Pojebana polucja

Ale pojebana polucja, śniło mi sie, że brałem udział w dorocznej czystce.

Nie miałem zamiaru świętować ale dwóch frajerów wyjebało mi drzwi od chaty więc poprzekłuwałem im mózgi nożem, przez oczy. To najlepszy sposób na zabicie kogoś we śnie.

I 3 milfki to widziały i sie mnie pytają czy świętuje. To sobie myśle, a chuj, świętuje.

To podbijam do niej i mówie otwieraj pape itd. gra wstępna.
A tu nagle włącza sie 30 sekundowa reklama, że brazzers jest free, to sie wkurwiłem i budze sie mokry.
Nawet se nie poruchałem.

3
6
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Pojebana polucja"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. SLD ci zryło banie, nie to, że masz w niej nasrane, tylko neurony się poprzepalały. A może klej wąchasz?

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Nawet w snach sobie nie poruchasz

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ale może sobie poruchać palcem w bucie zamiast chujem w cipie jako namiastkę seksu.

      1

      0
      Odpowiedz

Biedronkokurwa – zawyżanie cen

Właśnie czytam że biedronkokurwa zawyżała ceny (ceny produktu były inne przy kasie niż na wystawce).

Ja się pytam jak to kurwa możliwe że opierdalają Polakom kieszenie od 2016?

Co jest kurwa jego w te i nazad, do kurwy nędzy. Czasami tam coś kupowałem jak była po drodzę, ale założe się że mnie opierdolili nie raz na kasę bo nigdy nie sprawdzam co się wbija na kasie, ba nie zwracam uwagi na cenę tylko na date spożycia. Jeśli coś chce to bez znaczenia ile coś kosztuje, szcególnie że tam głównie napoje kupowałem po drodze.

Dlaczego kurwa tu siedzicie i sracie w fotel?

Gdzie kurwa rewolucja? Gdzie kurwa płonące pochodnie pod siedzibią kurwostonki, z żądaniem sprywatyzowania przez Januszy kurwobiedrostonki!

Wy jebane w dupę nieudaczniki, jak śmiecie nie prostestować!

Mnie nie ma teraz w tym kurwidołku to wyjść nie wyjdę, ale do chuja, ruszście śmierdzące dupy lenie!

Baby zerznąć co macie w domu, skończyć z jebanym faszystowskim feminizmem, wystawić rachunki po 2-5mln zł za to że je utrzymujecie zamiast ruchać modelki codziennie inne.

Następnie wyjebać w pizdu wszelkie unie i rosje, zagarnąć nasze ziemie od Berlina (to są staro słowiańskie ziemie od tysiącleci) po Ural. Przypomnieć kto kurwa koło wynalalzł (Bronowice śmiecie patrzeć), wyjebać w pizdu kasę, i zacząć kręcić technologie wraz z AI.

Koniec kurwa tego dobrego, zlikwidować zbyt dużą populację poza Europa (ledwo 5% ogółu ma kurwa żreć marchew bo Afryka się mnoży jak jebane królki), wyjebać wszelkie lewackie ścierwo jady i skupić się na rozwoju bydalki pierdolone.

12
7
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Biedronkokurwa – zawyżanie cen"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie pierdol tyle synku, tylko przygotuj się na mizerną emeryturkę. Przyrost naturalny mamy tutaj coraz niższy a ty farmazonisz o jakimś zagarnianiu.

    Jprdl Bronowice buhahaha, a to żeś wyskoczył bez sensu jak chuj spod kredensu.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Pan twój w Wyszogrodzie nadal ma po zniżce zupki Vifona i Amareny dla siebie, Byczywąsa i naszych patałachów kujących asfalt kilofem.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Czy nie zalało Biedry w Wyszogrodzie po ostatniej ulewie, bo pierdolili w TV że miasto zalało?

      1

      0
      Odpowiedz

Dej

Wkurwia mnie, że posiadam takie cechy, które przez całe życie przynosiły mi profity i lepszej jakości życie, ale do pewnego momentu. Ta cecha to nonkonformizm, indywidualizm i chodzenie w większości przypadków w kierunku przeciwnym do stada. Te cechy bardzo ułatwiały życie do pewnego momentu. Do czasu aż politycy zorientowali się, że jest coś takiego jak „dej”. To jeden prosty trik, który zamienił moje życie w koszmar.

