lepiej.
Kiedyś jeździłem fordem za 8 tysi, teraz nie spojrzę na to i nazywam złomem. Jeżdżę mercedesem za 400k. Kiedyś prowadziłem zeszyt z wydatkami co do 1zl miesięcznie, teraz na allegro potrafię na tzw „przydasie” wywalić 4000zl co miesiąc. Idąc w sklepie między półkami ceny w ogóle mnie nie interesują , żona daje mi listę czego ile kupić a czy wyjdzie tyle czy tyle mam w nosie. Przyłapałem się w głowie na robieniu zakładów czy przy kasie padnie rekord za zakupy i mam z tego fun jak zapłacę 1000zl za pol koszyka.
Inflację mam gdzieś bo zarabiam w usd. Teraz moge sobie kupic tone slodkich bulek ale jakos nie potrafie sie cieszyc z tego.
Jednak z tym przychodzą inne koszty. Znajomi traktują mnie wyłącznie jako bankomat albo pupilka do pochwalenia się znajomym że mnie znają, niektórzy nawet podają się za moich przyjaciół w rozmowach z innymi podczas gdy ja im tylko czesc mówię z grzeczności gdy mijamy się na ulicy.
Zastanawiam się jak wrócić na ziemię może jakiś wolontariat? Może darowizny anonimowo? Mam wrażenie że odpływam że żyje w bańce. Kompletnie nie wiem jak to jest być zwykłym Kowalskim. Może dlatego mnie to męczy ze w duchu wciąż jestem biedota z milionami na koncie? Przypuszczam że moje dzieci wychowane w dostatku nie będą miały takich przemyśleń.
Komentarze do "finansowo odrealniony, życie w bańce"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie jest tak źle jeśli piszesz na chujni to może to wszystko sobie wymyśliłeś i dalej jesteś biedakiem. Prawdopodobnie siedzisz teraz pod mostem z plecakiem pełnym podeptanych puszek i butelką amareny w łapce. Po paru łykach podłączasz się się do neta podkradanego od starej babci po sąsiedzku która nie ma szyfrowanego połączenia bo źle skonfigurowała ruter. Jako jedyny w grupie kloszardów masz dostęp do internetu i dlatego wołają na ciebie per „Informatyk”. Żłopnij jeszcze do końca nalewki i biegusiem do skupu złomu zanim zamkną…..
35 -
Odpowiedz
Jeśli jesteś najbogatszy w pokoju to zmień pokój. Przeprowadź się na pół roku na Lazurowe to zobaczysz jakiś jest kurwa bogaty. Ja też z moją dyszką netto zarabianą zdalnie czuję się jak młody Bóg we Włocławku haha
33 -
Odpowiedz
Tak, oscyloskop i lutownica to jest klucz do sukcesu.
Można też zarabiać na majtaniu cyckami na jakimś portalu, ale Ty raczej nie masz cycków.
Niezależnie czy cycki, czy lutownica, to i tak jest kurestwo, bo nie robisz tego na co naprawdę masz ochotę lecz to, co daje Ci zarobić.65 -
Odpowiedz
Problem twój taki że odskakujesz od skrajnej biedy, ale wiesz że do bycia bogatym potrzebujesz żyć z odsetek tego co masz na koncie jak milioner (czyli móc np. kupić nowa s klase co miesiac bo nie pasuje Ci wnętrze jakie wybrałeś w salonie).
Do przodu i do góry. Na pewno dojdziesz gdzieś.
Nie patrz na plebs, jego myślenie i problemy. Oni sa jak kula u nogi w kontaktach z Toba.
Ogranicz znajomych którzy nie sa warci min. 3-5x tyle co Ty. Wierz mi że potrafia ciażyć.
31 -
Odpowiedz
Taka prawda. Mentalność biedaka z człowieka nigdy nie znika i raz będąc biednym będzie się nim do końca życia. W mojej rodzinie też się kiedyś nie przelewało i liczyło każdy grosz. Teraz jako klasa średnia mam taki misz masz w głowie. Z jednej strony uważam, że 1000 PLN czy nawet 10 000 PLN to żadne pieniądze a zarabianie 5000 PLN miesięcznie na rękę to granica biedy. Z drugiej jak coś podrożeje to klnę producenta od zdzierców oraz narzekam jak w chuj podrożało mleko z 3,50 na 5,50 PLN, czasami nawet go nie kupując z tego powodu. Wiadomo ta granica się trochę przesuwa im więcej forsy się ma, ale nigdy nie znika. Bogacze wychowani w dobrobycie tego nie mają. Oni bez mrugnięcia okiem są w stanie przepierdolić 1000 PLN za 100g szynki.
52-
Odpowiedz
Granica skrajnego ubóstwa to 10tysi.
60
-
Szmaty na internecie
2023-06-25 22:28Wkurwiaja mnie szmaty z neta, tiktoka jutuba i innych ścierwa, dupy nie daja a zarabiają, nagrywaja te durne filmiki selauanlne tanczace i dwuznaczne, i zarabiają, suki. Tam do kasy na handel magazyn i produkcje wypierdalac, a nie. Ja bym cofnął to wszystko do roku 2003 gdzie wtedy nic nie bylo. Wtedy te nieudaczniki by poszli do nornalnej roboty
Komentarze do "Szmaty na internecie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Podzielam Twą złość i rozgoryczenie. Dają zły przykład młodzieży. Swym zachowaniem wywyższają beztalencie, narcyzm, prymitywizm i miernotę. Niestety, wolność Tomku w swoim domku. Jeśli prawo tego nie zabrania… Jedyne co możesz zrobić to sam tej żenady nie oglądać i dawać przykład swoim dzieciom. Taki jest (chory) wolny rynek. Piłkarze Bundesligi zarabiają przez jeden sezon tyle co chirurg naczyniowy przez całe życie. I co? Są chętni to płacą i oglądają. Życie
40-
Odpowiedz
Chirurg naczyniowy w stanach , przez całe swoje życie jest w stanie zbliżyć się do kwoty o której myślisz .
