Świąteczny nastrój

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy któreś z was też, ale od paru lat (mam 22) święta są dla mnie katorgą. Inni cieszą się na spotkania z rodziną, spędzają miło czas, dowcipkują a ja? Widzę stado bydła, które ledwo co wyszło z kościoła a już łapie się za wódkę i odwala maniany przy stole a akompaniamencie bluzgów. Od lat widzę ten sam teatrzyk. Na co dzień obcy sobie ludzie, udają rodzinę przy tym żołądkując się na temat polityki i wróżąc 2 wojnę światową. Najgorsze jest to,że ja nie wiem co ze sobą zrobić w tym momencie. Nie ma z kim normalnie pogadać. Ciągle chce mi się spać, nic mnie nie cieszy, nie mam na nic ochoty. Mam taki nastrój,że najchętniej bym się zabiła, ale mi się nie chce. Święta to rak

44
11

Komentarze do "Świąteczny nastrój"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ja w tym roku nie święciłem jajek. Zamiast tego ogoliłem sobie jajka.

  PS. Nie odpowiadam na pytania czy mam ogolonego.

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Z chęcią je wezmę do ust. Gej Roman.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Niech Ci noc przyniesie sny, w których będę ja i Ty. Rozpaleni swą nagością, upojeni namiętnością. W niekończącym szczytowaniu i namiętnym przytulaniu.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. ” Bo życie w tym kraju na trzeźwo jest nie do przyjęcia, dlatego piję by zapomnieć że piję”

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Czuję sie podobnie.Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Macie tam lata 30ste?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Druga wojna swiatowa to juz byla , damski pacanie . A tera schyl sie , zdejnij trapak z nogi i pierdolnij sie w leb az ci sie lepiej zrobi .

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Nie chce Cię rozczarować, ale II wojna Światowa już była. Hitler, Stalin i takie tam, może coś ci sie obilo w zakladzie o uszy

  0

  1
  Odpowiedz
 9. wyjedź w tym czasie na wakacje

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Mam to samo. Nigdy nie lubiłem świąt. Dla mnie te wszystkie tradycje są sztuczne. Ludzie życzą sobie szczęśliwego jaja i innych baranków tudzież lanych dyngusów. A co to kurwa za życzenia? Życzyć można komuś kogo naprawdę lubisz/kochasz i zależy Ci na tej osobie. A życzenia nie jakiś wierszyk a to czego ta osoba naprawdę by chciała. Zdrowia, może miłości, wyjścia z nałogu? Druga sprawa to te tłumy głównie staruszków wychodzących z kościoła. Odpicowane, sztywne osoby patrzące się zawistnie na tych którzy idą w przeciwnym do kościoła kierunku lub niosą reklamówkę. A potem chlanie i walające się butelki po krzakach. Rodzina która udaje że się tak kocha a na codzień nienawidzi. Plus dzięki naszej kochanej partii mamy wszystko pozamykane. Żyję w dużym mieście i naprawdę dziwnie się czuć gdy nic się nie dzieje. Również jak Ty dostaję mega deprechy. Och jak dobrze że jest 02.04.2018, godzina 13:40 i jeszcze kilkanaście godzin i skończą się święta 🙂 Aha, mam 28 lat, jako nastolatek też inaczej odczuwałem, lubiłem Wigilię lecz Wielkanocy nigdy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A ty, co masz takiego do zaprezentowania?Kurwa , jestes jakas specjalna , smarkulo? Emilia Platter? Jozefa Konopnicka ? Czego otwierasz paszcze ? Bo twoje dywagacje nie sa takie znowu glebokie.Ciesz sie ze cie zaprosili, ty damski prick !

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Przejdzie Ci po 30 i też zaczniesz pić po kościele i pierdolic o głupotach. 2x w roku to i tak nie jest jakiś super dużo.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Witamy przybysza z przeszłości. Informuję, że II wojna światowa zakończyła się 73 lata temu. Nie ma za co 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Znajdź sobie jakieś zajęcie i święta miną. Ją tak zrobiłem. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Poczekaj z tym zabijaniem na po swietach bo ludziom tylko humor psujesz .

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Nie mają co wróżyć, druga już była.

  0

  1
  Odpowiedz