Wielki apel do narodu.

I tak dziś, 9 maja, media zaapelowały do nas, narodu polskiego, aby tłumnie wylegać na cmentarze radzieckie i z dumą w sercu zapalać znicze ku chwale wspaniałym ludziom – żołnierzom radzieckim poległym za naszą ojczyznę. A wszystko to aby dążyć do dalszego pojednania. No kurwa mać, chyba mnie moja polska patriotyczna krew zaraz zaleje. Armia Czerwona była bandą szabrowników i gwałcicieli, walczących nie za wyzwolenie Polski, a za ponowne jej zniewolenie i do mnie się apeluje, żebym zapalał im znicz? mam oddawać im hołd? Ja przepraszam, ale TVNędzy i Gazecie Wyrobczej coś się chyba popierdoliło w natłoku informacji.

14
34

Komentarze do "Wielki apel do narodu."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a polacy jako jedyni w historii najechali na kreml i na pewien czas go zdobyli. i co ? masz nienawidzić swój kraj grabieżców i zachłannych sarmatów? poza tym kolego rozrózniaj rząd od człowieka. żołnierz był tylko jednostką taką jak ja czy ty. nie miał większego wyboru. albo dostać kulkę od armii wroga w boju, albo dostać kulke od wlasnej armii przy dezercji. co byś ty wybrał?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Masz rację Chujowiczu. Ale ja jedno widzę trochę inaczej – w TVNędzy, TVPierdołach, Pol-sracie i wszystkich innych stacjach się popierdoliło o wiele wcześniej, kiedy wszyscy naraz zaczęli puszczać idiotyczne, pierdolone w dupę seriale typu m jak miłość, tv-szoły dla debili czyli big brother, kube chujewódzkiego czy tego drugiego podobnego pajaca(już nawet nie pamiętam jak mu na nazwisko) idąc śladem stacji telewizyjnych z zachodu. Jeszcze do tego stosują takie sztuczki, żeby głuchoniemego przyciągnąć przed telewizor! Obserwuję to wszystko już kolejny rok i ludzie po prostu głupieją od tej sieczki! Jak można takie rzeczy oglądać, niech mi ktoś powie. Potem ludzie gadają o jakichś pierdołach, a styl myślenia w tych serialach się udziela samym telewidzom i co? Chujnia, bo dajemy się rządzić na lewo i prawo jakimś bezmózgim chujom w krawatach, a co najgorsze dajemy się bezwstydnie okłamywać! A media(no bo w sumie nie tylko telewizja) zbiera największe żniwo, bo czego by nie napisali/powiedzieli tam zawsze znajdą się tacy, którzy w to uwierzą i zrobią dym, a potem bronią tego do upadłego. Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dokładnie, mój apel jest taki, pójdźmy tam i naszczajmy na nie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. MOże jeszcze kurwa mać Putina mamy w kakaowe oczko cmoknać do chuja pana ?? PIerdolić to poejdnanie, Rosja od zawsze pierdoiła nas w supe bez wazeliny przy każdej okazji… I to sie nie zmieni, nigdy ! mogę ujebać wielką kupę pod grobami tych jebanych „bohaterów narodu” i wbić w nią chorągiewke… To jest moje zdanie….

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dokładnie, GazWyb i spółkę popierdoliło do reszty. Na pochybel!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. He, dokładnie to samo mnie dzisiaj roznosi wewnątrz. Kiedy wreszcie do pewnej grupy durnych Polaków dotrze, że pięcioramienna gwiazda czerwona jest takim samym złowrogim symbolem dla Polski jak swastyka? Pozdrawiam szanownego chujowicza oraz wszystkich, którzy myślą podobnie. Reszty nie pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Czekamy Ciebie czerwona zarazo/Byś wybawiła nas od czarnej śmierci. /Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci/Była zbawieniem, witanym z odrazą./Czekamy Ciebie – Ty potęgo tłumu/Zbydlęciałego pod Twych rządów knutem,/Czekamy Ciebie, byś nas zgniotła butem/Swego zalewu i haseł poszumem./Czekamy Ciebie ty odwieczny wrogu/Morderco krwawy tłumu naszych braci./Czekamy Ciebie nie, żeby Ci spłacić/Lecz chlebem witać na rodzinnym progu./Żebyś Ty wiedział, nienawistny zdrajco/Jakiej Ci śmierci życzymy w podzięce/I tak bezsilnie zaciskamy ręce/Pomocy prosząc, podstępny oprawco./Żebyś Ty wiedział, jak to strasznie boli/Nas, dzieci Wolnej, Niepodległej, Świętej/Skuwać w kajdany łaski Twej przeklętej/ Cuchnącej jarzmem wiekowej niewoli./Gdybyś Ty wiedział, naszych dziadów kacie,/Sybirskich więzień ponura legendo,/Jak Twoją dobroć kląć tu wszyscy będą,/ Wszyscy Słowianie, wszyscy Twoi bracia./Legła twa armia zwycięska, czerwona/U stóp łun jasnych płonącej Warszawy/I ścierwią duszy syci z bólem krwawym/Garstki szaleńców, co na gruzach kona.
  Ten fragment dobitnie wyraża uczucia Polaków w 1944 roku. Pytania nasuwają się dwa: czy w 1944 roku alianci mogli sami pokonać Hitlera? (chyba tak), czy sowiecki szeregowiec wiedział, co oznacza jego wejście do Polski? Niech każdy Polak rozważy to w swym sumieniu, zanim pójdzie zapalić znicz na grobie sowieckiego żołnierza, być może tego, który 17 września „wyzwalał” Polaków na Kresach.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. do pierwszego komentarza: To Stalin osobiście gwałcił, czy może Wańka albo Wołodia?
  Tak się składa, że babcia opowiadała mi co ruskie wyrabiali. Czy gdyby taki ruski szeregowy odmówił gwałcenia i kradzieży to rozstrzelali by go? Nie sądzę… Nie było nakazu.
  Z drugiej strony myślę jednak tak:
  co prawda po wojnie zastąpili jeden totalitaryzm drugim, jednak de facto gdyby nie ruscy, dziś już by nas nie było. Niemcy wymordowawszy wszystkich żydów wzięli by się za słowian – następnych w kolejce „podludzi”. Alternatywa – albo kijem, albo siekierą po plecach

