Piję dobre wódki mam dużo kochanek, jeżdżę nowiutką skodą kupiłem sobie willę mniejszą niż ma Mesio. Teraz mam pytanie jestem przegrywem czy wygrywem? Bo mam za mało żeby zaproszono mnie do EVE na hawańskie cygara. Nie stać mnie również na whiski po 5000 za butelkę. Za to szklankami żłopię żubrówkę i stołuję się w fast fodach gdzie dolewam wódki do coli żeby legalnie pić w miejscu publicznym. Jestem tak pazerny że wolę znaleźć na śmietniku niż kupić mam zlewozmywak z nierdzewki z wysypiska i telewizor lcd z ekoportu. Ale kaska się zgadza 😀
Nie umiem walić konie na luzie
2023-06-20 14:54Niewiem gdzie to napisac, to nie prowo ani troling, napisze tutaj, jak wale konia to sie caly spinam, na siedząco przed kompem np prostuję nogi i mam je ssztywne, spinam je zeby dojść, jak leżę na łóżku, tez sie caly spinam, i nogi tez mam spiete i wyprosotwane, prawie przeprost w kolanach robię. Zeby sie spuścić, a kazdy mowi ze walenie to relaks, dla mnie to tez wysiłek, spięty musze byc, nie potrafię sie wyluzowac i samą ręką tego zrobić bez spiny. Wkurwia mnie to, dziewczyna tez mi kiedyś walila, i tez musialem sie spinac specjalnie, niewiem czy to normalne
Komentarze do "Nie umiem walić konie na luzie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Strzelam że jesteś już 20+ lat. Chłopie, skończ z tym waleniem lub ogranicz do naprawdę niezbędnego minimum, bo lata przywyknięcia do Reni Grabowskiej spowodują, że nie będziesz czuł w ogóle kobiety ”w środku”.
03-
Odpowiedz
Raczej zamów wizytę u brandzlotechnika, pielegniarka cipomoże brandzlować się sam, albo co tydzien przepisze ci receptę „na masaż” to jest norumalne, masaż prostaty z wytryskiem. Doktór to „urolog”: prosisz o leczenie prostaty:gruczoł zatrzymuje sikanie i spuszcza sperme z jajec: wytrysk spermy. I odwrotnie: gruczoł zatrzymuje wytrysk spermy i uwalnia sikanie. Jak ten gruczol tego nie robi, to jest „prostata”: choroba, na którą się umiera. Tak jak bylo z Mitterandem: umarł na prostate. Zadnej kurwie się nie chciało go brandzlować. Fronc
11
-
-
Odpowiedz
Rozepnij się
13 -
Odpowiedz
Moja rada jest taka, że powinieneś pójść w ostrzejsze porno. Nie napiszę tu konkretów, bo cenzura. Deep web Ci pomoże.
50 -
Odpowiedz
Wyjątkowo zabawna ta twoja chujnia , na tyle , że Pan twój Mesio, którego zapewne wielbisz i waląc konia myślisz , że to leci do głównego zbiornika 🙂 roześmiać się raczył i powiada ci patałachu , że masz kompleksy i nerwicę 😉 Pan twojego życia lubi takie śmieszne chujnie, dlatego bierz te 300 w łapę , dupa w pociąg i staw się przed bramą naszego zakładu , gdzie po zapierdolu przez 14 godzin na taśmie, nie będziesz miał już sił na męczenie tego swojego chuja ; ty nawet siły na to , żeby dojść do przyzakładowego baraku nie będziesz miał . Tym samym problem twój trywialny ( dla ciebie patałachu pewnie ważny, skoro , aż chujnię wyprodukowałeś ) zniknie na zawsze./ Mesio PS. Jak już nie chcesz tyrać u Pana swojego , to daj sobie spokój z waleniem konia , znajdź sobie jakieś hobby , na przykład hodowla świnek morskich przyniesie ci jakieś tam ukojenie.
13 -
Odpowiedz
Mówię ci skończ z waleniem. Ja już nie walę ponad 100dni i czuję się lepiej.
04 -
Odpowiedz
Też tak mam i zawsze myślałem, że to normalne
40 -
Odpowiedz
A widziałeś już 12_strongcock? To koniecznie zobacz.
02
Ludzie są ogólnie beznadziejni
2023-06-20 02:06Kiedyś wierzyłem, że ludzie dzielą się na dobrych i złych. Nawet mogą się zmienić, ale że w danym okresie albo robią dobro albo zło, bo tak im w duszy gra. Po doświadczeniach wiem, że przyjęcie każdej nowej osoby za beznadziejną, uwalnia od przyszłego rozczarowania. Zdystansowanie się do tego, że prędzej czy później ktoś cię zawiedzie lub zrobi coś, o co nigdy byś go nie podejrzewał pozwala nawet odczuwać satysfakcję z tego, że było się na to przygotowanym…
Komentarze do "Ludzie są ogólnie beznadziejni"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ile masz lat? Wielu ludzi to podłe, zepsuty, zgniłe, brudne, głupie, śmierdzace obora biedaki.
Każdy kryminalisty to biedak, ale wszyscy biedaki sa tym co napisałem.
Wszystkie Patryczki, Pawełki, Januszki, Rafałki, Piotrki, Grażyny, Beatki itp.
