Wszystko chuj

Babcia mi się rozchorowała. Opiekowałem się nią, ale obserwowanie fizycznej, intelektualnej, psychicznej degeneracji mnie zdołowała. W tym momencie dziewczyna ode mnie odeszła, bo ponoć zrobiłem się obojętny. W międzyczasie odszedłem z pracy, bo już nie wyrabiałem fizycznie. Schudłem 6 kg, bo pracowałem przy wymianie oświetlenia w 5 komorach chłodniczych w których było -25C. Wyglądam jak patyk i nie potrafię przybrać z powrotem na wadze. Nie mam już babci, pracy ani dziewczyny. Nie mogę znaleźć pracy, wszędzie mi mówią, że pod koniec roku to raczej ciężko będzie. Chciałbym rozpierdolić cały ten świat, a szczególnie Polskę. Dziękuję za uwagę.

128
60

Komentarze do "Wszystko chuj"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak masz jakiś zawód to jedź w chuj za granice

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wszystko na tym świecie jest przemijające, babcie, dziewczyny, praca, pieniądze, więc nie traktuj życia zbyt poważnie bo nie ma takiego który wyszedł by z tego żywy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzymaj się brachu! Po burzy zawsze wychodzi słońce :)!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chciałabym schudnąć 6 kg i nie potrafić przybrać z powrotem na wadzę… Ale bez tych Twoich okoliczności- take care bro

  0

  0
  Odpowiedz
 6. chujnia, ale najciemniej tuz przed switem i jak mawiaja indianie – wszystko mija, najgorsza chujnia nawet – zawsze mija….
  @2 – brawo!
  p.s. a ja lubie mega szczuplych facetow:) czuj sie przytulony w swojej chujni

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chyba nie miałeś nadziei że babcia jest wieczna, w pracy będą Cię trzymać siłą a dziewczyna sama zrobi sobie minetę? Chcesz rozpierdolić świat bo wszystko potoczyło się normalnym rytmem? Lecz się psychopato.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Dzięki za słowa otuchy, lepiej poczuję się chyba dopiero jak znajdę w końcu robotę. Bo tak to na razie chujnia i wegetacja.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. stary a uprawiasz jakiś sport? Polecam kalistenikę-zero dodatkowego sprzętu i zajebiaszcze efekty-potrzebna tylko cierpliwość i regularność! ewentualnie stronka madbarz. To takie rozwiązania niewymagające inwestycji!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Szkoda babci, moja też się zestarzała i nic nie wie 🙁 Trzeba ją karmić, przebierać, nic nie pamięta. Co do dziewczyny – bywa, a pracę znajdziesz, trzymam kciuki!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 Dużo pompek nepierdalam

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mily autorze. Jedz zaraz do Niemiec do pracy. Wiem z doswiadczenia, a znam to panstwo lepiej niz moj kraj ojczysty w Polske, ze tam pracy w Twojej branzy jest wbrod. Miejscowi w chlodniach pracowac nie chca, pracuja tam w wiekszosci wypadkow cudzoziemcy z wszystkich mozliwych krajow. Na poczatek polecam Ci Bawarie, jesli to Ci nie odpowiada, to jedz do Nadrenii-Westfalii. Szukaj pracy glownie w duzych miastach. Czesto firma zapewni Ci tez dach nad glowa. Nie zwlekaj. Nic lepszego bowiem nie wymysliscz. Zyczliwy Czytelnik.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. mi też się nie chce żyć 🙁

  1

  0
  Odpowiedz
 14. uszy do góry, zawsze mamy więcej opcji niż nam sie wydaje a jutro jest pierwszy dzień reszty twojego życia

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @10 no to koniecznie madbarz lub kalistenika 😀 i głowa do góry. Są dwa dni kiedy nie można nic zrobić-wczoraj i jutro :D!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. To nie była dziewczyna dla ciebie. Powinna była cię wspierać. Nie wyobrażam sobie zostawić swojego męża w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że ci się w zyciu powiedzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ad 6
  Dobrze się poczułeś jak to napisałeś, co? facet ma problemy i nam się tu z nich zwierzyła, a ty co zrobiłeś kutasie? Musiałeś chłopaka obrazić? Sam pewnie jesteś frajerem, który nic nie osiągnął i musi komuś dopierdolić. Człowiek sukcesu raczej na chujnie nie wchodzi nieudaczny bucu.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @16 Nie musisz mnie bronić 🙂 Mam wyjebane na złośliwe komentarze.

  @15 Dzięki 🙂 Jutro mam rozmowę o pracę, może zacznie być lepiej 🙂

  W ogóle wam wszystkim też życzę wszystkiego dobrego życzę, fajnie by było spotykać w realu tylu przyjaznych ludzi co tu w tym zakątku internetu. Pozdro! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz