Strzeliła mi 30 i jestem samotna matką 5 letniego dziecka. Mieszkam w małej dziurze ktorej mam juz serdecznie dość. Nie ma tu co robić a to co mozna juz dawno mi się znudziło. Mam dość ogladania tych samych miejsc, ludzi. Do tego czuje się samotna ale absolutnie nie szukam nikogo bo absolutnie nie intersują mnie polscy mężczyźni. Chciałabym wyjechac za granicę ALE. Nie mam nikogo kto pomoze mi z dzieckiem na starcie. Jestem calkiem sama,rodzice nie żyją, znajomi są tu, ojciec dziecka jest pojebany i nie chcę z nim miec nic wspólnego. Do tego wszystkiego mam tu sowje własne którego nie wynajmę po moim wyjezdzie bo nie chce by mi ktos zdemolował i pozatym chce miec w razie czego gdzie wracać. Także bede musiała co miesiąc płacic czynsz. Tam zanim ogarnę pracę (i to nie na cały etat bo jako samotna matka bym nie wyrobiła, a zycie typu praca-spanie-praca nie wchodzi w rachubę) co wtedy z dzieckiem? Przedszkola sa w chuj drogie, to nie 100 zł jak pałcę tu w Polsce tylko 2/3 wypłaty. Wiec czy nie lepiej czekac az zacznie wiek szkolny ? Także nie wiem jak to pogodzić i ogarnąć. Plus jest taki że znam perfect biegle język angielski. Chciałabym poprostu poznac tam faceta i zaczac nowe lepsze zycie w nowym otoczeniu. Ale będac sama jak palec i z dzieckiem u boku cięzko taki manewr zrobić. Doradzcie cos
Dobre sklepy
2023-04-22 11:53Byłem na zakupach na weekend. Można by pisać długo.
Każdy się wpierdala po wszystko, nawet koło chuja, koło zadu, koło twarzy/głowy łapami nieumytymi z gówna.
Stanę sobie przy ladzie, jestem pierwszy, i koło mnie kurwa 10 metrów wolne na lewo i prawo, ale kurwa akurat komuś też się zachciało pierożków więc się wpierdala, zamiast kurwa pójść na minutę dalej i potem po to wrócić (ja tak zawsze robię, bo jestem kulturalny, a nie wpycham się jak jebane polskie bydło).
Do kasy, kurwa raczyłem stać wcześniej w kolejce, to już też jebana nienawiść na gębach wypisana i czuć te wszystkich zawistne spojrzenia, że raczę sobie kasować wcześniej produkty niż oni (bo byłem wcześniej a też swoje odstałem przecież kurwa mać!) i że o jak kurwa to długo trwa, bo dopiero zacząłem wypakowywać produkty.
Każdy grzebie sobie w dupie, w chujach, w uszach, w nosach, w gębach jak ja kurwa idę alejkami sklepowymi albo wychodzę ze sklepu.
Do tego jeszcze menele/staruchy co sobie kurwa staną na środku i stoją tak 5 minut, bo kurwa zapomnieli (albo nawet nie pomyśleli) po co przyszli.
Jebani pracownicy sklepu, szczególnie te grube tłuste karyny/grażyny najpierw szaleją po sklepie, by klient raczył szybciej kurwa iść, a jak już podchodzą pod swoje kartony do rozpakowania to kurwa stoją i nie wiedzą co miały zrobić – a tak sie im kurwa spieszyło!
P. S.
Moja prośba, jeśli ktoś z was ma dobre doświadczenia ze sklepów to proszę o napisanie marek owych sklepów.
Ale żeby to kurwa nie był najdroższy sklep w PLN, ok?
Na forum znalazłem wpis o ALDI sprzed kilku lat, ale to chyba drogi sklep jak cholera?!
Komentarze do "Dobre sklepy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Albo nawet zaczekają minutę, ale wtedy „przy okazji” wszystko kurwa ode mnie odgapiają!!!
10 -
Odpowiedz
„marek owych”??? co ty pierdolisz? ALDI to najtańszy w Europie, Dlaczego w PLN? kurwa? Te” najtańsze”, to kurwa: ACTION-holenderski, kupa klientów od poniedziałku do soboty, GIFI: tak samo, LECLERC-francuski, Biedronka- portugalski, ale to „Biedroń” Joaquimo szef, tylko że w Portugalii to „Pingo Douce”: W samo Południe, we Francji „Pil Midi”. W Lizbonie ten sklep proponuje boczek ze Ślaska! Wracając do Aldi: otwarty też w Niedziele rano. Tak samo jak inne: Monoprix+pompa benzynowa, Carrefour City: wszystko co w Carrefour Market, ale otwarty non stop. Netto skład „na palecie” chyba najtańszy, na strefie Przemysłowej, plus popma benzynowa. Sa jeszcze 2 sklepy z darmowym jedzeniem: jak „Rot hammer” i „Secour Populaire”.Śrut
00 -
Odpowiedz
W Lizbonie, Portugalia, kraj mniejszy 4 razy od naszego. Przy stacji metra Les Defensores de Chiavas: jest hipermarche „El Pingo Doce” (Biedronka). Ale obok: Piwiarnia!!! nie do wyobrażena: 2 Pompy Piwa….oblodzone do 1 metra! no to 2 kufle Piwa: za 5€, bo drugi …..gracias, no…słuchajcie: nie ma takiego u nas. Obrigado
00
Pedał zawadiaka
2023-04-22 11:53Szedłem sobie dróżką, która nie jest ani dla pieszych ani dla rowerzystów.