Wśród milionerów znajdziesz najwięcej poetów, intelektualistów, ludzi z klasa, kultura (biedak na wystawny balu w Wersalu wpierdoli co tylko leży na stołach, a jeszcze schowa na później do majtek), dobrych, moralnych, uczcciwych i ogólnie elite ludzkiego gatunku.
Dlatego sa milionerami, bo szczęście to najwyżej pozwoli Ci wygrać w lotto. Nie utworzyć multimilionowy biznes. Chyba że masz szczęśćie po 2000x do roku. To może Ci pomoże w budowaniu biznesu.
Także moja rada to zmień towarzystwo. Biedak Ciebie utopi w kałuży byle móc dostać równowartość 5zł.
Ja wszystkie moje znajomości z przed czasów zostania jednym z najbogatszych, urwałem. Jak by to było nic. Zero kontaktu z kurwami.
Mam nowych, lepszych znajomych, dobrych ludzi gdzie nikt nikogo nie oszukuje, nie pierdoli że nie stać go na prywatny lot odrzutowcem na impreze, itp. pierdy.
Co to za frajda mieć kumpli których nie stać na dom letniskowy we Włoszech? Chcesz poszaleć w nowym Lambo i z kim? Tymi brudasami jeżdżacymi passatami i innymi gównianymi fordami.
Idź w chuj z takimi 'ludźmi’.
42-
Odpowiedz
Lepiej bym tego nie ujął. Mam podobnie odkąd zarabiam 100 tysi miesięcznie. Frajerow spuściłem w sraczu
11 -
Odpowiedz
„Wśród milionerów znajdziesz najwięcej poetów, intelektualistów, ludzi z klasa, kultura…”. Tak dzieje się dlatego, że dziecko urodzone w takim pięknym, dostatnim i pełnym ideałów domu może się w pełni skupić na nauce/sztuce/sporcie, a nie dopiero przez dwie godziny po robocie, której nie cierpi. Przez 6 godzin dziennie może w całości oddawać się swojej pasji i edukacji, a ostatnim o czym myśli są pieniądze na żarcie i czynsz. Dodatkowo rodzice w takim miejscu najpierw pomagają odnaleźć pasję, a później jeszcze w niej wspierać, a nie pierdolić „a na co ci to / chce ci się? / idze idze idze, siadbyś-se”.
Prawie każda biografia znanej osoby zaczyna się od „syn bogatych kupców / syn kamienicznika gdańskiego / córka znanych wykładowców sorbońskich / wnuczka znanych piwowarów itd. itp…
Też zamierzam zapewnić coś takiego swoim dzieciom, żeby mogły najpierw odszukać, a później w całości oddać się jakiejś pasji by stać się w niej prawdziwymi przechujami i nie martwiąc się w międzyczasie tym, że może zabraknąć na pyszne jedzenie i czynsz w centrum Florencji czy innego Montpellier. Ja taki luzik uzyskałem dopiero na 35 urodziny, a chciałbym, żeby oni mieli go już na 20ste czyli piętnaście lat szybciej niż ja.
20-
Odpowiedz
Budowanie poteżnej i wpływowej rodziny to praca na pokolenia. Ktoś musi zarobić te pierwsze miliony jednakże.
00-
Odpowiedz
Właśnie dzięki budowie potężnej i wpływowej rodziny nikt nie musiał żadnych pierwszych milionów zarabiać bo z pokolenia na pokolenie przekazywana była wiedza i przez długie lata stopniowo powiększany i dywersyfikowany majątek.
00
-
-
Odpowiedz
Ten swiat sie konczy, zalosne ludzkie owce …matriksowi niewolnicy. Wasze „bogactwo” moze stopniec w minuty…
NWO was tez polknie i wypluje !
Tylko swiadomosc reszte uratuje …o do rymu wyszlo.
„miej swiadomosc : przeciez robisz co chcesz”
00
-
-
-
Odpowiedz
Nie ma ludzi dobrych ani złych. Spójrz na stado szympansów. A potem wyobraź sobie te małpy w ludzkich ubraniach. Przywódca stada to kierownik ten co mu liże dupę to pupilek szefa a ta małpa co go iska to sekretarka…. dobrej zabawy 😀
02 -
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%.
10 -
Odpowiedz
Ludzie dzielą się na tych co robią MaSe , oraz na tych którzy nie robią MaSy. Ja polecam każdemu robić Masę.
Trener Bogdan00 -
Odpowiedz
Wszystko to: artykuł + komentarze: pisane nie z Polski. Wynocha Przybłędy.
10-
Odpowiedz
a co to kurwo ? Nie wolno ? Polska diaspora to śmieciu srany w ryj, 20mln Polaków.
01 -
Odpowiedz
Szanowny Panie.
Chciałbym ustosunkować się do Pańskiej wypowiedzi, gdyż dostrzegam w niej pewne nieścisłości (to znaczy, kurwa, brak logiki). W związku z tym, zanim rozpocznę polemikę (to znaczy, powiem ci co o tobie myślę, pajacu) proszę o wyjaśnienie: dlaczego napisał Pan słowo „Przybłędy” dużą literą i dlaczego właśnie tego sformułowania Pan użył – zazwyczaj nie jest ono aż tak pejoratywne.01
-
Naprawde ide do Wojska.
2023-06-20 02:06Cześć. Tu wasz znajomy z chujni, który zna was a wy znacie dla niego. Testo.
Chciałbym wam zakomunikować, że po dwóch dniach od zrobienia testów psychologicznych wbijam do wojska.