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Do 1 komenta od autora: Kolego użyłeś kiepskiego porównania, bo Polacy w drodze na Kreml nie ruchali wszystkiego co nie uciekało na drzewo, nie mordowali cywili, ani nie okradali najuboższych z tego co im po tych 6 latach wojny pozostało. Chcesz mi powiedzieć, że to że czerwonoarmista mógł zgwałcić twoją prababcie to jego wyzwoleńczy przywilej? czy też dowódcy pod groźbą kulki w łeb kazali im to robić?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Hitler i bez pomocy czewonych by padł. Już po ataku na Stalina uciekał z podkulonym ogonem a w samych Niemczech sytuacja gospodarcza była nienajciekawsza. Dostał w dupę na własne rządanie. Atak tych raczieckich psów był już zbyteczny. Alianci mało co spóźnili się do z opanowaniem Berlina. A co do swastyki to przepraszam bardzo ale ona nie jest nazistowska, tylko przez nazizm przyjęta. Swastyka to jeden z symbolów naszej kultury, jeszcze z czasów pogaństwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. DO niektórych komentarzy: jaki jest odsetek buraków / skur…..ów / złodziei / gwałcicieli itd wśród Polaków – nie wiem, ale pewnie 1, 2 może 10%, przyznaję, że nie mam bladego pojęcia. w takim razie conajmniej 90% społeczeństwa jest w porządku. myślę, że tak samo było wśród żołnierzy radzieckich, walczyli, ginęli i pewnie też niektórzy gwałcili, ale gwałcił jeden na dziesięciu, a nie wszyscy!!! nie dorabiajcie więc do chuja pana i kurwy nędzy łatki wszystkim jak leci!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kolega się z tym procentowym porównaniem chyba zagalopował. I tak powstaje manipulacja. Za 100% ze strony polskiej przyjąłeś cały naród polski, a za 100% ze strony sowietów Armię Czerwoną. Nie sądzisz, że trzeba by za 100% przyjąć armię polską w 1945 r. z jednej strony oraz armię sowiecką w 1945 r.? I zapewniam cię, że odsetek bandytów w Armii Czerwonej wyszedłby o wiele większy. Kwestię tą podnoszą nie tylko w dniu dzisiejszym chujowicze. O tym głośno i dobitnie mówiły Anglia i Francja oburzone zachowaniem krasnoarmistów po wtargnięciu do Berlina. Sam Churchil (!) ujął się za cywilami niemieckimi apelując do Stalina, że jego żołnierze zachowują się barbarzyńsko. Co odpowiedział Stalin? „Trudno im odmówić trochę zabawy po trudzie, jakiego doświadczyli.” Więc nie pierdol mi tu o jakichś chujowych procentowych porównaniach.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. autor pierwszego komentarza popiera autora ostatniego komentarza

  0

  0
  Odpowiedz
 15. „Kolega się z tym procentowym …” – moje procenty są oczywiście tylko przykładowe, nie opieram się na żadnych oficjalnych danych, badaniach itp. Oczywiście, może sku…..ów w Armii Czerwonej było nie 10 ale np. 50%, nie wiem, może tak było. Clou mojej wypowiedzi to to, że nie należy z automatu przyszywać łatki wszystkim żołnierzom radzieckim, bo nawet jeśli 50% było „barbarzyńcami”, to kolejne 50% było w porządku. Może proporcje były zupełnie inne, nie wiem. I tylko o to mi chodziło, a nie o jakieś jebane procenty, które podałem tak od czapy – myślałem, że to jest oczywiste, widocznie nie dla wszystkich 😉 pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz