Wszystkim niedowiarkom i durniom zachwyconym możliwościami płatności kartą, smartfonem, smartwatchem a także przez internet oraz obrotem bezgotówkowym gorąco polecam artykuł pt. „Bezpieczeństwo pieniądza elektronicznego” na stronie testerzy.pl
Dziennik docenta
2023-06-23 23:24Dziennik docenta – 32 wrzesień
Dzień po katastrofie transportowca, nikt nie przeżył kraksy podczas lądowania, prócz mnie oczywiście. Uratował mnie popęd, TRZEPAŁEM się pod kołdrą, pierze skurwola zamortyzowało uderzenie, według obliczeń jesteśmy w galaktyce Hutas… hymm… Hutas, ale to brzmi, poczekaj pamiętniczku muszę śmignąć kapucyna
Aaa, to jest takie super, boje się, że jak wreszcie spróbuje z babą… to mi się nie spodoba, mnaa!
Dziennik docenta – 33 wrzesień
Nie wiem ile dni minęło od katastrofy transportowca, powoli tracę rachubę czasu, powinienem pochować towarzyszy ale na razie nie mam na to czasu, przyznam Ci się do czegoś pamiętniczku.. jednemu zajebałem portfel! Ale nie powiem któremu, żebyś nie miał na mnie haka.
Kopulacja musi być bardzo niewygodna, po co robić babą skoro można zrobić to ręką?
Nie mogę stąd wyjść, na zewnątrz jest zbyt niebezpiecznie, coś mi mówi, że chyba na tym statku spędzę ostatnie dni mojego życia. Postaram się jak najlepiej wykorzystać ten czas.
Ostatnie pomieszczenie zaliczone, trzepałem już w tylu miejscach, że aktorzy porno mogą mi pozazdrościć… szyb wentylacyjny, szambo, zsyp na kartofle, ubikacja, pomieszczenie gospodarcze, a na koniec najlepsze… ubikacja. Nie wiem czy jest październik czy czerwiec, zresztą gówno mnie to obchodzi, mam inny problem, próbowałem już wszystkiego…
Prawą ręką! lewą ręką! oburącz jak miednice i hlust mydliny na spodnie, żyć nie umierać! Ale wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć…
Skręciłem ptakowi kark :((
Teraz gdy staje ból jest nie do wytrzymania, muszę uważać żeby się nie podniecać, hymm, woda utleniona… ałaaa!
Nie mogę dłużej tu zostać, wszystko mnie tu kręci, zbyt wiele podniecających wspomnień, dlatego postanowiłem opuścić statek, nawet gdybym miał skończyć w paszczy jakiegoś potwora… hymm skończyć w paszczy? Ymmm.. ałaaaa!
Ehh… Żegnaj pamiętniczku.
Komentarze do "Dziennik docenta"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Szybko doceńcie, myśl o czymś ohydnym! Dorota weltmeister, Dorota weltmeister!
20 -
Odpowiedz
Do centa cię kurwy oskubały?
30 -
Odpowiedz
Taki chudy hłystek jak ty powinien robić konkretną MaSe.
Trener Bogdan10
nie potrafię wytrysnac
2023-06-23 22:23Huj nie moge dostać orgazmu, wcześniej wystarczyło (wiek 10 lat) zrobić pamięciowe starszych dziewczyn że szkoły i ich cyckow. Potem musiałem oglądać gazety z cyckami, potem porno gdzie lesbijki liza się po cyckach, potem jak facet zapina babę, potem jak liże jej cipke. W końcu przeszedłem na pół gejowskie porno gdzie faceci robią loda innym i tryskają im na pysk. Potem waliłem konia z myślą o pieniądzach na koncie i w końcu nic już na mnie nie działa. Waliłem nawet myślą o siostrze.
Co począć, odstawić walenie na tydzień? Staram się walić przynajmniej raz dziennie.
Dodam że staje mi normalnie jak drągal.
