Zakochałem się w prostytutce

Zakochałem się w prostytutce. Niby to często się zdarza samotnym facetom, jak jedna czy druga dobrze daje na kolejnych płatnych spotkaniach, ale moja chujnia trwa już wiele lat i nie mogę przez to ułożyć sobie życia, bo idealizuję divę i chodzę tylko do niej. Wiem, że podobnie traktuje swoich innych stałych klientów (opisy na garso i esc) i nie jestem u niej na jakiś szczególnych zasadach, ale mi się ujebało w głowie, że przeczekam aż skończy z zawodem (co teoretycznie ma nastąpić niebawem) i wtedy może zdobędę jej serce. Wiem, że stary ze mnie dureń, ale nadzieja umiera ostatnia…

6
6
Pokaż komentarze (19)

Komentarze do "Zakochałem się w prostytutce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś absolutnym durniem który myśli że będzie tym wybrańcem który zdobędzie serce księżniczki dupodajki. Ale wiesz co? Świat i tak jest pojebany więc jeśli widzisz w tym swoją szansę na szczęście to próbuj, może ci się uda. A i jedna taka rada – nigdy nie zwlekaj, nie czekaj na właściwy moment, działaj od razu bo inaczej zawsze się okazuje że później jest już za późno.

    8

    0
    Odpowiedz
    1. Dał mu Pan radę, żeby zeswatał się z oficjalną kurwą, a w międzyczasie otrzymał Pan trzy kciuki w górę. Ma Pan rację, świat jest całkowicie pojebany. Pozdrawiam Pana, ale także plusujących Pana pojebańców. Z wyrazami szacunku, Zygmunt Antydzidzia z domu Nunczako

      7

      2
      Odpowiedz
      1. Świat pojebany??? Tylko nie TY….. Skurwysynu: zasługujesz tylko na kopa w duppę. Twoje „pozdrowienia” wsadź se z powrotem w dupe i ….spierdalaj z tego portalu. Pan CHUJNI.DUPA

        0

        1
        Odpowiedz
    2. Szukałam miłości przez internet…. znalazłam. Gość mieszka w Peru, płaci za bilet; fajno, to Ameryka! Pojechałam….myślac, że znalazłam księcia z bajki: z pałacem i złotym koniem…A tu! niespodzianka… facet jest tak chory, że przelewają mu krew co tydzień! nawet nie ma chuja, nie ma mowy o dzieciach!
      Ale było już za późno, trzeba chodzić po górach i wertepach 4 godziny do sklepu i do pracy. Weźcie to pod uwage, polskie dziewczyny. Czasem nie Murzyna ani Bangladeszu!!!! Jest tyle Białych i Polaków. No gdzie rozum?

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Czy nie przeszkadza Tobie, że wybranka Twojego serca jest „lekko przechodzona” tzn. ma duży przebieg a ujmując to bardziej dosadnie jest rozjebana tam na dole i posiada muzykalne usta od ciągłego grania na flecie co się w ręku gniecie?

    9

    0
    Odpowiedz
    1. Racjonalnemu umysłowi przeszkadza, ale sercu nie i tu jest chujnia 🙁

      3

      1
      Odpowiedz
      1. A! to jest racja! kurrwa, i tu jest chujnia!

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Łatwo się zakochać w pięknej tancerce (prostytutce). Wysoka, zgrabna,modnie uczesana, zna rożne masaze. Niestety wcale nie mysli o zwiazaniu sie z jenym facetem. Będzie dalej prowadzić swój zawod masażo-prostytutki, ale pod ochrona jakiegos sex-schopu, albo prywatnego klubu z burdelmamą. Nawet nie alfonsa. Jak jej zaproponujesz miłość „dozgonna” i tysiąc złoty miesiecznie na życie; w jego domu; to ona to wyśmieje! Od takich 7 – 10 Chujów jak ty może mieć 10 tysiecy dziennie.Dostaniesz kopa w dupe na pożegnianie i zaproszenie ponowne. GIT

      2

      0
      Odpowiedz
  4. Diva dziwa whats the difference

    1

    0
    Odpowiedz
      1. Faktura …. za co? Za przepychanie rury koleżance ze szkoły? Ja to robiłem bezpłatnie koleżankom ze szkoły…; hydraulik praktykujacy.