Jednak żadne auta nie jechały, więc sobie idę na środku, nagle nadjeżdża pedał z naprzeciwka.
A z racji iż nie chce by mnie wycwelował, to schodzę na bok na tyle ile mogłem, bo były przeszkody terenowe.
A ten chuj przejeżdża i mnie opierdala, że bym nie szedł na środku, bo on kurwa jedzie na rowerze!
O ty chuju złamany, zacznij kurwa od siebie pedale, bo to też nie była droga dla rowerzystów pierdolony zawadiako.
Chciałem mu jeszcze odpowiedzieć, ale już zdążył spierdolić.
Komentarze do "Pedał zawadiaka"
Roszczeniowość srak w ciąży.
2023-04-22 11:52Stoję sobie w kolejce do bankomatu i nagle słyszę piskliwy głosik dziurawca za plecami ” mógłby mi Pan ustąpić, jestem w ciąży” nie odwracając się odpowiadam, że nie interesuje mnie to, ona na to, że jestem chamski, no to odpowiadam jej „dzwoń se na policje jak Ci coś nie pasuje” no i zamknęła ryj. W sumie fajnie, że mnie to spotkało, bo cały dzień chodziłem z uśmiechem na gębie, że tak dosrałem babeczce.
Komentarze do "Roszczeniowość srak w ciąży."
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jakby z tą Panią stał jej facet mający dwa metry w plecach, to byś inaczej szczekał, pseudo kozaczku.
13-
Odpowiedz
Co dają dwa metry w plecach? Tylko gamonie nie potrafiące trzymać gardy boją się dużych gości.
00
-
-
Odpowiedz
Bo jesteś kurwa cham i prostak!!!
Miała rację, bo kurwa idź do pierwszej lepszej apteki, i tam wszędzie pisze, że bez kolejki przyjmuje się kobiety w ciąży i inwalidów I grupy.11 -
Odpowiedz
Niby 30 sekund, a JPRDL draka jak zawsze w tym zakichanym społeczeństwie.
11 -
Odpowiedz
Bo jesteś kurewską złośliwą mendą.
Wszędzie same złośliwe kurewskie mendy – miałem pisać wczoraj taki post, ale zapomniałem w chwili, gdy znalazłem wybawienie jak przekroczyłem próg mieszkania, i już nigdzie nie wyszedłem, lecz delektowałem się swoją samotnością na chacie.21 -
Odpowiedz
Powiedz tak koksowi zjebie.
21-
Odpowiedz
W ciąży??
00
-
-
Odpowiedz
Wyrobiłeś się jak gówno w betoniarce chodząca kulturo. Mając odrobinę mózgu nawet byś nie chwalił się swoją postawą do kobiety.
Jesteś niewychowanym prostakiem.
Ciekawe jakbyś zareagował gdyby to spotkało twoją żonę będącą w ciąży.21-
Odpowiedz
Straszne, jakby musiała poczekać 2 minuty w kolejce, chyba bym tego nie zniósł.
00
-
-
Odpowiedz
Haha i prawidłowo mordo takie zwierzęta jak kobieta w ciąży trzeba karcić, masz u mnie szacun.
-Testo12-
Odpowiedz
Wiadomo od dawna, źe jesteś prostakiem, chamem i gburem. Mam nadzieję, źe kiedyś ktoś ci tak zajebie w ten pusty, durny łeb aż wyskoczysz z butów.
Zjeby takie jak ty nie powinni mieć dostępu do netu.00
-
-
Odpowiedz
Trochę nawet propsuję
11 -
Odpowiedz
Trochę Cię rozumiem. Wśród kobiet pokutuje jakieś kretyńskie przekonanie,że muszą mieć zawsze pierwszeństwo, a tak naprawdę nie mamy obowiązku,prawnego ani moralnego,im nadskakiwać.
00
Kutangens
2023-04-22 11:52Czy komuś z was pomógł jakoś kutangens, tangens, sinus, cosinus?