Komentarze do "nie potrafię wytrysnac"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
sprobuj sam sobie zrobic loda
16 -
Odpowiedz
Dziennik docenta – 32 wrzesień, dzień po katastrofie transportowca, nikt nie przeżył kraksy podczas lądowania, prócz mnie oczywiście. Uratował mnie popęd, trzepałem się pod kołdrą, pierze skurwola zamortyzowało uderzenie. Według obliczeń jesteśmy w galaktyce Hutas… hymm… Hutas, ale to brzmi, muszę śmignąć kapucyna.
Aaa, to jest takie super, boje się, że jak wreszcie spróbuje z babą… to mi się nie spodoba… Mnaaa
Kopulacja musi być bardzo niewygodna, po co robić babą skoro można zrobić to ręką?
Próbowałem już wszystkiego… prawą ręką! lewą ręką! oburącz jak miednice i hlust mydliny na spodnie, żyć nie umierać! ale wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć…
50 -
Odpowiedz
Przejdź na no fap
06 -
Odpowiedz
Odstaw walenie, zajmij sie czymś innym. Ja tez tak mam czasem, wtedy innych zajęć szukam
61 -
Odpowiedz
Przyznaj się , przyznaj , co tam ćpasz , lub jakie leki na głowę bierzesz.
07
Toksyczne dzieci
2023-06-23 19:23Jako rodzic toksycznego bachora, wkurwia mnie że myślą że MY jesteśmy dla nich.
Wpadliśmy i chuj, wyskoczyło to obsrane dziecie.
Teraz ciągle siedzi w piwnicy (ma 26 lat) i za chuj skurwiel brudny niedojebany (miałem miękkiego chuja jak go robiłem) nie chce pracować, nie chce się uczyć, chce tylko skurwiel leżeć, śrać i malować w tym gównie jak on to mówi, toksyczne obrazy.
Wczoraj odkryłem tą stronę u tej kurwy pederastycznej z tytułem Toksyczyny rodzice i dziadkowie.
Nie wiem co pisał ten niedojebany śmieć, bo dopiero tytuł napisał (poszedł więcej srać i malować w międzyczasie).
Jak się go zapytałem co to takiego,to się popłakał i wskoczył do szamba.
Teraz go znowu trzeba będzie wyłowić bo ten debil nie umie pływać.
Będe sprawdzał co ten tępak tu pisze.
Komentarze do "Toksyczne dzieci"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
I ukradł mi parówki! Jak go Pan nauczy kultury, to proszę je sobie zjeść. Na zdrowie!
00-
Odpowiedz
Z tego co mówił nam na obiedzie wczoraj, to podobno KUPIŁ parówki jakieś.
Przyniósł jedna i się chwalił że będzie jadł na urodziny bo nikt z rodziny nie chce mu nic niby kupić.
Nie wiem w sumie bo dużo jak jest w wychodku wrzeszczy o jakiś toksycznych rzeczach. Myśleliśmy jednak że sra i stad te toksyczne gadki miał.
Jutro go przypre do muru smarka pierdolonego i dowiem się czy dopuścił się czynu zabronionego.
Nie wiem czy może pamietasz osobę która to zrobiła?
Nasz toksyczny synek ma 1.48m, waży 115kg, kuleje, ma łysy placek na głowie, uszy odstaja o 15cm, chude łapki, zostały mu 4 zęby, do tego śmerdzi obora . Mówi że nikt mu nie chce pomóc w kapieli i kapał się w 2020 ( przypadek).
10
-
-
Odpowiedz
I to jest chujnia z typu konkretnych.
21 -
Odpowiedz
Co mu zrobisz jak go złapiesz?
00-
Odpowiedz
Rozpierdole z pasa mu tępy ryj.
12
-
-
Odpowiedz
Jaki ojciec taki syn. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci i tak dalej i tym podobne. Patrząc na niego patrzysz w lustro sukinsynu z mięciutkim korzonkiem gili-gili, gili-gili, gili-gili, Antydzidzia, z domu Nunczako 😉
30-
Odpowiedz
Tylko my nie wiemy czy to nasz syn. Były badania dna i wyglada że podmienili go w szpitalu po narodzinach.
Wyglada że bliżej mu do gówna niż ludzi. Ma więcej wspólnego kodu dna z kozim gównem z tego co pamiętam.
