Wkurwił mnie sen

Ja jestem niestety ten zdiagnozowany.
Gdyby nie to to by mi było, kurwa, lżej.
Nawet byłem w czymś takim jak szpital psychiatryczny, raz; i to bardziej z powodu kogoś innego niż mnie.
Otóż śniło mi się, że spotkałem pewnego kolegę z klasy.
Powiedziałem mu mniej więcej co sądzę o psychiatrach, np. że etykietują i dręczą innych (oczywiście bardziej wulgarnie i dopowiadając swoje), na co ten odparł:
„Normalni ludzie idą do domu, nienormalni do psychiatryka.”
Ja mu tylko zdążyłem powiedzieć: „Lecz się, chuju!”
A ten odszedł.
Chyba się nawet mnie przestraszył, bo byle gnypkiem to ja nie jestem (no… przynajmniej nie takim jak on).
Dobrze, że chociaż tyle mu powiedziałem.

5
5
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "Wkurwił mnie sen"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Gnypku odrób matmę zamiast wymyślać fake-prowokacje.
    Potem pani w kasie oszuka cię na 1 grosz a ty tchórzoFeRdku nie odezwiesz się, bo „co to jest jeden grosz”.
    1 grosz to równowartość twojej historii o nieistniejącej histerii.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Lecz się chuju,
    bo choć idealnie skopiowałeś moje znaki interpunkcyjne to jednak jesteś jebanym nieudacznikiem; niczym więcej!

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Lepiej już być nieudacznikiem niż nie napiszę jakim lekarzem.

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Tak to jest jak ma się w rodzinie takich lekarzy.
      Prawda boli, co? 😉

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Nie, bo tu są same kłamstwa kurwa!

        0

        0
        Odpowiedz
    3. Bierz przykład ze mnie: ja się lecze piwem. Mam nawet oczy piwne. Ale to nie od picia,czy chlania, bo od smarowania oczu. Moja dziewczyna myje włosy piwem.

      0

      0
      Odpowiedz
  4. Ojej, dzidzia miała zły sen. Ale mu pojechałeś, ale szczerze mówiąc, to jesteś jebnięty.

    Co to w ogóle ma być, że jesteś z siebie dumne że coś komuś we śnie powiedziałeś? Rozumiesz że to tylko sen i to do siebie mówiłeś?

    Jesteś chory psychicznie i powinieneś iść się leczyć, bo jest z tobą bardzo źle. Nie dość że nie rozróżniasz snu i jawy, to jeszcze walisz suchary i myślisz o sobie znacznie więcej niż możesz.

    Gościu, jesteś chuchrem którego wiatr pokona, nie mówiąc o Twoim koledze, on może i jest słaby, ale jak by Ci jebnął to byś się przykrył sznurówkami.

    I nie, w szpitalu jesteś ze swojej winy, nie kogoś innego. Mówili ci to tam tyle razy, masz brać odpowiedzialność za swoje czyny, a ty ledwo co wylazłeś i już pierdoliś swoje farmazony jakoby jesteś pierdolnięty przez kogoś.

    LECZ SIĘ !!!!

    2

    3
    Odpowiedz
    1. Polecam się pomodlić tak jak ja, wtedy też tam trafisz.

      ~~ autor wpisu na chujni

      0

      0
      Odpowiedz
      1. Czyli jak się pomodlić?!

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Tej tajemnicy nie zdradzę.
          I dobrze by było gdyby nikt na to nie wpadł (a tak już dokładniej na treść tej „modlitwy”).
          Tak o, dla świata, bo jeszcze się komuś coś ubzdura i będzie więcej ludzi zniewolonych.
          Zamykać tymczasowo w różnych tam ośrodkach to nie rozwiązanie.
          Tu by trzeba egzorcystów, księży itd.

          0

          0
          Odpowiedz
          1. Fakt, że trochę paranoicznie to brzmi, ale nie wiadomo co by z tego wynikło.
            Poza tym za dużo w swoim krótkim życiu przeszedłem żeby zmieniać religie jaką jest katolicyzm 😉

            0

            0
            Odpowiedz
    2. btw. odezwał się ten co etykietuje.
      Bez komentarza.

      1

      0
      Odpowiedz
    3. Nie ignoruj psycholi, bo nawet słabeusz jak się wkurwi przez schizę może być jak czołg.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Taki jeden w pasach (fajny gość swoją drogą) chciał się ze mną przywitać, ale jak mi ścisnął rękę to musiałem sobie drugą ręką pomagać 😉
        Oczywiście „jak tak nie miał” to ja miałem silniejszy uścisk.

        0

        0
        Odpowiedz
      2. Ech… Nie ważne od kogo, ważne, że należny wpierdol by dostał.
        Akurat jemu nie ma kto wymierzyć sprawiedliwości.

        1

        0
        Odpowiedz
    4. Zdziwiłbyś się.
      Jestem taki sam jak inni, tylko że zdiagnozowany.
      Nigdy nie stwarzałem zagrożenia dla nikogo (może aby dla siebie, w sumie dość niedawno).
      Dawno temu byłem na pierwszej wizycie, a lekarz zamiast depresję to mi wjebał jakąś schizofrenię.
      Widać, że słabo się znasz na temacie.
      Naoglądałeś się za dużo telewizji.
      Bez pozdrowień.

      1

      1
      Odpowiedz
  5. Dzwonię po kaftan niech cię zabierają zjebie

    2

    1
    Odpowiedz
  6. Panie kapitanie, ale mu pan powiedział.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Ja to jestem Kapitan, hehehe.

      0

      0
      Odpowiedz
  7. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
    Przydadzą się do rozwijania moich nietypowych zainteresowań 😉

    1

    1
    Odpowiedz
    1. PS żartowałem.
      Nie obchodzi mnie wasze zdanie.
      Ktoś tam w internecie wspomniał o jakimś człowieku który przemawiał do tłumu i powiedział:
      – Wy wszyscy jesteście jacyś pojebani!
      – Chyba ty! – odpowiada tłum.

      Cóż. Jeśli ładnych kilku ludzi tak powie no to może być coś na rzeczy 😛
      Ale żeby aż potrzebować brać leki to… baaaardzo mało jest takich pacjentów u tych lekarzy (oczywiście procentowo).
      Gównodiagnozę (na „chorobę”), pewnie jeszcze w dodatku mocno naciąganą zazwyczaj dostaje się od razu, czy jest się chorym czy nie – takie jest moje zdanie.
      Dla mnie to najmniej wiarygodni lekarze…
      A z resztą już pisałem coś o tym.

      1

      0
      Odpowiedz

Najlepszy dzień mojego życia

Najlepszy dzień mojego życia to 07-04-1982, wtedy moja matka, pierdolona alkoholiczka, wyciągnęła kopyta. Możecie sobie wyobrazić, co trzeba przeżyć i czego doświadczyć żeby się cieszyć ze śmierci własnej matki. Suka zniszczyła mi życie, teraz mam 52 lata, ale dalej tkwię w przeszłości. Ech…, dużo by mówić…

11
3
Pokaż komentarze (17)

Komentarze do "Najlepszy dzień mojego życia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Możesz coś powiedzieć jakie to uczucie, gdy toksyczny rodzic odejdzie i jak wtedy zmienia się życie? Moi rodzice są toksyczni i dalej zatruwają mi życie i zastanawiam się jak zmieni się moje życie bez nich. Z tym, że ja nie będę cieszył się z ich śmierci, bo aż tak źli nie są. Chodzi mi o to jak wygląda samopoczucie psychiczne, gdy toksyczne zachowania bliskich osób już nie mogą być uskuteczniane.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. poczujesz sie jakby problem sam sie rozwiazal

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Pozostaje uraz kurwa maciora!

        0

        0
        Odpowiedz
    2. Ulga, a potem osamotnienie. Jedyny ratunek, to własna rodzina, odmienna we wszystkim.

      0

      0
      Odpowiedz
    3. To zależy od twojej psychiki.
      Ja mam pojebany uraz, ale ja wychowywałem się kurwa w 100% patologii.

      1

      0
      Odpowiedz
  3. Znowu Antymatka Kurwa.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Pierdolony skunskie, zapłacisz za te słowa. Twoja Matka Cię urodziła, gdyby nie ona, to by Ciebie tu śmieciu pierdolony nie było. Nie ma znaczenia co Ci zrobiła, dała Ci życie skurwysyński pomiocie !

    1

    4
    Odpowiedz
    1. ma znaczenie

      2

      0
      Odpowiedz
    2. Wolałbym umrzeć, szczerze. Życzę Ci żebyś w życiu zaznał piekła, jakie ja przeszedłem.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Dokładnie, niech facety-mądrale sami to kurwa wpierw przeżyją.