Czeka mnie 11 miesięcy jakiegoś tam zapierdolu.
I co???, Chcecie mi powiedzieć, że ja będe zapierdalał przez 11 miesięcy, kopał okopy, czołgał sie z Grotem czy innym polskim gówno karabinkiem na ćwiczeniach, w weekendy będe chodził palić szisze do sklepu z Yerbą, i chodził sobie po Divach za hajs ze służby… Robił ostre cardio na boisku, cisnął na siłowni, rosnął ogromny jak skurwysyn.
…A wy będziecie narzekać na jakieś gówno sytuacje i popierdalać po kołchozach, ćpać, jarać, chlać i walić sobie chujka? Oglądać mecze piłki nożnej? Tankować przepłacone paliwo, odgrzewać sobie hamburgery w mikrofali? (Czy chuj wie co sie tam robi jak sie jest gównem w porównaniu do mnie.)
Przez 11 miesięcy?
…Gościu,
To ile jest warta wasza egzystencja?
Tak sie w sumie zastanawiam co powstrzymuje was od zyskania nieśmiertelności. Ja np. zaraz sobie wezme. Wy macie zamiar tak zdychać? Lol. Jest 2023 a wy debile oglądacie jakieś filmiki na internecie, gracie w gry i sie masturbujecie do pornosów.
Komentarze do "Naprawde ide do Wojska."
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
A ty się napij takiej czarnej kawy parzonej w takim czarnym ekspresie z fioletowym podświetleniem.
01 -
Odpowiedz
To wcale nie Polak co to pisze. Ktoś udaje „cwaniaka”. „Ile jest warta wasza egzystencja?”…. to jest oczywiście pytanie „kogoś” z zagranicy. Prawdopodobnie z za płotu na granicy z BiałoKusia. Obrażanie ….ma swoje Obnażanie. Łatwo Was Frandzolic ŁWF. Synowie, corki półkowników komunistów na Bemowie. Tam
01 -
Odpowiedz
No no , szacun , za moich czasów w woju to dopiero było … Pamiętam nawet fale u nas na jednostce wyjątkowe skurwysyny były . Teraz to wojsko dla mięczaków jest , taki mięczak jak ty sobie nawet poradzi. Tylko się tam przypadkiem nie zastrzel .
11 -
Odpowiedz
Grot: to „gówno karabinek”? osz ty, ty wogóle nie jestes Polak! Dalej nie czytamy…. Zdrajca
00
rowerzyści/tki
2023-06-20 02:05Kolejny dzień utwierdzający mnie w tym, że większość rowerzystów/tek ma niedojebanie mózgowe. Powiem więcej, powinny być egzaminy na kartę rowerową dla wszystkich nie tylko dzieci. Polscy rowerzyści/tki mimo, że posiadają samochody to nie potrafią ogarnąć, że na rowerze obowiązują te same zasady i też się jeździ prawą stroną ścieżki, a nie kuźwa po lewej albo po środku. Na czerwone światła mają wyjebane i wpierdalają się pod samochody, a potem kwik. Stoją tacy lub takie na światłach przy drodze to druga osoba na rowerze im się wpierdala kolarką przed przednie koło jakby kurwa nie mogli gęsiego z kulturką, albo jeszcze gorzej bo jest ścieżka rowerowa pusta a debile oraz debilki nakurwiają po zebrze z ludźmi zamiast użyć tej ścieżki pół metra dalej. W ciul ludzi kasku nie nosi, a to już proszenie się o kłopoty. Jest też niezrozumiała dla mnie reguła wszechświata gdzie stopień obcisłości gatek oraz koszulki rowerowej jest wprost proporcjonalna do zaawansowania niedojebania mózgowego.
Komentarze do "rowerzyści/tki"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ogólnie majaczysz, ale z ostatnim zdaniem muszę się zgodzić.
10 -
Odpowiedz
Najbardziej mnie rozpierdala jak rowerowy pedał w stroju kolarza na podporządkowanej wystawia rękę że chce skręcić i próbuje wymusić pierwszeństwo wtedy udaje że go nie zauważyłem i tylko nieznacznie zwalniam, zatrzymałbym w razie co bez problemu ale jadę dalej głośno trąbiąc. LIczę na to że puści kleksa w te ortalionowe gacie. 😀
30 -
Odpowiedz
Kalesony i obcisła koszulka to obowiązek jeśli chcesz zapierdalać 40 km/h na starówce pomiędzy grupkami ludzi. Luźne ubranie to zbyt duży opór powietrza w tak niepewnych warunkach. Jak na co dzień jesteś księgowym w korpo lub urzędnikiem to chociaż tak sobie po południu dostarczysz adrenaliny, ahhhh, jeszcze dwie godziny w urzędzie marszałkowskim, a już teraz w myślach zakładam moje dobrze dopasowane męskie leginsy, napełniam bidon bezglutenowym koktajlem z drobinkami piri-piri i zapierdalam Floriańską, a później Szewską ze zbyt wysoką prędkością i grymasem na twarzy, ehhh już się rozmarzyłem, a jeszcze do 15:00 trzeba wypić pooowoooli ze dwie kawy, najpierw iść po kubek, potem do ekspresu, potem z powrotem, później zamienić z kimś słówko na korytarzu, ehhh, życie to nie bajka, nie jest letko…..
42 -
Odpowiedz
Większość rowerzystów to zwykłe pojeby. Tyle.