10-
Odpowiedz
Nawet jeśli jest prawdą co rzeczesz to jednak pierwszych najważniejszych 14 lat w swoim życiu spędził w waszym najbliższym otoczeniu. Piszesz, że dalej u was siedzi, ale te najważniejsze pierwsze kilkanaście lat kształtujące jego sylwetkę przebywał w Waszym otoczeniu, a to według mnie mocniej oddziałuje na jego przyszłą sylwetkę niż włożenie niegdyś mięciutkiej kutangi po dwumiesięcznym chlaniu wątpliwej jakości bimbru w Lubuskiem. Także podtrzymuję mój poprzedni wpis o spoglądaniu w lustro. Pozdrawiam wszystkim Polaków, witam Was ciule.
Zygmunt Antydzidzia-Nunczako 😉
P.S. Gili-gili, gili-gili
00
-
-
-
Odpowiedz
Jesteś zapewne typowym wolskim bladym chłoptasiem o nijakiej japie co chodzi w dresiku krótkich porciętach, skarpeciuniach stópkach trampeczkach nawet zimą, masz tatuaże, zajefajową fryzurcie w ogonek i myślisz że jesteś super a jesteś tylko mało ciekawym egzemplarzem który przechodzi metamorfozę z buraczanego sebka w buraczanego Janusza. Trafiła ci się dżessika zrobiłeś bejbi a dżessika ma ciebie teraz gdzieś bo wykonałes zadanie i albo utrzymywanie jej z bachorem albo alimenty. Wybrałeś oczywiście pierwsze bo taniej. P. S. Trzymaj bachora krótko żeby nie wyrósł na jakiegoś dresa albo innego wkurwionego życiem zjeba, którymi muszę żyć w tym smutnym jak pizda kraju. No i żeby twój bachor się nie rozmnażał. Jako że jest pojebem ciekawe po kim to jest szansa że potomka nie będzie.
10 -
Odpowiedz
Stworzyłeś niedojeba na swój obraz. Jacy rodzice, takie dzieci, a nie chujowe czasy.
10
Trenuje palce
2023-06-23 19:22Siema tu Testo.
Od jakiegoś czasu trenuje palce. Także te u stóp. Na przykład kręce pirułety na palcach, albo stoje na palcach z obciążeniem 15kg jak Kungfu Panda. Na dłoni zamykam 55kg po kilka razy.
Nie oszczędzam żadnego palca.
Jestem w stanie stworzyć kule ognia skupiając energię w dłoni. Jestem w stanie zacisnąć pięść tak mocno, że pękną mi kości a przedramie zapali sie ogniem piekielnym jak Ghost Rider. Kiedy zaczynam sprint ziemia pode mną eksploduje.
Moge wykręcić śrube konstrukcyjną z mostu używając do tego wyłącznie swojego małego palca u stopy.
Tylko przez to dostałem haluksów na małych palcach i musze iść do lekarza, a ja nie jestem ubezpieczony więc do chuja sobie pójde. Nie warto było robić nic.
Komentarze do "Trenuje palce"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ale głupoty, w realu to bym Ci to połamał jednym ruchem. Widziałem takiego jednego mało mięśniowego testo na yt. Szczyci się mięśniami 15 latka który trenuje od 2 lat.
Generalnie tzw. jednostrzałowa pizdeczka, która myśli że ma mięśnie bo porównuje się do dzieci z przedszkola.
Ty byłeś na jakiejś siłce? Widziałeś innych?Ile masz w bicki, 35cm 😉 ? Widzisz nawet nie na strzał jesteś, ot plaskacz po mordzie, przewrócisz się i skulisz szlochajac nad soba bo zły kark Ci plaskacza sprzedał, który złamał Ci szczęke, łuk brwiowy, wyjebał wszystkie zęby jakie ci zostały i dał wstrzas IV kategorii.
21-
Odpowiedz
Znam takiego jednego Piotrka i on ma 34 cm w bicku. Taki jeden Piotrek jest dwukrotnym mistrzem Polski w kick boxingu. Proszę, nie łącz obwodu bicka z umiejętnością upierdalania głowy w jedenaście sekund. Piszę to dla Twojego dobra kiedy znowu będziesz zygał do jakiejś niepozornej chudzinki na mieście. Selio
01
-
-
Odpowiedz
Dzięki, że mnie ostrzegłeś 😉
Ja jak coś nie planowałem tego, ale mogło mi to grozić.
