Tu na razie jest ściernisko

ale będzie San Francisco
A tam gdzie to kretowisko
Będzie stał mój bank

Admin, nie zamieniaj serca w twardy głaz,
przyjdź znów do nas,
as-as-as…

(Admin):

Hej! Jeszcze zyje…Po ponad półtora roku przerwy wypadałoby coś napisać…

Byłem za wielką wodą, tworząc systemy AI, ale wreszcie wróciłem do domu. (Banka na AI powoli zaczyna pekać) Chujo-Bot i generowanie grafik tymczasowo wyłączone – musimy przygotować grunt pod to, co nadchodzi.

Możecie dawać wpisy i komentarze na stronie tylko do sierpnia… Potem we wrześniu robimy lock i odpalamy nową wersję! Czeka nas transfer domeny i totalny restart. Jak to mówią: tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco!

Wiem… wiem… ja też za Wami tęskniłem. Szykujcie się na wrzesień 2026. Będzie głośno!

Ciekawe, ilu z Was jeszcze tutaj zagląda… Dla najwierniejszych fanów, którzy przetrwali tę ciszę, mam coś specjalnego. Pierwszy sygnał tego, co nadchodzi.

Wpadajcie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=NUT8y1yzGIw

Chujnia.pl – wracamy do gry.

5
2

Komentarze do "Tu na razie jest ściernisko"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie wierzę w to co widzę, chujnia żyje !!! Aż mi się łezka zakręciła, nic lepszego w tą sobotnią noc nie mogło mnie spotkać a kanał na YT zasubskrybowałem 🙂

    (Admin): Bog zaplac. Koduje caly weekend jedziemy i dziekuje za przybycie.

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Śniło mi się dzisiaj, że dwa nowe wpisy zostały dodane na Chujnię, już miałem napisać to tutaj w komentarzu i dodać np. „a tutaj ta sama chujnia”, a tu takie coś 😉

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Nieźle kurwa. Już myślałem, że to koniec. Na szczęście nie. O to chodzi, do chuja.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Oho, ja pierdzielę.
    Znakomita większość komentarzy napisana 17.09 czyli w niedzielę.
    Najemno-robotnicza tłuszcza najwyraźniej nie ma nic do roboty.
    Po chuj było likwidować pracujące soboty?

    Wierszoklecko pozdrawiam
    Grammarnazi

    PS. Chuj w dupę analfabetom.

    3

    0
    Odpowiedz
  6. Fajnie, że chujnia ruszyła.
    Admin zbudowany i zrozumiały 😉
    Źle się wyraziłem.
    Miałem na myśli „taki który rozumie innych”.
    Podobnie może być z takim co hamuje rozwój innych, także chyba nie ma na to odpowiedniego słowa, a chciałoby się napisać „hamuciciel rozwoju” 😉
    Mam pare notatek, żartów raczej nie będzie.
    W jednym z nich skrytykuję ochlejusów. ;))

    0

    0
    Odpowiedz
  7. Admin. Byłeś, jesteś i będziesz PATAŁACHEM. /Pan twój, Mesio. PS. I tradycyjnie… 5 stówek w łapę, CV w zęby…

    (Admin): Musialem zwiekszyc swoja moc. Juz niedlugo chujnia bedzie tak potezna ze ja pierdole.

    1

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Pojebany sen | Dziewczyna | Pies cię jebał mamo. | Dlaczego ludzie nie chcą płacić informatykom?! | Moja indolencja matematyczna osiągnęła wyższy poziom | Win 10 to kurestwo | Złoto z Sudanu i afrykańska bieda | Moje życie | Co było pierwsze, jajko czy kura ? | Kocham mojego syna, ale... | Nie mieszczę się w waszej jebanej bankowej tabelce | Problem z instalacja | Prace naukowe a realia jej pisania | Buta lekarzy. Pieprzenie jacy to oni są ważni i potrzebni. | Wierszyk | Co za deb*l wymyślił krojony żółty ser? | Pokemon | Powód braku aktualizacji na chujni, jaki może być (wg mnie) | Niekoniecznie | Ruchałem matke panterixa | Jebać Matematyke | rozczarownaie miłosne | wredna babka w ZUS-ie | Zapach cipeczki mmmmm | pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach | Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer | Jebane gebelsy | Legendary jest sciekiem | Kontrole biletów w pociągu na długich trasach | Niedawno zatrzymano nietrzeźwego kierowcę | Co autor miał na myśli - prawie uniwersalna odpowiedź | Przegrywam życie | Wybory | C'est la vie | amogus