Rozumiem, że rano i po południu, czym by się nie jechało, to będzie pełno bydła. Pojedziesz samochodem, to trafisz na korek. Wsiądziesz do autobusu, to nie usiądziesz, bo gruba baba wsiadła wcześniej. Ale o której bym kurwa nie wjeżdżał czy nie wchodził na osiedle, to zawsze ktoś wchodzi, wychodzi, wjeżdża, wyjeżdża. Mieszkam w bloku na środku osiedla i do pierwszych bloków nikt nie wchodzi i człowiek zadowolony wchodzi do klatki, a tam sąsiad z psem albo sąsiadka wychodzi ze śmieciami. Albo podchodzę do skrzynki na listy, ledwo ją otworzę i oczywiście ktoś musi wyjść czy wejść. Dobrze, że zamknęli sklep całodobowy, bo latałoby to tałatajstwo cały boży dzień, tam i z powrotem.
Pieniądze szczęścia nie dają?! ŁWF Zaprasza!
2023-04-24 18:52Takie wierutne bzdury najczęściej gadają
ciiiii, którzy już mają bardzo dużo pieniędzy
ORAZ
ciiiii, którzy nie mają żadnych ambicji by się dorobić, bo im się po prostu nie chcę / nie muszą; więc wtedy jeszcze trują swój umysł trutką, że „nie warto być szczurem w wyścigu tak jak inni”.
Znam ja jednak przyczyny tego bełkotu:
Zamożni popadają w MARAZM, bo się przyzwyczaili do wszystkich luksusów, które mają za owe pieniądze!
Znam ja również rozwiązanie tego stanu rzeczy dla jednych i dla drugich:
W mig wam wróci rozum, że pieniądze dają szczęście gdy stawicie się o 6:00 w ŁWF, gdzie będzie spać wśród stada aligatorów, bo przez cały miesiąc skuwania i wiercenia asfaltu o suchej kromce chleb nie będzie mieć nawet czasu/energii na powrót do waszych luksusowych willi/apartamentów.
Komentarze do "Pieniądze szczęścia nie dają?! ŁWF Zaprasza!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ja, pokorny patałach od Pana i władcy mojego Mesia zaprawdę składam pokłon, albowiem dzięki wybawieniu mnie z niewoli codziennie mogę sobie pozwolić na przeterminowaną zupkę Vifona i piwo Romper extreme.
01 -
Odpowiedz
Pan twój dumny jest z ciebie , że reklamujesz jego słynny łódzki zakład / Mesio
31-
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak ŁWF.
Zatem: nie ma za co!11
-
-
Odpowiedz
Do mrówkowców patałachu . / Mesio
11-
Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz.
10
-
-
Odpowiedz
chleba*
10-
Odpowiedz
powszedniego daj nam dzisiaj…
00
-
-
Odpowiedz
Pan twój ma dużo pieniędzy .
Przesiaduje codziennie za bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego.
Pan twój też uważa,że pieniądze szczęścia nie dają.
No i twoja teoria patałachu się posypała./Mesio11 -
Odpowiedz
W kieleckiej fabryce maszyn do szycia jest wiecej pracy niż w LWF. Sa nie tylko dwuigłówki, ale też guzikarki jak: Juki, Overloki; Singery Brazylijskie, itp. Znam producenta 86 fabryk na świecie, Polak z pochodzenia. Mieszka w Paryżu. Zut
00
Jestem mądrym człowiekiem na Ziemi
2023-04-24 18:52Nie napisałem najmądrzejszym bo jest ok. 20000 osób które są tak samo mądre jak ja, i nie można być już mądrzejszym poza poziomem mądrości który postrzegasz (A ty nie jesteś mądry więc nie wiesz co to znaczy)
Oglądałem właśnie film, ten na Netflixie, „Circle” czy jakoś tak. Każda osoba reprezentuje grupe ludzi w realnym życiu (Ale sie tego nie domyślisz) Wiesz kto wygrał?
Ja. MGTOW. (Czyt. Skrajne poglądy ludzi chorych psychicznie, przetworzone przez zdrowy mózg, aka. Twoja jedyna szansa na pewną przyszłość.)
Oczywiście miałem swoich faworytów, ale oni wszyscy zgineli. Szanowałem ich, ale większość normicka postanowiła ich zabić.
(Bardzo ich szanowałem.) Normiki mają jakieś zmysły czy tylko zwierzęce, że zabili ludzi lepszych od siebie? (Każdego, bo normiki to większość)
Normalni ludzie nie nadają sie do tworzenia społeczeństwa wartego istnienia.
