Piętno

Jest to w pewnym sensie druga część mojej chujni o nieprzyjemnych doznaniach, wynikających z braku majątku rodzinnego i pochodzenia z biedy.

Porównując siebie, który doszedłem do dużych pieniędzy sam, ciężką, uczciwą pracą, rozwojem, oszczędzaniem i inwestowaniem, a bananowe dzieci widzę jedną zasadniczą różnicę. Te lata złych doswiadczen. Pracy w systemie zmianowym, branie nadgodzin, żeby oszczędzić i zainwestować, stres odcisnęły na mnie potężne piętno i ukształtowały inaczej.

Gdy spotkaliśmy ostatnio z kumplem naszego starego (bananowego znajomego) to po tym krótkim spotkaniu mój kumpel podsumował go tak:

„Tak właśnie wygląda człowiek, który nie doświadczył nigdy żadnego stresu w życiu.”

I to jest doskonałe podsumowanie. To co ja osiągnąłem to mogłyby być miliony, ale nigdy nie będę miał jednego. Tego poczucia bezpieczeństwa, ciepła, luzu i tego, że zawsze mogę pójść po pomoc do bogatych starych jak się wszystko spierdoli. Miałem kiedyś takiego kumpla, który był tak zwanym „synem marnotrawnym”. Jak wyjechał na studia rodzice dali mu kasę to balangował, ćpał, chlał, imprezował, ruchał, a potem jak przegiął pałę to wracał do rodziców z podkulonym ogonem puszczał gadkę o nawróceniu i poprawie, rodzice przytulali, wybaczali, spłacali długi u dilerów, dali pomieszkać w ciepłym domku i jak się zregenerował to znów rogi rosły i wyjazd na studia, potem znów dragi i imprezki i tak chyba pięć lat. Na końcu stoczył się już totalnie, ale rodzice i tak wyciągnęli go na prostą, załatwili robotę w innym mieście i tam zrobił karierę, teraz trzepie w chuj hajsu.

Różnica jest taka, że gdybym to zrobił ja to ja nie miałbym do kogo wrócić po pomoc. Mnie starzy by powiedzieli „nawarzyles piwa to teraz je wypij sam”.

No i spoko, ja mam świadomość tego, że nie będzie żadnej równości. Równego startu itd. Mam jednak pewien żal. Widzę te bananowe dzieci to jest widoczne wspomniane piętno u mnie i to co nas odróżnia. Od nich bije taki luz, spokój, cieplarnia i poczucie bezpieczeństwa. W ich mowie ciała, zachowaniu sposobie mówienia i wszystkim co robią widać to. Taki brak pośpiechu, spiny, taka beztroska człowieka otoczonego opieką, bez zmartwień.

Często jest w ich zachowaniu taka bezczelność i wysokie poczucie własnej wartości. Do pracy przychodzą na pełnym luzie, mogą negocjować lepsze podwyżki niż ja i stawiać się przełożonym, co jeszcze ułatwia im karierę, bo jak coś nie pójdzie i przegną pałę to wtedy i tak mają poczucie, że mają gdzie wrócić i mogą mieć wyjebkę. Takie poczucie zostaje już na całe życie, jako wbudowane mechanizmy. Nawet, gdy rodziców już nie ma.

Ja natomiast nie mogę się postawić, nie mogę nic powiedzieć, co tylko spowalniało mój progres, bo gdyby mi coś nie wyszło to ja nie miałbym żadnego wsparcia, a jedynie pełne satysfakcji gadki starych, którzy uwielbiają jak mi się noga powinie i zaraz byłoby gadanie „widzisz, mówiliśmy, trzeba było siedzieć cicho, teraz sobie radź”.

No więc znoszę gehennę w tyrce, robię za 2/3 tego na co zasługuję, choć jestem obiektywnie dobrym pracownikiem to i tak w korporacyjnym wyścigu, histerii psychopatów i zatraconych korposzczurow z presją na wyniki i na to, że firma ma być ponad wszystko, nawet ponad zdrowie” przeżywam gehennę i dostaję chroniczne opierdole.

Siedzę cicho, bo pieniądze, które zarabiam dobrze pożytkuję, inwestuję i jestem na prostej drodze do upragnionej wolności i spokoju.

No, ale zawsze zostanie już to piętno. Ten żal odczuwany zawsze wtedy, gdy w nocy widzę jak w lokalnym miejscu, gdzie zbierają się wszystkie bananowe dzieci z miasta podjeżdżają w nocy dziewiętnastoletnie chłopczyki furami od tatusiów, które są wielokrotnie więcej warte od mojego auta, które nie było tanie, ale ja jestem trzydziestoletnim facetem. Ich zawadiackie, bezczelne uśmiechy, wyrąbanie, brak oznak stresu i wyniszczenia na twarzy to wszystko, czego ja nigdy nie zaznałem. Młodość, która im upływa na zabawach ja się uczyłem i zapierdalałem.

