Wkurwiają mnie ludzie

Jak w temacie. Nic nie działa mi na nerwy tak jak ludzie. Póki nie zacząłem pracować z ludźmi nie miałem pojęcia, że można mieć tak nasrane w głowie. Pracowałem kiedyś
prawie trzy lata jeśli dobrze pamiętam odbierając telefony od ludzi. To chyba zryło mi psychikę na całe życie. Teraz pracuje w branży IT czasami jakiś klient zadzwoni bo czegoś nie wie, wiec mu mówię co i jak, a ten mi mówi, że on nie rozumie co do niego mówię. Po chuj dzwoni? Mało tego, że dzwoni. On dalej sprzedaję świadczone mu usługi nie mając pojęcia o tym co sprzedaje. Najchętniej to bym się wyprowadził gdzieś gdzie nie ma ludzi.Szkoda, że tu można przeklinać raz na trzy linijki.
Jak stoję w kolejce w sklepie to mnie szlak trafia, jak ktoś coś wybiera. Tak jak w dniu świra się czuję jak baba rozciąga majtki i (chyba) sprawdza czy się jej na dupę zmieszczą. Kiedyś ten film był dla mnie śmieszny teraz czuję się czasami jak główny bohater. Kurwa tyle rzeczy zrobiłem ucząc się od nowa i nie dzwoniłem nigdzie na żadne infolinie. Jak można być tak tępym. Stałem się chyba antyspołeczny przestałem
tolerować intelektualnych inwalidów, przestali być dla mnie śmieszni.

84
70

Komentarze do "Wkurwiają mnie ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam dokładnie tak samo! I know that feel bro!

  5

  1
  Odpowiedz
 3. O ja jebie, od kwestii o dniu świra rozumiem Cię doskonale! I co tu dzwonienie na infolinię, jak jeszcze można wszystko w necie sprawdzić- rozpierdalają mnie ludzie, którzy nie zadadzą sobie trudu by na własną rękę najpierw sprawdzić informacje. Przykład drastyczny lecz notoryczny- siedzi laska koło mnie i ma laptopa na kolanach i pyta mnie która godzina, nosz kurrrwa!

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Autorze nie jestes sam.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. zatrudnij się w gimbazie tam nie ma ludzi jest tylko bydło

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Też nienawidzę ludzi. Chuj im w dupę.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Poziom tekstu równie żenujący co zawarta w nim trafność spostrzeżeń, jeżeli twoja komunikacja przebiega w ten sam chaotyczny sposób jak zamieszczony przez ciebie post, to nie dziwię się że twoi rozmówcy mają kłopoty ze zrozumieniem twojego przekazu. Podobnie nie dostrzegam niczego zdrożnego w sprawdzaniu funkcjonalności kupowanych produktów, jeżeli nadarzy się ku temu okazja, zresztą na ogół tego rodzaju sklepy są skonstruowane w ten sposób że jeżeli już są tam kolejki to jedynie przy kasie, a więc w miejscu gdzie już każdy już dokonał wyboru analizując zakupiony przez siebie towar, bądź to samodzielnie rozciągając majtki, bądź to przy pomocy pracownika sklepu w wypadku kiedy mamy do czynienia z jakimś bardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem, ale nawet kupując chleb od ręki stojąc w kolejce każdy ma prawo wybrać taki który będzie wyglądał na prawidłowo upieczony niż taki który będzie sprawiał wrażenie spalonego.

  1

  7
  Odpowiedz
 8. @2 Chyba to pytanie było tylko żeby zacząć rozmowę. A do autora: witaj w prawdziwym życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dziadziejesz! A będzie tylko gorzej! Ja tam się w ogóle nie przejmuje takimi pierdołami. Jak mi ktoś pociska jakieś pierdoły, to wpada jednym uchem a drugim wypada. Za pół godziny nie pamiętam nic. Od lat odsiewam ziarna od plewów :D.Może jestem spokojniejszy. Wyluzuj kite!!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. a kiedyś ciotka mi mówiła, znajdź taką pracę, w której kontakty z ludźmi są zerowe lub minimalne, bo ludzie są pojebani i głupi. no i prawdę mówiła.

  8

  0
  Odpowiedz
 11. Dobrze prawisz autorze.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Czuję się dokładnie tak samo jak autor tekstu… może dlatego, że też pracowałam odbierając telefony od ludzi. Powiem jedno czasami myślę, że normalnych ludzi można policzyć na palcach a wkoło są same dziwne egzemplarze, które z byle pierdołą potrafią zadzwonić. Łączę się w bólu.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. @7 a właśnie nichuja, jestem kobietą i przykład dotyczy bliskiej kumpeli, więc jest milion różnych sposobów by zacząć rozmowę, a to jest zwykłe zawracanie dupy 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @2 – o ja pierdole, laska chciała pewnie jakoś zagadać, bo być może jakimś cudem uznała, że jesteś tego wart. Ale po twojej reakcji tutaj widzę, że chyba te laske powaliło albo desperacja u niej 100%.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @2, 7 – i takie rzeczy wychodzą, jak się pisze komenty „bezpłciowo” kurde ;-P

  1

  0
  Odpowiedz
 16. @13 o ja pierdole młody odkrywco, przeczytaj post nad Tobą- faktycznie laskę musiałoby zdrowo pojebać w tej sytuacji, a ja bym się chyba nieźle porzygała. Wygrywasz u mnie szerloka 2013 za zdolności analityczne 🙂 Jezu, jaka ta młodzież dziś ograniczona

  0

  1
  Odpowiedz
 17. @15 a wiesz że na Chujni komentarze pojawiają się z opóźnieniem? I może pisano odpowiedź zanim wysrałaś wypowiedź nr 12? No pogratulować rozeznania i spostrzegawczości, tępa dzido. I chuja wiesz kim kto jest, więc w dupe sie cmoknij.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. @16 no już się tak nie napinaj, it’s okay to be gay :*

  0

  1
  Odpowiedz
 19. @16 Droga pizdeczko, w czym właściwie masz problem? PMS? Dziewczyna napisała zwyczajny komentarz do autora, a ty się spinasz jak glizda na reklamację wędki. Zluzuj, drogie dziecko, pośladeczki, jest szansa że nie popuścisz bobka

  0

  0
  Odpowiedz