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Najgorzej jest jak jakiś troll wpisze coś dla beki a inni próbuja odpowiedzieć na to całkiem poważnie. Mam nadzieję, że Twój wpis jest autentyczny. Ciekawie tu radzą Ci niektórzy Chujowicze. Ja napiszę tak: przy Twoim zaburzeniu zakochanie się w prostytutce może się zdarzyć, ale jeśli brakuje Ci piątej klepki, szacunku do siebie czy kilku kropel oleju we łbie i nic nie pomaga to zwizualizuj sobie jej….szyjkę macicy po latach regularnego torpedowania. Ginekolodzy badający prostytutki często pozwalają zaglądać do ich jaskiń rozkoszy gdyż widok szyjki macicy u nich nadaje się na temat pracy dyplomowej, powieści science fiction i opowiadan Stephena Kinga…razem wziętych. Przemyśl to sobie.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. Wpis mój jest autentyczny i nie dla beki, a dlatego na Chujni, że wiedziałem, że dostanę słowny wpierdol, po którym liczę, że się ogarnę z tej patologii.
      Pozdrawiam

      1

      0
      Odpowiedz
      1. dobrze się rżnie ta suka?

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Nawet bardzo dobrze

          0

          1
          Odpowiedz
        2. Bram-ba-ram-bam-bam.
          Tak

          0

          0
          Odpowiedz
    2. Jja! ja pierdole regularnie raz w tygodniu, prostytutki z ulicy w moim samochodzie. W tym roku zaliczyłem już 43. Znam różne miejsca gdzie stoją kurwy, albo prywatne burdele. To jest życie chuja co lubi pierdolić. Potem..wspomnienia, ale…milość nie lubi liczyć. Raz miałem kurwę męską, ale za 5 razy drożej: to było super! Oczywiście: w dupę, ale z cyckami…”ale jesteś piękna!!” . Transwerstins… to jest cudowne…Czuję się jak Alexander Macedonski…… ale to inna historia. Nie dlawas

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Chłopie ożeń się ze starym autosanem z pks, na jeden chuy wyjdzie a przebieg podobny!

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Prawdopodobnie nie tylko ty jesteś w niej zakochany. Może być ich wielu, a ona z każdym z nich postępuje dokładnie tak jak z Tobą. Na jakiej podstawie sądzisz, że czymś się wyróżniasz i wybrałaby akurat Ciebie? I przede wszystkim: dlaczego taka kobieta pociąga Cię emocjonalnie? Fizycznie – rozumiem, t w końcu prostytutka. Ale zakochiwać się? Właśnie dlatego jesteś przegrywem. I właśnie dlatego z Tobą nie będzie (tak samo jak nie będzie z pozostałymi klientami, którzy się w niej zakochali).

    0

    0
    Odpowiedz

Letnia Chujnia

Kurwa zaczęło się pierdolone lato. Jebany żar napierdala aż się woda w sraczu gotuje. I pewnie będzie jebał aż do października. Najbardziej jebana pora roku i do tego kurwa najdłuższa. Zimy od ponad dwudziestu lat praktycznie nie ma, wiosna krótka i tylko jebany żar napierdala przez osiem miesięcy w roku kurwa jebana!!!

12
8
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Letnia Chujnia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Spierdalaj! Wystarczająco długi czas był kurewski ziąb, od połowy września zeszłego roku do prawie 20 maja tego roku musiałem włączać ogrzewanie w domu.

    7

    2
    Odpowiedz
    1. taaa jak się chuj rozmarzył, przecież wiem, że nie masz domu.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Ma dom , karton z prawej i z lewej i na górze – poważnie widziałem , a ja nie kłamię

        1

        0
        Odpowiedz
  3. Najdłuższa to jest pora roku o nazwie piździ która trwa od października do końca kwietnia, a bywa, że do połowy maja. Jedzie się w majówke na mazury a tu kurwa szron o świcie. Lato jest najlepszą z pór tylko te fale upałów przejebane. Albo ponad 30 stopni albo 18, nic pomiędzy.

    3

    0
    Odpowiedz
  4. Gdybyś popierdalał Starem 244 z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego bez klimatyzacji i wspomagania kierownicy oraz skuwał asfalt kilofem w lipcowe południe tak, jak ja, to byś szybko przestał marudzić na upały i lato.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. A ty jakbyś robił MaSe , zgodnie z moimi wytycznymi, to byś nie pierdolił na chujni

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Ja pierdole stary kup sobie klimę multisplit. Ja tak zrobiłem, klima 8kW, zapłaciłem 15 tys i mam w 3 pokojach Osobne urządzenia.
    Powiedz mi jaki problem? Nie szkoda Ci czasu na te wysrywy?
    Ja włączam klimę na cały dzień i mogę w spokoju pracować. Co Ty kurwa na budowie jebiesz czy co?

    2

    0
    Odpowiedz
  6. Zgadzam się

    0

    0
    Odpowiedz

Czy wy pizdy nie macie rozumu?

Jak kurwa można iść na balet z obcymi typami, jeszcze ciapakami imigranckimi na dodatek będąc w związku z facetem. Czy was popierdoliło idiotki? Oczywiście lewackie popłuczyny inteligencji pierdolą, że nie można obwiniać ofiary. Ale kurwa, jeśli ja nie zamknę drzwi na klucz, wyjadę na miesiąc na wakacje i mnie okradną, to co wtedy? Według lewackiej logiki osoby, do których należą skradzione rzeczy – koledzy, rodzice, partnerka, ktokolwiek – nie mogą mieć do mnie pretensji – winny jest złodziej nie ja, no kurwa mać! Ja, dorosły chłop miałbym obawy chlać z obcymi typami, chuj wie jak kto się zachowuje po alkoholu i co komu odwali. Ale nie kurwa, księżniczka z polski, cały tinder chce ją przeruchać to ego urosło do rozmiaru Jowisza i teraz jest niezniszczalna. Oprócz podobnej gwiazdy z Egiptu rok temu czy dwa, są podobne sprawy, mniej głośnie jak np. z Niemiec. Powinno wejść nowe prawo. Chcesz poskakać po ciapatym kutasie? Albo może lubisz recydywistów, lubicie to nie? Dobrze, ale wchodząc w związek małżeński z więźniem, ciapakiem i innym niebzpiecznie społecznie typem podpisujesz umowę, że jak będzie cie prał po mordzie albo zabierze dziecko do Pakistanu to nasze władze nie kiwną palcem – załatwiasz to wszystko prywatnie, nie kurwa z moich podatków.

29
4
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Czy wy pizdy nie macie rozumu?"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pytanie dlaczego cała Polska żyje sprawą śmierci jakiegoś kurwiska które zdradziło swojego faceta?

    8

    3
    Odpowiedz
    1. Oprócz tego co napisałeś jeszcze w wielu źródłach próbuje się obarczyć winą konkubenta wspomnianego kurwiska. Mówiąc po amerykańsku: bymby-lyby-bul.

      2

      2
      Odpowiedz
    2. Bo ludzie są pojebani z natury , nie wiedziałeś ja pierdole

      1

      1
      Odpowiedz
      1. *ja pierdolę

        Grammarnazi

        1

        0
        Odpowiedz
  3. To jebane kurwy. Brytyjki już sa mniej rozwiazłe niż puszczalskie szmaty z Polski. Z całego świata przylatuja na DARMOWE ruchanie do Polski.

    Kurwy zrobiły nam z Polski jeden wielki burdel.

    Koniec z ich prawami. Powinno się zawiesić. Od teraz mogę iść i rżnać za free jedna z druga bo tak. Chce to maja mi loda zrobić.

    5

    4
    Odpowiedz
    1. Przemek, nie żadne za darmo bo jednak w byle jakiej spelunie w piwnicy dowolnego miasta wojewódzkiego trzeba zapłacić za Long Island z lodem w przedziale 40 – 50 złotych więc żadne tam kurwa za darmo… -_-

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Co Ty myślisz że one z ulic nie sa podrywane? Oczywiście że kurwy sa!

        Tylko dla Polaków niby sa niedostępne i bez Long Island nie zamoczysz.

        To zrób myk, zaproś do siebie i sam zrób Long Island z wódki, cytryny i jakiegoś soku z biedry.

        Świnia będzie zachwycona

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Niedostępność zauważyłem jedynie u mniej urodziwych dziewczyn. To chyba przez kompleksy automatycznie następuje wroga i często agresywna reakcja, a +7 sobie jeszcze nie przypominam, żebym się źle poczuł przy spontanicznym nawiązaniu znajomości. Przetestuj na sobie i nie zganiaj na to, że nie jesteś Anglikiem czy innym Habibi tylko atakuj w terenie. Jak przećwiczysz kilkadziesiąt, a najlepiej kilkaset razy to później masz już taki kurwa luzik, że śmiejesz się samo do siebie i patrzysz jak pięknie się rumieni, a przed chwilą była taką pewną siebie samodzielną Julką albo inną biznes łumen z Kościerzyny czy innych Suwałk hahaha —_—

          2

          0
          Odpowiedz
          1. Pamietaj, kolego: nie ma pizdy ze złota: to poznańska przestroga.

            1

            0
            Odpowiedz
          2. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, a to krakowska przestroga

            0

            0
            Odpowiedz
  4. Pierdolone feministyczne celebrytki mają w tym swój udział. Na granicy strażnicy dwoją się i troją, żeby nie wpuścić pierdolonej hołoty (a strzelać nie mogą!), a pojedzie kurwa jedna z drugą, żeby zupy im dać, bo biedactwa przemarzły. Potem się chuj zajebany przyzwyczai i dobiera się do Polek. Jednej się spodoba, inną spróbuje zgwałcić, a jak się uda, to kto winny? Państwo kurwa. Policja nie ma co robić, tylko łazić po klubach i sprawdzać, czy Ahmed nie okaże się złym chłopcem. Polacy przecież nudni, a Polki chcą atrakcji. Żebyś tylko nie żałowała, kurwo jedną z drugą.