10
-
-
Odpowiedz
Dobra Janusz spokojnie, zaraz tylko mi powiedz gdzie leki masz to Ci przyniosę bo chyba nie wziąłeś
41-
Odpowiedz
Naczytał się na forum że najlepiej działa sproszkowany Apap w kinol. I taki rezultat.
02
-
-
Odpowiedz
Zarabiają przez słabych facetów którzy to gówno milionami oglądają, lajkują i subskrybują; a są i tacy łosie, które takim szmaciskom pieniądze wysyłają nie otrzymując kompletnie NIC w zamian.
40 -
Odpowiedz
Też czekam niecierpliwie aż to wszystko pierdolnie. Mam dosyć tego jebanego świata i zjebanych ludzi
80 -
Odpowiedz
Bo prawda jest taka, że przed 2003 rokiem matka gówniary ubranej jak dziwka i nagrywającej tego rodzaju „taniec” zdzieliłaby ją przez łeb mokrą szmatą wyzywając ją przy tym nie gorzej, niż stary marynarz. A jej babka chwyciłaby za miotłę i też użyłaby kilku „mocnych” słów. A dziś kurwa? „Niech Oliwka/Julka pokaże coś, przecież nie musi się wstydzić swojego ciała”. A potem zdziwienie, że po 30-stce jedynym chętnym do małżeństwa jest Sebastian z własnym „biznesem”, wyrażający siebie poprzez 10 tribali, dla którego szczytem poczucia humoru jest przewrócenie toj-toja z pracownikiem w środku.
40-
Odpowiedz
„Bo prawda jest taka, że przed 2003 rokiem matka gówniary ubranej jak dziwka i nagrywającej tego rodzaju „taniec” zdzieliłaby ją przez łeb mokrą szmatą wyzywając ją przy tym”
racja, ale takie matki sa nadal na szczescie, mimo wszystko. A dwadziescia lat temu moralnosc wcale nie kwitla, tylko po prostu duzo mniej bylo neta w domach. Zatem nie idealizuj, moze 25 lat temu tak bylo jak opisujesz ? Pozdro.
00
-
-
Odpowiedz
Skoro zarabiają to ktoś im płaci.
Kto?
SPERMIARSTWO STULEJARSTWO I INNE PRZEGRYWY30 -
Odpowiedz
I tylko spermiarze i simpy walą sobie konia przy modelkach na Instagramie i onlyfans.
10 -
Odpowiedz
To kurwy, normalne, pracowałyby na ulicy lub w klubach obciagajac śmierdzace fujary.
Niczym się nie różnia.
80-
Odpowiedz
Różnią się tym, że nie muszą obciągać i dawać dupy, a i tak im płacą. Wygrały życie bo te najpopularniejsze za nic nierobienie lub minimalny wysiłek w rok zarabiają tyle na co normalny człowiek jego dzieci i wnuki razem wzięte muszą zapierdalać przez całe życie.
11-
Odpowiedz
Spoko, też bym wolał by kurwa miała tatuaż na ryju że jest kurwa.
Jednakże teraz spotykajac worek na sperme możesz ja szybko zweryfikować. Zrobienie researchu to nie problem i nawet nie 2tysie by prześwietlić ja dokładnie na internecie.
30
-
-
-
Odpowiedz
Zminusowała pewnie jakaś szmata 🙂
11-
Odpowiedz
i to nie jeden raz… Nazywam je szmatami wielogłosowymi.
10
-
-
Odpowiedz
Kurwy jebane. I tak powiem!
60 -
Odpowiedz
Photoshop z największego paszteta zrobi miss świata a Sony Vegas albo inny Adobe do obróbki filmów to samo jeśli chodzi o tańczące na ekranie szantrapy.
10-
Odpowiedz
To najzabawniejsze, większość tych kurw to zazwyczaj grube pasztety które w realu nawet nie wejda do centrum handlowego;)
Nie wiem skad podniecanie się tym że ma farbę na ryju, a ciało morsa.
20
-
-
Odpowiedz
No chłopie , jak chodzisz wkurwiony to rób MaSe . Napierdalaj z treningami ile wlezie. Jak za trzy miechy nie będzie efektu, to pomyślimy nad jakimś wspomaganiem.
Trener Bogdan10 -
Odpowiedz
Liczą pewnie na puste komplementy, lajki i rozgłos.
Za takie coś. Pieniążki swoją drogą.
Nie wiem co najgorsze.20
uzaleznienie od wygrywu
2023-06-25 22:27Jestem uzalezniony od bycia gora. Zawsze musze miec najwiecej pieniedzy, najwiekszego chuja, najmocniejszy silnik w aucie, pierwszy z pod swiatel, zarabiac najwiecej na miesiac.