        0

        0
        Odpowiedz
    3. Mam jeszcze jedno pytanie: czy małego, skatowanego ośmioletniego Kamilka, ja już dorośnie i powie, że jego matka to potwór i suka, też zwyzywasz? Może Cię mamusia nie doprowadziła w wieku 10 lat do próby samobojczej i dlatego stawiasz ją na piedestale, ale ok… masz prawo, ale powiem Ci kolego lub koleżanko, że jesteś głupi/a jak but.

      0

      0
      Odpowiedz
    4. Najlepiej to jeszcze niech go napierdala całe dzieciństwo kablem od prodiża na zmianę z darciem mordy po sześciu żubrach i oczekuje bezgranicznego szacunku, bo raczyła popuścić szpary jakiemuś parobasowi i wysrać z dupy pomiot na świat, jebnij się w łeb cymbale

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Taka dokładnie była i jest i będzie moja antymatka kurwa (dosłownie kurwa) !!!

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Przynajmniej dobrze wspominasz czasy stanu wojennego.

    0

    0
    Odpowiedz
  6. Kolejny wpis o antymatce? Weź ty się za skuwanie asfaltu kilofem u Mesia przez 12 godzin, bo masz ewidentnie za dużo siły.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Pan twój Mesio, nie zatrudni tego patałacha przy skuwaniu kilofem asfaltu .

      0

      0
      Odpowiedz
    2. A ile płacą?

      0

      0
      Odpowiedz

wojciech

boli mnie to że mój kolega jest zjebany
wysłałem mu link do spotify premium a ten zjeb od pół roku go nie otworzył bo jest jebanym leniem i mu się nie chce

5
6
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "wojciech"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Och tak, współcześnie ludziskom to się kurwa nie chce nawet kurka od ogrzewania przekręcić ani kontaktu prądu wyłączyć.

    A potem narzekają jakie to mają wielkie rachunki i nie mieszczą się w limicie 2000 kwH.

    A swoją drogą to też tak ostatnio miałem.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. To mój znajomy od 5 lat obiecuje, że mi coś wyśle…
    W końcu sam wszystko sobie pozałatwiałem.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. To kurwa mój znajomy wysyła mi co pół roku życzenia na Święta, ale poza tym nie ma czasu nigdy dla mnie.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Nie wysyła Tobie tylko klika w „wyślij wszystkim” jakąś kurwa gotową wiązankę świąteczną znalezioną w internetach więc nie czuj się wyróżniony 😉

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Tak kurwa, doskonale o tym wiem, że znajomek wysyła to wszystkim.
        Nie czuję się wyróżniony, dlatego mam całkowicie wyjebane, bo nawet nie przeczytałem tego bełkotu XD.

        Jednak po co mi to napisałeś?
        Bym się gorzej poczuł psychicznie?
        To wiedz, że za trolling internetowy niektórym się płaci, a ty robisz to kurwa za darmo haha.

        1

        0
        Odpowiedz
    2. To zdecyduj się tępy chuju w końcu czy wysyła ci życzenia czy nic ci nie wysyła przez pięć lat. I wypierdalaj z tym gównem.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Czytaj kurwa ze zrozumieniem tępy chuju!

        Wysyła mi życzenia świąteczne, ale inne rzeczy obiecał i nigdy nie zrealizował.

        1

        0
        Odpowiedz
      2. gówno to ty, więc spadaj

        1

        0
        Odpowiedz
      3. gównojadzie spierdalaj

        1

        0
        Odpowiedz
  5. A może ma w dupie twoje zjebane linki do spotify? Może sam sobie utworzył konto bez twojego zjebanego afiliciajnego linka na którym miałeś dostać równowartość 5 groszy.

    Może się ciebie brzydzi że wysyłasz takie gówna, lepiej zbieraj puszki. Wszyscy się z ciebie teraz śmieją bo wiedzą że próbowałeś na kumplu zarobić kilka grosików.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Biznes jest biznes!

      1

      1
      Odpowiedz

Oho, idzie lato

Super, zapowiadaja przekroczenir 40st w tym roku. W końcu się wygrzeje.

Może więcej nowych gatunków insektów się pojawi.
Malaria na południu Polski już powoli wraca (w zeszł roku było sporo przypadków zarażonych którzy byli ukłuci w Polsce bo nie wyjeżdżali w okresie inkubacji).

Wyglada więc że w tym roku Katowice czy Kraków będa mieć więcej przypadków (łagodna zima oznacza o wiele więcej komarów niż rok temu).

Żółta febra też pewnie niedługo.