Niby są jakieś tam powody do zadowolenia, bo z chujowego startu osiągnąłem niemało, wieczna bieda i brak inteligencji finansowej u rodziców, ale i tak zawsze typy od „jesteś Kowalem własnego losu” i „rób to co kochasz, ja robię i zarabiam tysiace dziennie, a nieudacznicy narzekają” się do czegoś przyjebią, więc co mi po tym, że doszedłem do wszystkiego sam, dziura w całym zawsze się znajdzie, bo przecież według tych debili wszyscy mogliby być multimilionerami, tylko „im się nie chce i wolą narzekać, zamiast wziąć się za siebie”, więc tak czy siak na chuj to wszystko.

Ale przynajmniej wyrzuciłem to z siebie. Kto doczytał temu dzięki za wysłuchanie.

22
6
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Piętno"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Powiem tak: co osiągnąłeś to Twoje. Na to piętno, które opisujesz, niestety, sposobu żadnego nie ma. To jak wojenna rana, z której niby się wylizało, ale zawsze się odzywa przy wysiłku czy gorszej pogodzie, a z wiekiem coraz częściej. Ja też mam piętno stresu, toksycznej relacji i ciężkiej atmosfery domowej i wiem, że jest ono nieodwracalne. I żadne diety, sporty, zdrowa żywność, czy sen tego całkowicie nie zlikwidują. Mogę jedynie cieszyć się własnymi osiągnięciami i tyle.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Ja mam kurwa taką BLIZNĘ.
      Oparzyłem się patelnią.
      Od tamtego czasu tylko mikrofala/czajnik!

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Jajecznica? ale kto by siadał gołą dupą na patelni rozgrzanej do dziewiątki!

        0

        0
        Odpowiedz
  3. To dlaczego nie możesz być tacy jak oni? Już wiesz co masz robić. Chcesz taki być, a jak już znasz „know-how” to wystarczy zrealizować.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Stary ,świat nigdy nie był i nie będzie sprawiedliwy , nie wybieramy sobie rodziny ani tego gdzie się urodzimy. Docen to co masz że jesteś zdrowy i możesz realizować wszystko co chcesz. Co do luzu sam go możesz stworzyć jak zarobisz trochę więcej kasy ale z tego co piszesz to polecam złapać fach i wyjechać w pizdu z tego kraju. Zapracujesz sobie na niezależność i pewnego dnia siądziesz z cygarkiem że sam do tego doszedłeś. Nie oczekuj od świata że cokolwiek dostaniesz bo ktoś tam ma. Ja popracowałem 12 lat w Norwegii i mam się dobrze od starych też nic nie dostałem ale finansowo jestem tam gdzie połowa młodych Polaków nigdy nie dotrze. Polecam nauczyć się języka fachu i spierdalać , będziesz miał luz chajs i do czego potrzebujesz.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Jaka branża w Norwegii?

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Jaka branża? Z całą pewnością nie filologia. Tuman z Norwegii nie potrafi poprawnie pisać nawet w ojczystym języku a poleca „nauczyć się języka”.

        1

        0
        Odpowiedz
        1. Czyli pewnie budownictwo hłe hłe hłe.

          0

          0
          Odpowiedz
    2. Ja popracowałem 18 lat we Francj; dytrybucja paczek GLS; dziennie to 110-130 paczek, od punktu 2,50 €; obojetnie: czy koperta czy zestaw mebli. Od pewnego mometu płacili już tylko 1,25 € za paczkę. No to i spadły obroty: z 4.200€ na 1.200 €. za miesiąc. Prywatne firmy 1 osobowe stracily do 57% akcji. Wstyd był już pracować tylko na benzynę i pożyczać od Arabów. Innej pracy w wieku 65 już nie ma. Były jeszcze firmy „Taxi Colis”; ale nie płacili honorowo.
      Pozostało tylko sprzedać kamionetkę i iść na chomage. Widzialem jeszcze kamionetki GLS co jeżdzą po Warszawie. Sa jeszcze Dchl, Chronopost i jakieś inne Distri Coli, ale nie wiem jakie mają stawki.
      Kurier

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Chuj wam w dupę za brak odpowiedzi.
        Chujardzi….bez żadnego zrozumienia…

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Pochodzisz z biedy spoko, każda rodzina kiedyś pochodziła z biedy. Nie ważna która.

    Także nie pierdol i sam stwórz majątek dla pokoleń.

    Co prawda sam pochodzę ze staro-bogackiej rodziny, ale gościu nie ma żadnego wstydu w pochodzeniu z biedy.