-Testo
Wszędzie same złośliwe kurewskie mendy!
2023-04-23 14:20Wszędzie same złośliwe kurewskie mendy – miałem pisać przedwczoraj taki post, ale zapomniałem w chwili, gdy znalazłem wybawienie jak przekroczyłem próg mieszkania, i już nigdzie nie wyszedłem, lecz delektowałem się swoją samotnością na chacie.
Komentarze do "Wszędzie same złośliwe kurewskie mendy!"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Zanim weszłeś do chaty ,mogłeś wejść do jakiejś toalety publicznej i mi tą cenną informacje przekazać prędzej .
11 -
Odpowiedz
Dobra jest czarna kawa z mlekiem , zaparzona w czarnym ekspresie.
20 -
Odpowiedz
Ludzie to kurwy zwłaszcza w pracy!!! Uwielbiam samotność zwłaszcza samotne siedzenie w domu, spacer po lesie.
40 -
Odpowiedz
Jak wszędzie widzisz Mensy, to największa prawdopodobnie widzisz w lustrze
11 -
Odpowiedz
No i? świat się roi od leni, i mend.
Wielu nie chce nic robić i licza że ktoś im coś da (typu 500+).
Ja mam propozycje pierdolsię-, zamiast 500+.
Odebrać wszystkie dodatki, dopłaty i inne chujstwa, podwyższyć podatki, i dojebać cała polske w trybie szychtowym 21/3. Zapierdalać lenie co brały dopłaty przy kopaniu rowów, lub zapierdalać na dużych kołowrotkach, żeby generować prad.Obniżyć pensję do 980zł minimalna, wprowadzić zakaz podwyższania minimalnej przez 10 lat, następnie podwyżki uzależnić proecentowo od wzrostu PKB.
11-
Odpowiedz
Właśnie powoli jest to wdrażane. Będziemy zapierdalać za michę ryżu a później za pół michy a jeszcze później za ćwierć.
Cieszysz się z rozwoju tej sytuacji?10-
Odpowiedz
Ja nie wiem jak Ty, ale na pewno będę nadal zarabiał dziesiątki tysięcy miesięcznie. Także mi bez różnicy… może weź się do roboty, to głupie pomysły się skończą?
00
-
-
Odpowiedz
Prywaciarzu kurwiarzu.
11
-
Nieoznakowane radiowozy i prowokacje z ich strony
2023-04-23 14:20Ja póki co jestem kierowcą, który przestrzega przepisów i nie popisuje się na drodze. Niemniej jednak to, co robią nieoznakowane radiowozy, jest irytujące. Jeżdżą innym na zderzaku, poganiają długimi – innymi słowy prowokują, żeby później dać mandat. Ponadto, sami często nie przestrzegają przepisów, wyprzedzając na trzeciego itp. P.S Żeby nie było gówno burzy, nie jestem żadnym Sebixem jeżdżącym wypierdzianym trupem.
Komentarze do "Nieoznakowane radiowozy i prowokacje z ich strony"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Ktoś tu chyba musi gumowanie na komisariacie poczuć. Starzy wyjadacze chujni wiedzą, co dalej.
20 -
Odpowiedz
Dlatego odchodzę z policji.
01 -
Odpowiedz
Panu twojemu Mesiowi takie patałachy mogą co najwyżej wąchać spaliny z mojego złotego i kuloodpornego Bugatti Chiron.
00 -
Odpowiedz
Tu megafon nieoznakowanego radiowozu: Proszę zjechać na pobocze, albowiem dostaliśmy zgłoszenie, że w Starze 244 z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego znajduje się ukradziony krokodyl oraz tępy kilof do asfaltu.
30 -
Odpowiedz
Zapoznaj się lepiej z tematem,
bo to niekoniecznie może być Policja,
lecz kurwa np. złodzieje, którzy próbują wymusić nielegalny mandat.
Mówili o tym w TVN, stąd wiem.00 -
Odpowiedz
Program TVN „złodzieje”.
Mnie najbardziej tam śmieszy jak „złodziej” (choć dawniej podobno realny złodziej) okrada ludzi, potem tym ludziom oddaje ich skradzione fanty i mówi co spierdolili że złodziejowi udało się ich okraść, a ci zamiast być wdzięcznymi to do niego od razu z pyskiem/japą/mordą/ryjem, że dzwonią na Policje HAHAHA.
A tak to kurwa debiledebiledebile (tzn. 3xkrotni debile) nie wiedzieli nawet, że coś im „znikło”.00
Prośba to prośba
2023-04-23 14:20Mnie wkurwia jedno:
Gdy ktoś jest do przesady miły, bo o coś prosi,
ale jak się odmówi to ma ten ktoś teksty „ale pan jest niemiły”.
