Lockdown

Wprawdzie już nie ma tego głupiego tzw. Lockdownu, ale jeszcze kilka miesięcy temu był. Bardzo mnie ten jebany Lockdown wkurwia, bo jest w nim mnóstwo kretynizmu. Zabraniali nam do lasu wchodzić, nie można było tak po prostu wychodzić na spacer. W sklepach, przynajmniej w mojej okolicy trzeba było obowiązkowo wózki brać, a jak nie to wynocha ze sklepu.

Jednak niepokoi mnie co będzie dalej, bo jest coraz więcej wykrywalnych przypadków COVID-19, a im więcej tym surowsze restrykcje. Zakaz wstępu do lasu czy wychodzenie tak po prostu na spacer nie zwalczy koronawirusa, tylko uprzykrzy ludziom życie. Sposób na walkę z epidemią to m.in maseczki w zamkniętych pomieszczeniach, trzymanie dystansu i dezynfekcje a nie zakaz wstępu do parków czy lasów. I nawet zakłady fryzjerskie były nieczynne, trudniej było mieć ładną fryzurę.

Dlaczego tak dajemy się dymać w dupę. Zróbmy bunt i obalmy ten chory rząd i dajmy władzę komuś, kto będzie właściwie walczył z koronawirusem. Jeśli nastanie drugi lockdown, taki, że legalnie do lasu nie będzie można wejść lub parku albo się bez konkretnego powodu przemieszczać to połączmy siły i odpędźmy PiS od władzy.

Tylko porządny protest ogólnokrajowy może dać nam więcej wolności.

1
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Lockdown"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Rob doktorat

    1

    0
    Odpowiedz

Ludzie są prości

Ludzie nie mają dużo w głowie, nawet jak przeczyta 1000 książek to w teraźniejszości jego mózg skupia się tylko na tym co obecnie. Musi poświęcić dłuższy czas by wydobyć z mózgu wiedzę. W chwili obecnej ocenia po wyglądzie, po pozorach. To jest tragedia mówię wam 🙂

5
0
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ludzie są prości"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. 1000 książek?
    Chyba 1000 stron telegazety xd

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Czyli jesteś nieurodziwa/nieurodziwy?

    0

    0
    Odpowiedz
  4. 1000 książek, przygody Tomka frajera, Samotne życie Stefci, Cała prawda o konkubinacie, Uwierz w siebie, Jak nie jebać u Mesia… itp. itd. Jeśli mowa o 1000 takich książek to pruje banię tak samo jakby se serial przyjebał. Chyba, że przyjebiesz 1000 książek z Historii, Matematyki i Branży którą się pasjonujesz i branż pokrewnych to dopiero wtedy pewnie sprawisz wrażenie osoby o rozbudowanym centralnym układzie nerwowym, a nie zlasowanej bani…

    0

    1
    Odpowiedz

Choroby psychiczne

Jestem Kacper mam 16 lat i mam PTSD (zespół stresu pourazowego). Dla was to oznacza tyle że miałem imam przejebane w życiu. Całe dnie spędzam sam w szkole albo w domu. Gram w gry multiplayer ale nikt nie chce ze mną grać bo gram na tyle dobrze że ogrywam wszystkich w klasie. Słucham muzyki o depresji bo też ją mam. Podejrzewają u mnie również schizofrenie. Często mam dość wszystkiego, wtedy zamykam się w pokoju i słucham muzyki o tym jak inni mają przyjaciół. Co do przyjaciół, nie mam bo choroby itd. uważają mnie za dziwaka czy coś bo nikt ze mną nie gada i wszyscy się mnie boją. Najgorsza sytuacją w moim życiu była próba zabójstwa mnie. Otóż idę sobie korytarzem w 4 kl. szkoły podst. i nagle zostaje nałożony mi worek na głowę i ktoś mnie dusi. Ciekawe co się wtedy dzieje w głowie tego małego chłopca ,nie? Co prawda czuje się niebezpieczny bo wiem że jak dostane jakiegoś napadu złości to myślę że jestem w stanie kogoś zabić ale nikomu o tym nie mówię, może będę w wiadomościach czy coś. To wszystko co chciałem wam przekazać. Powodzenia w życiu

0
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Choroby psychiczne"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Kradnij krokodyle i tyraj na taśmie u Mesia.