Kurwa
wiem ze niektorzy ludzie i znajomi maja mnie juz dosyc.
jednak nie potrafie tego zmienic. Chodze i klapie ozorem ile to tysiecy nie zarabiam na miesiac (pracuje jako kelner ale z napiwkami wychodzi naprawde niezle – miedzy 7 a okolo 15 tysiecy na reke).
mam juz powoli dosyc bo nie moge byc zawsze we wszystkim najlepszy – na przyklad znajomy ostatnio zrobil studia a ja przerwalem i tu bol bo jestem gorszy i mnie rozpierdolic chce.
inny przyklad?
dziewczyna mojego kolegi ma wieksze cycki niz moja dziewczyna. jego ma chyba E a moja dziewczyna malutkie B. o tego to nie moge zniesc, rozpierdala mnie to i najchetniej bym ja uwiodl i spuscil sie miedzy te cycory jemu na zlosc… najchetniej wylizalbym jej cipe od A do Z a potem jemu o tym powiedzial
jak zyc
Komentarze do "uzaleznienie od wygrywu"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Hmm uważasz się za wygrywa? Jakich masz znajomych? Kurwy i bezdomnych ćpunów????
25 -
Odpowiedz
Bełkot
06 -
Odpowiedz
Prawdopodobnie ktoś kiedyś wchodził ci do wanny i bawiliście się w poszukiwanie potwora z Loch Ness. Regres do tego wydarzenia pomoże Ci wyzwolić spętaną psychikę.
47 -
Odpowiedz
Słuchaj gnoju! Jestem kucharzem i jeśli trafiłbyś do mojej restauracji i próbowałbyś być górą podczas przekazywania mi informacji o menu albo próbowałbyś mnie pośpieszać, to w mgnieniu oka wylądowałbyś na stole obok ryby, którą zaraz wrzucam na ruszt. A nawet jeśli nasrałbym do kolacji, to co najwyżej by mnie zwolnili, a Ty musiałbyś się gęsto tłumaczyć przed najebanym posłem, chamem z chamów i mizdrzyć się do niego, jak do księżniczki. Za takie i inne lamerstwa bierzesz napiwki i to dla Ciebie powód do dumy? Żadna praca nie hańbi, ale wbij sobie do głowy cymbale, że nawet w knajpie, w której pracujesz nie zawsze jesteś górą. Znam porządnych kelnerów i znam łajzy, które próbowały zgrywać cwaniaków. Uwierz mi, że w chwili, w której menedżer (a nawet menedżerka) razem z kucharzem udzielali mu reprymendy, kelnerzyna trząsł się niczym uczniak przed nauczycielem-sadystą. Skończ zatem swoje żałosne wywody o uzależnieniu się od wygrywania. Zrozumiano?
17-
Odpowiedz
Stul pizdę cwelu. Jak czytam wasze plebarskie kłótnie to rzygać mi się chce. Jeden z drugim to śmieć a wykłucaja się kto wyżej.
Rozumiesz że i ty i on jesteście wraz z menagerka na poziomie łajna dla nas? Dopóki nie masz 20-50mln zł na końcie to traktujemy was jak niewolników, bo zrobicie co chcemy, a my możemy też z wami wszystko.
60-
Odpowiedz
Sam się zamknij, kurwo. Na koncie mam chwilowo 800 milionów, bo 300 pożyczyłem znajomemu na drobne wydatki. Dopada mnie lekka depresja z powodu braku miliarda na koncie, ale jakoś to przeżyję.
Gotuję bardziej dla przyjemności, ewentualnie wezmę jakieś drobne, typu kilkanaście baniek za wystawny obiad dla kilku moich ziomków typu Trump, Messi, Angelina Jolie albo sułtan Brunei. Z tych właśnie powodów mogę sobie pozwolić na dodawanie czegoś „od siebie” do przygotowywanych dań, jeśli tylko wkurwi mnie atmosfera pracy. W razie czego rzucam na stół kilka baniek i żaden szef kuchni nie wspomni o ww. incydentach. Dlatego uniosłem się widząc przechwałki głąba, którego pensja jest niższa od kwoty dziennych wydatków na samą sałatę w mojej restauracji. A gdzie wydatki na inne warzywa, piździelcu? Prawda jest taka, że rzeźnik w mojej knajpie ma większą pensję, niż Twoje żałosne 20-50 milionów. Poważnie nazywasz grosze, które nie stanowią nawet połowy wydatków na oczyszczanie z robactwa moich kilkunastu jezior, majątkiem? Gdybym chciał mógłbym wynająć samolot, za pomocą którego zatopiłbym całą Twoją żałosną chałupinkę w gównie, a Ty mówisz coś o niewolnikach?
Rozbawiłeś mnie biedaku, jeśli stać Cię na uiszczenie opłaty za miejsce dla helikoptera, to zapraszam do mojego kabaretu. Wpisowe wynosi 5 milionów, więc postaraj się sprzedać jakiemuś frajerowi jeden ze swoich rzęchów, to może dasz radę.07-
Odpowiedz
Stul pysk nierobie imbecylu
Zrozumiano?71
-
-
-
Odpowiedz
ahahah ty przyglupie ale zabolalo cie
100
-
Mieszkanie ze współlokatorami to męka
2023-06-25 22:27Mam 29 lat. Za dwa miesiące wyprowadzam się w końcu do kawalerki. Przemęczyłem się prawie 9 lat dzieląc mieszkania za każdym razem z obcymi ludźmi, zawsze w 4 osoby, nigdy mniej. Z reguły nie było aż tak źle, ale od czasu do czasu trafiałem na takich, którzy odbierali chęci do życia. Najgorsi są ci, którzy po prostu mają w dupie, że coś ci przeszkadza. Jak im zwrócisz uwagę, to pokiwają głową, obiecają, że nie będą, a potem i tak robią swoje. Żeby nie było, nie jestem świrem. Wymagam podstawowych rzeczy – wynoszenie śmieci, sprzątanie kiedy jest twoja kolej, zachowanie podstawowej ciszy po 23. Ale to za dużo dla niektórych.