10 -
Odpowiedz
A jak mają jeździć Cebulaki ? Ciepło się zrobiło ,to wyszli ze swoich nor w mrówkowcach i wkurwiają nie tylko ciebie, ale i Pana twojego. Nic nie poradzisz na to, że mają zjebane łby. Żeby to tylko na rowerach tak jeździli, to nie, jeden z drugim swoim gratem na 4 kołach też tak jeżdżą , że Pan twój to się zastanawia , jakim cudem patałach jeden z drugim nie rozjebał się jeszcze na najbliższym drzewie ./ Mesio
20
Oszukujecie się
2023-06-20 02:05Mój wpis to odpowiedź na wpis „Prawdziwe oblicze bogaczy z chujni”. Przykro mi to powiedzieć autorze, ale oszukujesz sam siebie i ja to rozumiem. Też kiedyś tak robiłem, bo mi lżej w życiu było, gdy siedziałem na wykopie i czytałem wpisy programistów, wykrecajacych po kilkadziesiąt k miesięcznie to sobie wielu tam wmawiało, że to mitomania i ściema. Po jakimś czasie postanowiłem zmierzyć się z brutalna prawdą, bo ucieczka nie ma sensu.
Otóż drogi autorze wpisu ludzie mają tyle kasy. I bardzo możliwe, że nawet tutaj jedna, czy dwie osoby mają, a Ty się oszukujesz, żeby było Ci lepiej. Ja się pogodziłem, że jestem jebanym biedakiem, ale prawda jest taka, że ludzie potrafią wyciągać takie pensje, że by ci się w głowie nie mieściło i rzeczywiście gardzą takimi biedakami jak my. Wiadomo, że co któryś tam mitomani, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, jesteśmy w dupie.
Powiem Ci więcej. W tej Polsce to już prawie każdy wyciąga lekko te 10 k i to nie jest wcale żadna imponująca kwota, to ledwie 2 k euro z haczkiem, czyli okolice mediany w Reichu. Nieliczni jak ja nie mają nawet połowy z tego, bo gdzieś na prowincjach jeszcze pracodawcy, żerują na tej nieświadomości i przekonaniu ludzi, którzy za swoje wypizdowo nie wyjechali, że zarabiać 5 k to jak Boga za nogi złapać.
Komentarze do "Oszukujecie się"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Prawie każdy ma 10 k – hehehehehehehehe.
12-
Odpowiedz
Odpowiem Ci że obojętnie mi kto ile ma, sam mam za dużo bo wydaję tylko połowę tego co zarabiam a niczego sobie nie żałuję. Po prostu nie ma już nic czego bym chciał. Jakbym nie kupował a dużo kupuję. Po prostu nie aspiruję do grupy więc niepotrzebne mi atrybuty prestiżu. Wolę jeżdzić 20 letnim volvo jadać w domu i kupować w dyskontach. Nie zapraszają mnie na kolacje do drogich restauracji. Co mnie nie martwi bo nie lubię jeść ładnie ubrany nie używam sztućców i głośno wydalam gazy. Wódkę lubię zwyczajną i nie gustuję w whiskey także w tej błękitnej. Jestem programistą i stać mnie żeby być chamem. Z czego korzystam pełnymi garściami.
30
-
-
Odpowiedz
Już wytrzeźwiałeś?
To przeczytaj coś napisał po pijaku.
Najarałeś się zioła czy nawciągałeś kresek?
Za 10k to ja nawet nie zaczynam rozmowy.
Startuję od 1M.
Zrozumiałeś?13 -
Odpowiedz
Zarobki 10 koła i więcej zarabia 6% ludzie w Polsce. Dodam, że 10 koła brutto to 7147 zł na łapę czyli już jakby słabsze wrażenie, a i tak procent śmieszny. Statystyki wyliczane na firmach, które mają minimum 10 pracowników czyli statystyki pomijają 90% firm w Polsce. Miałem też niedawno dane z Warszawy i dominantą czyli najczęściej występującą pensją w stolicy było 3100 zł netto. Wiadomo, że jest masa przedsiębiorców i dobrze zarabiających samozatrudnionych, ale jakby tak zliczyć wśród wszystkich dorosłych ludzi bez względu na sposób zatrudnienia i wielkość firmy to minimum 10 koła na rękę ma podejrzewam coś pomiędzy 1-2% dorosłych aktywnych zawodowo.
Zarabiam fajnie jako samozatrudniony, nie żalę się i niczego sobie nie wmawiam, ale dobrze twardo stąpać po ziemi i czasem wejść w skórę tych co mają całkowicie przejebane. Nie po to by im współczuć i trenować empatię, ale po to, żeby jeszcze więcej na nich golić ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -_-
21
Prawdziwe oblicze „bogaczy” z chujni
2023-06-19 15:27Od jakiegoś czasu nabieram pewności, że ci tak zwani „ludzie sukcesu” rozpisujący się na forum w rzeczywistym świecie są rasowymi „przegrywami”. Świadczy o tym słownictwo jakim się posługują. Od razu widać że liczą każdy grosz a starają się opisać siebie jako tzw. „Wygrywów”. Moim zdaniem jest to klasyczny trolling nieudaczników z deficytami intelektualnymi którzy w swej posiadłości na R.O.D.O.S naoglądali się „mody na sukces”. Bardzo możliwe że są wśród nich „deptacze puszek” podkradający neta od starej babinki po sąsiedztwie. Na pewno pracownicy zarabiający około 3 tyś na rękę i chcący tu dać upust swym niespełnionym marzeniom.