    Sam rozkręcałem biznesy bez proszenia się o kase, bo nie chciałem od nikogo usłyszeć że bez rodzinnych pieniędzy bla bla bla. Sranie w banie.

    Wiesz że ja całe swoje 2x spędziłem na nauce, pracy, i rozkręcaniu biznesu? Mnie jara proces tworzenia z pomysłu do wykonania. Bananowe dzieci jak to mówisz zazwyczaj gówno potrafią jeśli same nie wezmą się ostro do roboty.

    Ja w wieku jakiś 14 lat zachciałem sam zarabiać bez proszenia/polegania na kasie od rodziców. Chęć bycia wolnym/niezależnym albo masz, albo jesteś niewolnikiem.

    Zresztą mój ujciec też sam się wyrwał od kasy rodziców i rodziny i na własny rachunek założył swój biznes w latach ’80, co nie było wtedy łatwe.

    Mój dziadek również nie siedział na dupie żyjąc z tego co jest, tylko sobie założył warsztat robiąc różnego typu rzeczy za darmo dla różnych ludzi.

    U nas w rodzinie punktem honoru jest kto rozkręcił sam bardziej intratny biznes i mało kto używał do tego funduszy rodzinnych ulokowanych w ziemiach/budynkach.
    Także mam na tyle duże szczęście że wydaje się że przedsiębiorczość jest we krwii u mnie w rodzinie, i nie bez powodu tak jest od wielu pokoleń.

    Także mówiąc o bananowcach, mówisz o leniach i zazwyczaj mentalnych niewolnikach tyle że pieniędzy rodzinnych.

    Mnie śmieszą gnojki zapierdalające lambo, myśląc że to nie wiadomo jakie osiągnięcie, bo jeśli chcą się chwalić, to tym to się mogą chwalić wśród ludzi bez kasy, nie wjądą lambo na salony, bo to tylko samochód. Ja chce wiedzieć co robisz, jak to robisz, czy poprawiasz swoje otoczenie i robisz moralny biznes. Lambo co najwyżej mogę Ci rozjebać o ściane bo chuj mnie obchodzi samochodzik zabawka za kilka stów €.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. U Żydów i Arabów pożyczją sobie aby utrzymać dzielnych synów, sąsiadow: Słuchajcie! dziadki i wójki, zakładam sklep, potrzebuję 100.000 €. To mu dają!
      W Polsce taka pomoc nigdy nie miałaby miejsca.
      W Polsce jest odwrotnie, z młodymi: chcesz przystąpić do spółki? To daj nam kapital wstepujacy 100 000 zł. Ale tyle nie mam! To sprzedaj mieszkanie rodzicow i nam daj.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Moja darmowa porada:
    Lepiej o tym nie myśleć, a dalej robić swoje.
    Nie będzie nigdy kurwa żadnej sprawiedliwości na tym pojebanym świecie.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. No…..! to spierdalaj na ksiezyc!

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Dzięki za wpis, bo teraz lepiej rozumiem dlaczego moi równieśnicy (kuzyn, kuzynka) są tacy bezczelni i aroganccy.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. „Szlachta nie pracuje”

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Mnie od dzieciństwa takie rozpieszczone bachory gnębiły, bo oni mieli za kasę swoich starych kurwa adidasy, nike, reeboki – a ja miałem ubrania z lumpexu jakieś pulowery i swetry. Wstyd mi było, ale co mogłem zrobić?!

    3

    0
    Odpowiedz
  10. Przecież pieniądze szczęścia nie dają.

    1

    2
    Odpowiedz
    1. tym, którzy ich nie mają

      1

      0
      Odpowiedz
  11. Ostatnio był tu kurwa taki cwaniak co tak pisał, iż
    im się nie chce i wolą narzekać, zamiast wziąć się za siebie.

    1

    0
    Odpowiedz
  12. Jestem w prawie identycznej sytuacji finansowej, tylko, że ja dopiero zaczynam…
    I wiesz co? Cieszę się nawet „z głupich” 50 złotych.

    A na ludzi z realności oraz także z tego forum TO chuj z nimi (zgodnie z nazwą strony), bo będą serdeczni/życzliwi/niezłośliwi/mili/przyjacielscy dopiero wtedy, gdy będą czegoś chcieć ode mnie/od ciebie.

    3

    0
    Odpowiedz

Mężczyźni

Drodzy mężczyźni, jak to z wami jest, że jak ma się z wami kontakt i jest zajebiście to to psujecie by następnie pisać po dwóch tygodniach, a najpóźniej po czterech?

6
8
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Mężczyźni"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Facety piszą tylko wtedy, gdy chcą ruchu.