Mam tzw. ściskacze, ja je przynajmniej tak nazywam.00
Lane piwo w barach i pubach
2023-06-23 17:14Jak oni mogą takie chujostwo sprzedawać i jeszcze dopierdalać taką cenę, jakby w tym piwie co najmniej płynne sztabki złota popierdalały. Rozwodnione to jest do tego stopnia, że nawet w smaku piwa nie przypomina. Chuj im w ryj, następnym razem sączę spod pazuchy Rompera extreme.
Komentarze do "Lane piwo w barach i pubach"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Lepsze już rozcieńczone piwo niż z obsranego kranu jak to w 90% lokali jest.
Kultura robienia, sprzedawania, podawania i picia piwa w Polsce ogranicza się do żłopania ciepłego koncerniaka z puchy w porywach do brandzlowania się przewalonymi pożal się boże eksperymentalnie niedolnymi kraftami.00-
Odpowiedz
Do dupy ten wpis, i jeszcze po chamsku….
00
-
-
Odpowiedz
Pan twój Mesio ma własną ekskluzywną restaurację, w której Byczywąs robolom pokroju Ziutka od prezesa Euromebel pod stołem leje do kufla Romperka extreme z dodaną wanilią od siebie na zapleczu.
10-
Odpowiedz
Nic takiego niema, to robot pisze, spierdalaj
00
-
-
Odpowiedz
To prawda, zeszły tydzień Kraków, lane tyskie 0,4 za 17 złotych smakowało mi gorzej niż to samo z puszki jebane na krawężniku.
00 -
Odpowiedz
Bary i puby są dla motłochu. Chodzą tam dresy, pseudo studenci, znudzone życiem janusze, pijaczki,kurewki i element różnego rodzaju. Generalnie nikt ciekawy. Nie znajdziesz tam nikogo gustownego szykownego eleganckiego tylko zachlane naładowane agresją bydło.
50
Toksyczni rodzice i dziadkowie
2023-06-23 14:34Wkurwia mnie to, że plagą tego świata jest błędne koło, w którym tkwimy. Ogromny odsetek ludzi nie nadaje się do posiadania dzieci, ale mimo to się rozmnażają i zatruwają jadem swoje dzieci, a potem to przechodzi dalej dopóki jakieś mądrzejsze dziecko nie zrozumie tego schematu i nie będzie dla swoich dzieci trochę lepszym rodzicem.
Od razu jak się rodzisz to staruchy mają nad Tobą przewagę i przez pierwsze kilkanaście lat Twojego życia mogą robić z Tobą co chcą, zatruwać Cię swoim jadem, lękami i kompleksami.
Sama ta konstrukcja świata jest chora, że rodzi się dziecko i na samym początku jest zdane na innych, więc jak trafi do piekła to chuja może zrobić, będzie mieć problemy już przez całe życie. Te piekła mają różne formy. Są rodziny alkoholików i patologii, stosujących przemoc. Są rodziny ludzi, którzy szantażują emocjonalnie i oczekują od dziecka, że będzie na każde skinienie, stawiają siebie wyżej od dziecka i wyładowują na nim swoje frustracje, są rodzice nadopiekuńczy, którzy robią z dziecka kalekę życiową.
Ja miałem toksyczną matkę, która tkwiła przez całe życie i do dziś tkwi w bezsensownym schemacie nerwicy natręctw i kompulsywnych zachowań, które sprowadzały się do bezsensownej spirali np. wycieranie 300 razy czystej podłogi, ustawianie wszystkiego symetrycznie i równo, ciągle chodzenie i podlewanie kwiatów ze strachu, że zwiędną, a potem rachunki za wodę po 500 złotych. Ciągłe wybuchy złości i wściekłości, gdy coś stało krzywo, gdy gdzieś skapnęła kropelka czegoś, gdy cokolwiek było poza perfekcyjną strefą komfortu. Ojciec zaczął pracować na kilku etatach, bo nie mógł wytrzymać na chacie i chciał mieć wymówkę. Ja zamknąłem się na małym skrawku w domu i unikałem jej, jej nienawistnych spojrzeń za to, że byliśmy „syfiarzami”. Tylko to syfiarstwo polegało na tym, że jakbyście weszli do mojego pokoju to byłby większy porządek niż w 99 procentach miejsc na świecie, ale dla chorego i totalnie pogrążonego w zaburzeniu perfekcjonisty to jest syf, bo zawsze znajdzie się jakiś detal.