Politycy w krajach rozwiniętych zaczęli wspierać bydło, którego ryje ociekają piwskiem, tłuszczem z żarcia w budach i są wyszczerzone w głupim uśmiechu. Zorientowali się, że aby zdobyć poparcie większości i dorwać się do koryt i władzy, która pompuje im hormony to trzeba pójść w kierunku wspierania i rozwiązywania wszystkich problemów bydła, żeby mogło bez karnie w kółko promować nieodpowiedzialne decyzje.

Więc teraz bydło jest utrzymywane we względnym komforcie z na stałe podłączonej kroplówki. Nawet nie wie, że ma anioła stróża i może zrobić dowolną głupotę, bo zawsze dostanie dopłatę, dofinansowanie, umorzenie, ochronę. Więc dostaje to minimum socjalne i starcza na parówy, harnasia i na chlanie na festynach w Jastarni i przepierdalanie tam kasy na oscypki grillowane, chleby ze smalcem, stoiska z zabawkami, frytki spiralne i bilety na koncerty.

Właściwie nie opłaca się już żadna odpowiedzialność za własne decyzje, bo jak ktoś wziął kredyty we Frankach to rozstrzygną na jego korzyść, jak przy zerowych stopach to wakacje mu zrobią i do Jastarni pojedzie, a w tym czasie napompują jeszcze bardziej bańkę na nieruchach, żeby zawsze był na plusie.

Rozdadzą wszystko, wyprawki, żarcie i ciuchy z mopsu, renty, węgiel, laptopy, farelki, pewnie niedługo będzie Harnaś plus, a inne świnie, wychudle od braku koryta gromko temu przyklaskują.

Brakuje mi starego dobrego darwinizmu i selekcji naturalnej, która w mgnieniu oka ucięłaby to eldorado. Gdyby musieli ponieść odpowiedzialność za swoje decyzje, bo anioł stróż zbankrutował i się zawinął. Ale ból, ale byłby ból…

14
3

Ja mam 1650 zł i zyje

Jebana wegetacja, ale najmuje za połowę.
Nie mam auta.
Kupuję najtańsze rzeczy, ale za to z klasą, bo mam dobry gust.
Czy da się wyzyc za 2700? Tak kurwa.
Wiadomo zaraz będą się chcieli niektórzy dowartościować moim kosztem, ale ja jestem schorowany nadęte buce.

7
7
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Ja mam 1650 zł i zyje"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To napisz gdzie kupujesz najtańszy ryż z klasą.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Ryż to dobra rzecz. Kupujesz 1kg i masz 1,5kg bo pęcznieje podczas gotowania

      Tu Autor

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Hahah 1650zl tyle ja wydaje na tankowanie mojego dodga benzyna 98 na tydzień
    Ale biedak patrzcie!

    6

    0
    Odpowiedz
    1. Tylko tyle na tydzień? Haha kurwa, ty chyba pchasz tego Dodge’a.

      4

      3
      Odpowiedz
    2. Zatankuj za 5 złotych.
      Nie masz się czym pochwalić.

      Tu Autor

      0

      4
      Odpowiedz
    3. No dobra a skąd wziąłeś kasę na start?

      0

      4
      Odpowiedz
  4. Przerzuć się na seler naciowy.

    5

    0
    Odpowiedz
    1. Nie pożywne to.
      Lepsza sama bułka w margaryną

      Tu Autor

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Jeżeli masz 1650 zł to żyjesz, bo gdybyś miał 0: zero zł to byś nie żył? Autor

    0

    2
    Odpowiedz
    1. Nie mam nic do powiedzenia: chuj ci w dupę: do widzenia. Mesjasz

      0

      2
      Odpowiedz

Znalazłem zabawny artykuł o związkach, Tinderze itd…

Trochę cyniczny, ale realistyczny i mam nadzieję że ktoś kto nie jest tak do końca aż takim frustratem ( jak większość tu wypalonych istot na tym portalu ) przeczyta i zobaczy jakieś plusy życia ale że i trzeba być uważnym i mniej naiwnym…aha facet wspomina o Chujni w treści tego artykułu , czyli ktoś Was jednak czyta haha :

Tinder, czyli mechanizacja świata

7
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Znalazłem zabawny artykuł o związkach, Tinderze itd…"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. jak ty żeś to chuju tu wrzucił?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Też się zastanawiam, admin albo haker, albo to i to.

      (Admin): Ale dlaczego? Przed dodaniem sam wlasnorecznie sprawdzilem artykul i link. Wszystko bylo ok to zatwierdzilem.
      Tak dlugo jak nie bedziecie dawac zadnych wirusow czy linkow do pornoli, nie widze problemu aby dodac takie wpisy.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Ano wrzucilem… bo ciekawy artykul ! I juz. Po prostu sprobowalem, myslac ze pewnie kogos ten tekst albo zainspiruje, albo utwierdzi w slusznych przekonaniach. Serio, bez ironii !

      Dzieki Adminie, pozdro…

      3

      0
      Odpowiedz

Banie się sytuacji społecznych

Wkurwia mnie to, że z powodu traumy zadanej mi przez starych i otoczenie w czasie dzieciństwa i dorastania jestem teraz upośledzony i odczuwam niepotrzebny stres w sytuacjach społecznych. Starzy mnie bezlitośnie krytykowali, potrafili szydzić z pasji i zainteresowań, dawali opierdol i kary za byle gówno. Koledzy w szkole dokuczali bo byłem cichy, słabszy, lżejszy i miałem lepsze oceny. Pierwsze 13 lat życia wystarczyło by spierdolić resztę.

Walczę z tym gównem odkąd pamiętam. Sytuacja uległa poprawie ale nadal się stresuję wieloma rzeczami jak gówniarz. Nie potrafię mówić głośno i pewnym siebie głosem, do tego plączę się i motam jak przychodzi mi coś wyjaśnić. Nie mogę spać bez leków, muszę brać antydepresanty, by normalnie funkcjonować. Ostatnio znowu zacząłem się lekko jąkać, a mam 29 lat. Z zewnątrz stwarzam pozory sukcesu, nawet słyszałem że jestem zabawny, inteligentny, wygadany etc., ale to tylko taka gra, możliwa na krótką metę.

Z powodu fobii społecznej ominęło mnie wiele rzeczy, a z wieloma innymi wystartowałem dużo później niż rówieśnicy. Mam poczucie, że całe życie się ścigam z normalnymi ludźmi. Zwykłe rzeczy jak parogodzinne przebywanie między ludźmi albo dłuższa rozmowa telefoniczna strasznie mnie męczą i potrzebuję potem dłuższej chwili, żeby dojść do siebie.

Ludzie potrafią być okrutni, nieraz widziałem, jak się śmiali z kogoś, kto tak jak ja był fobikiem, tylko gorzej się ukrywał i zrobił coś dziwnego z nerwów.

Z tego wszystkiego zrobiłem się cyniczny i zrezygnowany. Nawet jakbym mógł to nie chciałbym się rozmnażać bo po co, skoro moje dziecko może spotkać taki sam los, jeśli przekażę mu swoją traumę.

11
4
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Banie się sytuacji społecznych"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mam to samo. Pewnie ten sam schemat, rygorystyczna, zaborcza matka mająca bzika na punkcie kościoła? Lanie pasem w dupę za wszystko, bo papierek na ziemi leży i „syf w domu syf”. A ojciec pantofel co uciekał w takich sytuacjach a wracał najebany po paru godzinach i agresywny. Kurwa mieć patologicznych rodziców to przejebana sprawa. Pozdrawiam, bezdomny.

    1

    0
    Odpowiedz

Co mnie wkurza:

Dzień, noc, poranek, wieczór, wschody i zachody słońca, praca, wakacje, ludzie, psy, koty, ptaki, owady, gady i płazy. Chamstwo, kultura, film, muzyka i teatr. Internet, kolej, motoryzacja, nauka, niewiedza, lasy, morza i jeziora oraz góry, doliny, niziny, wyżyny i łąki tudzież pastwiska. Miasta, wsie, autostrady i bezdroża. Kosmos, gwiazdy i planety. Pieniądze, elektronika, prąd elektryczny, para wodna, ropa naftowa i gaz. Okręty podwodne, samoloty, piasek i kamienie. Dachy, ściany, podłogi i meble, wille i bloki, zabawki, mężczyźni i kobiety, dzieci i dorośli. Kserokopiarki, spinacze, dziurkacze i pieczątki. Magazyny, hurtownie i sklepy. Bazary i domy towarowe, ulice, chodniki, bród, czystość, bakterie i roztocza. Wszystkie kolory, wszystkie dźwięki, nuty, książki, alkohol i papierosy oraz narkotyki. Broń, wojna, pokój, przepisy, bałagan i porządek. Wszystkie piętra, piwnice, balkony i komórki. Chleb, kasza, Owoce, słodycze i warzywa. Wkurzanie, chujnia, nędza i bogactwo, mądrość i głupota, powolność i szybkość, introwertyzm i ekstrawertyzm, lato, jesień, zima i wiosna. Deszcz, śnieg, grad i mgła. Radio, telewizja, fax i skanery. Jedno, co mnie nie wkurza to ta mała kropka po ostatnim słowie.