    9

    2
    Odpowiedz
    1. Czy na granicy/strażnicy można kupić i zaadoptować dziewczyne/niewolnice?
      Jaka jest cena za czternastkę? Dla porównania na bazarze w Sudanie „suka”jest handel legalny w soboty na kobiety; cena się waha od 2 do 4 wielbłady za 1 kobiete zdrową. Oczywiście muezin pokazuje jej zęby zdrowe, włosy, nienaruszoną blonkę dziewiczą. Okazyjnie mozna utargowac za jedną kozę plus barana merynosa, ale dziewczynka może mieć ukryte choroby: trędowata zezowtata, bezzebna, koslawa, lysa, gluchoniema, syfilityczna, itp. Transakcja jest zawierana wedlug prawa Szariatu.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Nic na to nie poradzisz, nawet jak zamkniesz je w piwnicy to będą dawać dupy szczurom. Ot kurwa włącza się alkohol i zew ruchanka, wyłącza myślenie i do gry wchodzi dobór naturalny. Ale nie ma tego złego, zawsze przynajmniej jakiś ciapak sobie porucha, a jak idiotkę zajebie to jeszcze portfel i telefon zgarnie.

    3

    5
    Odpowiedz
  6. No właśnie kurwa o to chodzi.

    1

    1
    Odpowiedz
  7. Dobra zamknij ryja fiucie. Co mnie twe wysrywy obchodzą. Napisz coś o pieniadzach

    2

    3
    Odpowiedz
    1. Ja napiszę: Talar całym światem rządzi, talar, za ten talar w ogień skaczą ludzie młodzi, talar!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Mam trochę pieniędzy zakopałem niedaleko twojego domu.

      1

      0
      Odpowiedz
  8. Dla mnie to zwykła szmata i nic więcej. Sama sobie zasłużyła swoją głupotą.

    1

    1
    Odpowiedz
  9. No, właśnie… myślą tępe dzidy tylko o kiełbasie albo kaszance, a potem jest: ratunku, ło jezu, jezu, jezu, łola boga, bo copka. Ludzie ratunku… Czytałem kiedyś wynurzenia takiego kurwiska, a ta jebana pisze tak: „… i okazało się, że on nie był żadnym Włochem, tylko gdzieś z Bliskiego Wschodu, a na dodatek czymś mnie zaraził.”. Druga akcja: czytam komentarze pod artykułem na WP, w którym koleś pisze tak: '… mieszkam parę lat w Szwecji i jak widzi się na ulicy białą z asfaltem, to na 99% polka.” Co jest z tymi banami nie tak, że tak bardzo pragną być ruchane przez ciapatych albo asfaltów.?

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Niemożliwe! Naprawdę widziałeś jak oni jedzą asfalt? Weź niepierdol

      0

      0
      Odpowiedz

Alarm u Fiutina! Podobno tajne spotkanie na kremlu

Z ostatniej chwili!

Fiutin zwołał narade kwadratowego stołu na kremlu!

Nie było miejsca więc nie usiadł (nikt go nie zauwazył, tego jebanego karła który ma 1.6m w klapkach niedźwiedzia). Dopiero później siedzac w kacie wyjawił ten skurczysyn co się wydarzyło.

Leżac w swoim dziecinnym łóżeczku się zlęlkł hałasu zza okna i się zesrał. Całe łóżeczko zasrane, od sufitu po kurwa komin.

Okazało się wystraszył się krakania kruków. Nie wiedział co to było i po prostu się zesrał.

Jak na władce rasiji przystało.

Dostał wpierdol od sprzataczy z kaukazu i kazali mu to posprzatać. Teraz skurwiel to czyści szczoteczka do zębów. Zębów on co prawda od dawna nie ma, bo mu wstawili dla oszczędności małe kawałki patyków.

5
6
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Alarm u Fiutina! Podobno tajne spotkanie na kremlu"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pojebalo ci się, mówisz o zełeńskim

    2

    0
    Odpowiedz
    1. On zajęty piłowaniem bezbronnych dzieci na Wołyniu. Pamietamy do kurwy nędzy!

      3

      0
      Odpowiedz
  3. Putin jest spoko

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Putin jest spoko dla swojego kraju, a chujem dla innych. Czyli Putin jest jakby jednym z ostatnich normalnych, perspektywicznie patrzących dowódców.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. To po co tam jadą grupy muzyczne Vranglera? Jakiś konciert będą Putinowi grać pod oknami?

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Jadą naprawdę czy jadą w telewizji? Może chcą mu zrobić to co Niemen pod papugami, „szułap-szułap”? -_-

          1

          0
          Odpowiedz

Teoria

Mam taką teorie, że każdy jest inteligentny ale nie każdy jest kompetentny na tyle żeby użyć inteligencji. Innymi słowy tolerancja dla debili, ale zyskuje się wiare w ludzi, oraz pozytywne nastawienie jeśli uwierzysz.

Takie myślenie jest lepsze niż „Wszyscy to kurwy i kurwy” ?
To nie ma plusów, ale to prawda.