Nigdy nie zapisała się na leczenie, bo ma iq 80 i tkwi w tym schemacie od lat, nie zdając sobie z tego sprawy pogrąża się coraz bardziej. Dom jest dosłownie jak sterylna komora do jakichś badań laboratoryjnych, albo operacji chirurgicznych. Członkowie rodziny oglądali tylko całe życie wyraz nienawisci na jej obrzydliwym, zgorzkniałym ryju, bo byli przeszkodą w osiągnięciu idealnej sterylności.
Komentarze do "Toksyczni rodzice i dziadkowie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Debile z OCD są moim wrogiem. Jebać strefe komfortu.
-Testo02 -
Odpowiedz
Ojeju, naprawdę?
Oj dzidzia miała złą mamusie. Pewnie jesteś głupim śmieciem który sra i to później układa w kupki, porównując która większa.
Mieszkasz albo w szopie, garażu, pod mostem, a w najlepszym wypadku u rodziców w piwnicy.
41 -
Odpowiedz
To normalne że najszybciej rozmnażają się prostaczki, debile, plebsy i inne elementy. Widzę na codzień patologicznych buraków z dziećmi albo zwykłych małourodnych sebków o twarzach nie skalanych myślą z o dziwo ładnymi dziewczynami. Na twarzach nie widać radości tylko wkurwienie bo nawet mało inteligentni zaczynają łapać czym jest posiadanie dziecka i frustracja rośnie.
10 -
Odpowiedz
Ze strachu, że zwiędną? A nie bala się że zgniją od nadmiaru wody?
00 -
Odpowiedz
Mówi się ze jest dekadencja moralności teraz ale pokolenia przed nami nie lepsze.
00
Zjebane bankomaty.
2023-06-23 14:33Wkurwiają mnie bankomaty Global Cash. W różnych miejscach próbowałem wypłacić z nich pieniądze i za każdym razem dostawałem komunikat, że „operacja jest niemożliwa do wykonania”. Jeśli jest niemożliwa, to naklej chuju jeden z drugim, kartkę z taką informacją. Ktoś to w ogóle sprawdza? Jakie inne „operacje” można tam wykonać? Wziąć wyciąg z konta? Tak, już widzę te tłumy. To sytuacja podobna do tej, w której człowiek widzi reklamę burdelu, wchodzi do pokoju, wyjmuje Dżonatana i wsadza dziwce w pizdę, a ta cofa się, wypycha klienta za drzwi i mówi, że „operacja jest niemożliwa do wykonania”. Kto by się nie wkurwił? Ale tutaj jeśli jest dziwka jest ładna, to można przynajmniej zwalić konia w pobliskim kiblu i mieć 2% zamiast 100%. A z takiego bankomatu nie wypłacę 2 złotych zamiast 100, a walić chuja pod bankomat nie zamierzam. Wszystko kurwy jebane zrobią, żeby człowiek płacił plastikiem lub telefonem. Taki chuj!
Komentarze do "Zjebane bankomaty."
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mam to głęboko w dupie ponieważ korzystam TYLKO i WYŁĄCZNIE z gotówki. Serdecznie pierdolę plastik, smartfony, smartwatche i obrót bezgotówkowy.
Tylko debile i kompletni idioci wspierają obrót bezgotówkowy.
Nie będę tłumaczył na chujni jakie zagrożenia nosi ze sobą obrót bezgotówkowy bo ci debile nie są w stanie tego zrozumieć.