Tak to jest w tym kraju.

Same pijawki dookoła, leniwe skurwiele którym się marza miliony bez ciężkiej pracy i puszczalskie myślace że znajda frajera (sorry bogatego męża).

Wybory i mam nadzieje nie wybierzecie tych zdechniętych fiutów!!!

5
4
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Oho, idzie lato"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tu Arktos – władca Lodolandii. Do Polski napłynie powietrze z mojej krainy, a jeszcze w maju spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Chuja będziesz miał, a nie lato. Chwała Lodolandii.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Jebać Talatugę, Hamsina i socjalizm!

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Chuja już mam. Od urodzenia.

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Pan twój Mesio, zapytuje cię patałachu, gdzie do chuja ciężkiego i nabrzmiałego ta Lodolandia położona jest.
    Ps. Jak nie odpowiesz patałachu, to na chujni jest jakiś informatyk , co cię po „IP” raczyć namierzy.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Raczyć namierzy? A to ciekawe :DDD

      0

      0
      Odpowiedz

Moi domownicy to fleje

Mieszkam w domu wielopokoleniowym i mimo, iż jestem najmłodszy, to wśród wszystkich mam choć odrobinę, kurwa, wstydu. Wchodzę rano do łazienki umyć się, a tam ktoś przed wyjściem do roboty srał i mało tego, że nie psiknął choćby odświeżaczem, to jeszcze zostawił cały kibel obesrany. Nosz kurwa mać!. Rozumiem, że raz czy dwa razy się człowiek spieszył i zapomniał, ale notorycznie to już przesada. Aż się kurwa odechciewa śniadania jeść człowiekowi. Włożenie po obiedzie lub kolacji garów do zmywarki? A gdzie tam, kurwa. Każdy zostawi ujebane talerze przy zlewie, a ja muszę to wszystko chować plus jeszcze obmyć te talerze w zlewie, bo oczywiście nie można zjeść normalnie, tylko cały talerz zostawić upierdolony w tłustym maśle. Oczywiście z racji tego, iż jestem najmłodszy, to wiem, że nie wypada i nie wydrę po nikim ryja – choć w myślach to czasami klnę na nich, jak stary robol. Pierdolę to, tylko czekam aż w przyszłym roku skończę technikum i się w pizdu wyprowadzam.

9
2
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Moi domownicy to fleje"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tu matka autora chujni – jesteś gówniarz, w dupie byłeś i gówno widziałeś. Chuja wiesz o życiu, wywłoko w dupę jebana. P.S Sracz i naczynia mają błyszczeć. Rozumiesz, rozpieszczony kurwiu??!! Biegusiem po gąbkę i płyn do zmywania. Ale to biegiem kurwa, bo pasa nie pożałuję!!!

    2

    2
    Odpowiedz
  3. ujebiesz z gegry i nie skończysz technikum hłe hłe hłe

    1

    0
    Odpowiedz
  4. No to sprzątaj, jak ci nie pasuje. Ja normalnie mam 2 ukrainki które przychodzą codziennie posprzątać, bo szkoda czasu na takie pierdoły.

    Nie podoba się ? To sprzątaj i dupy nie zawracaj ludziom.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Wypowiedział się kurwa ten co sam nie sprząta!

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Morda śmieciu, chyba wiadomo że kiedyś sprzątałem. Ty skurwysyński chuju, mama Ci mówiła że masz zapierdalać lizać klop a nie tu pierdolić farmazony.

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Rozumiem cię, bo mam kurewsko podobne przejścia, tylko, że ja mieszkam z obcymi ludźmi.
    Też się wkurwiam na brudasów.
    I gdy zostawiają oni swoje brudne rzeczy w zlewie to ja nie myję po nich, tylko kurwa przekładam ich brudy, umyje swoje rzeczy, a potem ich brudy spowrotem daje na miejsce.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. *z powrotem, jeżeli już.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Istne kurwa warunki komunalne/socjalne.

    1

    0
    Odpowiedz

Chyba ktoś steruje tą pogodą

Natura sobie urządza jakieś, kurwa, jaja. Jest końcówka kwietnia, a u mnie (mieszkam w miejscowości nadmorskiej) trzeba nadal chodzić w zimowej kurtce i w czapce. Nawet na Nowy Rok w 2023 1 stycznia przyszedł lekki wiaterek z południa i było +15 stopni, nie to, co teraz. Ba, w kwietniu rankami przy gruncie potrafi być u mnie nawet kilka stopni mrozu. Kurwa, mam już dosyć tego jebanego zimna.