No kurwa prośba to prośba, więc ma się prawo odmówić.
Mnie ostatnio babsko w sklepie prosiło bym coś wydostał z lady.
Odmówiłem kulturalnie z uśmiechem i wymyśliłem na szybką jakąś wymówkę.
Babsko oczywiście wyraziło na głos swoje niezadowolone, ale to ja miałem prawo jej nie pomóc tym bardziej, że to była prośba, a przede wszystkim pomógłbym babsztylowi, gdyby się mi nie wpierdalała, gdy ja byłem tam pierwszy i sobie coś brałem z owej lady!!!
To kurwa nie, musiała mi się wpierdalać.
Napierw chamówa a potem „czy mógłby mi pan pomóc?”.
A taki wał kurwa!
Komentarze do "Prośba to prośba"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Skoro wkurwia cię tylko jedno ,to jesteś szczęśliwym człowiekiem ,bo mnie mało co nie wkurwia .
10 -
Odpowiedz
Tobie tez ktoś kiedyś nie pomoze. Tak to działa
12-
Odpowiedz
Na pewno.
Skoro nigdy więcej babska nie zobaczy hłech.10 -
Odpowiedz
Mi nikt nie pomaga kurwa od wielu lat.
Bo albo ktoś ma interes, więc pierdolę z góry taką pomoc;
albo jak nie miałem nawet za co kupić sobie chleba to wtedy też jeden typ do mnie: „Płać mi te moje 5 złotych!!! Bo nie poczekam!!!” (chociaż jemu się w chuj powodzi).
Wręczyłem mu tą kasę, i od tamtego momentu stracił mój cały szacunek, że jest z niego taki polski Żyd, który znalazł zgubione pieniądze:
„Źyd znalazł pieniądze: przeliczył – brakuje mu HAHAHA”.10
-
-
Odpowiedz
Baba cię zjebała, bo zacząłeś się tłumaczyć jak pizda, a potem stałeś jak ten głupi chuj. Ojej, ale to smutne. Mogłeś powiedzieć „nie” i tyle. Jaką niby wymówkę wymyśliłeś „na szybko”? Że nie masz czasu, bo musisz się skupić nad kolejnym wysrywem na chujni? Idź już spać ćwoku.
21-
Odpowiedz
Nikt nikogo nie zjebał zjebie.
Poprosiło mnie babsko, ale odmówiłem pomocy kulturalnie, bo najpierw jak chciała coś wziąć z tej półki to jakoś nie stać ją było na „przepraszam”, a potem wielce „czy może Pan mi pomóc”?
Nie nie mogę, bo nie cierpię jak ktoś jest dla mnie miły, gdy czegoś ode mnie chce, a wcześniej był chamem.
Tak jak ty koleś co nie umiesz kurwa czytać ze zrozumieniem, dla tego „a taki wał”, że napisze ci co konkretnie powiedziałem!11 -
Odpowiedz
Masz rację, lepiej się wyspać niż się wysrać na ciebie na chujni.
11
-
Idiokracja społeczeństwa
2023-04-23 14:19Polecam dla fanów filmu „idiokracja” (2006),
film z grubym DiCaprio „Nie patrz w górę” (2021?).
Wszyscy tylko myślą o zabawie.
Pisałem dawno temu post pt. „Narkotyzowanie się społeczeństwa”, a te filmy tylko to kurewsko potwierdzają.
Z nikim normalnym nie mogę pogadać o normalnych sprawach i problemach, bo kurwa każdy chce się tylko bawić, a potem w chwili armagedonu bawić się dalej będziecie wy idioci!
O czymś rzeczywistym nie można pogadać z nikim, bo każdy się truje tylko durnymi filmami, durnymi tiktokami, durną muzyką disco polo, i durnymi grami komputerowymi.
Jak są jakieś ważkie tematy to mają zaledwie po kilka tys. wyświetleń, ale jak są kurwa pierdololo o niczym to już wtedy są miliony/miliardy wyświetleń.
Jeśli ktoś zna jakieś podobne filmy, proszę o napisanie to w komentarzach.
P. S.
Ów film dedykuje wszystkich niedojebanym hejterom z tego forum.
Komentarze do "Idiokracja społeczeństwa"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Wszystkim hejterom, a nie wszystkich.
Mec. Grammarnazi01 -
Odpowiedz
Nie obrażaj Di Kaprio.