    1

    0
    Odpowiedz

Ludzie a małpy

Jest pewna cecha, którą większość młodego społeczeństwa w wieku gimnazjalnym/szkoły średniej niestety posiada, a potwornie mnie wręcz wkurwia, mianowicie – Stadne wyśmiewanie jednej osoby, której nie wyszło, która doznała wpadki lub pomyliła się choćby o najmniejszy szczególik. Dajmy na to: osoba która w rozmowie zarzuciła jakimś dowcipem… Znacie to chyba wszyscy – najpierw jest „uuuuuuu uuuuuuuu ale cringe łeeeeeee zamknij się” bo kawał według nich w dzisiejszych czasach który nie jest o tekścikach z internetu, memach, alkoholu, youtuberach albo innych atencyjnych kurwach jest od razu zły, nieśmieszny i do dupy. Potem cię jeszcze chuje za plecami obgadują, a jak się postawisz to wbija wielki samiec/samica Alfa i jesteś ciśnięty prostackim tekścikiem w stylu „zabij się” albo „BRUH” a małpki wokół zaczynają klaskać i trzepać sobie nawzajem z podnietki bo w grupie czują się silne.

3
1
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Ludzie a małpy"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. jeśli obali się samca/samice alfe: to stado baranów pójdzie za nowym przywódcą: za tobą!

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Samica alfa haha… Do kuchni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -_-

      0

      0
      Odpowiedz
  3. Podobne sytuacje są z graczami w trybie multiplayer:

    Jeden gracz mnie obraził, bo przegrał, więc zamiast do siebie mieć pretensję, że jest dziadem to miał do mnie żale i wówczas zaczął mnie obrażać, że to ja jestem dziad. To ja na to, by spierdalał. W międzyczasie wymienione kilka niemiłych zdań. Potem dołączył kolejny gracz obrażając mnie, bym to ja się uciszył (gracz napisał to w chamskim stylu). Jak zacząłem się bronić przed kolejną małpą ludzką to następnie jakaś głupia dziewucha-graczka – i to najprawdopodobniej nie rozumiejąca sytuacji – też się dołączyła do nich i napisała bym to ja wyszedł z serwera.
    Jak odpisałem mocniej do tych graczy-facetów (bo na graczkę szkoda mi było tracić nerwów i czasu, aby wytłumaczyć jej całą sytuację), to admin serwera (wielki samiec alfa) mnie zbanował (i już nie mogłem nic wytłumaczyć adminowi, że to nie moja wina i że to oni zaczęli).
    A oni pozostali bezkarni.

    A ja tylko spokojnie chciałem sobie pograć.
    To oczywiście musiał się ktoś przyjebać – a potem reszta małp…

    0

    0
    Odpowiedz

Trudno dziś o porządną dziewczynę

Ubolewam nad faktem, że tak ciężko dzisiaj o porządną dziewczynę. We łbach cyrk, w dupach karuzela. Na miasto wychodzą ubrane jak do jakiegoś burdelu – dekolt aż cycki omal nie wypadają, spódnica taka krótka, że widać im majty, a niektóre to nawet majtek nie zakładają. Za grosz godności nie mają. Nie chcą porządnego chłopaka, bo to ,,ciepłe kluchy” i mówią mu ,,zostańmy przyjaciółmi”, po czym idą do jakiegoś prostaka w dresach i płaczą, że je bije. A największym kłamstem i pierdołami są te ich gadki, że wygląd się nie liczy, tylko wnętrze 😀 Pierdu pierdu. Możesz być nie wiadomo jaki fajny, zabawny, czuły, dowcipny, inteligentny, romantyczny, zaradny, pomocny, opiekuńczy, ale jak masz gębę jak schabowy to sorry kolego. KAŻDA dziewczyna patrzy na wygląd, tak samo jak każdy facet, a mimo to wciąż nam wmawiają te kłamstwa, że wygląd się nie liczy. Nawet obleśne typiary szukają przystojniaków. Aha, no i najważniejsze – musisz mieć kasę. Nie chodzi tu o pieniądze na życie, bo to co innego. Musisz mieć kasę na zachcianki swojej księżniczki – wakacje na Majorce, luksusowe hotele, włoskie restauracje, tą sukienkę z wystawy i inne wymysły. Jak masz kasę to bez problemu dziewczyna się pojawi, nawet jeśli jesteś grubą, obleśną świnią z parchami na ryju. Wierzę, że istnieją porządne dziewczyny, ale albo są zajęte, albo pochowały się w domach. Cóż, takie życie.