Komentarze do "Prawdziwe oblicze „bogaczy” z chujni"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Syneczku, trochę pierdolisz od rzeczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś żył w błogiej nieświadomości. Możesz sobie wierzyć, że piszą tu „pracownicy za 3 tyś na rękę”. Chciałbyś, żeby tak było, ale w sumie gówno nas obchodzi twój resentyment.
60 -
Odpowiedz
Aleś nas rozbawił. Aż niektórzy polajkowali. Tak się składa robaku, że mamy właśnie wspólne spotkanie w The Eve w Wawce. Siedzimy w prywatnej loży popalając kubańskie cygara i popijając niebieskiego Johny Walkera. Odnośnie sposobu wysławiania się, to jest to dla roboli i ogólnie niższych klas. My nie zakuwamy przyimków i innych gówien tylko jesteśmy zajęci robieniem kasy. Nie musimy też lizać dupy pracodawcom, więc odwykliśmy od służalczych tonów. Posłuchaj nagrań Pana Obajtka i sprawdź kin jest, to się poznasz na kulturze.
61 -
Odpowiedz
Pewnie że racja . Tak od siebie powiem tylko , że zawsze warto robić MaSe.
13 -
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza ze złamanym kregosłupem . A lekarz jej dał ibuprofen i kazał spierdalać .
33-
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza….a lekarz: tez baba!
21
-
-
Odpowiedz
A jak ty się z tym czujesz że inni ludzie potrafia zarobić >100 tysi mc kiedy ty jebiesz za wpierdol, wyruchanie twojej żony przez szefa i później 2500zł na ręke?
Bo czy Ci się to podoba czy nie sa tu kurwo niemyta milionerzy. Jest ich niemało bo prawie co 200 setny Polak to milioner.
40-
Odpowiedz
To Gramarnazi powinien sprawdzić: ten wpis o 23:02 jest zbyt wulgarny żeby go wydrukować na tym portalu niepozornym. Szanujmy Chujnię. Pozor
01
-
-
Odpowiedz
Milionerzy! Do broni! Jebany biedacki ryj wyskoczył do rozjebania obuchem! Skończcie ruchać jego żonę i brońcie honoru!
60-
Odpowiedz
No chyba chodzi o tych co brali udział w teleturnieju bo prawdziwy milioner nie siedzi na necie i nie pisze duperałów w stylu o niebeskiej whiski i hawańskich cygarach. Trzeba test z pytaniami zrobić dla elyt żeby sprawdzić znajomość tematu. Co do ruchania żony to trzeba się upewnić że jest choć trochę atarkcyjna, ale jak bogacze lubią Helgę z wąsem to nie problem. Biedak też może być na przykład gejem i mieć partnera czy kwalifikuje się on do wyruchania w charakterze żony?
11-
Odpowiedz
Mesiem nie jest i o whisky nie pije. Ale zdziwłbyś się jak wielu używajac aninomowości jebie skurwieli i biedaków. W realu jesteś łatwym celem na pozew i masz sporo do stracenia.
Więc nie myśl że w kiblu nie mogę popisać na chujnii tylko dlatego że mam więcej kasy niż 1000 Polaków zarobi przez całe życie
00
-
-
-
Odpowiedz
Dopiero nabierasz pewności? Prawdziwi bogacze nie siedzą na chujni i nie podbudowują sobie ego wpisami o tym ile mają kasy. Oni rozbijają się jachtami i wciągają koks z ciał nieletnich modelek. Po za tym nawet nie trzeba się wysilać żeby dostrzec że tutejsza elita to kryptobiedaki, wystarczy zwrócić uwagę na to jakimi kwotami i rzeczami się chwalą – 20 000 na miesiąc albo zestaw opon do auta. To nawet kurwa nie stało obok bogactwa.
44-
Odpowiedz
Pierdolisz, rzadko na to mam czas. Za to zapierdalam od rana do wieczora by mieć więcej.
21
-
-
Odpowiedz
Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska:
A: walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
C: kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.00
Kryptowaluty bitkoiny i inne gówna
2023-06-19 01:07Mam kilku kolegów ktorzy niby zarabiaja na kryptowalutach. Jeden z nich sie chwali ze ma 35 000 zeta na koncie, ze tyle zarobił na krypto. No to mu mówię, ze to bardzo fajna suma, i sie go pytam czy to wyda, on mowi ze czeka az bedzie milionerem, japierdole, co za zjeb. Jak te 35tyś moze mu spaść, czemu od razu tego nie wybierze? To pokaźna dość suma. To on mowi ze chce 100 tyś. To ja sie go pytam, czy wybierze ta kase z bankomatu, z jakiego? To on wielkie oczy zrobił. Debile spuszczają sie nad tą wirtualną kasą, ale auta ani chleba za to nie kupi, jedynie premium na pornolach XD ja sie albo nie znam i jestem zbyt glupi, albo oni sa idiotami? Ja odkładam od pyska jak chce odłożyć, czyli nie jem kebabow a i mcdonaldoow, to moje oszedzanie
Komentarze do "Kryptowaluty bitkoiny i inne gówna"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Każdy robi, co mu się podoba. Jego kasa.