    1

    0
    Odpowiedz
  3. Jak takich mężczyzn wybierasz to ci współczuję to z tobą jest coś nie tak. Pamiętaj jedno przystojny facet ma nieograniczona ilość młodych ładnych kobiet więc ma na ciebie wyjebane jajca

    1

    0
    Odpowiedz
  4. To pisz pierwsza królewno kochana i po kłopocie, a nie czekasz na atencję.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Ateny są w Grecji koleżko.

      0

      0
      Odpowiedz
  5. Mietek jestem ,Szukom kobity będzie zajebiście , mam wino własnej roboty ,już cztery dni leżakuje , spikniemy się ?

    1

    1
    Odpowiedz
  6. Może poprostu coś jest z tobą nie tak?
    -Testo

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Hmm to wtedy się odcina w pełni i tyle

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Nie ma nic za darmo.
    Każdy się kurwa kontaktuje wtedy kiedy czegoś chce i wtedy ten ktoś jest aż nadto miły.

    2

    0
    Odpowiedz
  8. Nie .. to relacja przyjacielska bez seksu 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  9. Jak to dlaczego? Po po drugim spotkaniu wyłazi Wasza damska rozszczeniowa natura i chęć kontroli wszystkiego. Dlatego tak długo szukałem normalnej kobiety na żone, która nie wpierdałałaby się we wszystko i nie kontorlowała wszystkiego plus „bo jej się należy”. Do roboty leniwe cipy!

    3

    0
    Odpowiedz

Odpowiedź na post „Kosmici nas słyszą?!”

Pierwsze transmisje radiowe zaczęły się na początku XX wieku. W chwili obecnej w 2023 roku te transmisje objęły sferę o promieniu około 100-120 lat świetlnych czyli dotarły do kilku tysięcy gwiazd Drogi Mlecznej i prawdopodobnie kilku, kilkunastu tysięcy planet. 1 rok świetlny to odległość około 9,46 biliona kilometrów czyli 9,46 razy 10 do potęgi 12. To olbrzymia odległość ale w skali astronomicznej to maleńki kroczek.
Prawdą jest, że fale radiowe lecą we wszystkich kierunkach (gdzie chcą), natomiast nie lecą na odległości jakie chcą ze względu na ograniczoną prędkość przemieszczania się fali w próżni mniej więcej 300 000 km/s. W związku z powyższym piosenki o których piszesz dotarły do ewentualnych kosmitów w promieniu ok. 120 lat świetlnych od Ziemi. Tak stanowią znane nam prawa fizyki. Ewentualna komunikacja przy pomocy fal grawitacyjnych, neutrin czy ciemnej energii lub tuneli czasoprzestrzennych jest na ten czas teorią nie popartą prawami fizyki co nie znaczy, że jest niemożliwa. Być może w przyszłości ludzkość opanuje tę formę komunikacji. Jeszcze jedno: moc sygnału odebranego maleje z kwadratem odległości od nadajnika, więc przykładowo zakładając, że smartfon ma moc 0,1 W to sygnał odebrany w odległości powiedzmy 1 km ma moc 0,01 W ale przy 1000 km to już tylko jedna milionową poprzedniej wartości czyli 1 razy 10 do potęgi minus 8 wata (10^-8). Przy odległościach rzędu bilionów kilometrów sygnał ze smartfona jest praktycznie niemierzalny. Wniosek z tego przydługiego wywodu jest następujący: wysyłanie informacji (SMS, MMS lub nawet piosenek mp3) ze smartfona dotrze być może do granic Układu Słonecznego, nie dalej ze względu na moc nadajnika smartfona. Natomiast wiadomość wysłana z Arecibo w 1974 r. prawdopodobnie dotarła już na odległość ok. 49 lat świetlnych. Po więcej info na ten temat zapraszam na strony związane z astronomią. Pozdrawiam i życzę sukcesów w zgłębianiu tajemnic Wszechświata.

9
2
Pokaż komentarze (8)

Komentarze do "Odpowiedź na post „Kosmici nas słyszą?!”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Astronom na chujni. Niesamowity jest ten świat. Chodzę czasem na popularnonaukowe wykłady astronomiczne do miejskiego obserwatorium. Obczajcie teraz taką sytuację – doktorek przy projektorku wygłasza wykład o rozchodzeniu fal radiowych w kosmosie, później odpowiada na pytania. Dziękuję państwu, do widzenia. Bierze swoją teczuszkę z laptopem i wychodzi do swojego pokoiku. Tam włącza tego laptopa i wbija na chujnię. Na chujni pierdolnie wpis o falach radiowych i drugi o lizaniu brudnych cipek w parku albo mazaniu gównem po ścianach w publicznych toaletach.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Jeśli jesteś taki „mundry” to napisz lepiej niż jest napisane powyżej. Zapraszam.