6
6
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Co mnie wkurza:"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Cieszę się, że nie wkurwia Cię tyranie w moim zakładzie na trójzmianówce. Łóżko jest zawsze ciepłe po Mustafie, z którym się zmieniasz.
    Twój Byczywąs.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Kropka Cię nie wkurwia? Dziwny jesteś.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Czy do tych wszystkich rzeczy, które Cię wkurzają nie wkurza Ciebie fakt, że masz małego wacka i dziewczyny wyśmiewają się z Twojego przyrodzenia bo żadnej nie możesz dogodzić?
    Wkurza Cię to?

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Jakoś ubrań nie widzę na tej swoistej liście. Mnie na ten przykład wkurzają moje różowe skarpetki, bo kiedy się skaleczę w stopę, to nie wiem czy potem to zaschnięta krew czy kłaki ze skapetki.
    PS. Brud a nie bród.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Z takim myśleniem to powodzenia. Ja kocham życie. Lubię chodzić do pracy, wydawać pieniądze, pukać laseczki, grać w CS, pić cole, grać w kosza, wieczory i poranki oraz milion różnych pierdół.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. To wszystko się zmieni, gdy zaczniesz u Mesia kuć asfalt kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba i szklance wody pod nadzorem krokodyli. Przestaniesz się wtedy wkurwiać na byle co, bo nie będziesz miał na to energii.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. A ja mam to w dupie

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Ściągaj gacie rób pieprzony helikopter

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ja to nazywam „robić Rock and rolla”, ale helikopter też fajna nazwa

      0

      0
      Odpowiedz

Ultymatywna Prawda

149 Na 150 osób to ludzie chorzy psychicznie. Wszystko co się dzieje wokół jest próbą wykorzystania niedorozwoju normalsów.

Neurotypical syndrome is a neurobiological disorder characterized by preoccupation with social concerns, delusions of superiority, and obsession with conformity. Neurotypical individuals often assume that their experience of the world is either the only one, or the only correct one. NTs find it difficult to be alone and are often intolerant of seemingly minor differences in others. When in groups NTs are socially and behaviorally rigid, and frequently insist on the performance of dysfunctional, destructive, and even impossible rituals as a way of maintaining group identity. NTs find it difficult to communicate directly, and have a much higher incidence of lying as compared to persons on the autistic spectrum.

___
Pytanie do normików. Macie czasami takie uczucie, że wszystko nie jest prawdziwe?

Nic dziwnego, światem rządzą 4 korporacje. Nie wiem dlaczego ktoś myśli, że władze sprawują rządy, a głosowanie ma sens.

Żartuje. Oczywiście, że wiem. Przecież mówie, że ten system ma na celu wykorzystanie normickiego niedorozwoju.

Tak długo jak normals myśli sobie, że to co myśli należy do niego, to jest wszystko okej i można nim manipulować, a pomyśli tak, –

Ponieważ normalna osoba ma niedorozwój mózgu we wszystkich obszarach. Za to w korze przedczołowej ma anomalie.

Nawet jeżeli NARZEKASZ. Dalej zawdzięczasz to anomalii kory przedczołowej.

Normalny człowiek nigdy nie narzeka. Dlatego nic go nie rucha. Wy narzekacie a każdy was rucha, a to ciekawe, nie? Teraz już wiecie, że macie chorobe psychiczną.

Wszyscy przyczynicie się do obrazu Ziemi z filmu Elizjum. Dostaniecie to na co zasługujecie czyli gówno, Ziemia będzie zasyfioną pustynią, a ludzie którzy mają prawo istnieć w przeciwności do was, będą mieszkać na stacji kosmicznej.