9
0
Pokaż komentarze (11)

Komentarze do "Trudno dziś o porządną dziewczynę"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Albowiem oczyścić swój umysł z chujozy naleciałej winieneś jak najprędzej bo nawet spotykając wreszcie swą wymarzoną aksamitną cipuleńkę podświadomie zaszufladkujesz ją do tej najchujowszej cywilizacyjnej części ponieważ niechęć, a nawet nienawiść do płci przeciwnej weszła w Twój krwiobieg na tyle głęboko, że na tysiące lat samoobsługowego cimcirimci skazanyś bezpowrotnie. Pastor

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Wygląd się nie liczy = Dlatego przede wszystkim dbają o swój wygląd XD

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ludzie chyba zawsze mają podstępne gadanie?

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Dzięki za różróżnienie, bo ja nie umiałem tego ogarnąć:
    Forsa dzieli się na 2 typy:
    1) Pieniądze na życie – wystarczą 2 koła dla mnie samego.
    2) Kasa na extra przyjemności typu wakacje, restauracje, hotele, etc. – tu grubo ponad 5-10k na miesiąc.
    Łącznie: minimum 7-12k na miesiąc.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Jeb się prawiczku.

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Pierdol się sam ze sobą prawiczku.

    0

    1
    Odpowiedz
  8. Dla mnie z kolei najgorsze jest to, gdy ktokolwiek – wszyscy – nie potrafi rozróżnić skąd kasa na extra przyjemności się bierze: czy od starych, czy z jakiś przekrętów, czy z uczciwej pracy.
    Dla ludzi liczy się, że „kasa jest albo kasy nie ma”.

    1

    0
    Odpowiedz
  9. Czyli: jesteś brzydki, biedny, i jesteś singlem?

    0

    1
    Odpowiedz
  10. Pij siku żaby, nie pokochasz głupiej baby.

    0

    0
    Odpowiedz
  11. Tak samo jak trudno teraz o porządnego chłopaka,większośc ludzi teraz to albo pustaki albo patusy i buraki

    0

    0
    Odpowiedz
  12. A mnie wku*rwia te Wasze uogólnianie,ja np taka nie jestem i mnie też wkurzaja takie pustaki baby,weźcie się w garśc zamiast ryczeć w internecie faceci

    0

    0
    Odpowiedz

Psychopaci powinni być zamykani

Otóż moi mili chujnia związkowa.
Spotkałam kolesia,gdy byłam w kryzysie.Z początku super facet tali uczynny, zaangażowany.Mial problem z alko ale poszedł na odwyk.Co jakiś czas klucilismy sie,myslalam ze od odstawienia alko jest drażliwy.Po czasie robil mi pranie mózgu,obgadywanie,szydzenie,obwinianie,umiejszanie i awantury.Przeplatał to planami na przyszłość,wycieczkami…z czasem zaczął pić.Awantury o bzdury byle by iść sie najebać do maty na kilka dni znikal.Zawsze był agresywny.Odeszłam ale nie umiałam już zyc bez niego wrocilam
Było jeszcze gorzej, czuła m że wyssał ze mnie radość życia zmienił,poszł na terapie,on też die poprawił…choć popijał,ćpał oczywiście zaprzeczał.W końcu z dnia na dzień odszedł,pije imprezuje i zero żalu,smutku przywiązania..Oddałam mu siebie,pomagałam,wspierałam a byłam tylko rzeczą… nie moge sie pozbierać,najgorsze że jak myślę że już sie podniosłam to..kurwa tesknie za nim… japierdole tacy ludzie jak sekta wypiorą beret to straszne.Wiem napiszecie ze sama sobie winna.Poniekąd tak..mogłam odejść na początku tylko łudził się,byłam zbyt empatyczna na jego wybryki… uważajcie,niestety jak coś zaczyna być hujowe trzeba porzucać bez sentymentow,bo później was pochłonie omami i zniszczy…czuje sie jak wariatka,ze pokochałam takiego gnoja,ze tak sie dawalam ze tesknie,jestem człowiekiem,choć chcialabym być w tym wypadku jak ten diabeł…pomocy terapia dla współuzaleznionych nie daje..