5
3
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Chyba ktoś steruje tą pogodą"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Tu sterownik pogody – przedłużam zimno aż do Czerwca. I chuja masz do gadania, gówniarzu. Za dużo masz energii, to skuwaj asfalt u Mesia.

    2

    0
    Odpowiedz
    1. Ty, sterownik! A masz taki wyświetlacz z takim niebieskim podświetleniem czy jesteś tylko byle szmelcem z trzema bladymi ledami i wiecznie gorącym zasilaczem?

      3

      0
      Odpowiedz
  3. A spierdalaj. Już wolę wydawać kasę na opał do połowy maja, niż chodzić z zapoconą dupą od tych pierdolonych upałów.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. HAARP to urzadzenie ktore steruje pogoda elita

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Gówno a nie haarp nieuku. Coś przeczytałeś i bezdomny wieśniaku myślisz że coś wiesz.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Spierdalaj biednemu na chuj prostaku

        0

        0
        Odpowiedz

Szczekacze mocne w grupie

Najczęściej sytuacja tyczy się szczyli mających max do 20 lat, 60 kg wagi i wyglądających przy 90 procent dorosłych osób jak anemicy. Przykład? Obejrzyjcie sobie starcia pseudokibiców z policją. Klną, drą ryja, rzucają butelkami, a jak policja idzie parę kroków w przód, to spierdalają niczym małe pieski typu york. Ilekroć takie filmiki oglądam, to się składam ze śmiechu. Albo sytuacje z kanału Stop Cham – szczypiorowaty małolat wyskakuje z jakiegoś wypierdzianego trupa pokroju BMW e36, a z mniejszego auta chłop na oko 40 letni, 2 metry wzrostu i drugie tyle w barach. W 90 procentach taki Sebix obsrywa się i wraca do auta. No kurwa, po prostu śmiech na sali 😂🤣. Zawsze sobie wtedy myślę – Jak suka dużo ujada, to słabo gryzie.

10
1
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Szczekacze mocne w grupie"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Urodziłem się w połowie lat 80 i pamiętam, co się działo za czasów nastoletnich na podwórkach w latach 90. Zawsze ten, co najwięcej kłapał ryjem, pierwszy spierdalał z płaczem do cycka mamusi.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Jeszcze lepsze są komentarze pod filmikami typu – jakby na mnie trafił, to bym mu zrobił to i to. Gówno w majtki by zrobił i tyle.

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Dzisiaj gorsze jest jeszcze to, że ci co prowokują i szczekają jak mały kundelek, to gdy takiemu strzelisz liścia, wówczas taki śmieć zamiast mieć trochę honoru i przeprosić pokornie, to napuści na ciebie starszego brata, ojca lub grupę swoich ziomków.

    2

    0
    Odpowiedz
  5. Każda taka napompowana cipeczka trafi kiedyś na niepozornego, cichego gościa, który będzie w stanie go w mgnieniu oka posłać na OIOM lub nawet do bram Św. Piotra. Dopiero wtedy taki ktoś lub banda jego szczekających kundelków spokornieje.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Tak pierdzieć mogą tylko takie ciche szczypiory, co się przewracają bo pająk na nich spojrzał.

      Jak zobaczycie wiewióre to spierdalacie z piskiem jak chuj wie co.

      Także nie, nikt się nie obawia chłoptasiu niepozornych, bo siłe WIDAĆ, widać w budowie typa. Tego się nie ukryję i chuj. Każdy jak mnie widzi nawet w ciuchach zimowych myśli że trenuje coś siłowego, bo to kurwa widać od razu.

      Stąd szczypiorów się nie obawiam, obawiam się takich 4x typów jak ja, bo to będzie problem. Z 2 można sobie dać radę jeśli ćwiczysz ciekawe wschodnie sztuki walki (pamiętając że jeśli coś któremuś zrobisz poważnego, wyjdzie że trenujesz to możesz mieć większe problemy).

      Także nie sraj się, bo przede wszystkim normalni jebią na siłę i wytrzymałość, masa i tonacja sama przychodzi.

      No chyba że mowa o syntolowych śmieciach, ale to też widać. Jak widzisz gościa który od nóg po bark jest wyjebany, to go nie wkurwiaj, bo musisz wiedzieć że robi wszystkie partie i zapewne coś dodatkowego trenuje i Ciebie by rozjebał w pył jednym klapsem.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Takie szczekające pizdeczki są na strzała i będąc na glebie, zmienią się w małą dziewczynkę błagającą o litość (przede wszystkim mówię tu o pseudo Sebach z ósmej klasy podbazy).