Chuj w dupę wszystkim posługującym się plastikiem zamiast banknotami i monetami.20-
Odpowiedz
Ty to wiesz, ja to wiem, kilka procent innych osób, które oprócz jebania na wygodne raty czasem jeszcze znajdą czas na chwilę zadumy, oni też to wiedzą, ale niestety większość leci z nurtem i naprawdę ceni sobie zaoszczędzone dwanaście sekund na płatności. Mogą ten czas przeznaczyć na ulubiony serial na Netflixie. Nie mamy najmniejszych szans i zrobią cokolwiek zechcą dlatego ja całkowicie przestałem marnować czas, nawet jednej jebanej sekundy na rzeczy, na które nie mam wpływu. Polityka, pogoda, liczba zajebań siekierą sąsiadów w Chojnicach, zachowania większości zombie itp.
Na to jednak, żeby moje ciało wyglądało jak sylwetka aktora z pornosa, gadać przynajmniej trzema językami obcymi, stać się przechujem w wybranej przez siebie branży oraz zarobić na piękną parterówkę z cegły klinkierowej w ciepłej części Europy, na to już mam spory wpływ i temu się w całości oddaję 😉
10 -
Odpowiedz
Tak samo, nie mam konta w żadnym banku i chuj cześć pieśni. Za zapałki zapłacisz w Tajlandii to już wiedzą, żeś tam był. Coraz bardziej do mnie dociera, że to jest jeden system, mający na celu śledzenie gdzie kto co kupił, był i ile wydał.
10
-
Bydło które ucieka przed czymś nielegalnie przetrzymuje lokale
2023-06-23 14:33Więc tak, nie wszyscy się orientują, ale są pewne grupy osób które ponoć uciekają przed czymś.
Przed czym? A to dekady opierdalania się, bimbania, srania na porządek, prawo, wydatki na obronność, przedsiębiorczość.
Nic tylko jebanie się pod mostem, hivy, aidsy itp.
Jak coś zrobić to tylko za łapówkę i inne kryminalne sprawki.
W Polsce od lat się przygotowujemy na godzine W, pracujemy, płacimy podatki, itp. itd.
Jakoś to tam wygląda, może nie poziom Europejski, ale na pewno wyższy niż tam w kurwidołku.
Teraz Ci ludzie przyjechali do Polski, i zamiast mieszkać w namiotach i zamkniętych obozowiskach jak jest na całym Świecie, to kurwiszony się wpierdoliły na chaty, mieszkania, za darmo, czy od frajera.
Wielu nie chce ich opuszczać mimo że nie mają pozwoleń na zostanie dłużej.
Nazwijmy ich kurwami w dupę jebanymi przez bezdomnych. Tak dla uproszczenia.
Te kurwy w dupę jebane przez bezdomnych, myślą że im się coś należy… Należy im się prawo do nie prześladowania, ale nie kurwa łupienia dobrego samarytanina.
Mówię dość. Koniec tego dobrego. Do roboty i zapierdalać za 10% minimalnego.
Jest to rozporządzenie wprowadzone zgodnie z wolą ludu, w trybie natychmiastowym, za niewykonanie grozi kara chłosty na rynku w Libiążu.
DO ROBOTY KURWA !
Komentarze do "Bydło które ucieka przed czymś nielegalnie przetrzymuje lokale"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nmbamderowcy i ciapate wypierdalac stąd!
10 -
Odpowiedz
Ktoś dał na to przyzwolenie i całą pewnością nie byłem to ja, Ty i miliony Polaków rodaków.
10 -
Odpowiedz
Najgorsze że ci co zaganiali do komór, strzelali w tyłu głowy i trzymali w celach to zawsze było gorsze białe gówno od każdego najbrudniejszego brudasa. Idziesz sobie ulicą i mówisz sąsiadowi dzień dobry, przepuszczasz babę w drzwiach holu urzędu, pomagasz staruszkowi z torbą zakupów, i nie zgadłbyś w życiu że to taki mały biały chuj co katował dla premii, podniety i orderu. Taki porządny płacący podatki i chodzący do kościoła obywatel co ma prawo tu być w przeciwieństwie do tych brudasów uciekających przed nim aż tu.
01-
Odpowiedz
Chyba cie pojebało, co roku brudasy morduja miliony w Afryce tylko z powodu wiary lub koloru skóry.
Europa jest domem zagrożonego gatunku Białego Człowieka. Mniej niz 7% na globie to biali, to nasze tereny.