0
2
Pokaż komentarze (6)

Komentarze do "Psychopaci powinni być zamykani"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Moja matka jest taką kurwą.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Wysłałem jej screena Kutasiarzu haha

      1

      1
      Odpowiedz
  3. „wampirów energetycznych trzeba porzucać bez sentymentow”
    sama prawda

    0

    0
    Odpowiedz
  4. mi nigdy żadni faceci nie pomagają…
    może dlatego, że sam jestem mężczyzną? XD

    Nie ma pomocy za darmo.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Pij siku robaków – nie będzie cię ciągneło do pijaków.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Jestem w identycznej sytuacji, z dnia na dzień powiedziałam dość i zostałam sama…pomimo intuicji i masy sygnałów ostrzegawczych już na samym początku gość mnie tak zmanipulował, że postanowiłam się zaangażować…
    4 msc oddawania wszystkich zasobów, psychicznych, fizycznych i materialnych, co by się nie działo chujowego to zawsze moja wina, każdą kłótnię przekręcał tak, że w końcu akceptowałam wszystko dla dobra i ogółu związku jak mi się wtedy wydawało
    Nieustająca kontrola z jego strony, chorobliwa zazdrość i przypisywanie mi zmyślonych historii, wątki mieszał z kontekstu tak, że zawsze był nie do przegadania, zawsze na swoją korzyść
    Jak coś odjebał, to zawsze BO TY MI TAK ZROBIŁAŚ
    Gość narcyz, zaburzenia osobowości, bez roboty i uzależniony od dragów, leniwy chuj żerujący na innych rzekomo jak to nie skrzywdzony życiem za dzieciaka i chujowymi pannami…
    Po każdej kłótni masa wiadomości z zaczepkami do innych dup „bo wtedy byliśmy pokłóceni i nie wiedziałem, czy będziemy razem” albo ty masz tylko samych ziomków a ja nie mogę mieć nikogo…paranoi idzie dostać i strach oddychać
    Cokolwiek co mnie cieszyło wzbudzało jego zazdrość, zero empatii w stosunku do moich odczuć i mojego życia
    Na początku bajka i mydlenie oczu, wdzięczność i planowanie swojego życia, jaka to ja nie byłam idealna i jakie to go nie spotkało szczęście mnie mieć, z czasem coraz bardziej znudzony, a ja to ta co to mu nie daje o nas dbać
    Zostałam sama, z masą długów i bez oddanych przyjaciół, do tego żyje za granicą więc jakiekolwiek formy wsparcia są daleko hen a i tak nie brak bieżących spraw ..
    Po rozstaniu płacz z naprzemiennym zastraszaniem mnie i wylewaniem pomyj gdzieś pomiędzy kocham Cię, a teraz bez Ciebie będę sobie spoko żył i pa jaka dupa, mogę ją mieć i do innej sobie jechać
    W końcu nie zrobił nic by cokolwiek odratować a ja to ta, co nie dała drugiej szansy i straciła kogoś „tak wyjątkowego”
    Uważajcie, bo głowa po takim czymś dochodzi do siebie długo a jegomość i tak czuję się bezkarny

    0

    0
    Odpowiedz

Halloween

Wkurwia mnie, jak ludzie pierdolą o dyniach i je wycinają… I później musi być kurwa zupa!

Chujnia i śrut!

2
1

CORONO-debile w sklepach

Chuj mnie dziś chyba strzeli. Jakiś debil podbił do mnie w sklepie i pierdoli jak potłuczony, czy mam zamiar wszystkie imbiry macać. Ja mu na to, że owszem szanowny panie mam zamiar wybrać taki, który spełnia moje kryteria zakupowe i go nabyć (nie jest taki powykręcany i rozciapierzony na wszystkie strony, że niby co mam 10 imbirków odrywać i skrobać obieraczką każdy po kolei?). Albo jak wybieram cebulę, a co druga zgniła to jak mam wybrać bez macania. Albo jak wybieram mango i musi być miękkie i dojrzałe, to jak mam wybrać wzrokiem? Mówię mu, że zdezynfekowałem ręce i nie ma co się bać COVID i nie można też popadać w paranoję z tym całym wirusem. A poza tym kto nie myje warzyw przed konsumpcją? A ten dalej coś pierdoli, że jestem obrzydliwy. To ja mu kulturalnie, „a pan jest nieuprzejmy i obrzuca inwektywami obcych ludzi”. A ten dalej coś mamrocze. No żesz ja pierdolę dlaczego? Dlaczego? Skąd ci imbecyle się biorą w tym kraju. Człowiek człowiekowi wilkiem. Wszystko im przeszkadza: brzozy, handel w niedzielę, aborcja, tęcze, jednorożce, cykliści. I jeszcze człowiek stara się być uprzejmy i dusi w sobie, a chętnie paroma kurwami by rzucił i powiedział jakim tamten jest tępym imbecylem, ale nie trzeba być grzecznym i uprzejmym. Koniec! Następny delikwent, który się do mnie przypierdoli w sklepie otrzyma piękną wiązankę. =) Kurwa mać