Komentarze do "Kutangens"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mi pomogło obliczenie prawdopodobieństwa ujebania szkoły średniej i zostania patałachem skuwającym asfalt tępym kilofem u Mesia.
11 -
Odpowiedz
Mnie pomógł rozwiązać zadanie otwarte na maturze 😉
Traktowałem to jako zabawa, a tak poza tym nieprzydatne to dla mnie.20-
Odpowiedz
To i chujjja- tra la la! Admin chwali cie! Chuj
00
-
-
Odpowiedz
Jak masz robotę, w której musisz coś projektować (części maszyn) lub robisz projekty elektrotechniczne, to może się przydać. Tak samo w nawigacji, chociaż teraz to już nieczęsto…
10 -
Odpowiedz
Jakby tak praktycznie podchodzić do każdej sprawy to umiałbyś maksymalnie z 500 słów i napierdalać prawym prostym. Właściwie do szczęścia i zapewnienia sobie bezpieczeństwa niczego więcej nie potrzeba więc cofam to co napisałem.
11-
Odpowiedz
Wystaczy w klawkę wpisać chujnia pl i wszystkie problemy są hłe hłe hłe
00
-
Konfa a ludzie pracy
2023-04-22 11:52Sami pomyślcie.
Jeżeli oni zlikwidują podatki to kurwa nie będzie ani dróg, ani szpitali, ani niczego co jest finansowane z podatków.
Zrzesza ludzi pracy, którzy nie chcą dzielić się z Państwem.
I to mnie wkurwia.
Co wtedy z ludźmi chorymi?
wy ludzie pracy myślicie tylko o tym by samym się bogacić,
a na innych macie wyjebane, dlatego tak obszernie zwalczacie socjale.
Czyli wam też chodzi o pieniądze!!!
Wreszcie ktoś wam to mówi.
P. S.
Nie mogę się doczekać aż wpadniecie na „genialny” pomysł likwidacji emerytur, bo nawet zwalczacie ZUS.
Komentarze do "Konfa a ludzie pracy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To teraz kretynie są wysokie podatki i co? Masz dobre drogi? Dobrą służbę zdrowia i edukacje? Czy może naprawdę myślisz, że zrobi to różnicę, że naszą kasę zacznie rozpierdalać zamiast Kaczyńskiego Tusk czy Hołownia? Nie ma różnicy kto wydaje nasze pieniądze – zawsze będzie to działać proinflacyjnie i antyrozwojowo.
31-
Odpowiedz
antyrozwojowo XDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDEXDE
11 -
Odpowiedz
Sam kurwa jesteś skretyniałym kretynem!
Są bardzo dobre drogi.
Edukacja – jak ktoś jest nieukiem jak ja to ma źle.
Służba Zdrowia NFZ – to fakt, że to partacze, ale lepsza to niż nic.11
-
Praca Testo
2023-04-22 11:52Masz czas na tyle wpisów…
Kurwa zastanawia mnie czy ty w ogóle pracujesz?!
Komentarze do "Praca Testo"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie odpisuj typowi, bo to jest zapewne jakiś dzieciak z podbazy, który się nudzi i pisze teksty na miarę tego, co radzi kraść krokodyle.
11 -
Odpowiedz
Zaiste Pan twój Mesio znajdzie tego patałacha i zagoni do kucia asfaltu kilofem i podbijania karty przy głównym zbiorniku, bo ma ewidentnie nadmiar energii i wolnego czasu.
10 -
Odpowiedz
Nie pracuję bo mam żółte papiery i nikt mnie nie chce przyjąć do pracy. Całe dnie i noce piszę głupoty na chujni bo mam coś z głową a konkretnie schizę.
Mam wybujałe ego i wyżej sram jak dupę mam.
T10011-
Odpowiedz
Pytałem się Testo, a nie kurwa jakiegoś oszusta co się podszywa pod nickiem T100.
10
-
-
Odpowiedz
Pracuje w zakładzie Pana twojego , patałachu.
Wali go głównego zbiornika a przez 14 godzin dziennie.01
Porównywanie cudzych matek do swoich matek.
2023-04-22 11:51To, że wy macie matki, które są matkami a nie maciorami, to kurwa nie znaczy, że wszyscy tak mają!!!
