Wszechobecna głupota

Jak w temacie. W moim otoczeniu pełno ludzi zacofanych umysłowo, przez których ucierpiałem. Wymienię kilka przykładów:

1. Kiedyś na lekcji ktoś mówił, że by coś zjadł, odpowiedziałem: zjedz pasztet, a on zrozumiał idź do paszteta. Bo u mnie w klasie w podstawówce kiedyś kogoś tak przezywano. Potem tamten, któremu powiedziałem o pasztecie do jedzenia, przekazał koledze, że nazwałem go pasztet. Następnie nauczyciel przyszedł i doniósł na mnie „za przezwanie” i musiałem go przy całej klasie przepraszać.
2. Zostałem niesłusznie posądzony przez moich 2 znajomych o do, że gdy im robiłem zakupy, to ukradłem 2 zł. Jeden z nich dał mi 20 złotych w papierku. Chodzi o to, że wziąłem paragon ze sklepu, a z powodu, że paragon był bardzo długi, bo jak coś kupowałem to za mało miałem kasy i zwróciłem jedną bułkę. Przez to paragon stał się znacznie dłuższy, dlatego że się pojawiły na nim informacje o anulacji Po zwrocie przypomniało mi się, że muszę tym ćwokom kupić jeszcze jedną rzecz no i ją kupiłem. Następnie jak już dałem im wszystkie te rzeczy i paragon to mówili, że to są 2 oddzielne paragony i mnie jeden z nich poniżał i mówił: masz mu oddać 2 zł. Tłumaczenia nic nie dały. Nawet prosiłem ich, aby poszli ze mną do sklepu, by sprzedawca potwierdził moją rację, na dowód prawdomówności lecz nie chcieli. Są dwie możliwości: są idiotami, i/lub oskarżyli mnie celowo, aby ode mnie wyłudzić pieniądze. A mnie kusiło by im obydwu zapierdolić w łeb, ale się wstrzymałem. Już im więcej nie zrobię zakupów, choćby mieli błagać na kolanach. Co oni kurwa myślą, że są królami, a ja ich początkującym sługą.
3. W pracy pracownik mówił że go w chuja zrobiłem, chociaż nie. Było to tak, że wtedy miałem rangę praktykanta. Jakiś pracownik mnie zawołał, ponieważ chciał, bym mu pomógł. Gdy z nim pracowałem to inny pracownik mnie szukał, bo też chciał bym mu pomagał. Potem jak mu się pokazałem, to pytał się mnie w złości gdzie byłem. Odpowiedziałem: musiałem komuś, będąc w tzw. kanale, lewarkiem koła podnieść przy przyczepie. On mówił: co mnie w chuja robisz, kłamusie, te koła już dawno były podniesione, opierdalałeś się nie mu pomagałeś. Ja ze złości odpowiedziałem ponownie: co ty pierdolisz?! Wtedy jeszcze bardziej się wściekł. Potem on mnie oszukał, jednak naprawdę, nie tak jak ja. Myśli że go w konia zrobiłem.

Czy ludzie w tym kraju naprawdę są tacy tępi, czy tylko ich udają?!
Też ktoś z was się spotkał z czymś takim?

48
32

Komentarze do "Wszechobecna głupota"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu autor. Chciałem dopisać coś jeszcze do 2 punktu mojej chujni. Wziąłem 4 bułki. Kosztowały 3,20zł. Zwróciłem jedną z nich. I zamiast bułki za 80gr. to kupiłem 2 gumy do żucia za 40gr. I wydałem na wszystkie zakupy okrągłe 20zł.

  Pozdrawiam.

  7

  2
  Odpowiedz
 3. Ile razy, prosty przykład.
  Jak coś komuś mówiłem sarkastycznie (zgrywałem się,to brali to na serio),a jak mówiłem normalnie w rozmowie o czymś to chodzili i gadali że kłamię, ot inteligencja ludzka.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Co do sarkazmu, to mam takie spostrzeżenie. Każde kolejne pokolenie coraz mniej rozumie co to w ogóle jest. Już nie raz miałem sytuację, gdzie do młodszej od siebie osoby rzuciłem sarkazmem, a ta na mnie popatrzyła zastanawiając się o co mi chodzi, bo przecież jest na odwrót niż właśnie powiedziałem. Często nawet po chwili namysłu próbują mi uświadomić, że jestem w błędzie a ja muszę tłumaczyć, że powiedziałem tak specjalnie… Co ciekawe starsze pokolenia nie mają z sarkazmem żadnego problemu i najczęściej wyłapują go bez żadnego problemu. A nawet jeśli nie, to po chwili i tak się domyślają, o co chodziło.

   5

   3
   Odpowiedz
   1. A czego oczekujesz od tych pojebow z mozgiem zlasowanym od czatow, sratow, pejsbukow, instagramow i calej reszty tego wypizdzia plynacego z netu. Przeciez oni z nikim nie rozmawiaja tulko pisza.

    9

    1
    Odpowiedz
    1. bo ironie trzeba odpowiednio zaakcentowac i nie być cynicznym chujem

     1

     0
     Odpowiedz
    2. Problem jest moze w tym ze trudno powiedziec LOL.

     0

     0
     Odpowiedz
 4. Nie kurwa….jesteś jedyny którego w chuja robią..

  9

  1
  Odpowiedz
 5. Brak treningu umysłowego czyni głupców.

  10

  0
  Odpowiedz
 6. Przykro to mówić, ale żeby przeżyć wśród kłamców i złodziei, najprościej kłamać i kraść. Ja po trzydziestu latach męczarni z podobną patologią mam już powoli dość. Od jutra będę kłamał, posądzał o kłamstwo i oszustwo na każdym kroku, robił w chuja i kradł. Zmiany, zmiany.

  17

  1
  Odpowiedz
  1. Ja też! Dość tego.

   1

   1
   Odpowiedz
  2. Jahaha dobreee

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Ludzie nie są idiotami ale totalnymi egoistami.

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Ni chuja nic nie rozumiem

  8

  2
  Odpowiedz
 9. normalka, większosc polaczków to kurwy pierdolone

  23

  2
  Odpowiedz
 10. Masz mentalność nieudacznika jak mój znajomy, dla tego zwyzywałem go od ciot i zakończyłem wieloletnią znajomość. Uff…

  3

  7
  Odpowiedz
  1. Często obwiniamy ludzi za słabości które sami mamy, ale jakoś dziwnie ich nie widzimy.

   3

   0
   Odpowiedz
  2. Kto się przezywa, ten sam się tak nazywa, cioto.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Ja pierdolę, dziecko weź wyruchaj swojego pluszowego misia w dupę to ci trochę ulży…

  10

  4
  Odpowiedz
  1. Wstrętna poczwara jest fajniejsza od ciebie!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Bo przynajmniej takich rzeczy nie wypisuje o ruchaniu.

   0

   0
   Odpowiedz
 12. pkt 1 i pkt 2- zmień kolegów a tymi osobnikami nie utrzymuj kontaktów, nie rób zakupów
  pkt 3- tak to już jest, że praktykanci są wykorzystywani do każdej gównianej roboty. Tak samo jest jak zaczynasz „karierę” w normalnej pracy. Świeżak ma przejebane. Albo przenieś praktyki w inne miejsce albo zacznij się przyzwyczajać. Tak wo ogóle to tak wygląda życie. Nikt nie będzie cie za rękę prowadził i nie będzie cie po główce głaskał. No taka jest przykra prawda. Każdy cię wykorzysta ile się da. Jak dasz z siebie więcej , to pracodawca będzie chciał wycisnąć jeszcze więcej. itd

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Tu autor. Ja już skończyłem praktyki i z tymi znajomymi też dawno się nie widziałem. W sumie na tych praktykach tylko ze 3 na 9 pracowników to chamy. Reszta Ok.

   2

   0
   Odpowiedz
 13. A o so choziii..właściwie?

  2

  1
  Odpowiedz
 14. No ni chuja tego nie rozumiem

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Kurwa chłopcze ale się zmęczyłam czytając te wypociny… mam nadzieje, ze to zgryw choć tak nudny, ze ledwo skończyłam. Chujnia straszna doslownie.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Niestety nie zgryw. To prawda co pisałem. Tu autor chujni.

   2

   0
   Odpowiedz
 16. na głupocie zbudowali świat

  1

  1
  Odpowiedz