Transfer

A mnie wkurwia mój „transfer” do Polski. Póki co mieszkam w Anglii i w związku z pracą przenoszę się niedługo do Polski. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że muszę dyskutować z polskim oddziałem mojej firmy. Wiem, że chujowo płacą, a mój kontrakt zostaje na angielskich warunkach. I jak mam to chujom wytłumaczyć? W sumie to mnie wali, ale atmosfera już jest ciężkawa, czego nie znoszę. Że centrala woli mieć mnie na miejscu, polaczka z angielską pensją, niż jakiegoś angola zatrudnić? Że jak jestem Polakiem to po powrocie do kraju mam za grosze zapierdalać, jak oni? Chujnia z grzybnią. Nie po to jebałem za granicą, żeby teraz z tego nie korzystać!

25
80

Komentarze do "Transfer"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powiem Ci tak, nie wiem czy to przeczytasz ale jestem chłopakiem i jeżeli podoba mi się panna ale nie chcem z nią być itp. bo nie wydaje mi się to dobra materiał na moją drugą połowe, to tylko bym ‚przeleciał’:D ale jak wpada mi jakaś zajebista dziewczyna, którą wszyscy chcieli by ruchać, a mi na niej zależy no nawet o tym nie myśle i szczerze mówiać nie chciałbym z nią tego robić bo ją szanuje itp. Więc jeżeli spotkasz fajnego chłopaka ale on bedzie chciał Cię przelecieć, to wiedz, że nie zależy mu na tobie i moze gadać i gadać, że zależy ale to będzie tylko mydlenie Ci oczu, żeby się z tobą przespać.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 1 ma chyba rację tylko coś mu się posty popierdoliły :).A w temacie koleho, moim zdaniem nie dasz rady. Zawiść i zazdrość rodaków Cię zniszczą. Za pół roku sam poprosisz o inne stanowicho, jeśli do tej pory ktoś nie podłoży Ci poważniejszek świni (zwykłe świnie będziesz miał podkładane codziennie)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. @1, Nie popierdoliły Ci się posty?

  0

  0
  Odpowiedz