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Jak widzę tych wszystkich nastoletnich pseudo kozaczków, to jestem czasami za powrotem ZOMO. Szybko by spokornieli.

    0

    0
    Odpowiedz

Rzecznicy sprawiedliwości.

Zawsze wkurwiali mnie nabuzowani testosteronem rycerze, którzy jak widzą jakąś nieprawość to są pierwsi, żeby rzucić się wymierzać sprawiedliwość. Np. te wszystkie filmiki z szeryfami w BMW na drogach, którzy przywołują do porządku, ci wszyscy spermiarze, którzy bronią kobiet na ulicy, albo przywołują kogoś do porządku, bo śmiecia wyrzucił, bo hałas robi, bo coś innego, niezgodnego z obyczajami, kultura przepisami, albo urywają lusterko w aucie, bo za blisko środka jechałeś, wepchnąłeś się w kolejkę albo sądzą się, że źle zaparkowałes na pustym parkingu.

To wszystko są oczywiście złe zachowania, godne potępienia i ja sam nie pochwalam wymienionych naruszeń.

Tylko, że nabuzowani testosteronem rycerze, rzecznicy sprawiedliwości mają w dupie to co Ty zrobiłeś. To chodzi o to, że jest pretekst do jatki, żeby zaistnieć i komuś może wpierdol spuścić, dowalić się i pokazać jakim to on jest Supermenem.

Dopierdoli się do ciebie taki kark w BMCe, że krzywo zaparkowałes, a sam tydzień później zajmie 3 miejsca parkingowe i zastawi komuś auto. Jak jedziesz z naprzeciwka wąską drogą to specjalnie niby odbije, żeby wyminąć dziurę, a w rzeczywistości to chcę mieć pretekst, żeby upierdolic ci lusterko. Potem się pieni w aucie z kumplami „kurwa, kurwa, pajacu, jak ty jeździsz” i sam potem jedzie driftować i łamać wszystkie istniejące przepisy. Rzuci się na gościa, który szarpie kobietę na ulicy, bo może baba mu przez lata zatruwała życie (ja nigdy tak nie zrobiłem, bo pewnie zaraz ktoś się tu dojenie), a sam pewnie tydzień temu zmasakrował komuś ryj i wysłał do szpitala.

7
2
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Rzecznicy sprawiedliwości."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ta kurwa wpierdol mhm wstawaj zesrales sie
    Bialorycerzyk co jatki szuka
    Ekolog mi wpierdol za smiecia spusci
    Anemik z bmw co tam zrobi nwm pale opierdoli
    We nie pierdol

    0

    0
    Odpowiedz

Zajebane polucje

Kurwa mać. Człowiek robi wszystko, by odciągnąć myśli od włożenia ręki do gaci i strzepania konia (czytaj no fap), minęły 4 dni i w pizdu – pościel do pralki i pół łóżka uświnione. I kurwa chodzę teraz po domu i czuję się, jakby mnie ktoś zjadł i wysrał – dosłownie taki zjazd energii.

6
6
Pokaż komentarze (13)

Komentarze do "Zajebane polucje"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jakbyś brał to co ja to byś tęsknił za czymś takim.

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Haha, baranie. Coś ty kurwa myślał? że z naturą wygrasz? Faceci to mają zaprogramowane – albo regularnie tiru riru albo regularnie Renata Grabowska.

    1

    1
    Odpowiedz
  4. To zamiast pralki ręcznie XD.

    1

    0
    Odpowiedz
  5. Zaiste patałachu prawda jest taka, że z naturą nie wygrasz i każdy samiec (nawet ci żonaci z patałachami płci przeciwnej) musi nadmiar nasienia zużyć poprzez poskromienie ogiera bądź kopulację z samicą. W przeciwnym wypadku dojdzie do zmaz nocnych, i tak jak słusznie napisałeś – zejdzie z ciebie energia. Jest to jednoznaczne z tym, że w tyrze u Pana twojego – Mesia przy skuwaniu asfaltu kilofem po godzinie polegniesz, niczym resory w Starze 244 na nierównościach. P.S Możesz już dziś wziąć do łapy pięć stów, CV w zęby i stawić się pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Z racji, iż masz pewien już ubytek energii od nieskromnej zabawy posuwisto – zwrotnym ruchem, Pan twój da ci stanowisko przy podbijaniu karty, że ta gęsta i półprzezroczysta zawiesina w głównym zbiorniku to aromatyczna wanilia. Dniówka spokojnie starczy ci na trzydniowy chleb i ćwiartkę denaturatu.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Mesio, jesteś chory psychicznie.

