Gość od NetBSD.
Rozumiem, że na egzotyczne platformy można coś próbować.
Mam procek x86_64.
Po co miałbym się zainteresować NetBSD skoro jest np. FreeBSD, na którego jest więcej sterowników?
Poza tym pewne rozwiązania chcę widzieć jak najprościej, od tego mam Linuksa, od dawna wiem, że nie taki trudny 😉
0
3

Służba zdrowia?
To chyba żart – mówi pacjent w szpitalu pshychiatrycznym.
– a ty to powiedz jeszcze raz, że jesteś Jezusem to drugi zastrzyk dostaniesz!
– o! Widzę, że głupota ludzka skręciła w stronę religii.
Może jeszcze na biczowanie mnie wydaj, bo Panu Bogu w twoim wyobrażeniu pewnie by się to podobało.
No to w pięknym polskim szpitalu ów pacjent dostaje zastrzyk, na co tylko komentuje:
– bezprawie.
Mam lepszy:
Przychodzi baba do lekarza, a tam Catherine Zeta-Jones tańczy Kankan.