Mieszkam teraz z taką dwójką, co nie umie zamykać drzwi naciskając na klamkę, jak człowiek, tylko za każdym razem puszcza je luzem albo dociska do framugi na siłę. Jebs, jebs, jebs, i tak przez cały dzień. Ściany są cienkie więc każde takie jebnięcie słyszę u siebie. Mnie starzy nauczyli obsługi klamki jak miałem 9 lat, ale widocznie nie we wszystkich domach ta technika jest znana.
Najlepsza jest teraz dziewczyna, która potrafi o 23 w tygodniu gotować obiad prowadząc jednocześnie wideorozmowy w kuchni ze swoją rodzinką albo chuj wie z kim. Ogólnie ona jak wraca do mieszkania, to prawie zawsze już z kimś rozmawia przez telefon, i to tak głośno, że wszystko słychać. Potem często nie zamyka drzwi do swojego pokoju tylko dalej trajkocze. Albo swoją chujową muzykę puszcza. Kilka rzeczy zdołałem jej wybić z głowy, jak na przykład robienie prania o 1 w nocy, ale teraz już się poddałem. Nie będę jej się po kolei czepiał o każdą rzecz bo to jest śmieszne, jakbym był jej rodzicem.
Sprzątanie to też parodia. Niby umawialiśmy się na sprzątanie mieszkania co tydzień, a potrafi minąć 3 tygodnie i dalej taki bęcwał nie umie zrobić tego, co do niego należy.
Wynoszenie śmieci? Chuj, że odpadki już gniją w koszu i jebie, oni tego nie czują.
Zmycie noża albo patelni to też zbyt trudne, potrafi to leżeć dobę albo nawet dłużej, a to że innym naczynia też są potrzebne, to ich nie obchodzi.
Za kawalerkę będę płacił ponad 2 razy więcej niż za pokój, ale chuj, rozjebane zdrowie psychiczne przez mieszkanie z wieśniakami też ma swój koszt.
Komentarze do "Mieszkanie ze współlokatorami to męka"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Słuchaj jaki to problem masz 29 lat więc zakładam że zarabiasz no przynajmniej te 8 do 10 tysięcy na reke czy ile tam teraz mlodziez na początku kariery wyciąga? Ja w wieku 29lat miałem 14 tysi
Ja bym się wyprowadził na Twoim miejscu ale Twój wybór.40 -
Odpowiedz
Nie jesteś kimś kto może czegokolwiek od nich wymagać, ale oni od ciebie też nie mogą, więc po co się przejmujesz? Zmywaj talerze tylko dla siebie, rozrzucaj śmieci byle gdzie, zamknij drzwi od jej pokoju solidnym pierdolnięciem. Innymi słowy c’est la vie, miej wyjebane a będzie ci dane.
21 -
Odpowiedz
Jebać dzielenie kwadratu. Tylko na swoim.
21-
Odpowiedz
Najczęściej występującą pensją w Warszawie przed dwoma laty było 3100 zł netto czyli mniej więcej tyle ile miesięcznie kosztuje 40 metrów kwadratowych z mediami na Ursusie. Jebać dzielenie kwadratu, tylko na swoim! ====_====
40
-
-
Odpowiedz
Jako prawdziwy wojownik zawsze uzgadniałem z właścicielem, że ustalamy wypowiedzenie 30 dniowe dla obydwu stron i mogę wchodzić nawet dzisiaj. 30 dniowe, a nie miesięczne bo miesięczne brzmi przeważnie „następuje z początkiem miesiąca zaczynającego się po miesiącu, w którym nastąpiło wypowiedzenie którejkolwiek ze stron..” lub coś kurwa w ten deseń czyli pierdoląc ofertę np. 10 lipca wypowiedzenie liczy się od początku sierpnia i kluczyki oddajesz dopiero na przełomie sierpień/wrzesień, a więc prawie dwa mieszki zamiast jednego.
Jako prawdziwy wojownik w momencie zauważenia „zjebanowościowości” moich współlokatorów informowałem jednorazowo o czynie niegodnym, a gdy w przyszłości czyn się powtarzał, jak przystało na prawdziwego wojownika, spierdalałem stamtąd z prędkością światła w ciszy ponieważ czynami niegodnym otaczać się nigdy nie zamierzałem. Prawdziwy wojownik wiedzę takową posiada, że nie warto tracić nawet sekundy na otaczanie się i naprawę jednostek zjebanych, a odszukiwać należy jednostki godne i nimi najprędzej otaczać. Wojownik podobne wytyczne stosuje w przypadku partnerów matrymonialnych i w momencie pierwszej oznaki podejrzenia zjebania u suczki pozostawia ją losowi i zajmuje się odszukaniem jednostek nieuszkodzonych, jak przystało na prawdziwego wojownika.
31 -
Odpowiedz
Jak ładna to rżnij ja w dupę lub cipę i będziesz mieć wyrównanie swoich krzywd.
Usiadź z nia dzisiaj, powiedz o problemie i zaproponuj nowy układ. Dajesz regulamin i za każde złamanie rżnięcie.
42-
Odpowiedz
Wypierdolić rosjan kopami w dupy po schodach, z warszawy i z polski tak samo ukrainców: po dwa kopy w dupy; niech spierdalają tam skąd przyszli!
21-
Odpowiedz
Ale co to ma do rżnięcia współlokatorki za to za pierdolnie drzwiami?
Jebnie drzwiami to Ty ja wtedy jebiesz i po krzyku.