      0

      1
      Odpowiedz
  6. Ile ty chłopcze masz wiosen?

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Tu autor chujni – mam 25 lat.

      0

      1
      Odpowiedz
  7. Pomyśl o tych wszystkich cipkach zaklejonych glutem, w parku. Nie masz szans.

    0

    0
    Odpowiedz
  8. Tu polucje autora chujni – wal przed snem chuja i kradnij krokodyle. My tak robimy, i stać nas na wkurwienie ciebie poprzez ujebanie twojej pościeli. Ty? Wal konia. Tyle możesz.

    3

    0
    Odpowiedz
  9. W obecnym świecie się tak chyba nie da.
    Może jak jest się chorym, bierze się leki, jest się w podeszłym wieku, to tak.
    Musiałbyby baby się ubierać w suknie, mieć chustę na głowie i najlepiej też mieć baleriny ze skarpetami na sobie.
    Kiedyś raj dla walikoni to był internet.
    Teraz wystarczy wyjść na miasto.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. PS
      Możesz spróbować tzw. plank (taki klasyczny, brzuchem do dołu).
      Najlepiej rano.
      Jak dasz w kość tym mięśniom to się nie chce przez jakiś dłuższy czas (w sumie to nie jestem jednak tego pewien, bo wplątuję w niego inne ćwiczenia i obecnie nie mam jak tego sprawdzić).
      Zauważyłem, że mogę znacznie dłużej pozostać w tej pozycji wtedy 😉

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Tu autor tego komentarza… otóż – da się, ale trzeba osiągnąć pewien wiek. Jakoś tak przed 30 nawet 😉 Jaja nie bolą i są mniejsze potrzeby.
      I wtedy no-fap jest jak najbardziej dobry.
      A kiedy jest się młodszym – lepiej walić 😉
      Pozdro.

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Ale, że po czterech dniach już pełne zbiorniki nie wytrzymują to musisz być chyba stworzony do jebanka. Głównym celem jaki otrzymałeś od najwyższego na ziemi, tej ziemi jest prawdopodobnie wyruchanie jak największej ilość foczek w jak najkrótszym czasie dlatego nie wkurwiaj się i neutralizuj wszystkie muszelki z jak najwyższą intensywnością w promieniu czterystu dwudziestu pięciu jardów od miejsca zamieszkania. Szu-szu-szu, fi-fi-fi, ku-ku-ku, bo jednoooooo w życiu coooo opłaaaaaacaaaaa się, to grać vabank z piękną z piękną dziewczyną, szu szu szu …………

    1

    1
    Odpowiedz

Limit 2000kwh jebane kurwy

takie wyliczenia to skrajny debilizm. Mieszkam w domu jednorodzinnym i możecie sobie w dupę schować te 2000 kwh ja minimalnie potrzebuje 4000kwh, ponieważ podgrzewam wodę w lato elektrycznie a w sezonie grzewczym robi to piec na pelet który też działa na prąd. Do tego płyta indukcyjna do gotowania, lodówka, telewizor, keyboard (moje zainteresowania to muzyka) … więc… nie ma szans aby zmieścić się w tym głupim limicie! No chyba, że mam siedzieć w zimnie, z zimną wodą i to jeszcze po ciemku. No Brawo Debile

10
5
Pokaż komentarze (14)

Komentarze do "Limit 2000kwh jebane kurwy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ale o co chodzi. pis wymyślił limit 2 kWh dziennie, czy unia czy co? Pierwsze słysze.

    2

    2
    Odpowiedz
  3. Dureń jesteś. Poczytaj na tabliczce znamionowej z tyłu urządzenia jaką moc pobiera z sieci i pomnóż tę wartość przez czas pracy. Najwięcej energii elektrycznej zużywa płyta indukcyjna, bojler do podgrzewania wody, lodówka (bo pracuje non-stop), telewizor jeśli długo oglądasz TV. Keyboard zużywa bardzo mało energii.Płyta indukcyjna, wszelkie ogrzewanie prądem to zabójstwo dla portfela ponieważ te urządzenia zużywają najwięcej energii elektrycznej.