02 -
Odpowiedz
Bo jesteś idiotą. Dokształć się zanim kogoś krytykujesz
11 -
Odpowiedz
A dlaczego nie dopytałeś gościa, w jaki sposób wypłaci swoje pieniądze? Ja też nie mam pojęcia o tych kryptowalutach, ale jakbym chciał się dowiedzieć, to zadawałbym kolejne pytania. Nikt nie zna się na wszystkim. Ogólnie, jeśli nie masz o czymś pojęcia, to dlaczego wyzywasz ludzi, którzy mogą się na tym znać od debili? Swoją drogą, ładnie się wyrażasz o „kolegach”. Trochę grzeczniej, sierściuchu!
21-
Odpowiedz
Tu autor. Właśnie o to chodzi ze ten typ sam nie wie czy potrafi to wybrać, nikt nie myśli o tym zeby gotowke wyciągnąć z bankomatu
10 -
Odpowiedz
Oni też się nie znają. W większości słyszeli, że bydzie rosło, taki jeden Piotrek kupił i zarobił i jego sąsiad też i w ogóle to będzie rosło. Tak wyglądają analizy większości, a kapitał na tego typu inwestycje uzyskiwali na inwestowaniu swojego czasu w zbiór szparagów w Holandii. Nazywam tego typu inwestycje, inwestycjami „na zdrowaś Mario”.
20
-
-
Odpowiedz
Dobrze prawisz prolu. Ktypto to śmiecie. Są używane tylko przez spekulantów, handlarzy narkotykami i wszelkiej maści innych przestępców, chcących wyprać lub ukryć brudne pieniądze. Krypto wkrótce zostaną zdelegalizowane a posiadacze ukarani. Jedyny prawdziwy prolski pieniądz do programowalny CBDC. Jest legalny, bezpieczny, transparentny i sprawiedliwy Nie zrobisz nic nieuczciwego przy jego użyciu. Kupisz wyłącznie certyfikowane towary i usługi w rozsądnych, potrzebnych ci ilościach. Ponadto jest inkluzywny i ekologiczny. Z pewnych źródeł wiemy, że to porno, które za kryptowaluty twój kolega kupił, obejmuje czarnoskóre mniejszości homoseksualne. Potraktujemy to jako okoliczność łagodzącą podczas procesu w sprawie używania nielegalnych kryptowalut / Klaus Schwab
21 -
Odpowiedz
Pieniądz robi większy pieniądz.
01-
Odpowiedz
„Tyncomadodanemiećbędzie” (to jedno słowo)
00
-
-
Odpowiedz
Weź pod uwage, ze np. dla mnie 35k na lape to dwie wypłaty (jestem programistą). Tez czekałbym az zrobi sie z tego wieksza kwota.
00-
Odpowiedz
Chyba kurwa juniorska
00
-
-
Odpowiedz
Takie wypociny też można było przeczytać w 2011 r na niektórych forach internetowych, ludzi nie mających pojęcia o cyfrowych walutach porównywali Bitcoina do Amber Gold. Po ile jest dzisiaj Bitcoin każdy wie , także daruj sobie chłopie bo od „pyska” to możesz sobie odjąć ale rozumu sobie nie dodasz.
10 -
Odpowiedz
„ja sie albo nie znam i jestem zbyt glupi, albo oni sa idiotami?”
Ta pierwsza opcja.10 -
Odpowiedz
Grzeczniej szczurze jebany! Koledzy sa bohaterami a Ty śmieciem!
Jak z pół obrotu jebnę w ryj to mogę go rozjebać Ci jak Ci się coś nie podoba. No co? Skaczesz pierdzielcu?
21-
Odpowiedz
Nie ma to jak prowadzić wewnętrzny monolog że się komuś zajebie przed ekranem smartfona. Co za dzban heeheh hehehe XD
30
-
-
Odpowiedz
Kryptowaluty to schemat Ponziego czyli pyramida finansowa. Idź do roboty.
00
Uwielbiam czytać nieudaczników na chujni
2023-06-18 21:28Mój fetysz polega na tym że uwielbiam czytać tutaj o nieudacznikach na chujni jak im się w życiu nie powiodło, jak to zazdroszczą innym lub jak się chujowo urodzili.
Śmieszy mnie to i jednocześnie podnieca mnie ilość gotówki jaka mam w domowym sejfie. Dotykam pieniądze i mi kutas staje od tego.
Także piszcie dalej tutaj swoje wysrywy nieudacznicy, bo podnieca mnie dystans jaki jest między nami, lata świetlne dosłownie. Ja wydaje na parę butów tyle co wy na jedzenie miesięcznie.
Moje opony w samochodzie kosztowały więcej niż cała wasza rodzina zarabia na miesiąc
Ahahah życie jest piękne! Carpe diem
Komentarze do "Uwielbiam czytać nieudaczników na chujni"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mnie też już podnieca stan twojego konta, bo już niedługo wszystko będzie moje.
Podpisano:
Twoj syn.55 -
Odpowiedz
Życie jest piękne dopóki nie dostaniesz nieuleczalnego raka, wtedy nawet twój wypchany złotem i brylantami domowy sejf ci nie pomoże a kutas ci stanie ostatni raz.