      1

      0
      Odpowiedz
    2. No i ? Jaki jest problem? Ty myślisz że wszyscy są tacy kulturalni i mili wszędzie?

      Gościu ja jeśli mnie nie wkurwisz to też jestem miły, ale przejdź granicę mojego wkurwu i takie jebnięcie dostaniesz że przez 3 tygodnie będziesz spał.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Świetny merytoryczny komentarz. Dziękuję i również Pozdrawiam

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Pewnie kurwa jota w jotę przekopiowane,
      ale złodziej nie wstawił ” „, bo „zapomniał”.

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Nie każdy jest tłukiem jak ty. Niektórzy mają szeroką wiedzę.

        0

        0
        Odpowiedz
  4. Post był założony o tak, z nudów.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. I co z tego wynika?

    0

    0
    Odpowiedz

Brain Rewiring / Triple Testo

Wkurwia mnie na obecną chwile to, że jak co roku mój brain przechodzi jednorazowy rewiring. Czuje się jak naćpany.

Czaicie, że mózg dorasta czy coś, co nie? No więc ta, mój łeb jak to robi to przy okazji zrzuca sobie traumy.
W ogóle bym nie czuł, że brain dorasta gdyby nie zrzucał przy tym zachowań spowodowanych traumą.

Dlatego kurwa pije teraz co moge bo tęsknie za jednym takim.

Mianowicie nie moge już dodawać ostro pojebanych wpisów.
Dorosłem.
Ale chujnia.

Z rok temu to naprzykład czułem sie zdesperowany przy rewiringu i odjebałem coś nieciekawego żeby pewien aspekt sie nie zmienił. Zmienił sie.

Konkluzja jest taka, że można sobie pierdolić mądre słowa ile sie chce a i tak The Brain ma control.

A dwa lata temu zmieniłem preferencje, teraz wole cycki zamiast dupy, co mnie bardzo zdziwiło.
-Testo

3
3
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Brain Rewiring / Triple Testo"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie mieszaj języka polskiego z elementami pisowni angielskiego.
    Nie mój brain tylko mój mózg albo my brain, nie rewiring tylko przeprogramowanie ewentualnie zmianę.
    D’you understand kurwa mać you fuckin’ tłuku?

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Nie idioto nie rozumiem.
      -Testo

      0

      0
      Odpowiedz

Fetysze

Co jest fetyszem każdy wie. Jaka jest perspektywa kobiet – chuj wie, bo naukowcy dalej rozkminiają na czym polega ich seksualność.
Z perspektywy facetów, jest to atrybut, albo jakiś dodatkowy aspekt, który (z całą pewnością) urozmaica igraszki, ale przede wszystkim:
– jest afrodyzjakiem. Dla nieogarniętych, po prostu dopalaczem do tego co już cię podnieca
– albo niezbędnym elementem. Bez tego ani rusz.
Ja NIENAWIDZĘ swojego fetyszu. To jest kurwa jebane więzienie. Nie cierpię go, a mimo to, jak jakiś pojebany, wracam do tego co jakiś czas – w znanym i lubianym wydaniu (czyli p0rn0le).
Na czym polega mój? Uwaga, jest uwłaczający, upokarzjący, poniżający i zwyczajnie obrzydliwy kurwa. Są nim takie kobiety które są grube.
Niszczy mi to psychę, bo jeśli dziewczyna nie jest większa to mnie kompletnie nie jara. Muszę mieć dupsko i grube uda. Muszę mieć brzuch. Cycki? Tu akurat mam ścisłe preferencje. Jak pasują w dłoni to super, jak są za wielkie to rzyg i nara. Jeśli są małe i daleko od siebie, to też nie wiem co to za płeć.
Heheszki heheszkami. „Oooooo pojebało cie. Tylu gości ma takie baby” Nom. Większość z nich ubolewa nad tym faktem. Co prawda, faceci są dzisiaj totalnymi pantoflami i ruchają wtedy kiedy im taka pańcia zezwoli, ale gdyby mogli to wybraliby konwencjonalną laskę która jest szczupła.
Nadomiar złego, jeśli już sam fakt że lubie grube nie obrzydza wystarczająco, to podoba mi się jak taka baba se nie żałuje. Fetyszyzuję tą jej jebaną otyłość w każdym aspekcie.
Bez jakieś przesady, gdzie brzuch jest już wiszącym plackiem z przodu i po prostu jest to obrzydliwe, ale taka zwyczajnie większa już „robi”.
Nienawidze tego. Ja jestem szczupłym wysokim gościem, co więcej, większość ludzi twierdzi że jestem przystojny. Nie wyglądam źle, a ciągnie mnie do odsiewu. Cynicznie? No trudno. Nikt z was nie zbija piony z menelami, więc powinniście rozumieć analogię w innych aspektach. Wszyscy się porównujemy.
Tego typu baby CZĘSTO mają jakieś jazdy jeśli chodzi o relację ojciec córka (lub jej brak). Często są to ultra – feminazi. Zachowanie? Kompletnie aseksualne. Wiele z nich zachowuje sie jak niedodziałany „kolega”.
Jeśli ktoś ma drzeć morde i myśleć przy tym że jest fajny, a w rzeczywistości robić sobie i swoim znajomym kompletną wieś – to na 70% będzie to taka baba.
Popularne fakty i mity: 1) tego typu laska docenia, i bardzo się stara w łóżku

7
3
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Fetysze"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś chłopie uzależniony od porno i wypracowałeś sobie takie nawyki. Jakbyś regularnie oglądał pedalskie, to zapracowałbyś na bycie gejem. Lepiej grube baby od chłopów albo innych dostępnych atrakcji z internetu. Przepalony od dopaminy z porno mózg, przestaję reagować na naturalne bodzce. Uzależnienie zawsze postępuje, więc jeśli nie ogarniesz tematu to zbrzydnie Ci życie, albo będziesz biegał z gołym siurem po miejscach publicznych. Jak chcesz ogarnąć to poszukaj 12 krokowych grup dla uzależnionych od seksu albo terapii.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. To nie ma nic wspólnego z tematem w poście. To że kita mi stała na tego typu baby mam od… pierwszego momentu w życiu, czyli praktycznie od dziecka. Zawsze takie pełne mnie bardziej kręciły. Idk może ta okrągła twarz. Może coś innego. Nie wiem. Wkurwia mnie to tak czy owak, bo takie baby są po prostu gorsze. Pod każdym względem. Zawały, miażdżyce czy coś, ciąża, ta ich spierdolna konieczność udowadniania że są silniejsze niż przeciętny facet x_x. A na to wszystko, mając 185 cm wzrostu i wyglądając po prostu dobrze (a przynajmniej takie dostaję opinie, i wysrane co kto o tym myśli czytając to), traktując taką babę na serio wyglądam jak zjeb. Cringe po całości. Ah i porno które oglądam nie jest specjalnie klasyczne. Raczej nazwałbym to striptizem. Spuszczam z rury tylko dlatego że łatwiej mi zasnąć. Legit.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Kurwa dla was wszystko jest uzależnieniem, prócz tego co realnie jest.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Piramida Masłowa.
      Jeśli więc jesteś uzależniony od jedzenia to koniecznie załóż taką grupę wsparcia.

      0

      0
      Odpowiedz
    4. Myślisz, że faceci widząc laski na mieście nie przyglądają się im?
      Kurwa z epoki lodowcowej się urwałeś?!

      0

      0
      Odpowiedz
    5. Ja jestem uzależniony od tego forum.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Matka wie że ćpasz!?
    Skończ z tym i ogarnij racice bo masz nie ładne (żółte) ble

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Pisze się „na domiar”, a nie „nadomiar”.
    PS. Nie jestem Grammarnazi

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Lubisz grażyny/karyny i po temacie.

    0

    0
    Odpowiedz

Homo Idioticus V

Wśród gatunku homo sapiens poczesne miejsce zajmują durne polaczki. Naród wyjątkowo tępy niepotrafiący wyciągać chociażby żadnych wniosków z błędów własnego narodu na przestrzeni wieków. Od czasów rozbiorów, poprzez I i II wojnę i czas komuny wręcz się cofnął w rozwoju. Wystarczyło że pojawił się polityczny szarlatan i sprzedali swoje dupska za 500+. Założę się że Putin dając 1000+ zdobyłby ten żałosny kraj bez jednego strzału. Od ośmiu lat bandyta z Nowogrodzkiej niszczy wszystko w tym kraju jednocześnie rabując i kradnąc ile się da. Gorsza była tylko okupacja hitlerowska. Wymiar sprawiedliwości zniszczony, ochrona zdrowia osiągnęła dno, podobnie szkolnictwo i oświata, gospodarka leży i kwiczy, rabunkowa wycinka lasów, najwyższa inflacja od 26 lat, itd. , itd….. Jednocześnie powszechne pisowskie złodziejstwo, kolesiostwo, nie mówiąc o miliardach Euro które straciliśmy. I co najciekawsze tępe polaczki dalej popierają bandytów, debili i złodziejów!!! Jakże trafnie brzmią słowa Bismarcka że dać polaczkom wolność a sami się wykończą. A najciekawsze że za parę lat jak to wszystko pierdolnie, jak parę lat temu w Grecji, to tępe trepy które głosowały na ,,zbawcę narodu” będą najgłośniej w proteście darły mordę.

20
9
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Homo Idioticus V"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Miałem ci odpisać ale nie warto reagować na wpisy gnidy .