Lepiej żyć w prawdzie jak Joker czy jak ten debil Batman z rozterkami psychicznymi ?

4
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Teoria"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Właśnie wypiłem dwa piwa i w chuj nie rozumiem co tam majaczysz, syneczku. Ale jedno wiem: mówi się o różnych rodzajach inteligencji, jest inteligencja społeczna, matematyczna, środowiskowa czy jakoś tak, i kupa innych. Dopóki nie uściślisz o co Ci chodzi, dopóki nie sprecyzujesz co to znaczy „być kompetentnym” albo „tolerancja dla debili” to ja pierdzę ogólnie na Twój wysryw.
    Popraw się proszę, wtedy pogadamy.

    PS. Ktoś wymyślił tzw. „iloraz inteligencji” uzupełniając wspaniałomyślnie o testy do samodzielnego (lub nie) zmierzenia owego IQ. Plus popieprzona teoria dotycząca interpretowania wyników pomiaru. Teraz zauważcie, niejaka Doda chwali się wynikami testu, mensa srensa, no ja pierdole buhahahhaa.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Teoria twa jest chujowa i nie prawdziwa. Nie ma żadnych faktów naukowych które by to poparły. Wiemy że sa czynniki fizyczne w mózgu które potwierdzaja wyższy iloraz inteligencji.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. To masz chujową teorię patałachu. Lecz z twoją ineligencją możesz walić do głównego zbiornika w naszym zakładzie. / Mesio

    0

    1
    Odpowiedz

Siema tu Testo. Odcinek specjalny.

W 1999 roku korporacja BLACK ROCK, we współpracy z grupą Bilderberg, stworzyła holding ALTRIA który zarządza polską gospodarką, polityką, partiami politycznymi, politykami, sądami, oraz biznesem. To stamtąd wychodzą wytyczne co ma się dziać w „Państwie Polskim”.

Zadaniem polskich polityków opłacanych przez holding ALTRIA , było i jest osłabienie naszej gospodarki, wyprzedaż polskiego kapitału, polskich złóż oraz dokonanie głębokich podziałów społecznych.

(A widzisz żeby sie cokolwiek innego w polsce działo?)

BlackRock mają coś w assetach
20,000,000,000,000 USD
Dla porównania Net Worth Muska.
234,000,000,000

Tyle kasy to wystarczająco.

Żeby każdy z polaków był jebanym idiotą, żeby nie wiedział że jest, oraz żeby nie dało mu sie tego udowodnić.

Tyle kasy to wystarczająco
Żeby rządy karały obywateli za niewstrzykiwanie trucizny do krwiobiegu.

Nawet śmieszniej ci to powiem. Jeżeli w przyszłości wpierdolisz te preparaty do AI, to ono ci powie, że to nie są szczepionki tylko laboratoryjny random + Masz uszkodzenie mózgu.

Ogólnie tyle kasy (20 Jebanych trylionów)

To wystarczająco żeby ludzie z dysmorfią walili blokery hormonów w żyłe, zmieniali płcie (Obcinając chuja, lub na odwrót, dorabiając lub obrzezając cycki) i żeby paradowali ubrani jak kurwa grzech pierworodny po ulicach.

Byłeś kiedyś w Zoo za ileś dych pooglądać zwierzęta w klatce?

To te typy za 20 trylionów oglądają sobie takie Zoo, szczególnie ich to bawi w tym miesiącu.

20 Trylionów to było wystarczająco żebym rozbił 3 samochody. Bo niby o co sie martwiłem zanim je rozjebałem?
…Cokolwiek to było, miało nazwe. Ale teraz już wiem, że cokolwiek złego sie odjebało, to tylko dlatego, że kurwy mające masywną kase kontrolują umysły.

Ogólnie 20 trylionów to wystarczająco żebyś myślał, że kosmos istnieje a gadoludzie nie. Nie no żartuje. Ale kumasz.

Wejdź na twitter James O’Keefe i odpal filmik Blackrock exposed.
Rekruter BlackRock największej korporacji na świecie sprzedaje sie z tego jak kontrolują świat, przekupują polityków itd.

Z Google sie o tym nie dowiesz. BlackRock ma google… I.. ehh. Wszystko. Lol, słabo.
Korporacja rządzi światem a nikt nie zauważył nawet.

Nic dziwnego. 20 Trylionów to wystarczająco żeby nikt nie zauważył.

@Admin ty też to obczaj.