Reszta niech wypierdala.
11
-
-
-
Odpowiedz
Współlokatorzy to ruletka, bo większość społeczeństwa to neandertalczycy i jaskinia dla nich to właściwe lokum.
30-
Odpowiedz
Jaka tam ruletka, informujesz właściciela, że oprócz oglądania chciałbyś zamienić słowo z potencjalnym współlokatorami i po 30 sekundach wiesz z kim masz do czynienia. Puść bąka, a powiem Ci kim jesteś.
00
-
-
Odpowiedz
Powiem ci coś lepszego, sąsiad vel sąsiedzi w okolicy kawalerki, to też ruletka. Na ład w domu wpływu nie mają, ale melomani i inni, którzy jak słusznie zauważyłeś nie potrafią obsłużyć klamek to kurwa norma. Plus odkurzanie po 23, bo akurat ma nieodpartą ochotę. Powodzenia tak czy owak. Boże ile bym dał, żeby móc wrócić na wieś, ale tak mi się życie poukładało, że już się chyba nie uda i będę gnił w mieście, gdzie odsetek trafienia zjeba za ścianą jest znacznie wyższy niż na wiosce.
30-
Odpowiedz
Też z przyjemnością zamieniłbym duże miasto na wioskę, nawet nie wiesz jak bardzo, ale kurwa wioskę na włoskim, chorwackim lub francuskim wybrzeżu z ciepłymi ośmioma miesiącami, bez azbestu i starych okien w rzece i bez palenia pieluch na ciepłą wodę, a nie kurwa pół roku zimy.
10
-
-
Odpowiedz
„Kilka rzeczy zdołałem jej wybić z głowy, jak na przykład robienie prania o 1 w nocy”
Dramat… wiekszosc takich wspolokatorow na emigracji to znerwicowane prymitywy, roboty ludzkie, ale pewnie ty wlasnie w UK albo Eire jestes ? ( Albo Wawa ? :-(( )
Mieszkalem tak w Anglii… a potem w cieplejszych krajach, i bardziej normalnie, na szczescie. Ale blok to zawsze blok…
Fajnie z ewreszcie bedziesz mial swoja chate , pozdro.
00 -
Odpowiedz
Nie lękaj się. Musisz zbierać na własny dom. Zajmie to przynajmniej dekadę.
00 -
Odpowiedz
Ziomek przeżyłem to samo i w końcu i tak wylądowałem u rodzica na kanapie.
Słusznie dzięki za przypomnienie bo będę zbierac na wynajem kawalerki teraz.00 -
Odpowiedz
Nihilisci jebani.
00
Jechanie na kredytach
2023-06-25 18:32Wkurwia mnie, że mamy taki system, który ewidentnie wymusza, wręcz wpycha ludzi w to, żeby ładowali się w kredyty i budowali majątek tylko na długach. Jest zrobione wszystko, żeby dokręcić śrubę oszczędnym ludziom, którzy nie chcą się zadłużać, a tak się składa, że ja należę do tych oszczędnych. Dobra takie jak mieszkania, domy, drogi sprzęt, w miarę dobry samochód jest dostępne tylko ludziom, którzy zadłużają się pod korek. Potem mają to wszystko, ale zostają zakredytowani po uszy do końca życia z pętlą i skazani na życie w strachu. Sam już stwierdziłem, że skoro tak to wygląda, jest specjalnie nakręcona inflacja, nieuzasadniona bańka na nieruchomościach i taki system to wezmę chociaż jakaś pożyczkę gotówkową, ale jak przejrzałem oferty to oczywiście każda z tych ofert to haczyki na frajerów. RRSO z dupy, prawie nigdzie nie ma tak niekorzystnych warunków kredytowych jak w Polsce. Najpierw był haczyk na Franki, potem był na frajerów, którzy się kredytowali przy zerowych stopach, a teraz nagle wszystkie oferty, które banki mają w menu to stałe oprocentowanie, bo wiedzą, że za jakiś czas będzie już tylko obniżka stóp procentowych i ubiorą teraz w stałe, a frajerzy zostaną z oprocentowaniem na chorym poziomie. Wszystko musi być w chuj drogie. Jeśli chodzi o gotówkę to praktycznie może 2 procent ludzi ma takie zarobki, żeby kupować sobie takie rzeczy z uzbieranych pieniędzy. Trzeba zarabiać przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.
Komentarze do "Jechanie na kredytach"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Weź nie pierdol, dobre auto można mieć za 15-20 tys.
13-
Odpowiedz
Hahah auto za 15 tys to chyba prosto ze złomu wzięte?
Ja dałem za auto żony 190 tysi a to klasa c tylko.
Za moje zapłaciłem 310 tysięcy a wciąż to żaden luksus23-
Odpowiedz
Bo auto służy do jeżdżenia autem, ćwoku. A ty się spuszczaj na widok faktury za to auto. Potem możesz napisać tutaj setny wysryw ile to ono nie kosztowało.
32
-
-
Odpowiedz
Mógłbyś podać dwa przykłady jakiejś fajnej furki w tej cenie? Niezmotoryzowany, nie znam się nawet trochę, a chciałbym sobie coś w lipcu przyjebać w przedziale jaki wskazałeś, szczerze proszę i bez dogryzania o jakichś jelczach w cabrio albo multipli w combi, serio.
10 -
Odpowiedz
Passata po dzwonie, zespawanego z 2 połówek przez zdolnych polskich mechaników o małym przebiegu 100tyś. liczniku + 500tyś poza licznikiem przywiezionym na lawecie z Holadii albo Raichu, odpicowanego czteroślada bo jest przekoszony i jedzie bokiem.