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Co rozumiesz przez to, że służba zdrowia sięgnęła dno?

    Mnie wkurwia to, że pomimo iż JA mając ubezpieczenie zdrowotne to partacze z NFZ wszystko robią i tak byle jak, i wykłócają się o kasę.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ludzie są zdumiewająco głupi.

    2

    0
    Odpowiedz

Solidarne opłaty ,,pasożycie

antyojciec kurwa ode mnie chciał wysępić 700 zł gdy zarabiałem 1000 zł
było mi też policzone za paliwo, choć kurwa w ogóle nie jeździłem autem.
Każdy miał płacić tyle samo: po 700 zł.

Sami napiszcie czy to było kurwa normalne?!
70% pensji i jeszcze płacenie za coś co nieużywałem?!

3
3
Pokaż komentarze (29)

Komentarze do "Solidarne opłaty ,,pasożycie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Twój antyojciec źle zrobił bo powinien zajebać ci całe 1000 zł i w dodatku zajebać w pusty, durny łeb.
    Chciałeś wydymać własnego antyojca i żyć na jego koszt jebany pasożycie?
    Ogarnij się trochę kurwa!

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Pusty durny łeb to masz ty jako człowiek pierdolnięty.
      Do tego jesteś złodziejem ty pasożycie społeczny.
      Pewnie bierzesz socjal, a potem zaczynasz drzeć swoją czerwoną krzywą mordę, że inflacja.
      Sam się ogarnij kurwa!
      Nigdy nie pisałem, że chce żyć na cudzy koszt, bo to kurwa wierutna bzdura na mój temat.
      Oby twój stary też się z tobą tak policzył i zajebał ci 100% pensji, i obyś żarł ze śmietnika, życzę ci tego jak najprędzej!

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Nie jestem złodziejem ani pasożytem tłuku.
        Jestem antyzłodziejem i antypasożytem jak twój antyojciec przychlaście!

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Przychlast to twój stary – stary chuju!

          0

          0
          Odpowiedz
    2. Gówno wiesz, więc gówno mnie obchodzisz kurwa pustaku.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Antypustaku jeżeli już, wedle twojej nomenklatury „anty”.

        0

        1
        Odpowiedz
        1. To słownik dla inteligentnych.
          Ale wy jesteście kurwa za głupi, by zrozumieć co to antonimy.

          0

          0
          Odpowiedz
    3. Odwrotnie matole.
      To mój stary chciał mnie finansowo wyjebać.
      Naucz się kurwa czytać poprawnie zanim wysrasz swoją gównianą opinię.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Nie pierdol, żaden stary tylko antystary chciał cię wyjebać. Bądź konsekwentny w używaniu przedrostka anty antysynu.

        0

        1
        Odpowiedz
        1. To by arcydebilu antyinteligentny znaczyło, że mój ojciec jest młody, a jest stary więc stary kurwa!

          0

          0
          Odpowiedz
        2. Masz rację antyantysynu = synu.
          Ponieważ: –synu = +synu = synu.

          Za matematykę się kurwa weź antyinteligencie.

          1

          0
          Odpowiedz
  3. To trzeba było zarabiać więcej! 1000 zł to ja zarobie w 3h . Boże… masz problemy zmień robotę na lepiej płatna.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Kurwa naucz się czytać ze zrozumieniem.
      Ja nie będę się powtarzał co już napisałem.

      1

      2
      Odpowiedz
    2. 1000 zł / 3h = 333zł / 1h
      8h x 333zł = 2664 zł dniówki
      2664 zł x 22 dni = 58 608 zł miesięcznie

      Dej Ci Boże, dej Ci Boże ;—)

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Przecież to kurwa matoł, który nie umie ani czytać ze zrozumieniem, a więc nie umie też poprawnie liczyć.

        1

        0
        Odpowiedz
  4. Co tam ciamajdo? Dalej tworzysz 20 postów bo jesteś tchórzem którym im tego nie potrafi powiedzieć?

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Niemoto nie jestem kurwa tobą.
      Mówiłem im bardzo wiele razy, ale nie chcą kurwa słyszeć prawdy.

      1

      1
      Odpowiedz
    2. Tchórz to ty.

      2

      0
      Odpowiedz
    3. Podaj swój adres tchórzu to kurwa opowiem to tobie i przestanę pisać na forum.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. Raczej podaj swój, to zobaczysz śmieciu czym jest facet. Ciekawe czy wtedy też to powiesz, skoro się boisz powiedzieć to nawet mamusi.
        Już widzę jak do typa 2x głowy wyższego i 2x cięższego nakurwionego powiesz coś innego niż „dzień dobry prosie Pana”

        0

        1
        Odpowiedz
        1. Prosie to jest z facetów.
          Faceci świnie kurewskie gnidy aspołeczne.

          0

          0
          Odpowiedz
        2. Zapraszam cwaniaczku:
          Współrzędne geograficzne: 30.5234, 50.4501

          0

          0
          Odpowiedz
      2. Musisz mieć dziecko w chuj za dużo wolnego czasu, że o 4 nad ranem potrafisz na chujni szczekać, niczym mały kundelek.