5
4
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Siema tu Testo. Odcinek specjalny."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pawełku, jestem pewien, że „TESTO” oznacza „Tutaj Ewidentnie Spiskowa Teoria Odjebała”.
    Czyli chuj cie wie, co tam ćpałeś czy wąchałeś, ale wpływ owej chemii na mózg widać jak na dłoni. Tak, że ten… taka to niby kontrola umysłu, tania chemiczna i na własne życzenie. A spierdalaj pan w podskokach.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Nic nie ćpałem kurwy zrobiłem w dzisiejszym dniu więcej aktywności fizycznych niż wy w tym roku czyli powyzej 171, tyle ile dni już minęło od początku roku, bo codziennie walicie konia!
      -Testo

      2

      0
      Odpowiedz
  3. Gdyby tak było naprawdę nie było by grawitacji ,liście z drzew leciały by w odwrotna stronę , nastąpił by chaos ,bo niepotrzebne były by grabie , a jak wiesz każde grabie grabją do siebie ,więc jak to się ma do gałęzi drzew ? kumasz bazę ? Czy ogon szczura ciągnol by się po gruncie , ale po czyim ,i jak ogrodzić by niewlazł ,bo słońce wtedy święci z poza chmur , albo z poza gór i rzek wyglądały by skumbrie takie płaszczki ,płaszcze były by zadlugie ale za to zaciasne czy miały by pagony ? Brakowało by ładu ,ale czy tak by było ,czy tak jest ?

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Sam jesteś kurwa, specjalny. Tak się tylko zastanawiam: O czym zaczniesz pisać, jeśli nikt nie będzie chciał Cię czytać? O wkręcaniu śrub najmniejszym palcem u nogi, czy może o noszeniu siatek z zakupami na chuju w ulewny deszcz? Mimo wszystko pozdrawiam.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. akurat wkręcanie śrubek mnie zainteresowało. Murem za TESTO!

      1

      0
      Odpowiedz
  5. No i fajnie jest, fajniusio. Po koleżeńsku.

    0

    0
    Odpowiedz

Człowieczy los

Wszyscy wyszliśmy z dziury (z wyjątkiem urodzonych przez cesarkę) i wszyscy wrócimy do dziury (z nielicznymi wyjątkami) tyle że większej i 2 metry pod ziemią.
Szkoda czasu na pierdolenie bo życie jest krótkie.

10
3
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Człowieczy los"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tu Klaus Schwab. wy – prole – wrócicie do dziury. Dla nas, elit, powstają już technologie pozwalające na nieśmiertelność. Troszkę to jednak będzie kosztować i przez całe życie nie oszczędzisz nawet 1% zielonych kredytów, by sobie na to pozwolić. Choćbyś został mistrzem zielonej ascesy.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. My ludzie was kurwo pozabijamy, bedzie rozlew krwi, nie wyjdziecie z tego bez szwanku. A nieśmiertelność nie istnieje, i cale szczęście

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Masz kurwa szczęście że jesteś Schwab a nie Schab, tak to prole cię tylko powieszą, inaczej by cię zjedli.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Ty, Klaus Schwab – weź pięć stów do łapy, CV w teczkę, popierdalaj pociągiem do Łodzi i staw się pod bramę ŁWF na stanowisko skuwania asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba z wodą.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Dlatego zamiast pierdolić na chujni , dymaj na śiłkę , robić MaSe.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Bogdan, pisze się „masę” a nie „MaSe”. Nie bądź tłuk. Z przecinkami też masz problemiki.
      Grammarnazi

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Myślisz , że nie wiem 🙂 a nie pomyślałeś , że robię to celowo, mistrzu ?

        0

        1
        Odpowiedz

Jebana alergia

Jestem niestety alergikiem i teraz szczególnie latem alergia występuje u mnie ze zdwojoną siłą. Wystarczy, że koszę trawę i co chwila kicham i kończy się to obfitym katarem przez kilka godzin. Biorę lek Claritine, ale za dużo to nie pomaga. Kuźwa, mogłoby przez kilka dni w tygodniu solidnie popadać, bo jest strasznie sucho.

6
3
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Jebana alergia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Współczuję. I też jestem za deszczem

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Bergen, dawna stolica Norwegii, uważana za najbardziej deszczowe miasto w całej Europie, wciąż bije kolejne rekordy w mokrym rankingu. Początek lata okazał się tam najbardziej wilgotny przynajmniej od 157 lat.

    Średnia płaca w Norwegii według danych za 2022 roku wyniosła 53 150 NOK czyli w granicach 25 500 złotych miesięcznie.