Pierdolę taką imprezę za 15-20 tyś.30-
Odpowiedz
Wielkie dzięki! Wpiszę to co napisałeś w wyszukiwarkę na olx i zobaczymy co wyskoczy. Koledzy kurwa, koledzy….
01 -
Odpowiedz
Oj dokladnie… znasz zycie w tym temacie 😉 Mialem cztery Passaty.
Na szczescie takie juz „lokalne” od lat, ale tych przywozonych dla naiwnych nadal hest od groma : powiedzenie ze 'naiwnych nie sieja’ mimo ze klasyk to przeciez ciagle aktualne.Czasami jednak , jak sie ma szczescie plus troche sie zna, albo kuzyn mechanik czy kolega mechanik to mozna fajne autko za 15 k PLN jednak znalezc : ale lepiej za dwie dychy ! Haha…
Tak szczerze : najlepiej 25 minimum… ehh. Pozdro.
00
-
-
-
Odpowiedz
Jest trochę ludzi którzy wzięli na stałej stopie ze dwa lata temu i mają po 5-6% . To wciąż gorzej niż na zachodzie gdzie płacą po 1-2% , ale zawsze coś
01 -
Odpowiedz
Kredyty nie powinny w ogóle istnieć.
11 -
Odpowiedz
Za komuny i w latach 90 to mieszkania panstwo dało, wystarczyłoby mieszkania ludziom dac a reszte to sami sibie by poradzili, jebany system bandycki, my praktycznie nie mamy gdzie mieszkac gdyby nie spuscizna po naszych starych
11-
Odpowiedz
Pierdolenie komuchow nieudacznikow
20
-
-
Odpowiedz
Ludzie, którzy mogliby sobie kupić drogie samochody i domy za gotówkę też biorą je na kredyt, żeby obniżyć sobie podatek dochodowy w firmach, a za odłożoną sporą gotówkę mogą miesięcznie robić inne drobniutkie spekulacje, które kilkukrotnie przewyższą procent z pożyczki.
21-
Odpowiedz
Zadłużają się aby obniżyć podatek dochodowy? 😀
00
-
Ludzie to kurwy
2023-06-25 16:06Samobójstwa istnieją z powodu innych ludzi, w 99%, jestem o tym przekonany. Czasami w życiu jest tak, że pieniądze nie wystarczą i liczy się obecność drugiego człowieka. I wychodzi na to, że jestem jebanym frajerem. Bo jak ktoś czegoś chciał zawsze starałem się pomóc jak tylko mogłem a sam dostaje teraz całego chuja do ryja. Nagle 'nikt’ nie ma dla mnie czasu. Mam ponad 30 lat na karku i dorobiłem się 2 prawdziwych przyjaciół, dla reszty mogę zdechnąć i nawet nikt się nie przejmie(rodziców nie wliczam). Nie wiem z czego to wynika, że każdy patrzy na czubek swojego chuja, może tak już musi byc, że albo jesteś kurwą albo cierpisz i jesteś wyzyskiwany.
Zabić się nie zabije, bo po burzy zawsze wychodzi słońce, ale od teraz utrzymuje kontakt z max. 5 osobami, reszta wypierdalać z mojego życia.
Komentarze do "Ludzie to kurwy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Zgadza się, ludzie to kurwy ale do tego niektórzy to są jeszcze chuje i to tępe chuje.
Nie martw się bo jak napisałeś po burzy wychodzi słońce i kto wie może znajdziesz jeszcze prawdziwych przyjaciół takich od serca, którzy wyciągną do Ciebie pomocną dłoń gdy będziesz w potrzebie. Także nie skreślaj innych i nie każ im wypierdalać z Twojego życia bo nie wszyscy to kurwy i tępe chuje.
Życie chodzi różnymi drogami i nigdy nie wiadomo jaki los Tobie zgotuje.
Głowa do góry, uśmiechnij się i patrz z optymizmem w przyszłość.32 -
Odpowiedz
Widzisz ja z nikim nie utrzymuje kontaktu ponadto mieszkam sam. Mam 31lat i uważam że ludzie to kurwy. Wolę być samotnym wilkiem.
61-
Odpowiedz
A co jeśli okazałoby się, że Ty też jesteś taką samą kurwą, tyle że samotną?
16
-
-
Odpowiedz
A jebać ten świat kurwa byle do śmierci i nigdy więcej żadnego życia w dupę jebanego. A i dzieci mieć nie zamierzam. Jebać to gówno.
51 -
Odpowiedz
Dobrze, że przy tych pieniądzach napisałeś „czasami” bo moim zdaniem one likwidują 90 procent problemów, a zostaje 10%, które sobie sam wymyślisz (pomijam problemy zdrowotne „odurodzeniowe” i inne „mikropenisy”).
„Ludzie są zjebani, a ja jestem inny”, pomyślało w jednym momencie 90% ludzie w kraju.
Żeby mieć przyjaciół najpierw samemu trzeba być przyjacielem. Tylko szczerze z własnej chęci i do ludzi, których darzymy sympatią, a nie w celu niepewnych przyszłych korzyści bo to się wyczuwa kurewsko łatwo.
21 -
Odpowiedz
Trzymać kontakt z tymi osobami z którymi się tylko chce. Ot cała filozofia
00
Zjebane fasony szortów
2023-06-25 12:18Lato jest, więc chciałem kupić sobie jakieś szorty, to też wczoraj poszedłem do kilku galerii i… ni chuja. Wróciłem z gołymi rękoma, bo to, co tam leży na sprzedaż, to wygląda, jakby te spodenki rozjuszony pies poszarpał i wypluł, kurwa mać. Jakieś przetarcia, ćwieki, fasony slim fit w które wejdzie co najwyżej wygłodzony więzień z Oświęcima. Zero, podkreślam zero zwykłych szortów jeansowych z klasycznym fasonem.