Zabawne jest to, że nawet jak Ziemia będzie zasyfioną pustynią, to wasze funkcjonowanie i tak sie nie zmieni. Szkoda strzępić na was ryja, i tak nic nie potraficie z tego zrozumieć. Macie niedorozwinięte mózgi, nigdy nie będziecie w stanie stać się Człowiekiem.
___

Pisał do was Testo, dzięki za przeczytanie. Zawsze chciałem udowodnić normalnej osobie, że jest chora psychicznie i gówno warta, niezasługująca na respekt oraz oddychanie moim powietrzem.

Za 2 tygodnie ide do wojska na dobrowolną zasadniczą służbę wojskową na cały rok. Teraz gdy spełniłem swój cel w życiu, mianowicie odnalezienie ultymatywnej prawdy jaką jest to, że wszystko jest takie jakie jest, ponieważ jesteście niedorozwinięci i nie macie prawa bytu.. myślę, że mogę podążać swoją drogą ze stoickim spokojem, mając wszystko w dupie – Co jest także oznaką rozwinięcia duchowego.

Zawsze opierałem się na myśleniu, że moge być najbardziej spierdoloną wersją siebie, a i tak jestem lepszy od was normicy z prostego powodu. Ja nigdy nie będe niedorozwinięty. Wam już to zostanie na zawsze.

5
9
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Ultymatywna Prawda"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Idź do wojska , potrzebują takiego mięsa armatniego. Wydaje ci się że cokolwiek więcej znaczysz niż pozostali a zgnijesz w lesie totalnym błocie bijąc się za interesy innych ludzi. Co za matoł. Następny odklejeniec.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. No widzisz. Brawo Ty. Mnie też wjebali pewną chorobę psychiczną (miałem problemy duchowe, a lekarze myśleli i tak swoje) i gdybym sam sobie nie pomógł to by mnie pewnie nie było na świecie, bo mnie się już nudził pobyt tam, przez co byłem spokojniejszy (lekarze myśleli, że to dlatego że ich leki zadziałaĺy) i bym jeszcze sobie coś zrobił potem. Pomogłem sobie oczywiście w szpitalu (głównie Różańcem, nawet nauczyłem się tam go odmawiać), jedynie izolacja mi była potrzebna. Leki? Sami se kurwa możecie brać.
    Biorąc pod uwagę to co odwaliłem to mógłbym to ciągnąć i ciągnąć, ale w moim przypadku się to nie opłaca, bo mnie ci lekarze chcą w pewien sposób kontrolować, co na pewno nie jest obojętne dla mojego zdrowia (leczenie zastrzykami – taki tam zamach na wolność).
    I do jakiego wniosku doszedłem? 3-5 lat niewidzenia i ślad po miłości zaginął. Już nawet przed pobytem wyjebałem z fejsa pewną osobę. Dodam, że znalazła se wtedy już jakiegoś. Może leki też mi w tym sporo pomogły, bo podobno też po nich ludzie tracą nawet to uczucie do kogoś (!). Długo z tym chujstwem chodziłem – depresja itd.
    Najlepiej by było gdyby to baba się we mnie zakochała (no – była w tym obłędzie), a nie ja w niej. Wtedy bardziej by się starała, zazdrosna by nawet o mnie była… Ja bym tego oczywiście nie nadużywał, ale mniejsza o to.
    Biorąc pod uwagę to wszystko co przeżyłem mogę być sam do końca życia i będzie mi z tym dobrze.
    Teraz mogę się bardziej sobą zająć. Co do lekarzy – pewnie i tak by mi coś napisali, ale pies tam z ich opiniami. Oni to każdego uznają za chorego co się zjawi w ich gabinecie. Nazywam to tak: „są zbyt pomocni”.
    Dzięki za przeczytanie.

    0

    1
    Odpowiedz
  4. Ogoliłeś sobie uda i trochę szczypie, co?

    1

    0
    Odpowiedz
  5. A ja se teraz bylem w sklepie i kupilem maczugi i kuflowe
    -Testo

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Testo znowu wciągałeś sproszkowany Apap i kompletnie pojebało ci się we łbie.
    Jak ci strzelą w dupę to zmienisz zdanie odnośnie wojska a jak ci strzelą w jajca to już nigdy w życiu sobie nie poruchasz.
    Przemyśl to i przestań wciągać Apap bo prowadzi to do twojej zguby.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą laską rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Maybachem tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem o kromce suchego chleba i szklance wody za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie, może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

    1

    0
    Odpowiedz

Koszt zycia w Polsce

Ludzie mam do was pytanie.