    Tam będziesz miał mokrutko i w trzy lata zarobisz na m3 w Warszawie. Jak się już po powrocie do kraju rozpierdolisz w białym szlafroku, bordowym kapeluszu na tarasie z lampką Martini i widokiem na Łazienki Królewskie to w 15 minut zapomnisz, że dokuczały Ci kurwa kiedyś jakiekolwiek alergie.

    santé! 😉

    1

    0
    Odpowiedz
  4. A ja ci nie współczuje i weź się nie mazgaj z powodu alergii na trawę i kichania. Jeżeli jesteś prawdziwym mężczyznom to rób MaSe.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Claritine? Zamiast tuczyć koncerny farmaceutyczne pomyśl o sobie. Alergię najlepiej zwalczy stałe dawkowanie alergenu w ilościach nie powodujących reakcji anafilaktycznej. Podobnie działa tzw. „odczulanie”. Po prostu koś trawę częściej, a profilaktycznie przytulaj się do psa czy kota, daj się użądlić pszczołom, żryj orzeszki. Trochę to niestety potrwa, trochę pocierpisz, nie ma to tamto. Organizm musi mieć czas, żeby wrócić na właściwe ścieżki. No chyba, że chcesz mieć efekty już, teraz, natentychmiast, jak jakiś prymitywny homo sapiens… to wtedy żryj Claritine i módl się do boga, możesz nawet na tacę dać, powodzenia.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Na alergię dobre są odchody jeża , zbierane o północy przy pełni księżyca. Nie bądź mięczak tylko wbijaj na siłownię , tam z cienia faceta możesz zrobić konkretną i solidną MaSe.
    Trener Bogdan

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Bogdan kiedyś stanął na brzegiem, szukał Jeża z solidnym odchodem

      0

      0
      Odpowiedz

Dlaczego dalej jebie jakby ktoś palił gume i plastyk od rana do wieczora

Ile można ? Jest ciepło? Jest. To po kiego grzyba palą gumami, śmieciami, plastykami i chuj wie czym jeszcze?

Może czas siłowo eksmitować trucicieli i skurwieli którzy palą chuj wie czym.

Powinni odpowiadać za próbę morderstwa i tak powinni być traktowani.

Za durny biedacki wszarz i wypierdolić z tych ich klepisk i chuj wiec na jakim gównie siedzą w tych domko-klitkach.

12
4
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Dlaczego dalej jebie jakby ktoś palił gume i plastyk od rana do wieczora"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Toba kurwo palić lepiej

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Ojoj dzidzia płacze bo ktoś czuje czym kurwo w dupę jebana palisz. Ryj bym ci rozjebał to byś się nauczył nie truć innych. Ew. bym Ci kurwo spaliny puścił w sypialnie złamasie jebany.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Surowce spuście z ceny, tak jak bylo, tona węgla za 600zeta, a nie 3500 zeta za tone, was popierdokiło, pretensje do siebie ze ludzie palą gównami. Ceny w dół dawac, i to juz!

        0

        0
        Odpowiedz
        1. To kurwo nie głosuj na pis ty śmieciu. Chuj mnie obchodzi czy ciebie stać. Trucie ludzi to przestępstwo. Zaraz kupuje zestaw kamer w podczerwienii i montuje na dach domu.

          Rozjebię w sadzie kosztami pierwsza kurwę która dziś będzie palić śmieciami.

          Dość kurwa, jeszcze jesteś taka bezszczelna kurwa, ale mnie wkurwiłeś. Puszczę śmiecia w skarpetach za to trucie.

          Miej durny chuju zimno a nie truć ludzi będziesz miernoto zła. Jebany śmieciu.

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Żydom powiedz to samo z trują, bo ci to robia wszystko, to cie o antychuityzm oskrżą XD

            1

            0
            Odpowiedz
          2. Ale że jak Tusk wygra to będzie węgiel za 600 powiadasz ?

            0

            0
            Odpowiedz
  3. Plastik, kurwa, nie żaden plastyk. Spalisz plastyka, to będzie śmierdziało palonym mięchem i resztkami farbek spod paznokci tego plastyka.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Sprawdź biedaku w pwn chuju jebany.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Nie wyzywaj innych od chujów bo to mój patent chuju.

        1

        0
        Odpowiedz

Praca.

Boje iść do pracy. Nie jestem nierobem. Mam 29 lat. Od 18 stki sam się utrzymuje. Problem w tym że średnio od jakiś 5 lat utrzymuje pracę parę miesięcy i L4 albo w ogóle psychiatryk z załamaniem nerwowym. Najciekawsze jest to że na początku w każdej pracy idzie mi super. Ja jestem z niej zadowolony a pracodawcy ze mnie. Po pewnym czasie coś mi się przestawia w głowie i po ośmiu godzinach czuję się jakbym siedział w tej pracy od tygodnia non stop. Zegar w pracy stoi w miejscu i przyspiesza gdy z niej wychodzę. Przez pierwszy miesiąc po pracy ćwiczę na siłce a potem przedzieram się po krzakach nad rzeką (jestem wedkarzem) i rano ide z uśmiechem do roboty ani trochę nie zmęczony. Teraz pracuje już ponad dwa miechy w jednej firmie i nawet ogolić mi się nie chce gdy z niej wracam. Jestem psychicznie wycieńczonym staruszkiem. Masakra.