Komentarze do "Zjebane fasony szortów"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
2023 rok mamy heloł zakupy robi się w necie
22-
Odpowiedz
Ja to się chyba urodziłem 80 lat za późno. Jak kurwa można kupić ubranie/buty bez wcześniejszego założenia ich na dupę/nogi? Kurwa jak? Zamawiasz se 10, żeby poprzymierzać wszystkie, a potem 8 odsyłasz?
00-
Odpowiedz
Niestety do tego jest się zmuszonym. Wiele marek w ogóle nie ma stacjonarnych sklepów albo ma jeden na drugim końcu Polski. A w galeriach z reguły gówno albo nie ma twojego rozmiaru.
10 -
Odpowiedz
Patrzę na rozmiarowke, widzę co kupuję na zdjęciach i szczerze mówiąc na jakieś 200 zamówionych rzeczy zawiodłem się 2 razy ale to dlatego ze kupiłem podróbki u oszusta na nieswiadomce
00 -
Odpowiedz
Nie, wystarczy przed zakupem sprawdzać wymiary i nie kupować ubrań które muszą być bardzo dobrze dopasowane.
10
-
-
Odpowiedz
A jak kupisz coś i będzie za duże albo za małe 'heloł’?
Ja na przykład miałem taką sytuację, chciałem kupić przez internet combatshirta w multicamie z demobilu z magazynów armii brytyjskiej, wziąłem rozmiar L i kurwa to było jak jebane XL,albo nawet XXL, JAK WIELCY SĄ BRYTYJCZYCY?00 -
Odpowiedz
W pizdzie twojej.
00
-
-
Odpowiedz
No bo – jak robisz MaSe , to nogi też robimy kpw ?
Trener Bogdan20 -
Odpowiedz
Mam to samo odczucie.
10 -
Odpowiedz
Tu wyjątkowo Pan twój Mesio, rację ci patałachu przyznaje. Pan twój raczej uważa, że 99,5 do 99,9 procenta to patałachy. Nic nie zrobisz. Wybić to bydło trzeba by było. /Mesio PS. 300 w łapkę i CV w zęby i dopiero w naszym zakładzie przekonasz się , jakimi kurwami potrafią być nieowłosione, dwunożne ,tępe jak scyzoryk Pana twojego – istoty.
10-
Odpowiedz
Koment ten , Pan twój Mesio , zamierzał był wpisać pod tematem ” ludzie to kurwy ” . Coś się Panu twojemu pomyliło , może to starość ? Albo ten płyn do dezynfekcji, który Pan twój raczył spożywać ostatnio z Jego Ekscelencją Byczywąsem , pozostawił jakiś deficyt neurologiczny./ Mesio
00
-
-
Odpowiedz
No i cena +170 zł za szorty 😀
00-
Odpowiedz
Gdybyś zarabiał 30 tysi netto miesięcznie i jeździł nowym mesiem to nie…. (tutaj już można sobie samemu dokończyć hahah -_-
00
-
ciagle mysle o waleniu konia
2023-06-24 18:35dziennie wale nie duzo bo okolo 2, czasami 3 razy. No te 2 razy dziennie to jest minimum.
Moja chujnia ze po okolo 4h od zwalenia juz znow patrze sie na nogi dziewczyn na dworze, siedze na lawce i mysle jakbym je lizal od gory do dolu, kosztowal ich smaku, lizal cipki.
znow wracam do domu i wale konia, mam spokoj na kilka godizn.
czy to normalne?
dodam ze mam 21 lat w tym roku.. troche mnie to meczy bo za duzo czasu marnuje dziennie na walenie konia i ogladanie porno, bedzie okolo 2,5 do 3h dziennie ogladania porno… zero rozwoju zero nauki tylko do roboty i z powrotem a potem walenie konia
ja juz w robocie o tym mysle
a zdarzylo mi sie ze jak cycatke jakas spotkalem w robocie, to musialem od razu w lazience zbic konia zeby jakos funkcjonowac
co robic jak zyc
Komentarze do "ciagle mysle o waleniu konia"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tak żartem mówiąc (bo nie polecam tego robić):
Wizyta u psychiatry i będziesz marzył o takich problemach.
Leki pewne, jak to u wszystkich co pojawią się w jego gabinecie.16 -
Odpowiedz
Z wiekiem ci przejdzie
70 -
Odpowiedz
Heh, ja jak miałem 14-15 lat i wiosną do gimnazjum przychodziły cycate nauczycielki w spódnicach, to po tych 7 czy 8 godzinach w domu pamięciówa codziennie waliłem, bo chuj stał tak, że mało dresów nie rozerwał. Obecnie mam 26 lat i walę 1-2 razy w tygodniu. Powiem ci tak, samo walenie w sobie nie jest problemem, tylko właśnie porno. I to właśnie staraj się przede wszystkim ograniczyć, bo to jest jak narkotyk – zaczyna się od delikatnego porno nakręconego w domu przez jakąś parę, a kończy się na grupowych i innych.
91 -
Odpowiedz
Tylko poprzez skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba rozładujesz nadmiar energii i nie będzie ci się chciało walić.
64 -
Odpowiedz
BTW. myślę, że każdy facet w tym wieku tak miał… No chyba, że chodził do psychiatry.