    2

    1
    Odpowiedz
  4. Tylko limity prądu czynią cuda. Musisz poznać smak biedy. Odciąć prąd całej Polsce – od morza do Tatr. Odcinać, ile wejdzie i żreć kolację przy świecach podpierdolonych ze cmentarza. Odcinać zimnym końcem.

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Masz kurewską rację, bo tylko limity mogą odmienić ten naród!

      1

      0
      Odpowiedz
    2. Jeśli będzie miał owe 4.000 kw H to nie jest on kurwa wcale biedny, bo zapłaci podwójnie jak nie potrójnie.

      1

      0
      Odpowiedz
  5. Wpis zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką.
    Mec. Grammarnazi

    0

    1
    Odpowiedz
  6. Od tego kurwa masz limit, byś zmienił swoje zjebane nawyki.

    Ja mieszkam z obcymi ludźmi w wielopokojowym mieszkaniu i dzielę z nimi solidarnie opłaty niezależnie od mojego zużycia.
    I cóż z tego, że ja im tłumaczę oraz skrajnie oszczędzam, siedzę po ciemku, nie grzeję zbyt wiele MPeC, mało używam wody, prawie nic nie gotuje; skoro i tak co chwila kurwa zawsze otrzymuję, że mam jeszcze po kilkaset złotych dopłacać!!!
    Dlatego wynika gówno mi z moich poświęceń, a więc teraz ja też wszystkiego napierdalam ile wlezie, a niech mnie teraz oni sponsorują (i bardzo żałuję, że nie wymyśliłem tego wcześniej) !!!

    Ale ty jeśli mieszkasz sam jako stary kawaler to możesz zmienić swoje nawyki, bo twoja praca nie pójdzie ci na marne!
    Tylko ci pozazdroszczę, bo mniej na marnotrastwo kasy a więcej np. na urlop na działce.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. „skrajnie oszczędzam, siedzę po ciemku”
      „teraz ja też wszystkiego napierdalam”

      Żalisz się czy chwalisz? Popierdoliła ci się przeszłość z przyszłością, jak zwykle zmyślasz, konfabulujesz, chuj jeden wie czy piszesz co było, co będzie czy co jest teraz. Po prostu pierdolisz jak potłuczony więc najlepiej zamknij swój czerwony z wkurwu ryj i żryj swoją biedacką margheritę z podwójnym keczupem hłe hłe hłe.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Ja kupuje pizzerki prima sort jebany wsioku.

        0

        0
        Odpowiedz
      2. Zazdrościsz pojebany niemoto?!

        0

        0
        Odpowiedz
      3. Kurwa ja jak kupuje to pizzere 60 cm nowobogacki śmieciu.

        1

        0
        Odpowiedz
  7. Mogli wskazać limit 10.000 kw H.
    Ale kurwa nikt by się nie zmienił, bo tylko pieniądze na was działają (mogą zadziałać), bo eko-reklamy nic was nie zmieniają.

    Nie jestem super fanem ekologii, ale kurwa sami pomyślcie, że naprawdę za 50 lat może niczego już nie być, gdy tak wszystkiego bezmyślnie napierdalacie (benzyny, ropy, prądu, wody, ogrzewania, śmieci, marnujecie jedzenie w mld ton również, itp.).

    To, że macie kasy a kasy, to kurwa nie znaczy, że surowce naturalne są nieskończone.

    Np. do sklepu wam się kurwa nie chce wyjść tylko szpanujecie autami kurwa po 1 rzecz 200 metrów, bo spacerek po chlebek to już dla was zbyt wielki wysiłek.
    Nosz kurwa myślcie.

    P. S.
    Napisałem bez wyzwisk, choć same wyzwiska się cisną na myśl.

    3

    0
    Odpowiedz
  8. Głosowałeś na pis, więc się ciesz że masz prąd. Chuj ze pis wpóścił 1mln ludzi z głównie krajów obcych kulturowo z bliskiego wschodu/azji (przed ukraina, nie piszę o uchodźcach). Ważne że mógł nas okłamać.

    Ciesz się że póki co masz czym grzać, prąd włączyć, bo zaraz będzie jak w Chicago, że białych wyciągają z drzwi żeby ich zajebać. Głównie kobiety ale co tam…

    Więc morda w kubeł stulejo.

    2

    2
    Odpowiedz
    1. Możesz napisać coś więcej o Chicago?
      Bo nie jestem w temacie.
      Kto wyciąga białych z domów?

      1

      0
      Odpowiedz