11
5
Pokaż komentarze (15)

Komentarze do "Praca."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Sam się utrzymujesz tzn. mieszkasz u mamusi i kupujesz sobie sam parówki i jogurt, które trzymasz w jej lodówce czy w wieku 18 lat wyprowadziłeś się od rodziców? Pytam bo zaobserwowałem wśród znajomych ogromną liczbę ludzi, którzy idą na swoje poprzez remont piętra w domu rodzinnym. Nazywam takie zjawisko – „usamodzielnienie bezobjawowe”.

    12

    0
    Odpowiedz
    1. Chooja Ci ściska z zazdrości o to piętro?

      3

      3
      Odpowiedz
    2. Nie kurwa, mając coś gotowego i bez placenia haraczy, zeby cos odpicować. Specjalnie bede bral kredyt i płacił haracze obcym, bo sobie pojeby twojego pokroju tak wymyslili, co? Nie bede sie żyłować jak moge mieć coś szybszego i latwiejszego do zrobienia.

      2

      3
      Odpowiedz
      1. Jesteś nieudacznikiem i śmieciem, do faceta Ci daleko.

        Normalnym jest budowa swojego domu, a nie pierdzenie dorosłym gdzie srałeś jako małe dziecie.

        3

        2
        Odpowiedz
        1. Przez tysiące lat członkowie rodzin mieszkali wspólnie albo bardzo blisko, zajmując się swoimi ojcowiznami z pokolenia na pokolenie. Rodzina trzymała się razem i to było kurwa normalne. To współczesne poniżanie innych bo nie chcą uciekać od swoich bliskich jest chore, a zyskuje na tym tylko banda chciwych deweloperów, psychiatrów sprzedających pigułki na samotność i wszelkiej maści ścierwo któremu zależy najbardziej na tym żeby człowiek był nieszczęśliwy i samotny, byle zarobić więcej kasy. Już lepiej być nieudacznikiem i śmieciem.

          6

          2
          Odpowiedz
        2. Oczywiście budowa domu w najlepszym wypadku na kredyt.
          Pracujesz w banku, lichwiarska gnido pazerna?

          2

          1
          Odpowiedz
      2. „Nie bede sie żyłować jak moge mieć coś szybszego i latwiejszego do zrobienia”

        To jest kurwa jedno zdanie, które podsumowuje 95% ludzi urodzonych w latach 80 tych. Zygmunt Antydzidzia z domu Nunczako

        1

        0
        Odpowiedz
  3. Piotrek, obudź się! Zesrałeś i obrzygałeś się! Całe łóżko w gównie, nawet w ryju masz. Jak puściłeś to jebło na pół pokoju i dostałeś rykoszetem.

    Jesteś leń i tyle. Śmierdzacy, zasrany, obrzygany leń.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Witaj w dorosłości, tak to właśnie wygląda. Jak ktoś nie ma szczęścia i nie robi tego co lubi albo mu podejdzie, a takich osób jest naprawdę mało to tak to wygląda. Praca jest nudna, żmudna i wykończająca psychiczni i/lub psychicznie. Nie trzeba się z tego leczyć u psychiatry. Teraz musisz wytrzymać do emerytury, a potem już pójdzie z górki. Co do czasu to wszyscy których znają kręcą głowami i tak samo jak ja uważają, że zapierdala szybciej niż kiedyś. Teoretycznie związane jest to ze starzeniem się, im człowiek starszy tym szybciej czas leci bo mózg zwalnia. Natomiast czas w pracy się dłuży bo po prostu nie lubisz tego, praca jest nudna i/lub powtarzalna, ale musisz się zmuszać więc ci się wydaje jakbyś siedział w niej cały dzień, ma tak każdy oprócz wspomnianych szczęściarzy którzy się w swojej pracy spełniają

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Zamknij pysk o szczęściu, bo żeby mieć miliony to chuju krzywy musiałbyś mieć szczęście dziesiatki razy na dzień, jebany owczo jebczy skurwielu.

      0

      2
      Odpowiedz
      1. Gratuluje niedojebania mózgowego przez co nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie pisze o żadnych pieniądzach czy milionach matole.

        1

        0
        Odpowiedz
  5. Przychodzi baba do lekarza, a lekarz czyta na chujni post o biedakach i płacze, bo zarabia tylko 9897 zł netto.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. No raczej płacze bomu dodatek covidowy zabrali 15 tysi. A tak w ogóle to powinien robić MaSe i być prawdziwym mężczyznom a nie jakąś beksą.

      1

      1
      Odpowiedz
  6. Jebiesz na produkcji? Powaznie pytam

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Jeśli nie lubisz swojej pracy, to powinieneś znaleźć jakiś element luźno z nią związany, dzięki któremu chętniej do niej pójdziesz. Jakaś fajna laska pracująca w tym samym budynku, bar z dobrym jedzeniem w pobliżu, czy coś podobnego. Nawet schludny i niezbyt ciasny kibel, jeśli lubisz się porządnie wysrać.

    3

    0
    Odpowiedz