Także bier dupe w troki i wypierdalaj skurwysyński brudny śmieciu.
Albo skończy się to jak zawsze.
Te kurwy rozpleniły się tak bardzo że zagrażaja klimatowi na Ziemii kiedy biali maja coraz mniejsza populacje.
Dość robactwa!
20
-
-
Odpowiedz
Chodzi o grupę Vagnera, znanego kompozytora co z orkiestrą jada do Głównego Miasta „M”. Konciert , czy opiera ma się tam odbyć?
00-
Odpowiedz
Już nie jadą.Zmienili kierunek i podobno jadą na Białoruś. Chciałem zauważyć, że to rzut beretem od granic Polski a owa orkiestra nie pierdoli się w tańcu i zagrywa po całości ponieważ ma za to płacone a ponadto lubi grać.
Jak powszechnie wiadomo z Białorusią łączą nas przyjazne stosunki i wzajemne poszanowanie czego dowodem jest ów płot na granicy za grube miliony.00-
Odpowiedz
Wiesz gdzie ich mam? W chuju!
Rozjebie ich jednym pierdolnięciem pięści po ryju wagnerowego śmiecia.
Jak przyjebię z półobrotu to rozkurwie mu kark i reszta ucieknie w popłochu jak małe dzidzie obsrane.
00
-
-
Chujnia z pracą na nocki
2023-06-23 14:32Pracuje w firmie ochroniarskiej, jeżdżę w patrolu interwencyjnym w systemie 24/48 czyli 24 godziny w pracy i 48 wolnego. Przez te 24 godziny w ciągu dnia uda mi się zdrzemnąć może pół godziny, a w nocy max dwie. Jak wracam do domu po pracy to kłade się spać, po chwili zrywa mnie ze snu wiercenie i napierdalanie młotem. Nawet zatyczki do uszu i ochronniki słuchu nie pomagają, jeśli centralnie pod moją norą w mrówkowcu ktoś nakurwia udarem. Jeszcze się nie spotkałem, żeby któryś z sąsiadów wywiesił kartkę z ostrzeżeniem, że będzie robił remont w terminie takim i takim, wtedy mógłbym sobie pójść spać do kogoś, coś sobie zaplanować, a jestem zrywany ze snu przez jakiegoś jebanego wieśniaka który nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Jak ktoś pracuje od 8 do 16 to takie wiercenie przeszkadza przy oglądaniu telewizji albo seksie z żoną, a lekarze, policjanci, pielęgniarki, taksówkarze czy takie ciecie jak ja po prostu wtedy nie śpią, po 24 h praktycznie bez snu jestem pozbawiony snu jeszcze na jakieś 12 h co daje razem 36h, po takim czasie mój mózg się smaży jakbym wyjebał kilogram mefedronu i popił łiskaczem. Odwieczny chuj w dupę pracującym na nocki, nikt tego kurwa nie szanuje. Chujnia i śrut.
Komentarze do "Chujnia z pracą na nocki"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jebac policje
01-
Odpowiedz
Mamy tradycję.
10
-
-
Odpowiedz
Pozdrawiam autora wpisu. Mój Tata jest Cieciem od kilku lat, najpierw na parkingu, teraz na innym obiekcie. 24h wcześniej, teraz ma 12 na 24. Wraca po takiej nocce a tu kurwa remont, trawe koszą, balkony skuwają. A tak przy okazji, takich Cieciów są tysiące. To jest ochrona w cudzysłowiu, mówię tu o takich parkingowych dziadkach itp. Jak ktos ma licencję to jeszcze może, ale Cieciu z orzeczeniem o niepełnosprawności to sprawia tylko wrażenie. Żeby dociągnąć do emerytury. A i tak jest ich coraz mniej bo parkingi są automatycznie sterowane. To przykre, że w większości ochroniarz w Polsce mało znaczy, niestety. A powinno być inaczej.
10-
Odpowiedz
Ni chuja nic z tego nie zrozumialem….
00
-

Strona cytowana to chyba bardziej cwalaki.chuj. Banda durni, cweli, śmieci, ćpunów, kurw w dupę jebanych.