        0

        1
        Odpowiedz
        1. ty tesz skoro to wszystko tak czytasz

          0

          0
          Odpowiedz
        2. Mały kundelek bardziej ujada niż duże psy.
          Spytaj się rolników.

          0

          0
          Odpowiedz
  5. Trzeba było powiedzieć, że nie masz pieniędzy, bo parówki kosztują zbyt drogo.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Parówki są tanie, ale kurewsko niepożywne.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. tak jak zupki chińskie

        0

        0
        Odpowiedz
  6. Nie chce mi się komentować patałachu.

    1

    1
    Odpowiedz

Taka historyjka

Miałem koleżankę w byłej pracy. Szybko się dość mną zainteresowała, a ja nie traktowałem jej poważniej. Czasem jej dokuczałem, czasem się z niej śmiałem. Z racji tego, że sam jestem w związku nie wiązałem z nią żadnych nadziei, po niej było widać, że jej się podobam. No, ale w końcu ona odeszła z tej pracy po jakimś czasie i po jakichś paru miesiącach zdałem sobie sprawę, że za nią tęsknie. I wyobraźcie sobie chujowicze, że od dwóch lat tak sobie za nią tęsknię i zastanawiam się co tam u niej, a jakoś przejść mi nie chce. Pomimo to nie przeszkadza mi to być szczęśliwy ze swoją kobietą. Dziwnie tak. Oto moja chujnia

7
8
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Taka historyjka"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. I dobrze dla niej, że odeszła. Może sobie ułożyła z kimś życie. A może jest szczęśliwą singielką i nie tęskni za gnojem, który jej dokuczał i zabawiał się jej kosztem zamiast jasno postawić sprawę, że jest w związku. A ty tęsknisz, bo już nie masz komu dosrywać, „biedactwo”…

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Jebany nieudacznik!

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Skończ z tym, bo się twoja kobieta domyśli jakie masz fantazję a później ból dupy i zapytanie dlaczego on taki nie obecny, czy to nie wina neflixa, karty mówią a ona jest z tego powodu smutna, więc przestań myśleć

    3

    1
    Odpowiedz
  4. Czemu tylu idiotów dało minus? Was nigdy żadna koleżanka nie podrywała? Chociaż w sumie nazwa strony mówi sama za siebie

    3

    3
    Odpowiedz
  5. Duszę masz romantyczną
    Pięć stów w łapę (…)

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Z ciebie to kurwa świnia i pajac.

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Nie obrażaj Pinokia. Być może to jedyny kandydat, na którego warto zagłosować, bo zawsze widać, kiedy kłamie. A świnie to bardzo inteligentne ssaki, w przeciwieństwie do autora chujni i kibicujących mu.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Bóg to zawsze kłamie!

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Skąd wiesz? Widziałeś jego nos? xD

          0

          0
          Odpowiedz
  7. Od siebie mogę dodać: przestań ją obserwować na Facebooku, Instagramie itd., ogólnie w internecie.
    3 lata nie widzenia i przejdzie Ci.

    -1

    1
    Odpowiedz
    1. Mi po 15 latach nie przeszło XD.

      0

      0
      Odpowiedz

Solidarne opłaty ,,pasożycie

antyojciec kurwa ode mnie chciał wysępić 700 zł gdy zarabiałem 1000 zł
było mi też policzone za paliwo, choć kurwa w ogóle nie jeździłem autem.
Każdy miał płacić tyle samo: po 700 zł.

Sami napiszcie czy to było kurwa normalne?!
70% pensji i jeszcze płacenie za coś co nieużywałem?!

5
5
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Solidarne opłaty ,,pasożycie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zmień robotę mówię, 1000 zł to ja mam po 3h pracy obiboku

    1

    1
    Odpowiedz
    1. A z ciebie kurwa idiota.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Pisać to se możesz.
      Nie wierzę ci jebany nieudaczniku.

      0

      2
      Odpowiedz

Antyforum

To forum staje się antyforum.
Bo kurwa zabraniacie wolności wypowiedzi wy jebany dzbany.

4
4
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Antyforum"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Sam jesteś jebanym dzbanem.
    Nikt tobienie wymyślał od jebanych dzbanów do tej pory.
    Wypierdalaj!

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Anty dzidziuś i antyciamajda w formie 😉

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Zgadza się, antyciamajda=udacznik.
      100% racji kurwa masz!!!

      0

      1
      Odpowiedz