On nie jest i nigdy nie był gruby !!!01-
Odpowiedz
Co proszę kurwa!!!
To ja mam się za grubasa, a też jestem taki przystojny!!!
Przecież jestem prawie identycznej budowy ciała.10-
Odpowiedz
Przystojny powiadasz , dziewnczynko.
To zapewne Byczywąsowi w oko wpadniesz, a on w twoje oczko wpadnie
200 w łapę patałachu,bilet do Łodzi ( na dworcu Łódź Fabryczna wysiadasz ) CV napisz ( bo Byczywąsa podnieca kobiece pismo ) i punkt 6:00 pod bramą zakładu się meldujesz. / Mesio
Ps. Jak Byczywąs będzie zadowolony z twojego „oka” to Pan twój Ps esem cię obdarzy.01
-
-
Odpowiedz
Szczupły to był 10 lat temu.
10 -
Odpowiedz
Tak i nigdy nie będzie stary!!!
DiCaprio wiecznie młody!!!10
-
-
Odpowiedz
Oolecam filmy:
Ex Machina
Nazajutrz
Threads
Pojutrze
Księga Ocalenia
Chata10 -
Odpowiedz
Polecam film Pink Flamingo (albo flamingos) dobrze pokazany upadek społeczny
00
Opinia moich rodziców odnośnie metalu
2023-04-23 14:17Jestem fanatykiem tego gatunku muzyki i lubię wszystkie jego odmiany: nu-metal, death metal, czy też Slipknot i inne zespoły. Słucham sobie dzisiaj przy okazji remontu pokoju, co by milej zleciał czas – Cannibal Corpse. Nie mija jedna minuta, do pokoju wbija matka niczym żołnierz Auschwitz i się drze: (autentycznie) wyłącz mi tych szatanistów, bezbożniku. Wmurowało mnie i przez pierwsze 10 sekund ledwo się powstrzymałem, żeby nie jebnąć ze śmiechu na podłogę. Metal nie jest i nigdy nie będzie satanistyczny. To jest bzdura totalna. Fak faktem, wideoklipy bandy Cannibal Corpse czy Infant Annihilator są grubo pojebane, ale od razu z satanizmem wyjeżdżać? No bez przesady.
Komentarze do "Opinia moich rodziców odnośnie metalu"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
A w ogóle te teksty typu satanizm itd. A kto powiedział, że taki biblijny szatan jest gorszy od biblijnego Boga. Jakby tak przeczytać Biblię to by się okazało, że taki Bóg więcej ludzi zabił niż ten szatan. Wersja panów w czarnych szatach powinna być weryfikowana przez tzw „wiernych”
12-
Odpowiedz
Wystarczy historia Mojżesza.
10 -
Odpowiedz
Wg mnie religia jing-jang jest prawdziwa.
10 -
Odpowiedz
Pieniądze szczęścia nie dają, ale na tace musicie płacić mi jak najwięcej by kupić sobie miejsce w Niebie, gdzie szczęście nie ma końca!
~Ksiądz.10 -
Odpowiedz
On ich zajebał z tego względu, że nas kocha, a nie jak szatan, dlatego że nas nienawidzi.
10
-
-
Odpowiedz
To kurwa jaką muzykę satanistyczną polecasz?
Mi pomoże to na głosy.10-
Odpowiedz
No, na pewno Ci pomoże, hehe
01-
Odpowiedz
Pomoże.
Madonna 2019 pomaga.
Dzięki za przypomnienie, bo własnie mnie wkurwiają głosy.00 -
Odpowiedz
Jak nie jesteś na to kurestwo chory to milcz, bo pierdolisz od rzeczy.
Każda muzyka pomaga na schizę, a zwłaszcza satanistyczna bardziej, bo żeby zagłuszyć gówno głosów musi być muzyka dynamiczna, która te głosy wydyma.
00-
Odpowiedz
Miałem tak, że słyszałem jakieś tam niepokojące dźwięki (głosy zdecydowanie rzadziej), ale na szczęście mi przeszło po modlitwach (od siebie), tych zatwierdzonych przez Kościół.
I nie, ja akurat nie miałem okazji przekonać się czy słuchanie muzyki by na mnie zadziałało wtedy.
Tylko, że ja miałem większe szczęście, bo nie miałem nic tam w mózgu (niepokojących zmian np.).
I tak, unikałbym wszystkiego co podejrzane w muzyce.
Aby te klasyczne słuchał… Albo przynajmniej się starał o to.
Słuchanie złej muzyki niczego dobrego nie przyniesie raczej (chyba, że chodzi o chwilową ulgę), ale to tylko moje zdanie.