Ciesz się chwilą.55-
Odpowiedz
Dokładnie, bo złoto to relikt, nie pieniądz. A brylanty to zwykły węgiel. Węgiel jest nieekologiczny. Jedyny prolski legalny pieniądz to programowalny CBDC. Za złoto i brylanty pójdziesz najwyżej do pierdla. A za CBDC kupisz wszystko, co niezbędne do życia – ekologiczne jedzenie, przepustki na wyjście do miasta, aktualizację paszportu zdrowotnego, subskrybcję na spotkania ze znajomymi, pakiet osobistej emisji CO2 i innych zanieszyszczeń i wiele innych dóbr.
14-
Odpowiedz
Za CBDC kupisz wszystko a tak dokładniej tyle na ile pozwoli Ci władza. Spróbuj podskoczyć władzy to nic nie kupisz.
22
-
-
-
Odpowiedz
Twój fetysz polega na tym że wyrzucasz gnuj z kurników na wsi starym babkom zaco dostajesz parę złoty ,twuj sejf jest pod zgnilą deską w podłodze pomieszczenia socjalnego z gminy ,samochodu nie masz ale znalazłeś opony pod śmietnikiem i będziesz chciał zrobić z nich jakieś siedzisko żebyś nie siedział dupo na cegłach w swym apartamencie ,taki dystans .
05 -
Odpowiedz
Halo tu Klaus. Nie fantazjuj prolu. Zawartość twojego domowego sejfu posłuży ci do wycierania kapska jak tylko zdelagalizujemy gotówkę. Będziesz stać w kolejce po bony i zbierać eko-punkty na hulajnoge. A opony możesz sobie przerobić na kwietnik jak tylko zdelegalizujemy samochody spalinowe. Buty też ci niepotrzebne bo dostaniesz rządowe klapki ala Kubota żeby się lepiej hulajnogi trzymać ma się rozumieć elektrycznej.
Życie jest piękne gdy prole nie depczą zielonej trawki.
24 -
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz mówi, że żona go zdradza, wypija truciznę i umiera. Baba jest spokrewniona z Mesiem, dlatego klinika pokryje koszty niezapowiedzianego przełożenia wizyty.
33 -
Odpowiedz
Marne prowo, ale policzmy. Ja zarabiam 4600, żona 3000, w sumie 7600. Jedna dobra opona kosztuje 2200, cztery to 8800. Zgadza się, opony w samochodzie kosztują więcej. Sęk w tym, że jesteś skończonym debilem, który trzyma pieniądze w skarpecie, żeby się przy nich onanizować. Pieniądz lubi ruch, wie to każdy rozsądny człowiek mając paredziesiąt tysięcy.
05-
Odpowiedz
? Nie rozumiem, 400euro to raczej średnia opona.
Za sportówki 320 bulę w zależności od sezonu 500-700euro (na zimówkach tak bardzo nie szaleje).
Maja ogromne znaczenie przy samochodach >500km.
14-
Odpowiedz
Mhm, i kutas najbardziej ci staje przy oglądaniu faktury za opony. Trzeba było kupić jeszcze droższe, mógłbyś chujem biegi zmieniać.
51-
Odpowiedz
Nie, ale cenie sobie swoje życie i zdrowie. To główny powód dlaczego kupujesz najcięższe możliwie samochody bo fizyki nie oszukasz.
Ponad 2.2 tony vs 1.4 tony to ogromna różnica w energii.
40
-
-
-
-
Odpowiedz
A i tak jesteś prymitywnym głąbem. Masz pieniądz i musisz się dowartosciować?Masz to krzywe nogi jak…
15 -
Odpowiedz
Bilet do Łodzi, dupa w tramwaj i jutro punkt 7:00 pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego z pięcioma stówami w łapie i z CV w zębach, patałachu. Najpierw krótki regulamin współpracy z patałachami, a potem dostaniesz do wyboru trzy stanowiska:
A: walenie do głównego zbiornika i podbijanie karty, że to aromatyczna wanilia
B: kradnięcie krokodyli, obsrywanie kibli, wycieranie glutów o klamki i witanie się po ówczesnym drapaniu się po jajach
C: kucie starego asfaltu kilofem 12 godzin dziennie o kromce suchego chleba z wodą i ładowanie gołymi łapami bez rękawiczek na wywrotkę Stara 244
Kilkadziesiąt lat harówy i uzbierasz na pokój w kamienicy z grzybem na ścianach i pozdzieranym gumolitem, w którym lodówka pełna będzie mielonki, zupek Vifona i fioletowego denaturatu.11-
Odpowiedz
To wszystko fake news: nie ma żadnego ełwuefu w Łodzi ani skuwania asfaltu. Może to w Łucku, ale to inna para kaloszy. Brakuje ci blaszkę i walnij się w czaszke. Denatur Boys
01
-
o jebanych biedakach znajomych
2023-06-18 21:27Siema lubię wkurwiac biedackich znajomych. Na przykład mieliśmy razem jechać na wakacje to zaproponowałem w chuj drogie miejsce we Włoszech nad wybrzeżem. Hotel tam na 5 noclegów zaczynał się od 9tys widziałem jak im mina zrzedla po obejrzeniu cen na booking com hahah
Tak samo znajomy kupił sobie skodę superb oczywiście tdi, on dumny i blady to ja cyk nowego Touarega z silnikiem v6.
Albo zapraszamy czasami się na spotkania towarzyskie to specjalnie ich zaprosiliśmy to restauracji z żoną gdzie wiem ze rachunek za parę wyniesie około 900zl za wieczór.
Haha musielibyście widzieć ich minę jak kelner przyniósł rachunek. Zlitowałem się i zapłaciłem im to. Potem jeszcze zapłaciłem nasz rachunek na 1400zl (głównie cena wina) to znów się patrzyli z wielkimi oczami.
O tym jak opowiadają o swoich dzieciach jak chodzą do szkoły publicznej to nie wspominam. Moja córcia chodzi do prywatnej szkoły z przygotowaniem pod prawo… place 2600zl miesięcznie ale warto.
Z tego co wiem on zarabia około 4.6tys zł na rękę, ona jakoś 3tys. Moja żona zarabia między 20 a 24 tys miesięcznie hahaha o mnie nie wspominam.
Komentarze do "o jebanych biedakach znajomych"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
I tak nigdy nie będziesz taki, jak ja, Pan wszystkich patałachów – Mesio. Zarabiam po kilkanaście baniek miesięcznie i bujam się pod remizą złotym i kuloodpornym Bugatti i co chwilę mam innego patałacha płci przeciwnej na kopulację w mojej willi z basenem.
04 -
Odpowiedz
Burżuje, ludzie bardzo zamożni rzadko utrzymują relacje towarzyskie z pauperami. Nawet jeśli takie osoby łączyła koleżeńska więź w czasach szkolnych, studenckich, to później, rażące dysproporcje majątkowe sprawiają, że kontynuowanie znajomości staje się niemożliwe. Miałem wielu kumpli, którym powiodło się w życiu i doszli do znacznej kasy. Większość z nich położyła na mnie krzyżyk, a z tych kilku, którzy nadal chcieli utrzymywać znajomość, zrezygnowałem sam. Czułem się przy nich niekomfortowo i coraz trudniej było mi z nimi znaleźć wspólny język.
61 -
Odpowiedz
Niestety jesteś zakompleksionym nowobogackim a ciąży na tobie to że byłeś biedackim bachorem. Nawet te kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie nie pomogą ci wejść do elity, bo nie umiesz robić użytku z forsy wciąż mając mentalność biedaka. Skaza biedy ciąży na tobie mocniej jak piętno, jesteś zatem jak erotoman-impotent, co wącha cudze ospermione majty. Musisz zapraszać niedorobków do restauracji porównywać tego gównianego Taurega z skodziną somsiada. Tak tak nosaczu zaparz se tej drogiej kapucziny z ekspresu za 15 tyś i ruszaj skórą pod to jak somsiad pije rozpuszczalną kawusie z biedronki. To twoja jedyna szansa na spełnienie. Nie wiem kogo tu bardziej żal.
P.S. Wyslij córcię na studia do integracyjnego Nigeryjskiego koledżu a będzie ci wdzięczna po wsze czasy. TO tylko kila tysięcy miesięcznie ale jaka frajda. 😀44 -
Odpowiedz
Zawsze możesz robić u Mesia , np. skuwanie asfaltu i płyt chodnikowych kilofem, walenie do głównego zbiornika , jebanie na taśmie , wyprowadzanie krokodyli na spacer.
13 -
Odpowiedz
To nie znajomi. To biedackie szczury co Pana swego po rękach całować powinny!
60 -
Odpowiedz
Hahaha, wieśwagen i pobyt we Włoskim hotelu przez pięć dni za całe dziewięć tysięcy! bogactwo, naprawdę. Jak zaczniesz płacić po dziewięć tysięcy za dobę, wtedy się chwal. Póki co jesteś tak samo biedny jak oni.
34-
Odpowiedz
Fajnie, że masz karty bez limitu i domy w dwunastu krajach więc powinieneś już rozkminić różnicę pomiędzy wydawaniem, a marnowaniem. To jest tak samo popierdolone jak kawa za 30 złotych bo ci frędzelek na górze z pianki zrobi w kształcie serduszka.
13-
Odpowiedz
Jedyną różnicą pomiędzy wydawaniem a marnowaniem jest to ile masz pieniędzy. Kawa za 30zł z frędzelkami i serduszkami jest popierdolona jeśli masz 100zł, jeśli masz 100 000zł to nie jest.
21
-
-

Jesteś zwykłym pijaczkiem cebulaczkuem pospolitusem.
Jesteś wygrywem. Ja w fast-foodach nie kupuję napojów, bo szkoda mi na nie pieniędzy. Wolę kupić je w sklepie.
Ja nie kupuję w fastfoodzie napoju bo ten „dolewkowy” bez limitu jest kurwa tak ohydny, że wolałby pić słynny biały koktajl z zakładów ŁWF u Mesia. Dlatego zawsze śmigam do KFC/Maka/Burgerkinga z własną puszką/buteleczką koli lub soku, różnica jest kurwencjonalna/diametralna.
Seks, wódka i zlewozmywak.. no kurwa, no pewnie że jesteś wygrywem!
Jeżeli dla ciebie żubrowka to dobra wódka to się zajeb
Gorzka żołądkowa z miętą, w pełni się zgadzam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😉
Głupi chuju nierozumny, po co te pytania, wygryw na 100%. Przecież biorąc zlewozmywak z wysypiska i tv ze śmietnika jesteś niedoścignionym arcymistrzem recyklingu i każda zaangażowana pani ekolog z wrażenia powinna… itd. sobie dośpiewaj.
PS. To nie są śmichy-chichy, sam uprawiam taki recykling, tylko że niestety nie znam żadnej zaangażowanej pani ekolog, jest tutaj jakaś?