42-
Odpowiedz
Moim kurwa marzeniem jest się sfajdać w gacie na widok kobiety.
Ot tak, po prostu, bez mojej ingerencji.
Niestety, jest to niewykonalne z racji mojego wieku, ale może kiedyś Pan Bóg mi się pozwoli ponownie narodzić i spełnię swoje marzenie.
W końcu podobno wszyscy są tam zadowoleni.62
-
-
Odpowiedz
Patrzenie się na laseczki (albo facetów jeśli jest się gejem) i myślenie o ruchaniu jest normalne, ale oglądanie porno godzinami i walenie trzy razy dziennie już nie jest. Czy ty w ogóle masz jeszcze orgazmy czy tylko spuszczasz z kija żeby obniżyć ciśnienie? Znajdź sobie jakieś zajęcie i ogranicz się do walenia bez dochodzenia na chociaż 3-4 tygodnie. Będziesz czuł się lepiej, trzepanie będzie przyjemniejsze i im więcej czasu upłynie, tym bardziej będziesz się kontrolował.
60 -
Odpowiedz
Jego Ekscelencja Byczywąs zaprasza cię patałachu , do aplikowania na stanowisko ” walenia do głównego zbiornika”. Tacy jak ty , to przyszłość Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Już teraz , Jego Ekscelencja powiada ci, że twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie ./ Byczywąs Ps. Jego Ekscelencja pisał to rzecz jasna w porozumieniu z Panem twoim – Mesiem.
51-
Odpowiedz
KOCHAM TE WPISY xD
41
-
-
Odpowiedz
Ja skończyłem z porno i waleniem a oglądałem ponad 14lat.
62 -
Odpowiedz
Ja mam 29 lat, i powiem ci, nie walcz z tym. Jak masz ochote to wal ile wlezie, w koncu samemu ci sie to znudzi, ja tez tak miałem, ale sie to znudziło to inne hobby znalazłem, więcej grałem na kompie czy filmy ogladalem czy obojetnie co
80-
Odpowiedz
Czyli walenie to hobby? Dobre 🙂
32-
Odpowiedz
Zamienił walenie konia na granie na kompie lub obojętnie co, ty też możesz sprawić, że dziecko odnajdzie swoje hobby. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu na konsultację. Pierwsza konsultacja jest oczywiście darmowa, ale wyniki z niej są płatne. Serdecznie zapraszamy.
40
-
-
-
Odpowiedz
Koniobijstwo weszło ci w nałóg i będzie ciężko odstawić walenie na boczny tor.
Najlepiej by było jakbyś znalazł jakąś pannę o wyuzdanym charakterze, która dosiadałaby twojego konia kilka razy dziennie i ujeżdżała go aż do zajebania tzn. spustu.
Po kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu takich „sesjach” przestabyś myśleć o waleniu.43-
Odpowiedz
No nie do końca tak jest. Mam od 19 lat pannę co 5x dziennie potrzebuje mieć zerzniete dupsko i opuchnięte buty. A groch ma być taki że prawie pęknie kutas kij prawie wtedy odpada. Ale to jest huk. Bo ja i moja żona i tak musimy po wszystkim. Sobie zwalić a ona tam palcami w piździe. Mamy po 47 lat a ja sam osobiście walę przyjemniej 2x dziennie. Rano i przed snem. Po prostu niektórzy tak maja
50
-
-
Odpowiedz
Stary, nie oglądaj pornoli, bo to ryje banię i daje fałszywy ogląd rzeczywistości.
62 -
Odpowiedz
Tutaj kobieta. Lepiej idź do lekarza, zanim zrobisz krzywdę jakiejś kobiecie na ulicy np: w krótkich spodenkach. Możesz nie wytrzymać podniecenia i ją zgwałcić. Zniszczysz wtedy na zawsze jej życie i swoje też.
15-
Odpowiedz
No no.
Gdyby tak słuchać się kobiet to każdy mężczyzna w wieku około 20 lat powinien iść na terapię, skoro „musi sobie ulżyć”.
Pff.
Nawet nie wiecie jaki nam, około 20 letnim facetom problem sprawiacie swoim codziennym ubiorem.
Też tak miałem jak w tej chujni (może jedynie tyle pornosów nie ogladałem), ale mi przeszło z wiekiem. I chuj. Szkoda 😛40
-
Wybory a kaczka jebiaca koty
2023-06-24 13:50Jakie macie plany co do wyborów?
Już niedługo. Sam się wybieram, na byle kogo byle nie pizdzielce (głosowałem kiedyś bo myślałem że obronia Polaków przed najazdem barbarzyńców ).
Z drugiej strony ponoć sa kaczki współżyjace z kotami.
Podobno jebia je zawsze kiedy sejm się kończy.
Nie wiem takie bajki opowiadaja czasami niekóre psy które gdzieś tam wystaja nie pracujac (okradaja państwo z czasu pracy).
Psy w Polsce sa wredne w chuj. Mi skurwiel dał papier mimo że nie musiał. Przypadek, nie zauważyłem tablicy bo ciemno, noc, drzewa, widzieli śmiecie że wóz na zzagranicznych tablicach.
Dostali kasa po mordzie i spierdolili dalej się opierdalać.

Sam jesteś zjebem, bo to oglądasz i do tego wylewasz żale. TV i wszelka w niej rozrywka są dla plebsu.
Póki kanały z treściami haniebnymi wybierane przez plebs będą póty dalsze odcinki owych telenowel kręconymi staną się.
Goglebox to rozrywka na poziomie troglodyty.