Prosze o szczere odpowiedzi.

Jakie są koszty życia w Polsce, ile trzeba przeznaczyć na opłaty i wydatki miesiecznie?

Wynajem mieszkania ze wszystkimi oplatami + internet + samochod + zywnosc.

W tanim miejscu i drozszym np nad morzem albo Wroclaw czy blisko stolicy?

Czy 5k PLN wystarczy? Czy patrzac na szalejaca inflacje juz 10k a moze 20k?

Prosze o szczere odpowiedzi.

6
9
Pokaż komentarze (20)

Komentarze do "Koszt zycia w Polsce"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie przesadzaj z tym 8000 i 10tyś
    Nikt tyle nie doatanie, a jak dostanie to wszystko i tak pojdzie w gore i wyjdzie na zero.

    Ja mam 3500 netto, jakbym mial sam na siebie wszystko wydac samodzielnie mieszkajac nawynajem, to wydam 3000zeta z mijego 3500netto, i co mi z tych 500zeta? To wegetacja jebana. Dlatego mieszkam ze starymi.

    2

    5
    Odpowiedz
  3. Ja wydaję około 15k. Żyję sam i dość oszczędnie ze względu na troskę o planetę.

    8

    0
    Odpowiedz
    1. a ja zapierdalam bez spodni w białym kapeluszu po promenadzie anglików, nucę sobie wesoło Martina Robbinsa pod nosem i napierdalam z gwinta czwarte Martini ze względu, że serdecznie pierdolę troskę o planetę.

      3

      5
      Odpowiedz
  4. Łódź.
    Kawalerka z opłatami powiedzmy uśredniając 2500.
    Jedzenie i kosmetyki (singiel, facet) – 1500 zł bez specjalnego patrzenia na to żeby wybrać co najtańsze, ale i bez szaleństwa, z okazjonalnym zamówieniem pizzy czy innego żarcia z dostawą.
    Bez auta. Bardzo rzadkie wychodzenie na miasto czy inne atrakcje.
    Fryzjer załóżmy minimum raz w miesiącu to z 50 zł.

    Imo 4k w dużym mieście to takie minimum egzystencji dla pojedynczej dorosłej osoby. Zaznaczam że mówimy o Łodzi a nie Warszawie czy innym Trójmieście gdzie ceny nieruchomości są wyjebane w kosmos.

    1

    2
    Odpowiedz
  5. 5-6 k w Wawie to tak na granicy przeżycia. Do w miarę godnego życia z wymienionymi przez Ciebie opłatami trzeba mieć min. 8 koła na rękę.

    5

    0
    Odpowiedz
  6. W Krakowie wynajmuje mieszkanie 40 kilka m2. Ze wszystkimi oplatami okolo 3300zl. Co do jedzenia roznie, mam diete pudelkowa za okolo 2000zl. Mozna pewnie taniej, ale wtedy mieszkanie ze współlokatorami i jedzenie ziemniakow.

    4

    0
    Odpowiedz
  7. W Warszawie wynajem 2 pokojowego mieszkania z oplatami okolo 3k. Utrzymanie samochodu wiadomo zależy jaki kupisz ale średnio na paliwo plus ubezpieczenie plus serwis i parking to miesięcznie z 1500-2000. Na żarcie na jedną osobę około tysiaka+ miesięcznie jeśli sam sobie gotujesz i nie zresz jak świnia. 5k zarobków jeśli nie masz własnego mieszkania i żyjesz sam raczej nie wystarczy na życie na przeciętnym poziomie nie mówiąc już o odkładaniu jakiś oszczędności.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Mogę ci powiedzieć moje koszta. Jestem singlem z własnym mieszkaniem w dużym mieście ala Wawa więc:

    Opłaty za mieszkanie z mediami- około 600 PLN za mniej więcej 50m2 miesięcznie, w zimie około 800 PLN. Jakbym wynajmował to bym bulił 2500 PLN + media osobno.

    Jedzenie – około 800 zł miesięcznie. Nie jem najtańszego gówna, ale też nie kupuję wszystkiego bio. Na mieście jem od wielkiego dzwonu i nie zamawiam żarcia, gotuję wszystko sam.

    Internety i TV – kablówka z netem w pakiecie około 80 PLN miesięcznie za neta do 300Mbit.

    Telefon – 25 zeta za oszukany telefon na kartę bo i tak trzeba bulić abonament miesięcznie.