Nie będę podawał przykładów, ale z paroma się zetknąłem złymi utworami… Mam je nawet na kasetach, ale oczywiście nie słucham.
Skoro to co miałem pochodziło więc od złego, to co by było gdybym słuchał do tego złej muzyki?
No właśnie 😉00
-
-
-
-
Odpowiedz
Heavy speed thrash metal jest zajebisty np.Sepultura grająca kołysanki dla małych dzieci na dobranoc,tworząca spokojną, relaksującą i kojącą nerwy muzę. Podobnie Venom.
20 -
Odpowiedz
Puść mamie Dream Theater albo metal chrześcijański, to się zdziwi.
00
Roleplay
2023-04-23 14:16Ostatnio poznałem takie pojęcie jak LARP czyli live-action roleplaying.
Lubie roleplay. A ja mam schizofrenie adhd autyzm i downa.
Jest dla mnie miejsce w Watykanie?
-Testo
Komentarze do "Roleplay"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Czy wziąłeś dziś leki Testo? Może chcesz zostać papieżem? Zwołaj więc konklawe wśród takich samych pojebów jak ty sam. Gwarantuje ci, że na 100% te pojeby wybiorą cię na papieża.
Teraz przyszły „ojcze święty” wypierdalaj i chuj z tobą.
Amen.00 -
Odpowiedz
Lubię, a nie lubie.
Nie zaczynamy zdania od A.
Mec. Grammarnazi01-
Odpowiedz
Nie piszemy skrótu mec. dużą literą tępaku.
10
-
-
Odpowiedz
Miejsce dla ciebie jest w zakładzie Euromebel na stanowisko pomagier Ziutka przy oklejaniu taśmą spróchniałych desek.
10 -
Odpowiedz
Napisz czy słyszysz głosy?!
10 -
Odpowiedz
Jeśli Bóg do Ciebie przemawia w twojej schizofrenii to tak!
Poproś Papieża o audiencję i o pochówek w katakumbach, bo schizofrenia=męczeństwo.10 -
Odpowiedz
🙂 tak
00
Czas szybko upływa
2023-04-23 14:16Ja jebię, jak to życie zapierdala. Pamiętam jakby to było wczoraj – 15 lat, szkoła i wygłupy, pierwsze Amareny pite za garażami i żucie garści miętówek, żeby rodzice nie wyczuli. Ani człowiek mrugnął ślepiem i skończę we wrześniu 26 lat. Momentami czuję się jak stary dziad.
Komentarze do "Czas szybko upływa"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Napiszę ci tak:
Ja też nie mogłem niedawno temu pojąć jak to możliwe, że od 2019 roku czas mi tak szybko mija.
Jednak zdałem sobie sprawę, że w latach 2018-2019 byłem bezdomny i 24h/24h cały czas pracowałem, więc dlatego czas mi się wtedy w chuj dłużył, bo sypiałem średnio od 15 minut do kilku godzin na dobę w zależności czy była to nocna komunikacja miejska / park / ławka pod sklepem.
Wniosek z tego taki, że jeśli chcesz by ci się życie dłużyło to zostań bezdomnym!
Albo przynajmniej wyłącz elektronikę i cały czas pracuj, pracuj, pracuj…11 -
Odpowiedz
Jeśli masz 26 lat plus brak dziewczyny i mieszkasz ze starymi, to wiedz, żeś przegrał życie.
20 -
Odpowiedz
I nagle robi się 40, nie wiedzieć kiedy, bo dopiero było 21
11-
Odpowiedz
Zostań bezdomnym wsiokiem kurde!
10
-
-
Odpowiedz
Ty 26 lat, a ja mrugnąłem okiem i nagle stuknęło 40. Tragedia.
21 -
Odpowiedz
Starość zaczyna się w momencie, w którym twoja kochanka spod Libiąża mówi ci pierwszy raz „dzień dobry”.
10 -
Odpowiedz
Mi w tym roku stuknie 30 i czuję podobnie jak Ty
02
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Jedź w Bieszczady, tam nie będziesz miał kontaktu z „bydłem”.
Zamieszkaj w miechu.
Robi się ciepło, to robactwo wypełza spod swoich kamieni. /Mesio
Szczera prawda patałachu.
Mrówkowce tak kurwa mają.
Ciemno, a nie ciepło.
chujowy dzień a nie bzdury
Łajzy jak to kurwa łajzy.
To wsinogi
miejsconogi.
i miastonogi
lepiej się ciągle szlajać po mieście niż słyszeć cały czas gównogłosy