Komentarze do "Porównywanie cudzych matek do swoich matek."
pierdolony menel
2023-04-22 11:51siema chlopaki co poradzicie, mam 15lat jestem bardziej splukany niz wiadro po dojeniu krowy nie mam dziewczyny albo co najwięcej każdy mój związek kończył się po tygodniu, ziomków to może mam dwóch, a w dodaku na moją nie wydolność życiową odpowiadam sobie „a chuj w to”. Siedze godzinami na ławce albo boisku zachowuje się jak jakiś typowy wojtas z blok ekipy, o szkole to nawet nie chce mi się gadać jedyne co w życiu osiągnełem to respekt chociaż nawet żul się smieje jak mnie widzi. Ubieram się w byłych rzeczach starego codziennie wpierdalam zwykły chleb z masłem. Matka mnie nie kocha i się pierdoli, z ojcem można powiedzieć sztama no co mogę powiedzieć, nie potrzbuje współczucia żalu czy innego gówna, po prostu piszę to bo szczerze zastanawiam się co mogę ze sobą zrobić, jeśli ktoś mi zajebiscie doradzi to dziena a jak mnie oplucie to trudno. Pozdrawiam wariaty!
Komentarze do "pierdolony menel"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Skomentowałbym twój wpis, ale wiem, że to marna prowokacja i nie będę się zniżał do twojego poziomu.
10 -
Odpowiedz
W sumie to bardzo pozytywna chujnia. 3m się młody!
00 -
Odpowiedz
Praca bezrobotniaku.
20 -
Odpowiedz
Wariaty tak jest!
10 -
Odpowiedz
Zaiste wpierw to potrzebujesz słownika interpunkcji i gramatyki języka Polskiego.
Mec. Grammarnazi01-
Odpowiedz
Zaiste wpierw to potrzebujesz oleju, dużo oleju, który koniecznie musisz wlać do swojego pustego, zakutego i odpornego na wiedzę łba.
Kurwa ile razy będę Ci tłumaczył tłuku, że mec. piszemy z małej litery bo to jest tytuł podobnie jak dr , doc. , prof. , hr. (hrabia cymbale) itd.20
-
-
Odpowiedz
Tu Janusz – ojciec autora chujni: W tej chwili do domu, kurwiu rozpieszczony! Zapierdalaj i to na jednej nóżce, bo zejdę na trzepak i kabla od suszarki nie oszczędzę!
02 -
Odpowiedz
Jeśli nie ogarniasz, tak jakbyś chciał ogarniać to zapisz się do psychologa. Ja poszedłem jak miałem ponad 20 lat i była to zajebista decyzja. Dużo lepiej mi się dzięki temu żyje.
01 -
Odpowiedz
Ryju idź do roboty i rób szkołę zaocznie, czytaj książki, lataj na siłkę, dbaj o higienę i rób wszystko w kierunku wyprowadzki na swoje. Alko z umiarem, narko gorąco odradzam. Pierdol laski, same się zaczną kleić do ciebie jak zobaczą że ogarniasz kuwete na saharze. Dasz rade małolat
01 -
Odpowiedz
500 w łape , CV na odpierdol i Pan twój przywita cię z radością za bramą swojego zakładu.
10
Brak kompetencji zawodowych
2023-04-22 11:51Wiadomo poziom edukacji i zasada ZZZ.
Teraz kuźwa jak chcę się rozwinąć, bo jestem zbyt wiele lat bezrobotny a jedynie łapię tzw. fuchy, to kurwa dostrzegam, że wielu rzeczy nie umiem.
A nie jestem w stanie wyszkolić się przecież we wszystkim.
I nie wiem które mam wybrać.
Doradźcie coś ludziska.

Dlatego zawsze mówię że ludzie którzy decydują się na dzieci to debile. Chciałaś pasożyta to teraz cierp xD
Pasożyt to ktoś obcy, ty pojebany wilku.
To zacznij pokazywać cycki na kamerkach… masz problemy…
Kurwa jak to jest, że nieogary mają własne mieszkania;
a ogary muszą płacić jak za luksus za cudze meliny.
Się weź za robotę to też będziesz miał…
Patusy nie pracują a wszystko kurwa mają!
Mam takich meneli w rodzinie.
W „rodzinie”, rzecz jasna.
Jak zapłacisz mi, to ci doradzę co trzeba zrobić,
ale nie za darmo!
Nic nie ma za darmo!
Mi też jak przychodzi, żeby ktoś za darmo coś doradził – to każdy trzyma język na kłódkę lub drwi kurwa ze mnie, że jaki jestem głupi a on to taki mądry.
Samotna matka i nie podobają się Polscy mężczyźni. Tak? No to życzę samotności do końca życia.
Oby!!!
Masz jakiś zawód (oprócz miłosnego)?
> ojciec dziecka jest pojebany i nie chcę z nim miec nic wspólnego
to dlaczego sie z nim ruchalas?
Bo głupia w chuj
karyna
Beżowi księciunie już na ciebie czekają.
Co znaczy beżowi?
Nic ci nie bedzie stało na przeszkodzie do swojego celu jak skontaktujesz sie z kościołem prawosławnym w Nicei. Tam mieszka dużo rodzin rosyjskich od dawna. Cerkiew też jest, duży port i lotnisko. Klimat: ach ten morski klimat.