    Samochodu nie mam, jeżdżę rowerem lub miejska więc miesięczny koszt transportu to około 30 PLN maks, czasami mniej. Jak wyjeżdżam gdzieś dalej to wypożyczam samochód. Wychodzi mnie to taniej niż kupić bo nie muszę się pieprzyć z wymianami opon, przeglądami, AC/OC itp.

    Czyli mniej więcej 1705 PLN miesięcznie w moim przypadku ale dla bezpieczeństwa powiedzmy, że 2000 PLN. Weź po uwagę, że nie mam pasożyta płci przeciwnej któremu trzeba kupować prezenty, fundować kolacje, płacić za wakacje. Nie mam też gówniaka, który jest czarną dziurą nas pieniądze oraz nie uwzględniłem żadnych wydatków na przyjemności.

    2

    1
    Odpowiedz
  9. Okolice 10k wystarcza do spokojnego zycia.

    4

    0
    Odpowiedz
  10. Wystarczy ci 2k
    Pij koniecznie kawę zalewaną wrzątkiem bo ta z ekspresu z chujowo smakuje

    1

    4
    Odpowiedz
  11. Jest drogo i hooj

    2

    1
    Odpowiedz
  12. Koszty życia w Polsce mieszczą się w przedziale 2000 zł – 20 000 zł w zależności od stosunku prawnego do zamieszkałego lokalu, jego lokalizacji, aktualnych trendów na spędzanie wolnego czasu i modne zabawki oraz apetytu konkretnego podmiotu rozpierdalającego.

    Główny analityk Zygmunta Antydzidzi-Nunczako’a
    Gili-Gili, Gili-Gili

    Kuytyna

    2

    2
    Odpowiedz
  13. Jest taka strona numbeo.com gdzie są podane koszty życia w różnych krajach.Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego.
    Podchodzić do danych z rozwagą!

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Have you got any razowy? No, but I have a foremka.

      Czy taka znajomość jest wystarczająca, żeby przeczytać większość tamtejszych treści?

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Jeśli zrozumiesz ten tekst „I have got a big dick and my wife has got a deep cunt” to wystarczy.

        1

        1
        Odpowiedz
        1. Jeszcze nie żona, ale wszystko się zgadza. Dzięki, teraz wiem, że mogę tam wejść, jeszcze raz dzięki! 😉

          0

          0
          Odpowiedz
  14. Mi średnio na podstawe na PL idzie 30-35tyś zł. Takie tam wydatki średnio na miesiac po podzieleniu rocznych kosztów.

    Poziom bym powiedział niezadowalajacy mnie kompletnie. Czy 5 tysi starczy? Zapewne tak skoro minimum to coś koło 4k i jakoś żyja.

    5

    0
    Odpowiedz
  15. Idź na fabrykę do Byczywąsa.

    0

    1
    Odpowiedz
  16. Tak se czytam te wyliczenia i się pytam gdzie wy żyjecie? W takim Poznaniu czynsz 2k, jedzenie 1k,auto 1k, a gdzie tu rozrywki i hobby?

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Praca w podmiotach państwowych w celu wzmacniania solidarności społecznej powinna działać jak rozrywka i hobby.

      0

      1
      Odpowiedz

Cenzura na tiktoku

Wkurwia mnie ta cenzura, nic nie moge napisac wszedzie ta cenzura!!! Jak ja bym stworzyl swoją stronę bez takiej cenzury i ludzie by pisali co by chcieli, to co by niby bylo?

4
6
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Cenzura na tiktoku"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. tiktok, fejsbuk, instragram, tłitter – jebać to.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. To, że chcesz coś napisać w aplikacji z filmikiami dla ludzi chorych psychicznie wiąże się z anomalią kory przedczołowej odpowiadającej za funkcje uspołeczniania się i poczucia przynależności do społeczeństwa.
    -Testo

    1

    0
    Odpowiedz
  4. To by cię lewactwo dojechało w kakao. Żydowskie gazety by napisały żeś pedofil, do firmy wpadłaby kontrola skarbowa, a bank by podniósł stopę procentową. Ot takie zbiegi okoliczności.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Podziękuj lewactwu. Opanowali te wszystkie firmy i nie wolno ci nic powiedzieć ani napicać niepoprawnie politycznie. Lewacy tak mają. Prześladowanie za poglądy to ich tradycja.

    0

    0
    Odpowiedz