5
3
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "CORONO-debile w sklepach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. 2 zjebów w jednym miejscu.
    Dawaj mi kurła swoje gotowe kanapki też ci wydotykam je nieumytymi rękoma z syfilisem, a potem bierz je żryj!

    0

    1
    Odpowiedz
  3. Wymacać? Tak spytał? Spodziewaj się coming outu z jego strony.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. A chuj ci w ryja przez takich jak ty teraz mnie jebie omikron

    0

    1
    Odpowiedz

Dyskusja z niektórymi ludźmi

Irytują mnie osoby z którymi nie można się dogadać. Żadnej normalnej dyskusji z nimi nie ma. Się ktoś coś ich pyta a oni albo nie odpowiadają, albo odpowiadają nie na temat. A w jeszcze gorszych wypadkach potrafią i to celowo odpowiedzieć jakąś głupotę by na złość zrobić. Takie postępowanie to oznaka degeneracji umysłowej. Rozumiem, że ktoś może się zamyślić i nic nie odpowie, gdy go o coś zapytam, ale nieraz ten do kogo mówię dobrze wie co powiedziałem, ale jednak mnie ignoruje.

Czy tylko nasz naród ma taką mentalność? Czy w innych krajach też tak jest? Oczywiście nie każdy człowiek jest taki, że nie ma z nim logicznej rozmowy, mniejszością są bezrozumni ludzie, ale bezrozumni ludzie nawet jako mniejszość są uciążliwi dla porządnego człowieka.

1
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Dyskusja z niektórymi ludźmi"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Terz spotykam takich ludzi.
    Moim zdaniem ludzie niechętnię odpowiadają na pytania, bo nie chcą się z kimś innym dzielić swoimi sprawami zawodowymi ani osobistymi.
    A wy jak myślicie dlaczego?

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Triada depresantek | Język Polski w klasie 8 | Z wieśniakami pod jednym dachem | Straciłem zdrowie przestroga dla innych. | Godziny dla seniorów | Baba od anglika | Klienci | Po prostu | Dzień do dupy | Bóg. | Lewackie mądrości | Bachory | Mrówki faraona | Politycznie, delikatnie, ale prawdziwie | Stereotyp | Zapleśniałe pomidory w kanapce | Mama i moje pieniądze | Studia techniczne w czasie pandemii | Pracowniczy lot nad kukułczym gniazdem | To chyba obsesja | Problem z wynajęciem normalnego miejsca - chciwi wynajmujący | W podstawówce, gdy uczęszczałem do 6 klasy | Najpracowitsi ludzie świata | Przez was kiedyś nie będzie niczego ! | WC | "Ależ ja chce !" | Zawiść starych ludzi. | Śmierć królowej Elżbiety | Syf na drodze | Koronawirus - jest go więcej niż podaje się w mediach | audio ''nowoczesnych'' TV | Problem z dziewczyną | Co jest licznikiem pracowitości? | Kosmiczne ceny wynajmu mieszkań. | Brak popędu | Nazwy firm, które zaczynają się małą literą | Wszechobecna depresja | Internet, youtube, instagram. | Właściciele nieruchomości bez szacunku do nowego i wypłacalnego lokatora | Polska mentalność cebulowa | PiS - partia dla idiotów | Nikt mnie nie zaprasza. Co gorsza nikt mi nie chce powiedzieć DLACZEGO ! | Czy macie się czym chwalić? Przy obecnych cenach? | Brak logowania na chujni | Dziwne zjawisko otyłości | YouTube - brak widocznej ilości łapek w dół | Hobby ojca | szczyle | Niechęć do brody