Wągry

Jak mnie te wągry wnerwiają. Mam cały nos w czarnych kropkach i wyglądam jak jakiś debil. Cała morda jest obsypana tym chujstwem !!

32
51

Komentarze do "Wągry"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Człowieku! To się do Diabła przecież wyciska dezynfekując zaraz po (np. spirytus). Cery nie zmienisz, więc zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas. Zasuwaj przed lustro i do roboty. Rzesze ludzi to robią i czerniaka złośliwego jakoś nie dostają. Poza tym zapytaj kogoś znajomego co to jest peeling i o co z tym kaman 🙂 Pozdrawiam – Q.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. eh ja też mam całą mordę w wągrach,co parę godzin wychodzą mi nowe.Ogólnie mam tłustą cerę i stale się pocę na twarzy,to pewnie dlatego.Współczuję Ci,to jest straszne chujostwo,ja choć nie jestem już nastolatkiem to nadal mam problemy z tymi syfami.Choćbyś je wyciskał co dzień i tak wrócą nowe.A i nie wierz w magiczne działanie kremów i innych specyfików na wągry,to wyciąganie pieniędzy od naiwnych.Swego czasu stosowałemn różne maści i inne chuje muje,to nic nie pomaga!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie kombinuj tylko idź do kosmetyczki… Dwa lata się męczyłem, poszedłem raz i problem zniknął na jakieś pół roku 🙂 A dużo nie brała:P

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dość duży problem z nimi blee

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idź na dziwki :-]

  0

  1
  Odpowiedz
 7. takie życie

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jest taka maść w aptece bez recepty, nazwy nie będę podawał, co by w promotora się nie bawić 🙂 ps: na literkę „B” 😀

  0

  0
  Odpowiedz